Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
tööle aga ei julge!?
 
eip 26. jaanuar 2008, kl 21.15
Võibolla see teema ei sobi siia aga mul on kohutav hirm tööle mineku suhtes,ma ei suuda kandideerida,sest pidevalt tulevad kartused,hirmud.Kardan,et ei suuda tööga hakkama saada jne.Probleem on selles,et peale kooli lõpetamist sain lapse ja kasvatasin teda,nyyd aga tunnen,et mehega ka suhe vist läbi ja tahaks ise hakkama saada! Tahaks ise oma elu kontrollida aga liiga nõrk olen,ei teagi mida teha,täielik ummik.
 
hh 26. jaanuar 2008, kl 21.26
tegelikult ongi ju vaid üks võimalus - astud oma hirmule vastu ja lähed tööle. alusta kasvõi cv-de saatmisega või vali mõni kergem ja erilisi võimeid mittenõudev koht. eks sealt on pärast lihtsam edasi minna.
ei saa nii saamatu olla!
 
10 a kodus olnu 26. jaanuar 2008, kl 21.52
alustuseks otsi osalise ajaga töö, siis on sul endal kergem see üleminek ja sa suudad kodused asjad-tööd-toimetused kontrolli all hoida, nagunii tuleb alguses pingelisem periood, kuna oled harjunud vaid oma vaba aega planeerima
 
ma mäletan 26. jaanuar 2008, kl 22.43
Kui ma läksin väikeste laste juurest tööle, siis mõtlesin ka, et taevake, kogu aeg on nii palju tegemist, et kuidas ma jõuan. Siis tuli välja, et isegi paremini sain hakkkama, sest planeerisin oma aega hoolikamalt. Muidugi- kui pead kuhugi linna teise otsa minema ja pole teada, kuhu päevaks last jätta, siis on jama. tasa ja targu ikka.
 
Margit 26. jaanuar 2008, kl 23.01
No aga mõtle siis nii, et ILMA tööta sa ei suuda last üksi kasvatada. Kui see ka ei aja jalgu tagumiku alt välja ajama, siis ma ei tea. Siis võib sind küll saamatuks kuulutada.
 
kadi 27. jaanuar 2008, kl 12.30
Äkki alustad enese koolitamisest! Praegu korraldatakse isegi tasuta koolitusi - ettekandjad, koka täiendõpe jne. peale koolituste läbimist kasvab enesekindlus ja töö otsimine ja kandideerimine muutub ka lihtsamaks.
 
nu-nu 27. jaanuar 2008, kl 18.03
kadi oli siin väga asjalik nõuanne, tõesti aitab sinu olukorrast koolitamine kõige paremini välja tulla. uuri kasvõi tööbüroost järele, milliseid koolitusi nad teevad ja kas sina nende kliendiks sobid.
 
mh 27. jaanuar 2008, kl 20.14
mul sama keiss. Lõpetan ülikooli ja no ei kujuta ette, et peaksin tööle minema. EI julge lihtsalt. Pean aga minema, sest emaga oli diil, et tasub aint baka õppemaksu, magistri pean oma rahadega tegema. Olen suviti töö olnud riigiasutuses, kuid ema oli kõrvalkabinetis ja sain alati küsida, kui midagi oli vaja. Kuigi tegelikult sain suurepäraselt hakkama. Samuti olen kooli jaoks praktikat teinud- ka ilusti hakkama saanud, kuid vot töölemineku ees on jube hirm.
 
noh 28. jaanuar 2008, kl 13.35
ma tean, mis tunne sul on, sest olen ka ise samasugune, et kardan võõrasse kohta minna ja veel võõrastega suhelda ka. mõned kirjutavad, et oled saamatu. mina ei ütleks nii, et saamatu. kes asja ei tea, siis need tõlgendavad seda tunnet valesti.
vahel imestan, et kui julged ja nahaalsed võõrad inimesed on. mina ei saaks mitte iial nii olla. õnneks on mul töökoht, mille ma sain tuttavate abiga ja mulle meeldib oma töö, kuigi palk pole just kiita. aga et ma peaksin ise käima uksetagant uksetaha ja tööle ennast pakkuma, no ei.
sulle soovitaksin sõbranna või kellegi kaasa võtta ja siiski asja uurida töö suhtes, sest sa pead ju kindlasti selle otsuse ära tegema. mõtled, et teised saavad hakkama ja ma pean kah saama ja lähedki.
edu!
 
üks arvaja 29. jaanuar 2008, kl 02.37
Armsad värisejad, elu on seiklus ja väljakutse meile kôigile ja me kôik eranditult ületame oma hirme iga päev aga keegi ei tea, ega näe seda, nii et rahu, ainult rahu. Elu ongi täiesti isiklik kogemus sellest, mis meie teele satub ja pôhiline on positiivne häälestus ja läbi selle tuleb kôik muu. Kui ma endale halva kogemuse peale ütlen, et näe mis nüüd siis veel teada sain ja hää, et niigi läits -nagu Toots ütles, siis olen ka sellest sündmusest endale kasu lôiganud aga ei jää muretsema selle üle, mis rappa läks, vaid vôtan sealt kogemuse ja lähen edasi.
 
ABC 29. jaanuar 2008, kl 03.07
Ma jälle ütleks teile seda, et te ego peab jube suur olema, kui kujutate ette, et kôigil on teiega hirmsasti pistmist, kui tööd otsite, tegelt käib iga tööotsingu peale kümneid inimesi ja teie käigust ei ole kellelgi sooja ega külma, nii et vôtke saja rahulikumalt ja siis on ka pabistamist vähem.
 
ää 29. jaanuar 2008, kl 09.02
mul sama, sebisin ka tuttavate juurde koha. muidugi tuleb valida tuttavad, keda EI karda ja kes ei ole närvilised inimesed. äkki saad ka nii tööle?
 
Ja-jaa 29. jaanuar 2008, kl 23.17
Siin on alaväärsuskompleks diagnoosiks. Olen Margitiga ühel nõul. Mõtle asjad endale selgeks. Võid väriseda hirmust küll. Tee seda, kui meeldib ja aega on, aga pea meeles, et tahtsid iseseisvaks saada. Mul on motoks: Su elu on su enda kätes.
Ja on ka.
Loodan, et edaspidi ka Sinul. Head pealehakkamist.
 
Kim Smirna 23. juuli 2023, kl 19.56
https://www.google.com/maps/@58.9043374,24.4265859,3a,75y,320.96h,83.95t/data=!3m7!
1e1!3m5!1s4Pm1v3sym7-7bJLOB7voSg!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3D4Pm1v3sym7-7bJLOB7voSg%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%
3D230.56332%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192?entry=ttu

Ole vapper asu aga asja kallale ja palganumber sind ärgu mitte heidutagu
 
Smirna Kim 24. juuli 2023, kl 16.07
Julge pealehakkamine on pool miinimumpalka
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!