Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
kuidas reetmisest üle saada?
 
austus ja kooselu 23. mai 2009, kl 22.36
Mine kindlasti minema, niisugune jõhkard oma haiglase flirtimise ja teistega semmimisega ametis olev elajas ei sobi elukaaslaseks!

Kõngegu oma msni ja tibide otsa ära!

Leidub mehi, kes suudavad olla truud ja hoolivad, leiad kellegi.

Ära ainult alla anna, sellise alatu tegelasega pole mõtet agooniat venitada.
 
kurb/veel 1 õnnetule 23. mai 2009, kl 22.38
Kaua koos olete elanud ja kas see siis tema korter, et sina välja kõndigu, las kõnnib ise? Kas teil siis pole reetmisest ja petmisest ühised arusaamad, või pole te rääkinud sellel teemal? Mul on sinust nii kahju, aga oma otsused tuleb teha ainult sul endal. Võta endale aega järgimõtlemiseks, praegu oled endast väljas, šokis ja ei ole võimeline asju kainelt kaaluma. Mina olin šokis vist ikka õige mitu kuud ja tegin asju mille üle uhke pole, aga see jõudis kohale alles paar aastat hiljem. Aga kui tahad lihtsalt end tühjaks rääkida jäta oma meil. Edu sulle, midaiganes sa ka ei otsustaks.
 
kaksik 24. mai 2009, kl 14.59
Reetmistest ei saagi üle, nendega võib ainult leppida.
 
arvan 24. mai 2009, kl 17.32
kogemusi pole , õnneks , ptui , ptui , ptui (üle vasaku õla)
aga avaldan arvamust , mida mina teeks

Ise vist andestada ei suudaks ja just see ongi , et isegi kui lepiks , tuleks see ju alati melde , kui see isik sulle otsa vaatab.eriti kui siiralt truudust vannub.see ongi kõige hullem.Tabasin kord isanaise isat petmas , otse teolt.Ega mulle algul see päris kohale ei jõudnudki.loomulikult olin ma pahane ja see asi tuli välja ka muidugi.selle loo kohta võib tõsiselt õelda , et pikk jutt , @!#$ jutt.asjaga tahan sinna jõuda , et kuid hiljem , küsis isanaine minult : et ega ma enam vihane tema peale pole :0 ma too kord vastasin , et ise teate kuidas asju klaarite.kui kõik ok , mis seal minul ikka enam õelda on ! Aga kui aus olla , siis iga kord kui seda naist näen , tuleb mulle meelde kuidas ta seal magamistoas....Ja tegelt teeb hinges haiget , mis siis et mind pole petetud .
Arvan , et kui endaga sama asi juhtuks , oleks see asi 1000 x hullem.ja arvan , et kui endaga sama asi juhtuks , siis oleneb kõik situatsioonist , ehk isegi prooviks siis mitte lahku minna.kuid ma arvan , et mina poleks võimeline seda unustama.Asi puhtalt usalduses ju.Minu arvamus on selline , et kui oled valinud omale kaaslase , siis oled talle truu.hirmsasti ringi tõmmata tahad , ela vaba elu ja tee siis mis tahad.

Minu suur lugupidamine nendele naistele kes suudavad andestada
Aeg parandab küll kõik haavad , aga aeg-ajalt raputab haavadele ka soola peale :(
 
kas 25. mai 2009, kl 09.54
pägalik juba reedab ja taob uksi?angeliina, pauliina, malviina, eleanora, dora, loori, marta, liisi ja mis need teised sajad nimed on millede all oma haigest fantaasiast tulenevaid jutukesi kirjutad
 
mina 27. mai 2009, kl 01.03
leidsin mehe voodist klassiõega seksimas, elasime nats aega edasi, kuid kui ise uue armastuse leidsin, lahkusin ja olen juba 13 aastat uuesti väga õnnelikus abielus.Andestasin talle, kuid ei suutnud kunagi unustada seda, mida andestasin.(Ps. Ja eks ta ka edaspidi andis põhjust, kuigi vaid aimasin, mitte nii räigel moel, et ise nägin.)Kes kord seda teeb, vist ei muuda meelt.(Ps. Kuigi ei välista sedagi võimalust)
 
siiri 27. mai 2009, kl 10.06
Oleneb reetmise astmest. Ühe mehe puhul konkreetselt petmine e. magamine teise naisega. Ei saanud üle muudmoodi kui jätsin mehe maha ja läksin eluga edasi.
 
jätke maha 27. mai 2009, kl 11.31
Kord petja, alati petja.
 
