Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks ma nii tegin?:(
 
nii erinevad 14. veebruar 2011, kl 23.15
Mõni oleks hoopis solvunud olnud, teine jälle ei näita ehk väljagi, mida tunneb.

Aga autor sai hoopis kurjaks, et talle lilli ei toodud, kui boifriend külla tuli: "sest ma olen koguaeg saanud tähelepanu ja sületäite kaupa lilli ja nänni, kuidas siis nüüd ilma"?
 
ki 15. veebruar 2011, kl 01.32
See. et külla ei minda tühjade kätega läheb meestel sageli meelest ja minu meelest on see pigem patoloogiline küsimus. Naised ei saa ikka veel aru, et mehed on veidi teistsugused kui naised. Lilled võivad neil tõesti meelest minna. Meestel pole iga öeldud sõna peale nii perfektne mälu ja vahel ma imestan, et nad üldse teavad kes ja kus nad on, aga nende maailmas lihtsalt ei ole sageli esikohal mõte asjadest, mis naistele meeldivad, nad arvavad, et sul on hea nendega koos olla, ega tule selle pealegi, et peaks veel kuidagi kingitustega moosima. On ka teistsuguseid mehi, aga lillede pärast tüli tehes arvesta, et loogiliselt võttes peaks tüli tulema ka sellest, kui mees on sulle maininud, et tal on vaja akutrelli ja sa talle seda talle mõneks tähtpäevaks ei kingi. Meestele endale on kingitused ebaolulised ja neil on raske aru saada, miks need naistele on olulised. Naistel jälle vastupidi. Kas tüli selle pärast teeb suhet paremaks- ei tee.
 
loll 15. veebruar 2011, kl 06.22
Ma aint ühe nime all-lihtsalt teadmiseks.
Tänud nii heade kui mitte nii heade kommide eest. :)
Mingit nänni ta mulle kinkinud pole, lihtsalt see kord jh eeldasin lilli(ainult), sest ometigi ju valentinipäev. Ja ma armastan lilli, olgu siis need mõnele malts w mis iganes. Minu teevad nad rõõmsaks.
Endaga leppinud ma veel pole et nii reageerisin, arvatavasti terve nädal rikutud mul, mu enda süül. Aga kes kirjutas et õpin sellest, õige ta on.
Ja kes kirjutas hollywoodist-sry, üldse ei vaata romantika filme.:D
 
elementaarne 15. veebruar 2011, kl 11.10
loll
kaua te koos olete eksisteerinud? Kui mees käib sinu juurde vaid teatud eesmärgil siis polegi imestada, et ta mingitele kingitustele ja lilledele ei mõtle. Kui teie vahel on siiiani vaid seks olnud ja suhe on allles värske siis tõenäoliselt mees oligi üllatunud, et sa oma nõudmisis järsku esitama hakkasid. Samas näitas mehe käitumine ka seda, et sa pole tal hinges kui naine, kellega ta sooviks elus midagi enamt kui seks., oled talle vaid meelelahutus. Kurb. muidugi on kurb, kui mees tarvitab sind aga lugu sinust ei pea.
Selle teemaga nätad sa siin, kui meeleheitel sa nüüd oled, äkki kaotasid mehe, kes sind aegajalt kargamas käis, kus sa nüüd küll keppi saad. Tule mõistusele, see mees ei vääri sinu nukrust. Jäta omale meelde, keegi ei saa sind solvata ja ära kasutada, kui sa ise seda teha ei luba. Nüüd peaks mees teadma, et sa polegi lihtsalt tarvitatav naine, vaid sul on ka oma uhkus ja ego olemas. Tubli.
 
anka 15. veebruar 2011, kl 11.22
mulle morbiidset maltsa ei toodud, ei hellatud. proble selles et stressan ja olen suurt viha täis sest teistele toodi ilusaid lilli
 
alu 15. veebruar 2011, kl 12.49
aga ole optimistlikum. ilmselt ta nyyd sind naiseks omale ei taha ja järgmist sõbrapäeva saate juba rahulikumalt vanade sõpradena võtta.

