Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
õe-venna suhe abielus
 
pastel 29. jaanuar 2008, kl 23.10
öeldakse, et kui abielu-kooselu läheb õe-venna suhteks kätte ära, on see mehe-naise suhte surm. palun aidake mõista, mis on õe-venna suhe abielus? seksi puudumine? liigne turvatunne? igavus?
 
Andriete 29. jaanuar 2008, kl 23.14
Rutiin, harjumus teineteisega ja puuduv seks.
 
Andriete 29. jaanuar 2008, kl 23.28
Inimene mu kõrval on olnud ja on olemas, sest olen temaga harjunud kuid ma ei armasta teda nii palju enam, et temaga seksi jagada, seepärast pigistan silma kinni kui ta peab armukest aga samas olen piisavalt armukade ega lase tal ka enda juurest ära minna.
Tema on samuti minuga harjunud ja nähes et tema kõrvalpõikest aru ei saada, või vähemalt skandaali ei tehta on tal ka kõik hästi, sest seksi saab, kõht on täis, kodu korras, mida sa hing veel tahad. Nii tekibki õe-venna suhe justkui.
 
ehh 30. jaanuar 2008, kl 10.01
õe-venna suhe tekib kergesti nende vahel, kes vaatavad kaaslase enda sarnase. Kui tegu vastandiga, siis seda ei juhtu. Enda sarnasega on vahva, ühised huvid, on lõbus ja tore, imestad, et ta on nii minu moodi. Kuhu jäi aga seks? Vennaga ju ei seksi.
 
reeti 30. jaanuar 2008, kl 11.04
pigem seksuaalse kire kadumine.Armastus on ju õe ja venna vahel ka:)Muide,oleme kaaslasega suhteliselt sarnased siiski.Aga mehed ja naised on väga erinevad omavahel võrreldes ,niiet sellest küll leigus suhtesse tulla ei saa.Lodevus on küll suhte surm.
 
aju 30. jaanuar 2008, kl 16.54
Me just täna mehega avastasime, et suhe on nagu auto aju, pinge peab olema täpselt paras, mitte liiga suur, sest siis tekib lühis ja mitte liiga väike, sest siis lihtsalt ei toimi :)
Venna ja õe suhe ongi see, kust see pinge on puudu.
 
xxx 30. jaanuar 2008, kl 16.56
aga mulle meeldib - hea, mugav ja turvaline. ja öösel ei tülitata.
 
üksik 30. jaanuar 2008, kl 17.05
xxx
Milleks ennast piinad, lase mehel minna, siis ei tülita ta sind ka mitte päeval?
 
yyy 30. jaanuar 2008, kl 17.28
Mina ka aru ei saa, mis selels halba on - kellele sobib, palun! Mulle hästi sobib. Ei viitsiks eluilmas enam hakata mingi uue inimesega kodu mängima. Lapsed vajavad kodu ja peret, kui keegi omavahel ei tülitse, kõik argielus toimib, miks siis mitte? Seksi-isu pole lihtsalt, selles suhtes ei köida enam.
 
jänks 30. jaanuar 2008, kl 23.52
Täpselt, kui nii sobib ja mees ja naine on mõlemad rahul ja õnnelikud - pole midagi halba.

Vastuolud tekivad siis, kui üks pool on õe-venna suhtega rahul, aga teine pool tunneb seksist puudust. Pole just eriti lõbus, kui on rahuldamatus piinab, aga teine pool vaatab sind õe (venna) pilguga ainult. Ja kehitab õlgu, et mis, meil ju niisamagi mõnus. See võib olla ikka päris pettumus.
 
