Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kaaslast leida raskem naistel või meestel?
 
Krokodill 01. oktoober 2012, kl 19.45
Naistel on KAASLAST praktiliselt võimatu leida. Sel lihtsal põhjusel, et suur mehi ei ole tänapäeval püsisuhtest huvitatudki. Suhet otsivad ainult need mehed, kes ei viitsi või ei suuda endale juhuseksi sebida (Üksikmees, teate küll) ja ühe sellise mehe kohta (kui ta enam-vähemgi normaalne on) on kümmekond huvitatud naist.
 
Marile 01. oktoober 2012, kl 21.16
Oot, kus koha see meeste rabamine käib? Mina pole küll näinud.
Et kui keegi selle koha ütleks läheks ka vaatama, ehk leiab ka midagi mis sobib.
29a mees, haritud, hea sissetulekuga(ca 3x eesti keskmine).. aga naiste järjekord küll ei näe kuskil.
Ehk siis minuarust ikka joostakse tormi sellele, mis meeldib ja üldiselt need väidetavad jobud ongi need keda väga ihaldatakse.
 
to 32 02. oktoober 2012, kl 20.59
Nõustun igati sinu kommentaariga.
Ja mitte a priori, sest olen ise täpselt sama vana ja samas seisus n-ö:))
 
nõudmised 02. oktoober 2012, kl 22.12
Pole nõus, naised on oma vastustes maalinud väga trööstitu olukorra. Tunnen ise mitmeid üsna headel töökohtadel ja ilma viinaveata mehi, kes ei leia endale naist. Asisemad naised kipuvad rohkem alfaisaseid vaatama, kes on reaalelus siiski rikkama kihi esindajad. Seega on hulk mehi ja naisi, kellel pole häda midagi, aga istutakse jonnakalt üksinduses.
 
birx 02. oktoober 2012, kl 22.26
Ei ole küll oma tutvusringkonna peal märganud, et mingi hull otsimine-sebimine-leidmine käiks. Vallalisi on nii meeste kui naiste hulgas ja üldiselt nad täidavad oma aja sõprade, hobide, töö ja/või õppimisega kui kaaslase otsimise vmt tormijooksuga. Eks see ole tutvusringkonna eripära ka, aga ma ei usu, et see suur otsimine oleks mingi massiline nähtus tänapäeva Eestis. Pigem noored õpivad-töötavad-reisivad ja kui veab, siis saavad seda kõike kaaslasega jagada, kui pole veel vedanud, pole ka midagi totaalselt katki. Ehk siis üksi ollakse selle pärast, et pole seda õiget sädet kellegagi tekkinud, mitte selle pärast, et ei osata otsida-leida-tormi joosta või et valikut pole vms. Valikut on alati, kui inimene vähegi suhtleb, probleem on pigem vastastikuste tunnete puudumises.
Mingisugune probleem võib olla ka selles, et inimesed ei anna endale aru, mida nad tegelikult tahavad, kas kogeda vastastikust siirast armastust või lihtsalt omada teatud omadustega meest/naist. Viimane soov kõlab minu jaoks küll nagu enda elu keeruliseks elamine, aga noh, kui igav on ja tahtmine pitsitab...
 
alu 02. oktoober 2012, kl 23.29
kysimuse pystitus on imelik-naiste teema on omale mees "leida". mehed võtavad naise ja kui pole kedagi võtta siis lepivad ka ilma ega "leia" kedagi omale nuhtluseks kaela.
 
K 02. oktoober 2012, kl 23.54
Pigem on naisi ja mehi, kes ei tahagi püsivat kaaslast. Vahel tundub küll, et uuema aja trend on vaba olla. Oleneb muidugi inimesest.
Osad mehed, kes naisi ei saa, ilmselt on rohkem suhtest huvitatud.