mees tahtiski ju vaid sõbrapäeva tähistada?!
 
n30 15. veebruar 2011, kl 14.10
Ära põe, sa tegid õigesti. Naine kes ei näita välja kui rahul pole on kõige hullem. Sest siis mees ka ei oska nii käituda ja olla et tunneks et naine täiega rahul. Jääb mingi leige pole liha pole kala tunen ainult. ja see kas lille don kellegi meelest malts vms ei ole üldse oluline - kui sulle on oluline et sulle mees valentinipäeval lille tooks, siis seda tuleb igal juhul väljendada. ja mida emotsionaalselmalt väljendad seda tähtsams ee sulle on. See on meie alateadvuses ka sümboolne tegelikult - mehele jõuab kohale teatud signaal sinu olemusest ja ta saab paremini aru mis tüüpi inimene sa oled, ehk et oled romantilisemat tüüpi ja vajad hinadmist ja tähelepanu ja sinuage i käitudat niimoodi ükskõikselt või hoolimatult.

Ja mis puutub ülereageerimisse, siis no öeldakse et mida emotsionaalsem, seda tulisem ja seda rohkem on naisenergiat. Tõeline naine on alati olnud tulise hingega ;)
Ära põe ja ole naine ja pea endast lugu! ;)
 
Lilleke 15. veebruar 2011, kl 14.33
Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!

Naised on mõrtsukad!
 
naine 15. veebruar 2011, kl 15.11
Lugesin teemaalgataja kommentaari ja silma jäi see, et - ma eeldasin lilli...

Probleemid sellest tulevadki, et naised ei suuda mehi võtta nii nagu nood on, vaid loovad endile illusioone, eeldavad ja loodavad...
Ja siis kui nende illusioonid ei täitu, siis ongi solvunud ja heidavad nende endi loodud illusioonide purunemist meestele ette.
Keegi siin eespool ütles, et mees arvas, et sa tahad temaga sel päeval koos olla ja tahtis seda sulle pakkuda. Õige ju.
 
to naine 15. veebruar 2011, kl 15.42
A kui naisele see lill nii oluline on kas mees ei võiks oma rasvast tagumenti liigutada ja teha see lihtne tegu oma kallima heameeleks?
Kui nagu seda ka ei jaksa, ei viitsi, ei saa siis maitea - palju õnne neile naistele kes võtavad meest "nagu need on".
 
Kapsad ja kaalikad 15. veebruar 2011, kl 15.43
Kõik inimesed on mõrtsukad!!!!
Kõik inimesed on mõrtsukad!!!!
Kõik inimesed on mõrtsukad!!!!
Kõik inimesed on mõrtsukad!!!!
 
alu 15. veebruar 2011, kl 16.14
meelt ei tasu ju samas heita-naistepäev pole kaugel.

siis eeldab ju samuti nii mõnigi lilli ja tunnustust. pealeseda eeldab nt abielu, last ja kui sellest kõigest kõrini saab, siis poolt varandust ja elatusrahasid.

keegi siin mingis teemas ju heietas kah vabaduse loobumisest ja oleks ta ainult see-osadel juhtumitel ikka enese odavalt ära andmine vanakuradile endale, kes sõbrapäeval ainult lilli eeldas:)
 
aa 15. veebruar 2011, kl 18.54
no aga võib-olla mees ei pea sõbrapäevast midagi. et tavaline päev. võib ju täiesti nii olla. minu juurde on kunagi tuldud suurte lillekimpude, sõrmuste ja tortide-kookidega, aga ikka, näed, pole abielus ja läksid lõhki need suhted. kas asjad on tähtsad? samas, nüüd vaidlen natuke endale vastu. vahel ju siiski võiks üllatada, aga ma poleks solvunud, kui mees tuleks tühjade kätega.
mõnus kallistus on parem. kui seda peaks lunima, siis oleks jama.
 
