Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
HÜPNOOSIGA KODEERIMINE ALKOHOLI VASTU
 
H 20. oktoober 2007, kl 17.46
Kas keegi oskab öelda kus seda teha saab?
Ette tänades!
 
seda 20. oktoober 2007, kl 18.11
Saab teha nt minu pool. Tule mehega minu poole, ma hüpnotiseerin ta ära ja pärast seda hakkab ta igast imelikke asju tegema. Viina pudeleid puruks lööma nt.
 
aga 20. oktoober 2007, kl 18.31
miks sa Tartusse A-polikliinikusse ei lähe. Seal erinevad abisaamise võimalused. ( süst, ampull)
 
nojah 20. oktoober 2007, kl 19.57
tean ühte joodikut, kes lasi mingi koodi peale panna. Lähedaste nõudmisel, ju ta ei uskunud isegi, mis juhtuma hakkab. Pool aastat või ehk kauemgi vaakus ja nägi välja nagu hakkaks kohe surema. Näost hall ja väga läbi omadega. Nüüdseks siis kosunud ning tervis paranenud. Enam ei joo. Ja kus seda nn.koodi pannakse, ei mina tea, aga ühest padujoodikust on korralik inimene saanud. Tore.
 
lk 20. oktoober 2007, kl 20.53
see selline psühholoogile trikk, et vahel mõjub, aga üldreeglina mitte ning sellepärast ongi ta mujal arenenud riikides keelatud ning selle propageerijaid (näit. V. Dobrovolski) ei lasta lääneriikidesse sisse (lihtsalt viisad on keelustatud).

Kui see asi nii lihtsalt käib, et vajutatakse kora näpuga otsaette ning viinahimu läinud, oleks alkoholism juba ammu maailmas likvideritud.
 
H 20. oktoober 2007, kl 20.54
aga kus seda panna saab? kas oskab ka keegi selle vastata või soovitata kes paneb?
 
mina 20. oktoober 2007, kl 20.55
mina panen. tule minu juurde.
 
Proff 20. oktoober 2007, kl 21.12
sa pole ilmselt kuulnud hüpnoosist mitte midagi

joodikust võib sellega ka edukalt skisofreeniku vallandada, ega loodus tühja kohta salli

hüpnoosi ei soovita ka mitte vaenlasele, see on üliohtlik
 
to proff 20. oktoober 2007, kl 21.27
hüpnoos ja ohtlik? lubage naerda
 
onn 20. oktoober 2007, kl 21.52
 
yyy 20. oktoober 2007, kl 22.29
to proff
ma ei tea miks lollid inimesed endale kunagi nime ei pane? kas rumalus ja argus on ka omavahel seotud?
 
rikka 21. oktoober 2007, kl 11.21
EI TOIMI.
 
tasub proovida 21. oktoober 2007, kl 12.45
See on väga individuaalne, kas toimib või ei toimi. Tean inimest, kelle puhul toimis. Need, kes pole alkoholismiga lähedalt kokku puutunud ega tea, kui tõsine haigus see on, võiksid parem vait olla, mitte niisama targutada. Tasub kõike proovida niikaua kui veel lootust on ja tervis päris läbi ei ole. Hüpnoos on üldse selline asi, mis mõnele inimesele ei mõju absoluutselt ja seda ei tea enne kui järele proovid. Kui inimene ise sellesse usub, siis on tõenäoline, et aitab. Mina ise olen olnud väga skeptiline hüpnoosi suhtes, aga nägin ise, et mõjus ühe inimese puhul.
 
olen suhtes olnud sellisega 21. oktoober 2007, kl 14.47
kui ikka inimene on loodud joodikuks ja ta ise sellega TEGELIKULT rahul, ei muuda mitte miski
 
Proff 22. oktoober 2007, kl 18.52
kas te siis ei tea, millega hüpnoos seotud on?

muidugi on see ohtlik, üliohtlik ja normaalne inimene sellest ei unista ja armastatud inimese peal neid lotomänge ei mängi - jääb tal terve mõistus pähe/ei jää/jääb/ei jää
 
rikka 22. oktoober 2007, kl 19.02
akohoolikul ei tasu proovid. olen kogenud, mis juhtub peale seda.
 
