Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Igal pool lapsega naised
 
29N 20. veebruar 2011, kl 11.18
Mina saan ka teemaalgatajast väga hästi aru. Olen 29, vaba ja lastetu. Miks? Ei, mitte sellepärast, et mul midagi viga oleks vaid selle pärast, et pole näinud mõtet suvalistega lapsi teha. Pikk kooselu on küll seljataga, aga õnneks adusin mingi aeg ära, et kogu elu me siiski koos ei veeda. Muidu oleksin ka nende üksikemade seltsis. Samuti eelistan mehi, kes on lastetud. Mitte, et ma vihkaks lapsi, aga ei näe ennast koos võõra lapsega. Ja tõesti, suhet tahaks alustada ikka kahekesi.
Teemaalgataja, küll leiad ka naise, kes vastab Sinu ootustele.
 
N26 20. veebruar 2011, kl 11.25
Mulle satuvad jälle mehed, kel on laps ja isegi mitu last, erinevate naistega. Teate, see muutus ikka väga tüütavaks lõpuks, kui laste emad helistasid pidevalt, lapsi vaja viia-tuua... Tegin suhtele lõpu ja nüüd tutvuks hea meelega mehega, kel EI ole lapsi. Aitab küll teiste elude elamisest...
 
N27 20. veebruar 2011, kl 13.55
Eelmise vastaja N26-ga sama meelt. Kogetud ka suhe mehega, kellel laps. Ei mulle see ei sobi. Olen vist liiga isekas selleks. Nüüd tahan elust rõõmu tunda:)
 
to N26 20. veebruar 2011, kl 13.56
Kuidas suhtega lõpu tegid? Kas mees kohe leppis sellega või ei?
 
hih 20. veebruar 2011, kl 13.57
Nagu näha, siis lastega lehmad ja luusermehed ajas see teema tagajalgadele, mida arvata oligi.
Muidugi rõõm näha, et leidub ka normaalseid ja lastetuid 30 ringis vallalisi naisi...

Igaljuhul teemaalgatajale jõudu, las koerad hauguvad!
 
kogenud 20. veebruar 2011, kl 14.36
mind teeb valvsakas pigem sellises eas meesolendi suhtumine . Aastate järgi eeldaks nagu juba täiskasvanud meest, kellel piisav elukogemus ja nooruse esimestest lollustest õpitud. Kui täiskasvanud mehel on aga endiselt peas puberteetiku egolaks, mina ja minu vajadused... nbäiteks väljend" teise mehe spermast sigitatud laps"- no täpsustaks siis: inimene, küll väike veel. Milline täie aruga naine tahaks sellist eluks ajaks enda kõrvale, puudub arvestamine teisega, puudub elementaarne elunägemus, puudub mõistmine ja empaatia, tolerants. Kooselus ei ole vaid roosilised ajad, kas on oodata moraalset tuge selliselt mehelt? 35 aastane mees, kes tegelikult pole veel suutnud luua püsivat toimivat suhet aga unistab ikka veel noorest ja süütust ning ennastohverdavast naispartnerist?! Tean üht samasugust, alguses ei leidnud piisavalt ilusat ja seksikat ja süütut, hiljem olid sobivas eas naised lastega ja "teise poolt kasutatud", siis olid viinamarjad erinevatel põhjustel hapud, nii 45+selt oli latt jub nii madal, et -naised olid kõik ilusad aga mitte keegi neist ei tahtnud teda enam . Ja võimalike sapiste märkuste kohta- olen abielus sama mehega aastaid, lapsedki peaaegu täiskasvanud. Aga sina teemaalgataja, saa ükskord täiskasvanuks- siis ei suuda ükski eks ega liigagar naabrinaine või väikelaps olla su eitea mitmenda suhte rikkujaks.
 
to hih 20. veebruar 2011, kl 14.42
Probleem oli ju teemaalgatajal. Tema ei leidnud endale 30 ringis kenat vallalist elukaaslast ja tuli siia feministi nurgakesse soiguma, et kust endale naine saada. Kuigi mitmed naised kinnitasid, et leidub küll vallalisi lastetuid keskealisi naisi. Ju siis viga teemaalgatajas endas, normaalne külgetõmbav mees ei hädalda foorumis, et naist ei leia. Elu on seda näidanud.
 
N26 20. veebruar 2011, kl 15.52
Kujunes nii. Ta läks pidevalt laupäeviti ja pühpäeviti eksi(de) juurde, lastega aega veetma. Kutsus ka mind kaasa, aga... nagunii olin ju mina see, kes ekside arvates olukorras süüdi on (võtan lastelt isa ära ja teate küll neid selleteemalisi jutte). Seega otsustasin tihti, et ma ei lähe - tegelesin enda kodu, hobide ja muu sellisega.

