Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
kuidas reetmisest üle saada?
 
missy 13. juuni 2009, kl 02.25
Ei tasu andeks anda.Ega mees ei parane,ta v6ib ka ise kahetseda alguses aga teeb seda uuesti.Nii see on.
 
Elus on põhimõtteid! 13. juuni 2009, kl 03.21
Miks peaks andestama nii alatut tegu, nagu (abielu-)petmine?

See ei ole mehe või naise poolt vaid suguühe, seks. See on abikaasa alandamine, mõnitamine. Sellega pannakse paika see, et abikaasa pole kõlbulik olema kalleim, austatud elukaaslane.

Võiks võrrelda lausa inetute kokaanekdootidega, kus kokk pissib vahel supisisse. Kas ei võta toiduisu ära? Pole alandav?

Inimesed ei anna aru, mida saadetakse korda nii vapustava teoga, kui elukaaslase petmine!


Kellele on see "vaid abielu elavdamine", pole mõtet sellisega edasi elada. Ta hakkab "elavdama" alati, kui tekib soov ja iha vasakule põrutada.

Ei pea kannatama sellist ebaausust!
 
Ka murtud südamega 29. märts 2012, kl 04.27
Ma ka sain teada et mul tüdruk pettis või ma ei tea mis see oli ta meelitas ühe kora voodise teise kutt. ja pärast kahetses seda terve see aeg kui mina midagi ei teadnud. aga ta ise rääkis mulle välja kõik ja ütles et kahetseb seda tegu et see on ta elu suurim viga olnud mida ta tegi. mis ma ise peaks siis tegema.
ma küsisin talt et kas sull oli siis parem selle teisega ta vastas mulle et ei olnud ta ei tundnud midagi ta vastu toll hetkel. see oli ta sõnul lihtsalt tühine seks. et peale seda oli ta juba kahetsenud.
 
Jah 29. märts 2012, kl 14.33
Väga masendav teema. Mees pettis mind, jätsin ta maha. Enam kui pool aastat ei näind ega suhelnud. Kuid siis ta tuli uuesti, väites et on muutunud ning kavatseb seda mulle tõestada. Tegigi. Oleme taas koos, kuid terve see aeg kummitas mind tema minevik, mida ta seal mulle teinud oli. Ma ei saanud sellest kuidagi üle, see viis mind masendusse, tõukas temast eemale. Kord võtsin kätte ning kirjutasin talle enda tunnetest, mida ma sellele mõeldes tundsin. Ta küll sai sellest šoki, kuid minu enesetunne läks paremaks, ma ei mõelnud enam sellele ning kui ka mõtlesin, ei muutunud ma kurvaks ja ei tekkind mingit vastikustunnet mehe vastu. Elu läks edasi. Mingi aeg nägin mehe ja tema ühe tuttava vestlust, kus mees saatis iganes musisid ning kallisid. Esialgne mõte oli nõuda selgitust, millele muidugimõista pole mõjuvat põhjendust, ning siis ta maha jätta. Asjad ei läinud päris nii nagu ma plaanisin. Mees vandus mulle armastust ning kahetses oma tegu väga. Mis puutus tema tuttavasse, siis mehe sõnul nende vahel ei ole mitte kunagi mitte midagi olnud, ega saagi olema - mehel pole tundeid ta vastu. Milleks siis sellist juttu ajada?! Ühesõnaga andestasin, kuid südant kriipima jäi ikka. Peaks midagi sellist veel juhtuma, siis pean lihtsalt südame kõvaks tegema.

Tahan oma looga öelda ka seda, et mida vähem suhtlusportaalides aega veeta, seda väiksem on võimalus emotsionaalselt kedagi petta.
 
petetutele 29. märts 2012, kl 15.18
Aga miks te teete petmise avastamisel skandaali? Mida te sellega saavutada loodate? Kas poleks targem vait olla ja oma plaane küpsetada, vastavalt teada saadud infole?
 