õnnetu 2 27. mai 2009, kl 16.32
Mina ka siis sellises olukorras, kus mees msn flirtis teiste naistega ning ma juhtusin seda pealt nägema mitmetel kordadel. Loomulikult tegi see mulle väga haiget ja ausalt öeldse usaldus tema vastu peaaegu et on kadunud. Kui julgesin sellest teemast rääkida, siis hakkas mees ennast õigustama, et see pole flirtimine (huvitav mis see siis on, kui teistele naistele saadetakse musisid ja kallisid ning räägitakse intiimsetel teemadel) ja ütles, et mis ma sorin tema asjades. Sellest on pea 5 kuud möödas aga mul hing ikka haige ja ega mees seda suhtlemist pole ära lõpetanud. Ikka näen, kuidas flirditakse ja ollakse liiderlik. Elame küll koos aga mul on väga raske usladust tema vastu taastada. Tihti olen mõelnud, et jumal temaga, las siis rahus ja üksinduses sebib naistega palju tahab aga ... kuna ma teda väga armnastan, siis ongi raske ust kinni lüüa enda järelt. Olen aru saanud, et ju siis meievahelises suhtes miskit puudu, et mehel on vaja teiste naistega virtuaalselt suhelda. Ehkki ta armastab mind ja meeldin talle väga. Saa siis aru meeste mõtlemisest ja käitumisest... Ei oska teistele ka midagi head soovitada. Ega siin muud varianti pole, kui kas lahku minna või olukorraga leppida.
 
kaastunne normaalsetele 27. mai 2009, kl 16.41
Mul oli naine, kes istus alailma msn-is ja flirtis peaaegu iga suvalise mehega. Aadress oli avalik ja igasuguseid juhuslikke tuli pidevalt juurde, kelle kohe lisas kontaktidesse.

Kui nägin saadetud juttu, kus olid läbisegi meelitused ja vägagi ühemõttelised vihjed, tegin jutuks. Naine väitis, et see ongi normaalne ja isegi liiga tagasihoidlik on.

Peale teise hõlmas rippumiselt avastamist, saatsin kuradile.

Tõsi ta on, kui ikka midagi kohe ei tähenda see miilustamine ja seksikas dialoog, siis ei tehtaks ju seda?

Midagi pole parata, mõni on juba sündinud l.i.t.s ja see võib olla suguvõsa viga sellistel. Olgu mees või naine.

Liiderdaja on samaväärne paadunud alkohoolikuga. Alati on vabandus, et üks naps ei tee ju midagi, aga miks siis võetakse, kui ei tee? Järgi ka ei jäeta!
 
appi 27. mai 2009, kl 17.05
Kui tuttav tunne.Endal sama asi üle elatud ja kah minema saadetud.Flirt arvutis rikub üha rohkrm suhteid.
 
paratamatus 27. mai 2009, kl 17.09
Niikaua, kuni leidub juba olemuselt liiderlikke inimesi, pole midagi head loota. Lõpmatuseni ei saa korralik ja truu abielukaasa kõike enda arvele kirjutada, et äkki on liiga ebahuvitav ja voodis üksluine ning midagi on kindlasti aina puudu teisel. Kuskil on piir ja kui teisel ongi mingi tõsine vajakajäämine, on selleks omavahelised vestlused, teineteisega rääkimine.

Mõned jahivad terve elu mingeid uusi emotsioone, elamusi. Varsti tüdineb ja siis uus. Ise on taevani tähtsust täis, õigust jagub rohkem kui universumi lõpuni.
 
Mammu 03. juuni 2009, kl 00.40
No see, et ta sind kodust ära saatis on ju puhas süüdlase käitumine...parim kaitse on rünnak tüüpi käitumine siis. Tema loogika kohaselt peaks see tõenäoliselt sind nüüd panema endas kahtlema ja oma süüd tunnistama jne...ma usun, et teil sarnaseid tülisid varemgi olnud ja inimesed õpivad üldiselt vägagi kiiresti teist manipuleerima. Mõned on selles osavamad kui teised, aga see konkreetne eksemplar ei olegi nii osav kui arvab, kuna vastab ideaalselt süüdlasliku käitumise psühholoogilisele profiilile :)

