Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Kus pidada 13-a. tüdruku sünnipäeva??!
 
murelik ema 30. juuli 2007, kl 10.58
Kõik kohad on enda-arust juba läbi peetud??
Elame tartus, ehk keegi oskab midagi soovitada?
Aurasse ei taheta enam minna(käidud juba) erinevad bowlingud kah ei ole nende seltskonnas eriti huvitavad, muuseumid võib kohe välja praakida ja kodus on liiga vähe ruumi?

Palun aidake! Raske on ka sellepärast, et sünnipäev toimub sügisel, väga porisel ajal ning välitingimustes viibimine täiesti välistatud..

Ja teadmiseks kiusupunnidele: teema algatasin varakult, sest päev enne pole just eriti tore närvitseda ja siis ikkagi kodus pidada!

Sünnipäevale ta tahaks kutsuda nii täiskasvanuid kui klassikaaslaseid,
Kui vähegi ideesid siis ma väga palun kirjutage neist siia või minu e-maili aadressile sinakas.sinikas@hot.ee

Ette tänades,
Murelik emme
 
minu laps on väike 30. juuli 2007, kl 14.14
minu laps on väike, 2a, seega tema eest otsustan mina. aga 13a puhul võiks laps ise selle välja mõelda. kus tema sõbrannad on pidanud? kas teil Tartus (ise elan mujal) mingeid sobivaid kohvikuid pole? ja lõppude lõpuks, kui kodus on kitsas, võib sünnipäeva ju mitmes osas pidada: sõbrannadega koos ja siis sugulastega..
 
püha lihtsameelsus 30. juuli 2007, kl 14.34
13.aastase sünnipäev ja MURE! Kingi talle väljamaareis, 10.nele, las võtab sõbrad kaasa ja naudib elu.
 
Kriss 30. juuli 2007, kl 15.28
Kah mure. Väga paljudel (ka siin kommijatel) on mure kuidas üldse ära elada. Naeruväärne, et mingi 13 aastane veel valib ja mõtleb, mis talle sobib, mis mitte. Ei sellest naist saa, kes oskaks ema ja abikaasa olla ja üldse normaalselt elada. Fack, jälestan ,,,
 
museoloog 30. juuli 2007, kl 17.11
Miks siis muuseumid ei sobi? Tundub, et tegemist sellise ebavaimsema seltskonnaga, kel ka igapäevaelus tähtis lõbu ja trall ning oma heaolu teistele demonstreerimine.
 
krokodill 30. juuli 2007, kl 18.36
kas tüdruk siis ise ei tea, kus talle meeldiks sünnipäeva pidada või on üllatuspidu?
näiteks võiks minna kõigepealt jäähalli uisutama ja siis kohvikusse. või teatrisse ja siis kohvikusse. või üürida ruumid ja kutsuda mingi emobänd esinema. aga kahjuks ma ei tea tartu kohvikuid :P
aga miks see naeruväärne on, et mõni 13-aastane saab valida, kus sünnipäeva pidada? kas teile ei oleks 13-aastaselt meeldinud valida, millist sünnipäevapidu tahad? ma küll ei jälesta inimesi, kes saavad lastele korra aastas ilusa sünnipäevapeo korraldada.
 
s 30. juuli 2007, kl 20.22
sa murelik ema omad ikka kergeid muresid!
meil siin mõni 13-aastane sünnitab,vat see on mure,ma kujutan ette!

ja sinu oma ei suuda ise välja mõlda,mis sünnat tahab???
 
kah ema 30. juuli 2007, kl 22.36
13- aastane on juba küllalt suur ise otsustamaks, kus oma sünnipäeva pidada. Aga muuseumid on väga hea mõte, minu 9- aastane tütar on mitu aastat järjest oma sünnipäeva erinevates muuseumides pidanud, programm on olnud väga huvitav ja hariv ( läbi mängu )
 
mida muret 31. juuli 2007, kl 09.40
Õnneks või kahjuks ei mõista seda muret.Lapsed juba suured ja mured on teistsugused olnud.Mis siis järgmistel aastatel saab, kui kõik kohad juba ära käidud ja midagi ei sobi.Vabandust aga tõest mida muret, kõikse lihtsam ärge pidage.Üks kaks sõbrannat mahub igasse kodusse ära.Vald oli kokku aetud kihelkond kokku kutsutud...
 
13-aastane 31. juuli 2007, kl 15.25
Maine kah ikka loeb, ei ole nii, et pead kusagil urkas ära ja nüüd on tore,
teiseks ,kui ideed on otsas,nii lapse kui vanema poolt, siis miks ei või küsida?,
kolmandaks,
paljudel ei ole sellist rahahunnikut, et kõigepeal vii inimesed kinno ja teatrisse, ja siis kohvikusse või mida iganes, ja mitmes osas sünnipäevapidamine on kah kulukas.
Ma ei saa aru, kas enamus on siin mingisugused lastevihkajad ja kitsid vanamutid w?
 
to s 31. juuli 2007, kl 15.27
to s:
See on su oma kasvatuse viga juba kui teil 13-selt sünnitavad,
ma korraldaks pigem sünnipäevi kui laseksin lapsel tittesid teha!
 
