Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
abielu päästeks
 
appi 04. juuli 2008, kl 09.37
Tere.
Kas keegi oskaks mulle soovitada/anda numbrit mõne nõia või muu teadja inimese oma, kes oskaks/oleks nõus mulle telefoni teel nõu andma. Mu abielu on karidele jooksmas ja ma tahan seda päästa.
Aitähh
 
Kui mees ei armasta sind 04. juuli 2008, kl 09.52
Kui teinepool on otsustanud sinu juurest lahkuda, siis see tähendab, et ta ei taha ega armasta sind enam! Miks sa arvad, et see nõid sinu abielu päästab kui teie kaks ise seda ei suuda ei suuda seda ka nõid, südant ei saa sundida?
 
kiska 04. juuli 2008, kl 09.54
Kui abielu on karidele jooksmas, siis ma soovitaks pigem professionaalset abielunõustajat kui nõida. Ja kõigepealt räägi oma abikaasaga - enamik probleeme tuleb puudulikust suhtlemisest.

Edu! :)
 
appi 04. juuli 2008, kl 10.01
ta ei ole ütlenud, et tahab minna. ta ütleb et ei tea mida ta tahab. ja nõustajaga ta ei soovi rääkida, tal pole kombeks oma isiklikust elust rääkida võõrastega....
 
minni 04. juuli 2008, kl 10.10
Mul tunne, et sina ei taha temast loobuda ja proovid läbi nõia, nõustaja või teadjama inimese nõuande järgi teda enda juures hoida, vastu mehe enda tahtmist muidugi!
Inimene ei pea tegema seda mida ta teha ei taha, ei pea koos elama naisega/mehega kellega koos elada ei taha, sundusliku abielu meil Eestis ei ole, niiet võta vabalt ja ära suru oma tahtmist mehele peale läbi nõia!
 
marjukas 04. juuli 2008, kl 10.34

Kulla teemaalgataja, mida sa arvad, mida nõid, ennustaja või sensitiiv peaks tegema sinu ja su mehega? Ta ei saagi ju enamat teha kui jagada banaalseid soovitusi, mõni ennustaja võib ju heal juhul kaartidelt näha, mis veel mängus - teine naine, võimukas ämm, üleannetud lapsed või kiusakad sugulased - ja mida see teadmine sulle siis annaks - tead ja näed ju isegi kõike, mis su ümber toimub kui lahtiste silmadega ringi käid?
Või usud sa tõesti, et mõne loitsuga saab meest köita kui mees ise ei taha? On sul sellist alistatud tahtega zombistunud meest enam vaja - loitsitud suhted pole ju ehtsad, vaid vägivaldse manipulatsiooniga saavutatud sõltuvus - kas sa seda tahadki? Jäta see nõidade jutt, tean mida räägin, sest olen ka ise nõiakunstiga tegelenud, tõsi, armuloitsu pole kellelegi peale pannud, sest ma pole nii loll ja autu, kuigi ma põhimõtteliselt tean, kuidas seda teha saaks.
Ürita kõigepealt rutiini murda ja mõtle oma igapäevaelu läbi, kaasa arvatud see, miks sa oma kaasasse kunagi armusid ja temaga kooselu alustasid - ehk leiad sealt kuldvõtmekese, millega tema hinge pääseda.
 
tean 04. juuli 2008, kl 10.52
armuloitsu pole kellelegi peale pannud,

tean, kuidas seda teha saaks.


Seda EI SAA kohe mitte kuidagi teha. Armastus kas on või ei ole, ei aita soovid ja sõnad ja loits!
 
räägi mehega 04. juuli 2008, kl 11.45
Oma abielu võite päästa ainult teie kaks aga kui üks osapooltest sellest huvitatud ei ole, siis pole ka midagi päästa!
 
appi 04. juuli 2008, kl 13.44
ma poelgi mingit loitsu mõelnud. pigem pidasingi silmas kaardipanijaid, aga väljendasin end valesti. õnneks sain ühe inimese kontaktid ja juna on seal ka käidud. tänud kõigile vastajatele. meil on veel lootust.
 
muideks 04. juuli 2008, kl 15.08
mine tartusse pr. Regina Ilvese juurde. Tema ütleb Sulle tõesti selliseid asju, mida Sa enne ei teadnud, ta ütleb, kas saab päästa seda suhet ja ta teeb Sinu abielu päästiseks...midagi. Olen selle oma naha peal läbi teinud ja töötas. olin samas situatsiinis kui sina.
 
viru 04. juuli 2008, kl 15.15
aga kui kaardianija oleks öelnud, et teil ei ole lootust, pakiksid kohe asjad ja lahkuksid? mõlema loo korral tuleb teineteisega rääkida. praegu sa loodad, et mees avaneb ja saate korda, aga kui kaardipanija ütleks, et lõpp, siis sa ei loodakski. psühholoogia. nii et: kas kaardipanija ikka aitas või aitame me ise end?

selge on ka see, et kui inimene ei taha, siis väevõimuga ei saa sundida, varem või hiljem tekib sama olukord.
 
marka 06. juuli 2008, kl 23.19
Mind aga väga huvitaks, kes ja kus oleks nõus selle "midagi" maha võtma. Jutt käib mulle väga lähedasest inimesest (sugulane), kes on nn. heasoovliku abikaasa tahte läbi kellegi poolt ilmselgelt "ära tehtud". Kuidas see inimene ennast aidata saaks? Probleem on tõsine.
 
