Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
mees ärritub iga asja peale
 
suss 13. november 2007, kl 20.20
tavaline elu
pealegi, ei ole viisakas alt köögist karjuda
 
liisu 13. november 2007, kl 20.51
kas sina suss oled mõni ükskik, kibestunud vanamees? ei ole tavaline lasta end alandada.
 
sarah 13. november 2007, kl 20.53
Siin pole muud kui olematu lastetuba. Kui ka mehe ema samasugune on siis mida paremat sa ootad. Kui ta sinuga juba praegu ei arvesta, ära looda, et asi paremaks läheb, me kõik tuleme lapsepõlvest. Minu äi on samasugune egoist, peresuhted on tema jaoks kurnav ja segav faktor. Lase selle mehe juurest jalga! Ära lase end pimestada teemantsõrmusest! Austa ennast, sa oled paremat kohtlemist väärt! Päikest
 
palju näinud 13. november 2007, kl 21.41
oled alles 19-usu me ei sünni siia ilma selleks,et kedagi muutma hakata, ühel päeval leiad selle kes ütleb-kallis kas hüüdsid mind. oled palju rohkemat väärt,kui juba probleemist rääkida julged.
 
qui 13. november 2007, kl 23.29
ma karjun ka oma mehe peale, kui ta millestki aru ei saa ja mulle oma lohakuse ja mõistmatusega närvidele käib. vahel ma mõtlen, et ma ei armasta teda enam...ja tegelikult olen ma väga hea lastetoaga, aga närvipillikeeled on katkemiseni pingul ja elan nii välja oma pettumust selles mehes, selles kooselus.
 
suss 14. november 2007, kl 17.34
kui ma karjuks, siis me läheksime kohe lahku, sama kui mees karjub, see ongi ju vastastikune asjaajamine mitte nagu itaalia filmis
 
realist 15. november 2007, kl 18.34

lugesin teemaalgataja juttu nagu oleks see mu oma jutt. psühholoog ütles, et ütle talle, et kuidas sa tunned, kui ta karjub. Püüdsingi kirjeldada tundeid, et ma kardan teda ja tunnen hirmu kui ta röögib. mees röökis vastu et nooo ja mis siis, mul on savi mida sa tunned! mis ma siis nüüd tegema pean!!! situ ennast täis ka veel!!!
iga asi ajas teda närvi. mitte midagi kodus teha ei viitsinud, ainult lamas teleka ees selili, läptop kõhupeal ja karjus, koguaeg karjus, iga asja peale mida ma tegin või ei teinud.
nüüd oleme lahus. kuna meil on laps, siis käin lapsega tal korra 2 kuu tagant külas. üle ühe päeva ei kannata koos olla. Teisel päeval juba karjub täiest kõrist nagu torust tuleb.
Konkreetselt: @!#$ iseloom, kasvatamatu, närvihaige.
 
My 18. november 2007, kl 01.22
Uskumatu. Ma arvasin, et ainult minul on selline mees, aga selgub, et teistelgi veel. Esimesed aastad olid tõesti kenad, käitumine minu suhtes oli hoolitsev ja kuigi oli n-ö ohumärke, saime need rääkimisega lahendatud. Olin rahul, abiellusin. Meil tuli üsna kiire muutus peale lapse sündi. Talle oli lapse saamine hästi tähtis ja mulle on tunduma hakanud, et ainult selleks mind vaja oligi. Kogu aeg vingub, karjub pisiasjade pärast. Ei mingeid kallistusi, hellitusi. Jah, ma olen proovinud igat moodi suhet n-ö elavdada. Eks kindlasti talle meeldib, et kodu on korras, pere tore ja kodune elu näiliselt idülliline, aga abikaasana ei ole meid üksteisena justkui enam olemas. Ma olen nii tavaline. Must ei peeta enam lugu. Täna enne magamaminekut nurrusin ennast talle kaissu ja tahtsin kalli, mis ta vastas: mul ei ole aega mingite lolluste jaoks (ja millise üleoleva hääletooniga!). Jah, me kõik tuleme lapsepõlvest, tema peres käituti küllalt külmalt ja viriseti palju, täpselt sinna me ka läheme. Tõesti, ma olen täiesti väsinud sellest. Ma ei jaksa enam kõike koos hoida. Ma tunnen ennast üksi. Üksikemana oleks mul emotsionaalselt kindlasti rahulikum, aga kavatsen mõned aastad veel oodata, kuni laps iseseisvamaks saab ja ma täiskohaga tööle saan hakata, praegu lööks äraminek rahakotile väga valusa põntsu. Kannatan edasi selle nimel, et lapsel oleks mugavused olemas, aga samas ei ole kindel, kas see on väärt närvilist õhkkonda. Plahvatused hoian ära, aga ennast pingesse minemast on raske hoida. Teine on nagunii peaaegu kogu aeg pinges, oma tööpingeid elab ka koju tulles aktiivselt välja, sest "tööl peab ju endast hea mulje jätma".
Ausalt, ma saan aru, et armastus, aga väga-väga kaalu temaga abiellumist. Hea küll, abielu veel. Aga arvesta selle võimalusega, et ühel hetkel, kui teil on näiteks laps või mitu, kui te olete palju väsinumad ja ärrituvamad kui praegu, siis kas Sa tahaksid, et Su lapsed oleksid pidevate vaidluste, vingumiste, nääklemiste sees? Kindlasti mitte. Mina abiellusin armastusest ja lapse sain ka armastusest, aga lapse isa tuleb küll ülikriitiliselt ja mõistusega valida. Lapsel on hea siis, kui ema-isa vahel on kõik korras. Vastastikusest lugupidamisest kõik algabki, siis on peres rahu ja kodus hea.
 
eelmisele 19. november 2007, kl 14.21
"lapse pärast" koos elada ei maksa. selle väite taha peitu pugeda ka mitte. mina tegin omal ajal nii ja venitasin lahkuminekuga. Ja lollisti tegin. raiskasin hulga aastaid oma elust mõtetu mehe peale ja mu lapse närvid said sellise pöördumatu kahjustuse.........lapsed tunnevad pingeid õhust. ka siis kui midagi ei räägita....minu lapsel tekkisid tugevad käitumishäired.......
 
na 20. november 2007, kl 15.32
My jutt väga sarnane minu eluga. Selline käitumine kodust kaasa antud, sellest sain ma aru aastaid hiljem. Üritasin igasugu nippidega mehe suhtumist muuta. Hoolimata sellest, et ma endaga nii rääkida ei lubanud, läks asi hullemaks. Samas oli ta väga kohusetundlik, tegi mulle ja lastele väga toredaid kingitusi jms, aga igapäeva elu oli täis mürki. Pärast 15a läksin minema ja alles siis sai mees aru, et oli minuga halvasti käitunud, isegi tunnistas seda. Arvas ise ka, et see tal kodust kaasa tulnud, kuna tema isa on selline. Nüüd, kui lahus elame, on kui teine inimene, saame väga hästi läbi.
Teemaalgataja mõtle, millise inimesega ja millises õhkkonnas tahad oma ülejäänud elu veeta....
 
Kurb 19. oktoober 2021, kl 13.12
Käes on 2021 aasta ja see teema on väga aktuaalne. Ütlen noortele tüdrukutele. Mõelge 150 korda enne, kui abielluma sellistega hakkate. Rohkem andke tutvumiseks aega, et teie lapsed pärast ei peaks selliste meeste pärast kannatama. :( See on väga ränk nii naisele kui ka lapsele ;((
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!