Aga see naiste ohvrimeelsus ja pidev eneses süü otsimine käib mulle ikka tõsiselt vastu, a'la " tegelikult ta armastab mind väga, ma tean seda, aga see, et ta julmalt teiste naistega flirdib nii netis kui avalikult, et unustab ära minu sünnipäevad, et mind avalikult seltskonnas alandab, et minu peale karjuba ja mu oma kodust aeg ajalt välja viskab jne...seda kõike teeb ta seepärast, et ...blaablaablaa1miljontuhatüks põhjendust"
No tõeti, tulge maa peale kallid naised, ikka tiba austust võiks olla iseenda vastu ka !
 
to mammu 03. juuni 2009, kl 01.18
kas sul on endal pikaajaline kaaslane olemas?
Ma tean kui kerge on teistele kõike seda soovitada aga kui teil on seljataga juba üle 10a kooselu siis lihtsalt ei saa sa seda kõike nii kergelt minema lüüa. Raske on seda ette kujutada, et inimene kellega oled nii pikalt koos olnud ja ikkagi hoolib teeb midagi sellist. Ja üldiselt kodurahu huvides seda kõige paremat usutaksegi!
 
mh 03. juuni 2009, kl 04.02
kas korntrollisid, et pole teisega olnud, ainult sõnumid...nagu alsteaed, enam ei tohi teisega sõnumeid ka saata, et kaallis oled jne...
 
malviina 03. juuni 2009, kl 08.14
mind on nii palju reedetud,lubatud abielluda ja puha kui iga preverssuse täidan aga ikka ei.peeter,rivu,raunuuu...paljud teised, no lännu mis lännu.mina reedetult jäetu ja väljaveninud soolikaga
 
to autor 05. juuni 2009, kl 23.03
tere,

minu mees ka pettis mind ja ma pole üle saanud ja nüüd halab, et ei suuda minuta elada. Kuigi ennemgi lubas, et neid vigu ta enam ei korda, aga vead läksid hullemaks. Nüüd nagu takjas ei ela ise ega lase mul elada.
 
ka reeturiga koos 06. juuni 2009, kl 23.42
Oli sama seis, kus mees, kellega abielus oldud üle 15 aasta, reetis mind. Minu kunagise klassikaaslasega, kel endal püsivat suhet pole olnud, napsab abielumehi, kui selleks pisemgi võimalus avaneb. Nende suhe ei kestnud küll üle poole aasta, kuid vastikus on ja jääb. Mõtlesin pikalt, kui end tagasi anus, kas teen ikka õigesti. Jah, oleme koos, kuigi andestada ei suuda mitte iialgi.
 
jh 07. juuni 2009, kl 01.32
Ei peagi andestama, pole ühtegi õigustust reeturist mehele või naisele.

Ei maksa ülehinnata kaaslase truudust! Paljud on võimelised reetma ja petma, pigem situatsiooni küsimus.
 
n. 07. juuni 2009, kl 20.54
Mina sain lihtsalt üle, sest lisaks k6igele muule see tropp valetas mulle elulisi asju, peksis, m6nitas ega hoolinud minust kui ligimesest. Eks see HOOLIMATUS siin k6ige suuremat rolli mängiski ja ma leppisin sellise olukorraga kiirelt ja olin temagi vastu piisavalt üksk6ikne ja halastamatu!

Kuidas külvad, n6nda l6ikad!
 
veel 1 õnnetu 10. juuni 2009, kl 01.07
ma olen siin varem kirj. ja mehega olen veel koos.. Nuttis ja lubas, et pole kohtunud kellegiga ja ei kohtu ka. Andsin 1 võimaluse veel aga ei suuda ise enam suhtele keskenduda. Koguaeg vahin mis ta teeb.. Isegi olen üritanud mõnda tema suhtlusportaali sisse logida, et näha kas suhtleb teiste naistega. Kahuks või õnneks pole see õnnestunud. Ma ei tea kaua me suhe nii vastu peab, ilma usalduseta, raske on kõige halvemat arvata. Aga olen kõigeks valmis.
 
tanja 10. juuni 2009, kl 20.06
katsu olla ahvatlevam temale, siis pole vajadust ja ära tee enam mingeid rumalusi, jääd nurka üksinda, siis paras sulle.
 
kätlin 11. juuni 2009, kl 13.11
Sama siin mees saatis smse. Aimasine t midagi on, aga tema süüdistas mind et ma mõtlen asju välja ja kujutan ette. Aga lõpuks tuli välja, et peale smside oli ka muud, minu autoga käidi tibi juures öösel, linna peal kahekesi öösel hängimas jne. Üheltmaalt tibi saatis mulle kirja siis, pärasts eda mees tunnistas kõik üles. Otustasin teise võimaluse anda, aga hetkle teda ei usalda üldse. Eks ta peab nüüd ise tõestama et teda saab usaldada ja et ta on seda võimalust väärt.
 
oh 11. juuni 2009, kl 13.24
Ärge usaldage sellist kiimakotti. Kas on hea mõte hakata usaldama rebast kanafarmis? Varsti on jälle "kõht tühi" ja sulgi lendab.

