Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
NAABRI KOER KÄIB OMA HAUKUMISEGA NÄR VI DE LEEEE!!!
 
Dietrich 22. oktoober 2019, kl 12.52
Meil sama häda. Naabritel vahelduva eduga 3 - 4 koera, kõik varjupaigast võetud ja seetõttu arvatavasti rikutud psüühikaga. Hauguvad iga krõbina peale ja teevad seda tõsiselt ja nii kõikidel päevadel 9.00 kuni 22.00, mõnikord harva ka öösiti. Naabritega rääkimine ei aita, ütlevad, et mis koer see on, kes ei haugu, ega ta part ole, et prääksuma peaks. Politseile ja vallavalitsusele oleme teinud asjakohaseid avaldusi korduvalt, nö. idioodi järjekindlusega, juba 8 aasta jooksul, abi ei miskit. Mida ometi ette võtta? Kas siis inimeste kodurahu ja tervise kaitseks Eesti Vabariigis tõepoolest seadused puuduvad?
 
Julmur 14. detsember 2019, kl 19.18
Mürgitage ära. Mis asja te kannatate? Rotimürk pidi asja ära ajama.
 
naaber 24. juuni 2020, kl 23.07
nüüd on asi selge. vaatasin juba poest rotimürgi valmis. mina enam ei suuda. kas keegi oskab ütelda, kaua selle värdjaga umbes läheb?
loodan, et värdjas kõngeb kiiresti
 
naaber 24. juuni 2020, kl 23.10
Mu postitus oli vales kohas, lemmikloomade osakonnas, seal ei reageerinud keegi.

Originaaltekst on siin:

Tere!

Naabril on puudel, kes teeb iga päev, hommikul kella 5 saadik, ca 1-2 minutilise vahega kileda ja ajust läbi lõikava NJÄUF häälitsuse. Ja nii ca kella 10 välja. Vahepeal on ca 7 mintsa vait ja siis teeb jälle. Juba mitu kuud järjest. Hommikul teeb vist toas, siis visatakse õue ja see värdjas vahib ukse poole ning teeb jälle NJÄUF.
Tahaks lõunal tukkuda, paned silmad kinni, hakkad just unele vajuma ja jälle ilmub see NJÄUF välja. Nagu suitsuandur millel patakad hakkavad tühjaks saama aga 700x hullem.
Naabrid ise on toredad vanainimesed ja ma ei taha nendega tüli. Olen rääkinud nendega aga peni on neil kaua olnud ja nad ei raatsi seda magama kah panna.
Mul on peas igatsugu plaane keerelnud, alates peni mürgitamisest kuni peaga vastu äärekivi surnuks löömiseni välja. Ükski plaan ei ole reaalne olnud, kuna peni on toidu suhtes valiv ja pealeselle hästi ara loomuga- meelitamisega raiska kätte ei saa.
Ma ei ole koeravihkaja, teise naabri hagijad lõugavad nagu pöörased, aga see pole pooltki nii hull kui see NJÄUF.
Kas on kellelgi veel mingeid mõtteid, mis selle saatanasigitisega peale hakata?
 
naaber 24. juuni 2020, kl 23.12
kaalusin veel, et tulistan värdjat õhupüssiga munadesse, siis vast ei saa enam NJÄUH teha. valus vms.
ei tea, kas sellest oleks abi?
 
naaber 07. juuli 2020, kl 12.22
Asi korras. Tänud soovituste eest. Kaks päeva ja vaikus majas.
Naabrimuti peni enam ei haugu kunagi :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!