Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
DNA test
 
kah arvaja 14. mai 2010, kl 18.00
Sa reageerid üle. Kui nad suutsid olla terve elu teist midagi teadmata, siis ei ole see taaskohtumine kellegile väga traagiline, nad ei tunne ei sind ega last enam äragi,aastad teevad ju oma töö.
 
tasub 14. mai 2010, kl 18.06
ma pole eriti muutunud ja mul ning lapsel on sellel üritusel nimesildid rinnas nagu kõigil korraldajatel.
Pealegi on laps väga oma ämma nägu
 
tasujale 17. mai 2010, kl 08.29
arenda veel teemat too sisse uusi fakte/ seiku, et usutavaks teha
 
tasub 17. mai 2010, kl 09.10
ei ole mingeid uuso seiku ega fakte tuua, elu on selline nagu on.

Kuna minul ja lapsel seda testi vaja ei ole siis pistsime selle eelmise nädala lõpus ümbrikusse ja sai kiri juurde, et me seda testi endale ei vaja, seepärast saadame ära.
Kirjas oli ka vabandus, et saatuse tahtel oleme külastamas ämma kodulinna ja osalem aselasel üritusel ja ei sooviks kuidagi nende perele ebameeldivusi.
 
tasujale 18. mai 2010, kl 09.14
palun kirjuta veel, eksole
 
tasujale 20. mai 2010, kl 09.37
kuhu lugu jäi
 
RITA 20. mai 2010, kl 11.33
KAS ON VÕIMALIK TEADA SAADA DNA TESTIKA KES ON MU ISA.? KAS SEDA ANNAB KUSKILT UURIDA KUI MA EI TEA JA EI OLE ENDA ISA NÄINUD,KAS SEDA ANNAB KUSKILT JÄRGI UURIDA?
 
tasujale 20. mai 2010, kl 22.59
Oled vapper naine,milleks sulle need sugulased, kes pole hoolinud?
 
tasub 23. mai 2010, kl 19.23
oleme tagasi oma kodus, üritud kulges hästi.
Kuna siin targemad ja teadjamad soovitasid mitte end minna pakkum aja toppima exämma ja exmeeh sugulastele siis seda ma ka ei teinud.
Juhtumisi kohtusime ka ämma ja mehe sugulastega, aga nad tõepoolest ei tundunud mind ära või ju siis ei osanud seal kohtumist oodata. Igaks juhuks oli ka nimesilt mul paigutatud nii, et eriti välja ei paistnud.
Juhtus aga nii, et minuga tuli vestlema üks ämma kunagine suur sõbranna,kes mu ka ära tundis. Tema algatas juttu ja lõpuks jõudis jutt välja minu lapseni, et kes siis ikka lapse isa on. Paraku ei teadnud, ei tundnud see ämma sõbranna, et minuga kaasas olev neiu ongi seesama laps.
Minu teadmata oli aga piiga kaasa võtnud kunagise DNA tulemuse ja ta nüüd ulatas selle lahkelt uudishimulikule tädile, öeldes, et temale pole seda paberit vaja, aga tädike võib seda näidata igale vastutulijale. Olin jahmunud, sest ei oodanud et 15 aastane nii võib käituda.

Igatahes ei võtnud me nendega ühendust ja nüüd seda enam ei hakka nendega mingite sidemete loomist algatama. Kuigi sisemas tunnen piinlikust lapse käitumise pärast, aga siiski vabandavat kirja neile saatma ei hakka, ....või siiski peaksin?
 
no on seebiooper 23. mai 2010, kl 19.40
Umbes sellise sisuga seebikas jooksis jah aastal 1994. Oli Mehhiko või Venetsueela oma. Aga sa tuleta meelde, millega film lõppes!
 
oot-oot 23. mai 2010, kl 19.40
Sa ajad endiselt mullikesi suust välja.
Alles kirjutasid et /seda testi vaja ei ole siis pistsime selle eelmise nädala lõpus ümbrikusse/
nüüd on jutt /piiga kaasa võtnud kunagise DNA tulemuse ja ta nüüd ulatas selle lahkelt uudishimulikule tädile/

Naised, kelle mehed DNA testi nõuavad, on selle tuhatkordselt ära teeninud- teemaalgataja on sellest ehe ja eluline näide.
Valetavad ja keerutavad ja teevad ümber oma lapsesaamise kõik nii segaseks et lõpuks ei mäleta nad ise, kes lapse isa oli.
 