Jätke sellised maha, nii soojendate vaid madu oma rinnal!
 
küsimus 11. juuni 2009, kl 14.07
kas mees on oma suhtumist sinusse muutnud?
kas ta pöörab sulle nüüd vähem tähelepanu?

andke andeks, aga ma ei usu, et neid mehi kuigi palju on, kes võtavad 25-selt naise ja peale seda ei eksisteeri teisi naisi üldse. selliseid naisigi pole just palju, kes pikaajalise kooselu jooksul poleks kordagi vasakule vaadanud.

mõtle rahulikult järgi ja ära hüsteeritse. ideaalseid inimesi ei ole.
 
z 11. juuni 2009, kl 19.44
mul möödas 2a aga ikka ei suuda unustada ega andestada. Oleme küll koos aga okas on ikka hinges, ei usalda. Olen valmis lahku minema aga mees ei taha, ta ei saa aru KUI palju haiget ta mulle tegi. Väidetavalt päris sexini ei läinud , aga minu jaoks on ikkagi valus.
 
to küsimus 12. juuni 2009, kl 09.28
igaüks elab oma sisetunde järgi ja kui mulle ei sobi, et mees vaskule vahib, siis head teed talle! ei soovi kalts olla!
 
küsimus 12. juuni 2009, kl 10.58
ilmselt on siinolijad enamuses 20-ndates, kelle jaoks maailm on veel must-valge.
ise olen sellest east väljas ja tean, et elu on huvitav just oma tuhandetes värvivarjundites.

muidugi oleks võinud mees olla nii tark ja austada naist sel määral, et naine poleks petmisest kunagi teada saanud. suur osa saab sellega hakkama, suur osa mitte. see, et vahele pole jäänud, ei tähenda, et midagi pole olnud. enda hingerahu selle pärast rikkuda pole aga vähimatki mõtet.
 
õnnetu 2 12. juuni 2009, kl 20.04
veel 1 õnnetu ... kas soovid minuga oma mõtteid jagada? Mul sama seis nagu sinulgi ja ei suuda kuidagi üle saada. Hinges on valus kui näen, kuidas mees teiste tüdrukutega flirdib. Olen juba paranoiliseks muutunud ... Kui soovid minuga kirjutada, siis minu meiliaadress on: marithake@hot.ee
 
süda lukus 12. juuni 2009, kl 21.51
Juhtus meie peres selline reetmine ,sellest juba 5 aastat,aga üle sellest ei saagi.Mehepoolne reetmine oli niivõrd alatu ja ränk-ilma mingite eelnevate tülideta kolis lihtsalt ära,üüris teise naisega koos korteri,elas seal oma 4 kuud ja siis tahtis koju tagasi-ei sobivat ikka.No katsusin andestada ja ta tuli koju.Tundus,nagu oleks võõras mees,kellega tuleb alles kombata piire.Pool aastat hiljem kolis jälle ära-vahpealne oli olnud nö puhkepaus,mil otsis teise linna eluaset!Mulle valetas,et lõpetas suhte selle naisega,kuid tegelikult lasi edasi ja lisaks tekkisid veel 2 armukest.Kokkukolitud naine aga otsustas mu mehele kätte maksta ja tegi ise talle sarvi,jäi rasedaks ja hakkas siis last kaela määrima.Lõppes nii,et kumbki lontis oma esimese partneri juurde tagasi-elan temaga koos nagu tuttavad täiskasvanud.Jube piin.Praeguses olukorras pole tark tegu oma ühiste lastega lageda taeva alla kolida ja see mees nagunii ei toetaks lapsi rahaliselt.

Kurb on,et mees ei tunnista,et oleks üldse vigu teinud või et tal oleks kahju meie elu ära rikkumise pärast.Mina olen truu olnud kõik aastad tema kõrval ning ta on oma käitumisega muutnud meessoo nii tülgastavaks,et mina ei suuda enam ühtki suhet luua.Üksindus iseeneses.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!