k 01. august 2007, kl 00.06
mina saan murest aru küll, aga aidata ei vist v hästi ei oska. Endal tütrel 9 sünnipäev tulekul - sedakorda soovib Arenas. On ka mitmetes muuseumites olnud ja on olnud toredad peod.
Arena? Lõunakeskuse uisuväli? Ühine kinoskäik ja siis söömine mõnes kohvikus? Või hoopis vabatahtlike keskuse http://www.vabatahtlikud.ee/ kaudu mingi ühisaktsioon ja siis pidu?
 
möh 01. august 2007, kl 15.18
Mis rikkal loomulik, see vaesel imelik.
Muidugi võib pidada sünnasid ja raffast lõbustada, kui pappi jagub elupäevade lõpuni. Aga kui tahetakse igakord üle oma varju hüpata ja punnitada, siis ühel hetkel pole kedagi sünnale tulemas, võib-olla pole endalgi torti, millelt küünlaid puhuda.
 
k 01. august 2007, kl 15.37
see mure, et sünnipäevale pole kedagi tulemas, on ikka kadedate ja irisejate mure:P
vean kihla, et teemaalgataja perel seda muret küll pole:-)
 
möh 01. august 2007, kl 15.48
k

Kas arvad, et olen kade ja iriseja?
 
k 01. august 2007, kl 16.17
 
möh 01. august 2007, kl 16.28
k
Ja mille peale sa siis kihla veaksid?
 
k 01. august 2007, kl 17.00
m.o.t.t.
möh isikliku kasu peal väljas:P
 
möh 01. august 2007, kl 18.23
k
Pole kunagi olnud.
k
Kas tõesti nii üheülbaliselt said minu kommist aru? Sry, siis pean küll oma vaimu lihvima hakkama.

M.T.T.
 
12 aastane kes saab kohe 13. 23. september 2007, kl 20.58
Mul on sama mure kus pidada sünnipäeva ja ma ei arva et see oleks naeruväärne et 13 aastane ei tea kus oma sünnipäeva pidada.
kuna tõesti sellest hakatakse koolis rääkima kui ta kuskil ma ei tea kus oma sünnat peab...
 
Ise juba 19 25. mai 2015, kl 01.01
No ma rendiksin ruumi (võimalikult pimeda) ning võimalikult võimsa muusikaga, kus saab ikka ennast korralikult välja elada oma sõpradega. Kui on sõbrad mämgus, siis tavaliselt sünnipäeva peategelasele ei meeldiks väga vanematega sünnipäeva pidada (teismelise puhul), kuna teistel sõpradel/sõbrannadel pole ka vanemaid kaasas. Seda saab ka ära kasutada kui saata lahe tädi/onu kaasa või näiteks mõni peakorraldaja - niimoodi turvalisuse huvides. (kindlasti pidada nädalavahetusel sõpradega) nädalasees saab ka vanematega kergeid muljeid jagada ühise laua taga. Olen ise ka teismeline olnud, kes teab võib-olla olen seda siiani, siis tean, et kui tahad klassis lahe olla, siis see oleneb ka vanematest, et mis kinkisid ja palju kingitusi said - mida rohkem, seda uhkem :). See oli minu mõttekäik. Poiss 19.
 
alaealine 25. mai 2015, kl 04.09
no tegemist siiski alaelaisega, siin seadus paneb nagu puurid. ja kui see teismeline vanemaid häbeneb oma sünnal, siis hankigu nagu ise raha ka. huvitav, et raha nagu ei häbeneta, olenemata vanusest.
 
Muah* 01. november 2015, kl 11.28
13 aastased ka ei tea mida sünnipäeval teha. Mina murdsin ka pead kus pidada kui ma 12 pidin saama ja läksin ratsutama sünnipäevaks. Keegi ei osanud ja neile hakkasid hobused veel rohkemgi meeldima, oskavad nüüd ise pöörata ja ratsutada
 
muah*-le 01. november 2015, kl 14.47
valetaja!
 
rmp 02. november 2015, kl 16.33
Kogemus- ükskõik kus pidada, istutakse oma telefonis ja tegevustest osa ei võeta.
Sõbranna tuleb külla, istub diivani teise nurka ja siis hakatakse suhtlema(kirjutama).
Need on mõned näited, kahjuks nii on. Kui hakkame, on minupoolne nõue, et telefoni kätte ei võta. Kuidas teil...
 
12-aastane tüdruk 02. juuli 2016, kl 16.39
Tere olen 12 ja saan kohe kohe 13. Kas teil on soovitada kohta kus pidada sünnipäeva 40 inimesega??☺
 
12 aastane 01. september 2016, kl 15.17
mul ka sama mure saan ka sügisel 13 ja ei tea kus pidada
 
E 16. oktoober 2016, kl 22.37
Militaarseiklus. ee
 
miks üldse sinu mure on 19. oktoober 2016, kl 12.15
tee nagu minu ema kunagi ütles: "ise tead kuidas sa oma sünnipäeva pead".
 
hj 21. oktoober 2016, kl 17.34
Mulle ka tundub, et sellevanuseid huvitab ainult telefon. Juba kutsel tuleb siis kirja panna, et telefonid lülitatakse välja, muidu ei tule midagi välja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!