tipskin 15. veebruar 2011, kl 19.20
No kuuulge, mees tahtis sõbrapäeva TÄHISTADA! Ja siis tuleb kaks kätt taskus nagu viimane jobu.
 
loll 15. veebruar 2011, kl 20.47
Alu-last ja abielu ei eelda, esimene on olemas(mitte küll selle mehega, tal endal ka lapsed olemas) ja abielust ma isegi ei unista(kõigest paber).
Vihased me pole kumbki meessõbraga teineteise peale;) Ta ütles küll, et paras õppetund talle, sest nii pole veel ükski naine reageerinud. Ja lubas selle meelde jätta, et ma lilli armastan. Eks elame näeme:D
Aga laupäeval teeme siis uue katse, ehk Valentinipäev II. Mina lilli ei eelda see kord aga miskit head teen ikka, korvamaks oma ülereageerimist.
 
no 15. veebruar 2011, kl 21.05
Ükski hooliv inimene ei lähe teisele külla kaks kätt taskus. Rääkimata siis romantilisest suhtest. See on lihtsalt elementaarne viisakus, millest algabki hoolimine. Külakostiks toodu rahaline väärtus pole oluline - see võib olla üks tagasihoidlik lilleõis või omaküpsetatud leib või kas või väike šokolaad.
Selline käitumine näitab et lisaks hoolimatusele on see noormees väga viletsa koduse kasvatusega. Muidugi head tahet paistab tal pisut olevat puhuks kui viitsid tema ümberkasvatamisega tegelda.
 
aa 15. veebruar 2011, kl 21.22
ehk siis tulevikus arvestab sinu soovidega.
 
Aleks 17. veebruar 2011, kl 02.28
jama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära kunagi kahetse seda , mida sa esimese emotsioo
> ni ajel teed! Sest see on alati kõige õigem! Mees
> oli mats lihtsalt.

Ahah, täitsa óige jutt. Ja kui tapad kedagi siis emotsioonidest, siis kohtus seleta seda kah, et ei kahetse, kuna tegid seda emotisoonidest.
 
Aleks 17. veebruar 2011, kl 02.48
See lille teema.
Ok, ma ei tea, mis suhetes olete. Armukesed v6i s6brad. Sellest kah erineb súú tunne, aga siin on ju väga lihtne lahendus, kui tunned súúd, siis vabanda ja kogu moos. See näitab, et omalt poolt oled kóik teinud. Oleneb suhetest, näed ka mida mees teeb vastu. Ja jah, ilmselt on veel arusaamatuse probleem. Mujal maailmas ju armastuse päev, Eestis aga sóbrapäev. =)
 
merike 17. veebruar 2011, kl 15.41
asi pole ju lilledes!
asi on tähelepanuavalduses ...
elementaarses viisakuses
ja teada andmises, et mees hoolib .. sõnadega nad meil eesti ju seda kunagi ei avalda! olgu siis lilledegagi
või millega iganes!
millega iganes naistele teada anda nende jaoks arusaadavas keeles, et mees neist hoolib!
lilled on enamiku naiste jaoks see...
mees on idioot
 
greip 17. veebruar 2011, kl 18.27
No minu meelest on tegu küll täiesti normaalse naise täiesti normaalsete emotsioonidega.
Fakt, et naised reeglina armastavad lilli, on üldteada, ja mees, kes vähegi tahab end heast küljest näidata, selle lille ka toob, arvaku ta sellest ise nii vähe kui iganes arvab. Või kui on suur elava looduse austaja, siis toob midagi muud. Ja ma ei arva kah, et absoluutselt iga kord peab külla minnes midagi näpu otsas olema, aga mõned juhud lausa nõuavad seda.
Vabanda muidugi, et ise liiale läksid, ja kui normis mees on, saab ta aru.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!