Minni Hiir 31. jaanuar 2008, kl 00.22
Minu mees ootab justkui ema-lapse suhet. See on jube. Käitub nagu tujukas laps. Nõuab poputamist, aga on ise äärmiselt hoolimatu. Pinget on ülearugi.
Kusjuures ma abiellusin vastandiga, kes oli aastaid mu parim sõber, siis tuli armastus, siis abielu ja siis sossti, temal oli eesmärk saavutatud. Lasi lõdvaks. Ma ei liialda, see algas täpselt abiellumise päevast. Võib-olla ma olin kole pruut. Siis kogu hellus ja tähelepanu, mida ta aastate jooksul oli ilmutanud, korraga haihtus. Olid ainult tema vajadused.
Seksi ei ole, ma ei taha enam initsiatiivi ilmutada ja tema arust on kõik normaalne. Ta läheb järjest paksemaks. Viimasel ajal oli mul tunne, et ma seksin ta kõhuga. Kogu aeg pidi seda kuhugi tõstma või sättima, et riistale ligi saaks. Ise muutus voodis järjest passiivsemaks. Ei taha enam. Mina teda paksuks ei sööda. Ma teen tervislikke sööke. Ta ei liigu üldse ja sööb megalt saiakesi. Minu poolest elagu nende saiakestega, tõesti on ära tüüdanud.
 
Minni Hiir 31. jaanuar 2008, kl 00.24
Jah, ma tahan lahku minna, aga ma ei tule üksi oma rahadega toime. Otsin praegu lisatööd. Kui oma toimetulekus kindel olen, aidaa.
 
copy paste 31. jaanuar 2008, kl 01.17
Vastuolud tekivad siis, kui üks pool on õe-venna suhtega rahul, aga teine pool tunneb seksist puudust. Seksi ei ole, ma ei taha enam initsiatiivi ilmutada ja tema arust on kõik normaalne.
Pole just eriti lõbus, kui on rahuldamatus piinab, aga teine pool vaatab sind õe (venna) pilguga ainult. Ja kehitab õlgu, et mis, meil ju niisamagi mõnus. See võib olla ikka päris pettumus.
Kui abielu-kooselu läheb õe-venna suhteks kätte ära, on see mehe-naise suhte surm.
 
ginger 31. jaanuar 2008, kl 15.44
Mäletan, et istusin ükskord õhtul linnaliinibussis, see oli Itaalias. Peale tuli vanapaar, mõlemad täiesti terashallide juustega ja arvata, et üle 60 või isegi üle 70. Ja siis nad seisid teineteise lähedal, vaatasid teineteisele otsa ja vestlesid. Ja ilma igasuguse keeleoskusetagi oli selge, et selles vestluses oli flirt - pruunide silmade sähvatused, naeratused, kehahoid jne., naine tahtis meeldida oma kaaslasele kui mehele ja mees tahtis meeldida naisele. Ei või teada, kas nende vahel on veel seks või mitte, võibolla pole nad enam selleks füüsiliselt võimelised ja enne magamajäämist on ainult põsemusi ja peasilitus. Aga mulle jätsid nad väga hea mulje, just sellepärast, et nad suhtusid teineteisesse kui mehesse ja naisesse - kadestusväärne.
 
to ginger 01. veebruar 2008, kl 18.11
vot nii peabki
 
Elsu 21. oktoober 2020, kl 10.04
Tere!

Ma ei teadnud kuhu pöörduda kuna olen alles 16 siis tekkis mul säärane küsimus.
Kuna mu vanemad on nüüdseks juba aastaid lahus siis tekib ka küsimus kas kõigil on kodus õe ja venna musitamised?

Kas see on normaalne kui mu noormehe õde istub mu noormehele sülle (lühikese seelikuga) ja see õde silitab mu noormehe rinda + veel musutab ka mu noormeest põsele?

Noormees ise räägib, et talle ei meeldi sellised asjad...
Ning esimesel korral kui noormees mind enda juurde tõi siis automaadselt see õde muutus armukadedaks ja ütles, et me kiimatsemise lõpetaks.
 
saate vanemaks 18. november 2020, kl 09.25
üksik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> xxx
> Milleks ennast piinad, lase mehel minna, sii
> s ei tülita ta sind ka mitte päeval?
Küll siis aru saate ,,,et magate koos nagu vend ja õde
Vanematel on nii suur voodi ,,et kui tervis longab
saab teine rahulikult magada ,,või välja puhata
 
Kui sinu mees on paksuke 18. november 2020, kl 09.29
Minni Hiir Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, ma tahan lahku minna, aga ma ei tule üksi oma
> rahadega toime. Otsin praegu lisatööd. Kui oma to
> imetulekus kindel olen, aidaa.
SIIS mina olen tegus ja peenike..Raha ka jätkub --elu lõpuni
 
AntiAllas 22. august 2021, kl 23.32
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!