Ühel hetkel ma enam ei suutnud. Meil omavahel lapsi polnud, kuid tegelikult oleksin juba tahtnud, olime 3 aastat koos. Kui ühe vestluse käigus mees selgitas, et tema rohkem lapsi ei tahagi, siis äkki sai mulle kõik selgeks. Ütlesingi talle kohe, et siis ma ei näe üldse tulevikul mõtet. Äkki oli nii selge, et ma olengi talle järjekordne elukaaslane, kellega veedetakse lihtsalt aega ja liigutakse seltskonnas. Kolisin päevapealt välja, esialgu tagasi vanemate juurde, kuu pärast võtsin üürika. Sellest on möödas viis kuud, praeguseks on tal juba keegi uus daam sisse kolinud...

Fakt on see, et kui mehel on lapsed (ja nad ei ela koos mehega, siis oleks hoopis teine lugu), siis konkureerivad tema tähelepanu pärast nii tema praegune elukaaslane, lapse ema või emad, lapsest või lastest ma ei räägigi... Ma ei jaksa konkureerida, tahan normaalset usaldavat kodu. Ilma seda teiste naistega jagamata.

Hetkel vaba ja vallaline ja väga rahul=)
 
Oehh 20. veebruar 2011, kl 16.52
Küll mehed leiavad ikka ruttu uued naised omale. uskumatu
 
kah asi 20. veebruar 2011, kl 18.21
...mõnedel naistel ongi selline alateadvuslik kius selle kvaliteedi ootuste suhtes (no ennem olid muidugi liblikad kõhus ja pilvelossid megakaunid), kui vaatab mees kindlustatud ja päris kena(d) laps(ed) eksiga ja lisaks mees lubab maad ja ilmad kokku, et teeme - oleme pere ja saame lapsi, aga reaalselt tal seda vaja pole, sest fuck-buddy-ks ju sobid küll...naiiv
 
to: 14.42 20. veebruar 2011, kl 19.14
Asi pole mitte selles et teemaalgatajal midagi viga oleks, et naised teda ei taha (üheöösuhete hankimisega tal ju probleemi ei paista olevat), vaid hoopis selles et üle 30 vanuses lasteta ilusate naiste arv on reaalsuses ümmargune null.

Siiski sai ta siit teemast üsna väärtusliku soovituse, ehk siis tuleks vanusepiiri alla lasta.
Eks see teegi saab üsna okkaline olema, aga igaljuhul etem kui võõraid lapsi kasvatada või pedeks hakata :)
 
ang to:ank 20. veebruar 2011, kl 20.35
Oot, et siis moraalne mees on automaatselt nohik, aga kergemeelsete paarist väärib vaid naine märgistamist, sest kergemeelne mees on Mees? Äkki siis märgistaks kuidagi need Mehed, siis saavad märgistamata naised ja Nohikud omavahel lihtsamini kokku, sest Meestel küll sel juhul "korralike" naiste juurde asja pole, kui nad nii ehk naa panevad, mida iganes (sest muidu on nad Nohikud)?
 
dd 20. veebruar 2011, kl 21.20
Olen ise naisterahvas ja teemaalgatajaga 100% nõus. Pole ka ise nõus mehe last kasvatama, kes on teise naisega tehtud.
 
M to kah asi 20. veebruar 2011, kl 22.18
naiiv? tõenäoliselt oled ise just üks neist meeleheitlikest, kes "elumehega" lapse saanud.
 
no 20. veebruar 2011, kl 23.23
Kui sa, m35, vähemalt nii hea välja ei näe kui see mees pildil http://models.com/work/zegna-z-zegna-fw-10, siis sinuga pole mõtet tegemist teha. Võib-olla oled ise ka "kole kui öö" ja ei kõlbagi muuks kui üheöösuheteks ehk lihtsalt k.eppimiseks.
 
lugeja 21. veebruar 2011, kl 09.26
no mõneöösuhe on ju hoopis teisest ooperist. Mõne sama näljase leiaks ka vähematraktiivse välimusega, kellega see asi ära ajada. Teemaalgatajal ju mure, kuskohast leida igati sobivas eas veidi ebareaalsete omadustega naine, kes reaalis oleks sellele mitteenam esimese nooruse mehele naiivseks ümmardajaks. Püsisuhe tuleks ehk vaid siis kõne alla kui naine oleks lapse andnud adopteerida või lastekodusse, või lihtsalt last mittetahtev naine. Sellise ju leiaks kindlasti aga ilmeselgelt on teemaalgataja väga nõudlik meesterahvas. Kas tal on ka oma nõudmistele vastavalt ise midagi sama viimase peal vastu pakkuda?
 