... 07. juuli 2008, kl 11.21
ära usu nõidasid mulle kah ennustati ühte meest ainult elu jooksul ometi lahutasin abielu ,ja tagantjärgi tegin õieti kui ikka ei lähe siis vägisi ka ei lähe
.
 
soovitus 08. juuli 2008, kl 00.39
Ära raiska raha. See nõia juurde minek on ikka eriliselt loll jutt (vabandust). Saada mees kodunt minema ja tulgu tagasi siis kui välja mõtles, mida tahab ja otsustanud on. Aeg on Sul natuke iseloomu näidata ega Sa mingi narts ei ole, et pead ootama kuniks prints midagi kodus olles välja mõtleb. Mina olen selle praktika läbinud ja nüüd ongi oma mehega paks armastus. Välja mõtles :)
 
Adela Arne 27. märts 2020, kl 17.50
Minu nimi on Adela Arne, ma ei uskunud kunagi, et naeratan uuesti, mu mees jättis mind kaheks aastaks üheks aastaks, kõik jõupingutused ta tagasi toomiseks ebaõnnestusid. Ma ei mõelnud kunagi, et näen teda või mitte, kuni kohtusin daamiga, kelle nimi on Jesse kes rääkis mulle dr Bankole Babatunde nime kandvast õigekirjajuhist, andis ta mulle oma e-posti aadressi ja mobiilinumbri ning ma võtsin temaga ühendust ja ta kinnitas mulle, et 48 tunni jooksul tuleb mu abikaasa minu juurde tagasi, vähem kui 48 tunni pärast tuli mu mees tagasi. andestust andes, öeldes, et see on kuradite töö, nii et olen siiani selle ime üle üllatunud, ei suutnud ma eostada, kuid niipea, kui loits oli otsustatud, jäin rasedaks ja sünnitasin oma kolmanda lapse, kui vajate temalt saadava abi korral võite temaga ühendust võtta selle alloleva e-posti kaudu
Babatunded801@yahoo.com
 
Anton Ane 27. märts 2020, kl 17.53
Minu nimi on Anton Ane, ma ei uskunud kunagi, et naeratan uuesti, mu mees jättis mind kaheks aastaks üheks aastaks, kõik jõupingutused ta tagasi toomiseks ebaõnnestusid. Ma ei mõelnud kunagi, et näen teda või mitte, kuni kohtusin daamiga, kelle nimi on Jesse kes rääkis mulle dr Bankole Babatunde nime kandvast õigekirjajuhist, andis ta mulle oma e-posti aadressi ja mobiilinumbri ning ma võtsin temaga ühendust ja ta kinnitas mulle, et 48 tunni jooksul tuleb mu abikaasa minu juurde tagasi, vähem kui 48 tunni pärast tuli mu mees tagasi. andestust andes, öeldes, et see on kuradite töö, nii et olen siiani selle ime üle üllatunud, ei suutnud ma eostada, kuid niipea, kui loits oli otsustatud, jäin rasedaks ja sünnitasin oma kolmanda lapse, kui vajate temalt saadava abi korral võite temaga ühendust võtta selle alloleva e-posti kaudu
Babatunded801@yahoo.com
 
Fredrick Eva 27. märts 2020, kl 18.05
Minu nimi on Fredrick Eva, ma ei uskunud kunagi, et naeratan uuesti, mu mees jättis mind kaheks aastaks üheks aastaks, kõik jõupingutused ta tagasi toomiseks ebaõnnestusid. Ma ei mõelnud kunagi, et näen teda või mitte, kuni kohtusin daamiga, kelle nimi on Jesse kes rääkis mulle dr Bankole Babatunde nime kandvast õigekirjajuhist, andis ta mulle oma e-posti aadressi ja mobiilinumbri ning ma võtsin temaga ühendust ja ta kinnitas mulle, et 48 tunni jooksul tuleb mu abikaasa minu juurde tagasi, vähem kui 48 tunni pärast tuli mu mees tagasi. andestust andes, öeldes, et see on kuradite töö, nii et olen siiani selle ime üle üllatunud, ei suutnud ma eostada, kuid niipea, kui loits oli otsustatud, jäin rasedaks ja sünnitasin oma kolmanda lapse, kui vajate temalt saadava abi korral võite temaga ühendust võtta selle alloleva e-posti kaudu
Babatunded801@yahoo.com
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!