Lugu reetmisest 29. märts 2012, kl 21.48
Räägin oma loo:
Minu elukaaslane pettis mind, magas teise naisega teises toas, kui mina all magasin. Teada sain alles nädalaid hiljem, ja kahjuks ka mitte temalt endalt, vaid siis kui tema joomapeal oli ja kiitles sellega. Mis siis ikka. Võtsin oma asjad, helistasin sõbrale, küsisin, kas paar jooki võtame, ta oli nõus, läksin sinna. Ja muidugi oli platsis üks tüüp, kes mulle oli korduvalt tähelepanu pööranud ja külge löönud. Siis sai sellest ka minu elukaaslane teada, et see mees seal on ja hakkas muretsema, et mis TEMA NAISEGA SEAL KÜLL NÜÜD TEHAKSE, muidugi minul oli eelnevalt nägu täis sõimatud, kui mina hakkasin aru pärima, mis selle teise naisega siis täpselt oli. Siis polnud ma mitte üldse tema naine, vaid lihtsalt LITS.
Ja mis te arvate, mis see mees siis tegi? ....
NO LOOMULIKULT PETTIS MIND UUESTI. Seksini asi seekord ei läinud, kuid suudlused ja hellitused käisid ikka asja juurde, ning tema seekordne väljavalitu oli rase naine.. Selle sama tüübi naine, kes mulle külge lõi. Väga keeruline lugu, loodan, et saate aru.
Ega ka mina ei hakanud truuks jääma ja ikka väiksed musid tulid ära ja kaisus magamine.
Kokku saime selle tüübiga ikka peale seda ja arutasime asju ja veetsime aega, ei midagi rohkemat. Otsuse lagnetasime koos ja mõtlesime, kuidas kõigile parem on.

Nii aga nüüd lool on veel üllatav lõpp, ME OLEME PRAEGU SELLE SAMA MEHEGA KOOS, KES MIND PETTIS. Ei oskagi seda kommenteerida mitte kuidagi, lihtsalt suutsime halva andestada ja unustada ja elada edasi ilusat elu KOOS :)

Armastus on armastus. Koos oldud juba 4 aastat.
 
endine pikalt põdeja 08. aprill 2012, kl 00.33
mingi aeg leinata oma nässu läinud suhet on normaane, aga sel on ka piirid. arvan et kui juba otsid vastust , siis oled ka valmis tegema enesehaletsusele lõpu.
nii lihtne/ raske see ongi.
 
Reeta 28. veebruar 2023, kl 14.37
Nädsa meil siin Vaeste Patuste Alevis va Marksist Poliitik mis ta teeb. Käib mööda toidutempleid otsib Ukraina tooteid vahib peenikest kirja luubiga ja kirjutab tootjate aadresse üles. Siis saadab need sihtmärgid teatud sihtgrupile internetis. Ja ega ta ainult siin vaid ka maakonnakeskuses ja päälinnas ka. Ise kiidab et tema suhtleb Castro Kimi Putini ja Lukasenkoga.
 
kuule autist kedagi ei koti 18. märts 2023, kl 09.00
kedagi ei koti kedagi ei koti kedagi ei kotikedagi ei koti kedagi ei koti kedagi ei kotikedagi ei koti kedagi ei koti kedagi ei kotikedagi ei koti kedagi ei koti kedagi ei koti
 
Shantel 22. mai 2023, kl 10.15
Thank you Dr Jumba for what you have done for me, I am so grateful my lover is back to me and we are now living happily together. Dr Jumba's love spell is very powerful and effective and it does not have any side effects as he promised. I decided to give Jumba a try when my lover left me for another man, dr Jumba helped me to cast a love spell on my lover that brought her back to me and what makes me excited the most is that my lover did not even know he's under a spell, if you are passing through relationship love problem I advice you to contact Dr Jumba the spell caster to get your problem solve. It's very hard to lose a loved one and I know how it feels so do not let somebody take away your lover from you. Contact him Via: {wiccalovespelltools@gmail.com}or his website: https://drjumbaspellhome.wordpress.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!