Peet 21. veebruar 2011, kl 09.28
Mulle meeldivad.Jääb üks töö ära.
 
loodus 21. veebruar 2011, kl 10.12
looduses on üsna tihti kasutusel skeem, kus emase vallutanud isane sööb või tapab eelmise isase järeltulijad. mina teen samuti. praegu vallaline.
 
lapseta 21. veebruar 2011, kl 16.38
Respekteerin arvamuste paljusust. Arusaadav, et kõigile ei ole see võõra lapse kasvatamine vastuvõetav ja ei peagi olema, aga ei saa respekteerida, et mehi, kes on teinud teise valiku ja otsustanud mitteoma lapsi kasvatada, nimetatakse mökudeks ja lollikesteks ja nende naisi omakorda peetakse mingiteks aferistideks, kes on mingit lollikest lüpsnud.
Loomulikult ei saa tõsiselt võtta ka juttu, et kõigil 35-aastastel on või peavad olema lapsed. Tean nn sobivas vanuses naisi, kellel neid pole ja kes neid ei soovigi. Nad ei ole koledad ja partnerid on neil ka, aga ainult mitte lapsesoovi.
 
Nele 21. veebruar 2011, kl 17.59
>Pere ja lapsed luuakse ikka enne kolmekümmet.

Ei ole nõus. Mida haritumad ja materiaalsemalt mõtlevad inimesed, seda hiljem pere luuakse. Sellised pigem enne 30 peret ei loo.Sest enne on vaja end materiaalselt kindlustada, kinnisvarad ja autod osta, maailma näha ja natuke reisida ka. Kõik see nõuab aega, raha ja mõlemat korraga keskmine inimene ei saa-hästi elada, maailma näha ja samal ajal lapsi kasvatada.Üürikas elades ja ilma autota mõistlik inimene ju peret ei loo. Ise ka alles 30+ vanuses jõudnud selleni, et nüüd juba võiks elukaaslasega last tegema hakata paari aasta perspektiivis.
 
kena, lapsi mittesaav naine 21. veebruar 2011, kl 18.54
autor, sa oled värdjakõnts

põlgan sinusuguseid! loodetavasti jäädki üksikuks molluskiks, kuni sa omale aju kusagilt hangid
 
ang to kena, lapsi mittesaav naine 21. veebruar 2011, kl 19.50
Kahtlen su kenaduses. :)
 
M35 21. veebruar 2011, kl 21.48
Paljude hoiak selline, et hea ju Ferrarist unistada, endal pole raha, et Lexustki osta. Lõpuks viimases hädas võetakse Opel.
 
30 aastane lastetu naine 22. veebruar 2011, kl 00.28
Aga kus mina peaksin teadma, kas sinu peenis on mõne teise naise sees olnud? Kus mina peaksin teadma, ega sul sul mõni teadmata laps pole. Ma eales ei usu, et 35 aastane mees on ainult seksuaalvajadust pihukaga rahuldanud! Mees, pane ennast põlema!
 
Naine 22. veebruar 2011, kl 00.35
ega su nimi PriitK ei ole??? vahel sa kasutad foorumites Mannide ja muude naiste nimesi, et oma puudust kompenseerida? Küsi edgarilt nõu, ta tuntud naistemees!
 
Väga 22. veebruar 2011, kl 04.12
õiged põhimõtted kuid 95% 30+ naisi siiski lasknud endale lapsed teha sest bioloogiline kell tiksub ja 30+ kasvab väärarengu võimalus 2x-see on loodus.
 
la kekranz 22. veebruar 2011, kl 06.22
las nad siis kasvatavad oma lapsi ega meestel polegi seda püsisuhet vaja, rääkimata võõraste jõmpsikate kasvatamisest.
 
N30 22. veebruar 2011, kl 08.47
Konstateerin lihtsalt fakti, et kuulun ka ridadesse 30+ ja lapsi pole.
Igaühel meist on oma taust ja väärtushinnangud - seepärast olemegi erinevad.
Kes oled nüüd sina (jah sina, kes seda kõike loed?), et öelda et sinu tõde on õigem kui kellegi teise oma?
Nüüd võite üksteist edasi materdada, kui tuju sest tõuseb.
 
punkmemm 22. veebruar 2011, kl 09.29
Teemaalgataja on muideks ise ka mingi mehe spermast arenenud järglane, mõningaste inimesele sarnaste joontega.
 
kena ja lasteta 22. veebruar 2011, kl 10.47
Soov võib ju õige olla, isegi eelistan lasteta meest, aga see kuidas sa end väljendad....no ei saa sa ilusat ja head naist ei lasteta ega lastega, sest see vaenulikkus ja negatiivsus kiirgab sinust välja isegi läbi arvutiekraani.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!