**** 23. oktoober 2007, kl 13.18
http://kordamed.ee/cgi-bin/m.cgi?p=3&l=e
 
xx 23. oktoober 2007, kl 13.44
to rikka,
Mis siis juhtub peale seda?
 
efka 23. oktoober 2007, kl 23.54
Minu mehe isale see tehtud. Toimib väga hästi. Kus tehti, ei oska öelda. Aga enne peab 3 kuud kaine olema ja vägisi seda ei panda.
 
efkale 24. oktoober 2007, kl 08.50
Kas sa uurida saaksid?
 
rikkka 24. oktoober 2007, kl 18.54
katsu kainena kolm kuud hoida. lase ravi ka nädal teha ja lase hüpnoosi alla panna. oleme kahte erinevat varianti elus proovinud. hirm ampulli ees oli suurem pidas üle poole aasta vastu. jooma hakkas veel hullemini kui ennem. täiesti vastutus tundetult, mitte miski asi ei huviatanud ennem. ennem seda olid vähemalt mingidki süümekad ja tahtmine perega koos olla.
alkoholi tarvitajad saavad endid ise ainult aidata. sa võid emaga sammu pidada aga igal poole sa ju ei jõua.
efkale et hea kui toimis. kas oled kindel, et selle taga ei olnud näiteks tervis või midagi muud sellist.kaua ta üldse tarbis ja miks ta seda teha tahtis, niipalju erinevaid asju võib olla, miks inimene suudab millegi abil näiteks viinast loobuda.
 
ei 24. oktoober 2007, kl 21.05
tuttavale tehti hüpnoosi, jättis mõneks ajaks joomise
aga esimese 'saatuselöögi' peale jõi ennast vaata et kooma

joodikud on reeglina nõrgad inimesed, nad peaksid kõigepealt endaga ise midagi ette võtma
 
jah, mina ei tea 24. oktoober 2007, kl 22.50
Autor: Proff
Aeg: 10-22-07 18:52

kas te siis ei tea, millega hüpnoos seotud on?
 
efka 24. oktoober 2007, kl 22.52
Üritan küsida ämma käest.
Aga mis puutub muudesse teguritesse et inimene ise tahaks väga muutuda...siis tema puhul ma seda ei usu juttude põhjal mis kuuldud (ise õnneks tean teda ainult nüüd kaine olemise ajast). Oli helge hetk lihtsalt kus oli nõus koodi peale panema... Algul pandi vist 3-aastane, siis kukkus ohjeldamatult jooma peale seda aega. Kui pandi eluaegne, nüüd täitsa karsklane. Juba mitu aastat vist juba. Ükskord kogemata olevat klaasid segi ajanud ja šampust lonksanud, siis haiglaring.
 
viki 29. oktoober 2007, kl 10.06
nõrk inimene ei suuda endaga midagi ette võtta, isegi kui ta tahaks. mis te arvate, et ta ise on selle üle jube õnnelik? nii nagu on olemas pikki ja lühikesi, lolle ja tarku on ka suure ja väiksema tahtejõuga inimesi. sellised haigused nagu mängusõltuvus, alkoholism, depressioon jne pärsivad seda vähest veelgi enam ja ongi inimene maha kantud kui loll jobu, lõpuks siis see loll jobu joob ennast surnuks või teeb enesetapu.
 
silver 11. august 2015, kl 15.14
soovin kodeerimist narkootikumide vastu
 
palun 12. august 2015, kl 22.36
mine miinimumpalgaga tööle, maksa ausalt ära kõik maksud ja üür ja söö seejuures korralikult
narko jaoks raha ei jätku, garanteeritud
tõtt-öelda, ma imestaks, kui söögi jaokski jätkub
kui on üürikorter, siis imestan, kui kommunaalide jaokski jätkub
 
kogemus 16. august 2015, kl 19.56
Minu tuttavale pani viieks aastaks koodi peale keegi Stepanjan, kes praegugi Õhtulehes kuulutab ja abi pakub. Uskumatul kombel mees ei joonudki täpselt viis aastat. Pärast tähtaja kukkumist joob edasi nagu loom. Olen kuulnud, et lausa telefoni teel olevat võimalik sellist koodi peale panna.
 
.. 16. august 2015, kl 22.57
Suitsetamise kohta tean, et saab hüpnotiseerida, aga seda peavad tegema arstid (psühhiaatrid). Kindlasti saab siis alkoholiprobleemidele ka lahendust.
Samas kõik inimesed pole vastuvõtlikud, ei allu. Aga proovida võib.-
 
isiklik 16. august 2015, kl 23.07
Poovisin kodeerimist, ei mõjunud, soovin vabaneda alkoholist aga ei tea kuidas, üks võimalus on suitsiid, mis on teine võimalus ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!