Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
3 kuud ilma seksita
 
Öölipsu 19. märts 2008, kl 22.34
No kas võib veel jubedamat asja olla? Kõik mehed aint lubavad ja mõtlevad, aga püsisuhtest ei luba midagi! Põrgut ma ütleks, nii kole ka just pole, aga võõraga voodisse ka ei lähe.
 
irw 19. märts 2008, kl 23.48
siin läheb 3. aasta ilma seksita. ja täiesti norm elu on. ei tunne mingit vajadust seksi järele.
 
arumaeisaa 20. märts 2008, kl 08.25
Vaat nüüd saan ru, miks irw igas teemas õelaid kommentaare lisab:)))
 
sama siin 20. märts 2008, kl 10.38
Mul üle 6 kuu tsölibaati. Pakkumisi seksiks on olnud, kuid nende puhul olen arbvestanud võimalike tagajärgedega - väärikuse minetamise ja kuulujuttudega, seetõttu pole neid vastu võtnud.

Minu jaoks oleks ideaalne variant: vähe pikem tutvus (vähemalt 1 kuu), hea läbisaamine ja siis seks ilma lisakohustuste ja püsisuhte plaanideta. Selline visiitsuhte moodi asi.
 
eeh 20. märts 2008, kl 11.41
sama siin: mis see 1 kuu sulle annab? Kui ikka asjalik mees, ei tasu pipardada - mõttekas ikka esimesel võimalusel voodisse minna.
 
Puujalg 20. märts 2008, kl 11.53
teate, mina isiklikult 'käiks' kuukese enne mõne naisega. Muidu ei tea, kellega voodisse maandud ja mis sellest välja tuleb.
Pärast on veel mingid öised helistamised ja armukadeduse stseenid.
 
eeh 20. märts 2008, kl 12.04
puujalg: eks see sõltub seksist,mida pakud! Kui teise ära ehmatad niimoodi,et sõltuvus tekib - pole mingi ime! Hästi kepitud naine tahab alati veel!
 
mimm 20. märts 2008, kl 12.30
1 kuu ja kohe seks????????????????????????
Võimatu! Palju enam aega vaja, et inimest tundma õppida ja tunded ikka kindlad oleks mõlemalt poolt.
Seks seksi pärast? No EI! Ei ole minu jaoks.
 
Puujalg 20. märts 2008, kl 13.39
eeh: tule proovi järgi, aga sõltuvuse tekkimise eest ma ei vastuta, sorry :)
Muide sõltuvus võib ka vastastikune olla?

Sa mimm ei suuda ette kujutada olukorda, kus inimest voodis tundma õpitakse??
 
mimm 20. märts 2008, kl 14.26
to Puujalg
Palun loe veel kord minu eelmise kirjutise viimast rida.
Mul on ju õigus oma arvamusele?
 
Puujalg 20. märts 2008, kl 14.31
Mimm, muidugi on.
 
abielus13a 20. märts 2008, kl 15.33
mina olen abielus nö üheöösuhtega.
aga ma olen hea inimestetundja. mingi psühhopaadi või skisoga voodisse ei lähekski.
 
n40+ 20. märts 2008, kl 16.06
ajal pole tähtsust, kui on "see õige" - selle tunned kohe ära ja milleks siis veel kuude kaupa ennast ja meest "marineerida" ja "tundma õppida".
Keemia 2 in. vahel kas on või ei ole.
 
.. 20. märts 2008, kl 17.45
Ma vist ka siis hea inimesetundja. On olnud ka üheöösuhteid ja need olid ilma igasuguste tagajärgedeta. Ei mingeid helistamisi, ei mingeid kuulujutte ega midagi.
Samas polnud need ka seks ainult seksi pärast, lihtsalt hea oli nende inimestega.
3 kuud ilma? Lõdvalt! Võin ka kauem. Orgasmi saamiseks pole alati meest vaja. ;)
 
teemaalgataja 20. märts 2008, kl 18.31
iga oma on algul võõras, kes jääbki peale esimest korda võõraks ja kellest saabki oma, kauaks see on sinu enda teha.
 
rikka 20. märts 2008, kl 21.17
sa polegi siis selline naine, kes mehe oskab hoovi tömmata.
tean naist kes sai sellega hakkama,jäi rasedaks.DDDDD.
 
pöök 20. märts 2008, kl 23.47
ehhh :) ku keemia on siis on ja kogu lugu ...
 
abielunaine 21. märts 2008, kl 04.37
Ja teil pole mingit kartust saada haigus sellest üheöö suhtest?
 
??? 21. märts 2008, kl 10.44
mis skisol voodis viga on???
 
to abielunaine 21. märts 2008, kl 14.09
kondoomist oled midagi kuulnud? enne saad sa oma abikaasa käest haiguse, sest teie ilmselt kondoomi ei kasuta.
 
ml 21. märts 2008, kl 22.41
miks abikaasaga peab kondoomi kasutama, ma ei mõista????
 
tibikene 22. märts 2008, kl 14.04
Puujalg,
kuidas oled siis osanud oma elu nii elada, et "mingid öised helistamised ja armukadeduse stseenid"?
Ja see sõltuvuse jutt on ikka täisjama - sõltuvusse võivad seksist sattuda vaid naised, kes enne sinuga seksimist seksist mitte midagi ei teadnud, kas on nii noorukesed või siis eluaeg külma mehe kõrval elanud vanemad naised. Kumma kategooria naised siis sulle steene on teinud? Kui oled vanem rahakas mees, siis arvan, et noorukesed (ja miks mitte ka vanemad naised) sattusid sõltuvusse hoopis sinu rahakotist. Ise "olen seksisõltuvuses" just sellisest vanahärrast, kes oskab hästi mõnu pakkuda, aga üleüldiselt seksi eriti ei paku (väikemees na väike). Ja mul ei ole miskit süümekat talle öelda, et olen temast seksisõltuvuses, sest muidu jääks ju ta rahakotisuu kinni. Aga mul on vaja ülikoolis käia, kes selle kinni maksab!
 
xxx 25. märts 2008, kl 16.33
Üle 4a seksita, siis elukaaslase surmast saati - jube. Ja ei harju ära ka, kahjuks ei saa irw-i moodi öelda, et norm. ja puudust ei tunne. Minul poleks vahet, kas 1 päeva või 1 kuu meest tunda, kui selle mehega on koos hea olla. Küll kõik muu (kauaks see suhe kestma jääb jne) selgub pärast. Aga ei ole ükski mees head tunnet tekitanud (ei tekita ka praegu, kui neid meenutan)ja nii polegi asjaks läinud kordagi.
tihottee 15. oktoober 2023, kl 15.18
Seksi tutvumissaidid - https://tonzes.com/sexdatingee.htm Soovitan.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!