too-too 23. mai 2010, kl 20.22
ma sain aru nii et nane oli kasvanud lastekodus ja ei olnud seetõttu oma ämmale ja sugulastele vastuvõetav.
kui laps 15 aastane siis arvestame ajas tagasi ja tuletame jah meelde mlline sutumine siis lastekodu lastesse oli: et ega nad ikka õigete inimeste lapsed ole ja mine tea mis geenid neil kaasas on - ju ei soovitud siis sedagi naist oma suguvõsasse ja oh õudust, kui sündis laps ja ei olnud mitte grammigai oma isa ega suguvõsa nägu. Ju siis arvati, et see naise enda suguvõsa hoopiski näota ja kujuta oli.
asi läkski niikaugele, et meeski pandi kahtlema ja DNA- tehti ära ja no naine siis nagu solvus või võttis asja südamesse ja lahkus, lahutas. Eks sellisel juhul võib ni mõnigi aus naine öelda, et mul ülslõik, ütle mida tahad.
eespool kirjutatudśt sain aru, et laps tubli ja tragi ja ema ka end üles töötanud, elusedasi jõudnud. Ju sisi tahtis ka lapse isale ja vanaemale, sugulastele näidata, et ta pole mingi rämps, vaid on olnud asjalik ja lapsegi korralikult üles kasvatanud.

Siin olid jah naisel mõtted, et viia test ümbrikus ämmale jms. Kuid nüüd läks hoopiski nii.
 
tasujale 24. mai 2010, kl 10.49
kuidas aeg lendab.teemaalgatuses laps 14, siis 15 ja nüüd saab juba 16. ja seda nädala jooksul.
 
ei tasu 24. mai 2010, kl 11.58
tõepoolest, iga päev uued versioonid, võiks ju eespoolt üle lugeda ja meelde tuletada, mida eelnevalt kirja panid. Seebikat ei saa niimoodi kirjutada, mõni lugeja mõtleb loogiliselt ka:)))
 
oot-oot: too-too 24. mai 2010, kl 12.09
Loe uuesti tähelepanelikult läbi see jutt, kuidas vabandused oma tuleku kohta koos DNA-ga ümbrikusse pisteti. Ega see ümbrik polnud mõeldud kaasatassimiseks koos kaaskirjaga et kunagi tuleme, ssee ikka postitamiseks.
Algusest lõpuni valesid täis teema ja sama vale on ka edukuse ja kõige muu kohta.
Kordan veelkord- pole ime et mehed selliste puhul DNA-d nõuavad. Ise ka ei tea mis räägib, täna nii, homme naa. Sama seis võis lapse eostamisel olla isakandidaadi osas.
 
too-too 24. mai 2010, kl 12.55
Autor: tasub
Aeg: 05-17-10 09:10

ei ole mingeid uuso seiku ega fakte tuua, elu on selline nagu on.

Kuna minul ja lapsel seda testi vaja ei ole siis pistsime selle eelmise nädala lõpus ümbrikusse ja sai kiri juurde, et me seda testi endale ei vaja, seepärast saadame ära.
Kirjas oli ka vabandus, et saatuse tahtel oleme külastamas ämma kodulinna ja osalem aselasel üritusel ja ei sooviks kuidagi nende perele ebameeldivusi.

Autor: tasub
Aeg: 05-17-10 09:10

ei ole mingeid uuso seiku ega fakte tuua, elu on selline nagu on.

Kuna minul ja lapsel seda testi vaja ei ole siis pistsime selle eelmise nädala lõpus ümbrikusse ja sai kiri juurde, et me seda testi endale ei vaja, seepärast saadame ära.
Kirjas oli ka vabandus, et saatuse tahtel oleme külastamas ämma kodulinna ja osalem aselasel üritusel ja ei sooviks kuidagi nende perele ebameeldivusi.


no see kiri võis ju jääda saatmata? tundub, et autor siin on isegi nagu kuidagi küsinud nõu, aga saanus süüdistusi.
 
poriseja 24. mai 2010, kl 13.13
Tänapäeval on koopiamasinad olemas, iga normaalne inimene teeb originaalist, mille ta ära saadab, vajaliku arvu koopiaid ja kannab vajadusel neid endaga kaasas.
 
oot-oot 24. mai 2010, kl 14.26
Ei viitsi rohkem, lihtsameelsete päralt on taevariik, mis siin muud öeda:)
 
Isadustest 19. september 2010, kl 18.45
Tere!

Kas keegi on tellinud sellelt Soome lehelt testi? Ma ei saa Soome keelest aru, kuidas see testimine käib ja kas tulemus on usaldusväärne?