Ise olen ka harjunud omaette olema ja praegu küll ei kujuta püsisuhet ettegi.
 
l 03. oktoober 2012, kl 09.24
Väga naljakas lugemine, arutelu võiks jätkuda. Omajagu tõtt on siin ju ka pea igas postituses.
 
eti 05. oktoober 2012, kl 15.50
Vana karu jutus on point.

Kaaslase leiavad mõlemast soost inimesed, kes ei heitu äraütlemistest. Selline inimene, kelle jaoks võimalik äraütlemine ei ole veel maailma lõpp, mõjub ka rõõmsameelsema ja enesekindlamana - mis veelgi suurendab võimalusi, et ta ikkagi kellelegi meeldib, isegi kui mõni asi temas (näit. välimus) ei ole ideaalne.

Ja need, kes äraütlemistest kohutavalt heituvad ja seda maailma lõpuks peavad, tõenäoliselt kaaslast ei leia.
Jäädakse oma puudustesse urgitsema (ma pole ilus.... ma pole rikas...)ja teisi kadetsema,et mis teil viga.
 
M25 07. oktoober 2012, kl 10.22
Ma olen päris mitu aastat proovinud erinevatel saitidel naistega tutvuda ning ainult mõnega olen saanud väljas käia. Pidevalt antakse mõista, et ma pole nende maitse või lihtsalt kole.
Käisin mitmeid kordi ööklubis ning tundsin end ebamugavalt, sest vaadates teis kutte, ei tundnud end üldse konkurentsis olevat. Paaril korral proovisin naistega juttu ka teha aga mindi lihtsalt minema. Mul nüüd on täitsa masekas peal ja ei teagi, mida edasi teha.
 
Vana Karu 07. oktoober 2012, kl 10.39
Jäta üks elu kuldreegel meelde: mida suudab üks inimene, seda suudab ka teine.

Kui sulle antakse mõiste et oled kole või pole nende maitse siis enamasti ei peeta silmas sinu kaasasündinud näokuju vaid sinu muudetavat välimust imagot. Vaata nüüd kriitilise pinguga üle oma nägu näokarvad, soeng, riided ja hakka tegutsema. Kogenud trenditealikust naissõbrast või sugulasest oleks sul palju abi: kui sul on tunne et vajad total makeover'it siis ära istu niisama edasi vaid tee see ära. Unusta pläma sisemisest ilust, sinu vanuses on see kõigile sõnakõlks.

Hakka tegutsema, toetu mõne tuttava trenditeadliku naise nõuannetele ja löö end üles.

Ära unusta et naised valivad, kes surevad välja ja kes mitte. Sa ei saa seda muuta, aga sa saad muuta ennast, et mitte ise sattuda ajaloo prügikasti.
 
M25 07. oktoober 2012, kl 10.49
Jah. Tõsi. Aga ma ei teagi, kust muutmist alustada. Seda on vist päris palju...
Seda nõuandvat naist pole ka kuskilt võtta...
 
M25 07. oktoober 2012, kl 10.51
Lisaks on juustega ka probleem, et need hakkavad taanduma ning see lisab jõhkralt aastaid juurde...
 
kahekümpine 07. oktoober 2012, kl 11.32
Aja päris lühikeseks juuksed, palju talutavam kohe. Kui ühtegi nõuandjat käepärast ei ole, siis on kahju küll. Vaata kehakuju üle, ehk oleks vaja trenni teha? Jube hale küll, et tuuni muudkui välimust, aga sellised need naised juba on...
 
primadonna 07. oktoober 2012, kl 11.34
M25, kui ise näed vanem välja ja mitte eriti pandav, siis üks võimalus on kindlasti mõni üksik vanem daam ära sebida, kes ka erilise iluga ei hiilga. aga näiteks oskab maitsvaid pannkooke teha;)
eesti meeste häda ongi enesekriitikameele puudumine, mis põhjustab valesid valikuid või lihtsalt aastatepikkust pihurallit uhkes üksinduses.
pole mõtet omaealisi mukitud klubitibinaid ja trofeenaisi taga ajada kui sul endal kõik näitajad alla keskmise. kindlasti on kuskil mõni küpses eas tädi, kellele mehe kiilanev pealagi või madal sisstulek probleemiks pole- peaasi et mees majas;)
 
