Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Kuidas leida isa üles...
 
n27 28. veebruar 2010, kl 18.37
Kui tean ainult ees-ja perekonnanime, ja tean kus ta vanasti elas, umbes 25 aastat tagasi, muud ma ei tea!!!
 
g 28. veebruar 2010, kl 18.43
eks internet on abiks. mingi märk enamikust on ikka olemas.
 
n27 28. veebruar 2010, kl 19.21
pole isaga oma elus kunagi kohtunud, tal vene nimi ( suht selline levinud ja elab tallinnas) internetist mina teda küll leida pole suutnud! Nüüd teine hädavariant, et eradetektiivi jutue, minna, kas keegi oskab enam-vähem öelda, plaju selline asi yldse maksta võiks!
 
g 28. veebruar 2010, kl 19.29
aga miks sa teda leida tahad?
 
n27 28. veebruar 2010, kl 19.36
Soov leida teda, et näha kasvõi kord eluski, kes mu isa on! Kui olin väike tüdruk (2 või 3 aastane) elasime Viljandis, ja mu isa oli meid otsimas käinud, aga meid polnud kodus olnud, väike koht ja naabritädi rääkis emale, et minu isa oli meid otsimas käinud!
Kahjuks edasisest ei tea enam me keegi midagi!
 
n30 28. veebruar 2010, kl 21.09


kui isa sind(teid) leida tahtis,siis on see ju hea näitaja

miks laps oma kadunud vanemat näha ja tunda tahab, seda pole vaja seletada....kes juba nii küsib,see nagunii ei mõista..

ka minu isa oli minu jaoks kadunud palju aastaid tänu ema "pingutustele", kuid täiskasvanuna sain jälle temaga kokku ja meie suhted on super, mida aga ei saa öelda suhetele emaga..

ei tea midagi detektiivi-firmadest ega nende hindadest,kuid on olemas nt Punane Rist, kelle kaudu on leitud kadunud inimesi ja hea on saada niipalju infot eelnevalt kui võimalik,edu!
 
etv 28. veebruar 2010, kl 22.13
Vahur Kersna otsib üles!
 
variant 28. veebruar 2010, kl 22.47
Kui Sa tead oma isa sünniandmeid või suudad "esitada piisavalt andmeid otsitava isiku üheseks tuvastamiseks", siis ehk aitab Rahvastikuregister?

"Põhjendatud vajaduse korral on eraisikul võimalus saada teavet ka teiste isikute kohta, seda juhul, kui neile andmetele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut. Teabe saamiseks tuleb esitada põhjendatud avaldus rahvastikuregistri volitatud töötlejale AS Andmevara."
http://www.siseministeerium.ee/13616/

Olen kuulnud, et sugulaste otsimise puhul edastatakse otsitavale otsija andmed ja tema siis ise vaatab, kas tahab leitud saada.
 
n27 01. märts 2010, kl 09.56
Kahjuks jah, tean ainult nime! Ja seda, et kui mina sündisin elas ta veel oma vanematega mustamäel, muud andmed puuduvad!
 
j 01. märts 2010, kl 11.21
As Andmevara asub Tallinnas,Pärnu mnt 139d/1.tel 6715119.helista sinna ja küsi täpsemalt. ilmselt andmete saamiseks tuleb kohapeale minna ja avaldus kirjutada ja mingi väike rahasumma maksta
 
variant 01. märts 2010, kl 11.35
Sünnitunnistuses ta Su isana kirjas ei ole?
 
n27 01. märts 2010, kl 18.53
Ise ka mõtlesin, et peaks vaatam, aga ema perekonnanimi on mul küll! :)
 
ggg 01. märts 2010, kl 18.56
emalt mingit infi ei saa?
sünnitunnistusel võib olla ka väljamõeldud isa nimi.
 
Kai 02. märts 2010, kl 17.50
Saaksid sa öelda oma isa eesnime?
 
n27 03. märts 2010, kl 16.41
Minu isa eesnimi on Nikolai!
 
n27 04. märts 2010, kl 21.15
To Ki, miks soovisid sa teada, mis mu isa nimi?
 
Kai 05. märts 2010, kl 09.18
Mõtlesin, et otsid äkki minu isa.
Kunagi Perekooli foorumis otsiti.
 
n27 06. märts 2010, kl 12.52
Vist, siis ikka ei ole :) aga hakkan edasi uurim neid asju! :)
 
Aimar 08. veebruar 2021, kl 12.49
Otsin ka isa. Ainuke kes temast teadis oli ema ja ema suri hiljuti, sealt ka huvi isa vastu, aga tean ainult eesnime ja kohta kus ta elas sellel ajal. Ja mitte isegi maja vaid lihtsalt alevikku. Olen üsna otsingute alguses ja juba hädas kuna ei kujuta isegi ette kuidas selliseid asju tehakse. Kui kellegil on kogemusi palun abi. Aitähh
 
Aimar 08. veebruar 2021, kl 12.51
Tere kas leidsite oma isa. Mul täpselt sama seis, infot saada kuskilt pole võimalik, tean vaid eesnime sergei ja et elab tallinnas, tean ka kus ta mu emaga kohtus ja elas tol ajal ja õnneks see väike koht. Aga palun kirjutage mulle.
 
ille 08. veebruar 2021, kl 14.45
ei taha need isad teist midagi kuulda ja mõttetu on selliseid taga otsida,kui nad pole ise oma sündinud laste vastu huvi tundnud . . . MIKS OTSITE ?
 
ille 08. veebruar 2021, kl 14.48
Aimarile - aga ise oled mingi kurjategija vä?
 
ille 08. veebruar 2021, kl 14.50
keegi musutaja on sul ju olemas - no mida sa veel tahad?
 
Ellen akkerberg 11. november 2023, kl 21.26
Kuidas leida üles oma isa.Ta nimi on Eino Akkerberg.Ma ei tea kus ta on või, kus kohas ta elab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!