Aitäh!
 
MJT 23. september 2010, kl 21.48
soome kohta ei tea, aga eestis saab küll isadustesti koju tellida näiteks http://www.dnatest.ee hinna mõttes pole vist väga vahet, kas minna kohale kusagile või koju tellida
 
to: tasub 23. september 2010, kl 22.43
Kuule jäta....las need inimesed arvavad mis tahavd.Mina tean a mis tähendab kui mehe perekond vahele segab suhtele.Ja mis neid õigustab??? Nüüd 10 aastat hiljem ma ütlen igaleühele vastu kui keegi iriseb mu kallal.Nii ta emale kui õele.Ma ei austa tema vanemaid ega õdesid.Nad on minu koht aVALETANUD ja olnud õelad.Ma armastan oma meest aga ma ei ole kohustatud armastama ta rumalta,õelat ema.Kusjuures ta ema ja isa aeti ka lahku ta vanaema poolr(isa poolse)ja see moor tuli samade kavatsustega oma poja ellu.Värdjas selline.Mul on savi mis must arvatakse nüüd.Ma olen just nii ülbe kui must kunagi ta pere poolt arvati..Mu mehe käest on nad vabandust palunud,et nad vahele surkisid ja ma ta @!#$ saatsin kuna ma ei kannatanud enam aga kui ma ta tagsi võtsin suurest armastusest siis minu käest pole keegi vabandust palunud ja parem ongi ma ei pea neile kellegile andestama.Sa "tasub"tegid kõik õieti ja tee edasi mis on sul plaanis.Las see loll mehe ema saab südamerabanduse kui näeb seda DNA-d Edu sulle!Me elame maailmas kus pole olla võimalik üdini hea.
 
lala 24. september 2010, kl 09.27
MJT aitäh! http://www.dnatest.ee
Ma ei teadnudki, et ka eestist saab juba neid teste tellida. Nojah, see oli ju ainult aja küsimus millal nad siin vabaturule tulevad
 
Kris 25. september 2010, kl 16.42
Tasub

Mina soovitaks tõtt rääkida, sest see vale ja ülekohus jääb sind muidu kummitama kuni surmani. Soovitan saata lihtsalt testi koopia postiga mehe vanavanematele, et nad teaksid, et neil on lapselaps. Taasta oma väärikus, mis siis, et Sa nendega enam ei suhtle - saad lõpuks hingerahu. Märtrit mängida ning loota, et eksmees on kuidagi tänulik, et Sa tema "saladust" välja ei räägi, pole mõtet.
 
hmh.. 25. september 2010, kl 21.59
On need vanavanemad siiani ilma selle teadmiseta läbi saanud, saavad edaspidigi.
Rumalad naised usuvad, et tänapäeval sugulastes ühine veri ja põlvnemine midagi tähendavad. Ei tähenda, meestele küll mitte.
Kui naise ja lapse vastu huvi pole, siis nii ongi, ja vanavanemaid ei huvita jõmpsikad, kes nende geene kannavad aga pojale midagi muud ei tähenda.
Saage aru, inimestevahelised suhted loevad, mitte nime või talu edasipärandamine!
 
mõttetu 26. september 2010, kl 09.50
Mehe sugulased arvavad, et oled selle testi võltsinud või ostnud. Ja ongi kõik, lolliks jääd ikka. Saa ükskord aru, et nad on VEENDUNUD selles, et laps on võõras ja sina oledki lastekodu libu
 
lont 29. september 2010, kl 21.23
Kõigile isadele kes kahtlevad lapse päritolus. Test eestis kättesaadav ja ema nõusolekut pole ka vaja.
http://www.tarbija24.ee/?id=319661
 
to lont 29. september 2010, kl 21.55
mhm ja 2600 krooni vaba raha peab ka olema..

http://www.dnatest.ee
 
lont 29. september 2010, kl 22.26
2600 krooni ühekordselt on vähem kui sama summa igakuiselt
 
tasub 30. september 2010, kl 06.07
nii, aeg on edasi liikunud. mu laps on aga suvel võtnud ette ühe käigu ja omal algatusel külastanud oma isa ja vanaema. suhtlevad ja vanaema pidevalt oigab, et lapselaps nii kaugel elab. igatahes kingiti lapsele autokooli kursused ja isa pidi ka sõitu õpetama kui laps vahel seal käib.
 
juhan 04. juuni 2011, kl 00.37
pole vaja litsi lüüa (nii meestel kui naistel) siis pole ka testi vaja. litsidele aga kulub test muidugi marjaks ära.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!