kahekümpine 07. oktoober 2012, kl 11.52
Nojah, ei saa neid klubitibinaid sebida, aga kas üks normaalne mees tahakski? Just eile üks ammune tuttav ütles, et tibisid on küll hea vaadata, aga... Kui sa, M25, oled normaalne mees, mitte mingisugune oss, siis võib-olla otsid valest kohast? Ma ei tahaks siin kiidelda väga, aga kiitlen ikka, et mina näiteks klubides käin üliharva ja mul on koore all ka ikka midagi lisaks välisele normaalsusele.

Küll aga oleks üks tore üllatus kui normaalsed mehed pöörduksid minu poole kasvõi tänaval (räägin enda eest, mitte teiste naiste) ja teeksid tutvust. Palju on olnud vaatamisi ja naeratamisi, aga julgust jääb puudu.

Minu soovitus sulle: kui ise end ei armasta, ei saa ka keegi teine seda teha. Tee oma elu korda, ära nukrutse ja ole enesekindel, sest välimus on ainult väikses osas enda teha. Pead mängima kaartidega, mis sul käes on.
 
m25 07. oktoober 2012, kl 12.04
Tegelikult ei taha endast vanemaid. Loodan, et ikka omavanustega õnnestub kuidagi. Trenni poolelt probleemi ei ole. Vorm on ikka tugevalt üle keskmise.
Lihtsalt kui suhelda isegi ei taheta, siis ei aita hea vorm ka.
 
kahekümpine 07. oktoober 2012, kl 12.09
Minus näiteks lööb välja naiselik huvi ja sõbrannalik huvi. Ma usun, et kui sa oma enesekindluse ja kaubandusliku välimuse tipp-topp korda sead, siis pole sul viga ühti, saavutad oma eesmärgi. On sul mõni hea sõbranna, kellelt nõu küsida?
 
M25 07. oktoober 2012, kl 12.12
Töökaaslane oleks. Aga tema arvab, et kõik korras jne.
 
primadonna 07. oktoober 2012, kl 12.20
m25, võid ju oma kinnisideedele truuks jääda, aga mis sellest kasu kui lõpuks ikka üksi noksi poleerid?
noortel (ilusatel) naistel on tavaliselt mehele nii välimuse kui rahakoti koha pealt kõrgemad nõudmised.
mingi põhjus peab ju olema kui ükski omavanune naine sinuga suhelda ei taha. ürita see välja selgitada ja ehk suudadki midagi kardinaalselt endas muuta.....

minu mees on sinuga samaealine ja tal jälle vastupidine "probleem"- igas vanuses naised vahivad tänaval armunud näoga järele, kuna ta selline modellivälimusega ja stiilselt riietuv ning seksapiilse auraga. aga tema miskipärast eelistab just küpsemat naist:p
 
kahekümpine 07. oktoober 2012, kl 12.33
M25, äkki töökaaslane ilustab? Primadonna iga l kiidab ikka oma v?
 
primadonna 07. oktoober 2012, kl 12.39
kahekümpine, iga naine kiidab ikka oma meest? mis selles imelikku siis, eks sinagi kiidaks kui sul oleks, keda kiita;)

aga point selles, et kui vanusevahe suhtes kompleksid puuduvad, siis palju lihtsam leida seda unelmate printsessi:p
 
Vana Karu 07. oktoober 2012, kl 13.50
Noh alustagi siis juustest ja aja need väga lühikeseks.

noki pinsettidega välja kõik ninakarvad või kasuta trimmerit ja kontrolli üle ka kõrvad-
nende küljes ei tohiks samuti midagi nähtavat kasvada.
kulmude vahel peab selge vahe olema, neid ei tohiks miski ühendada. aftershave, peaks sulle mõni naine valima aga see ei tohiks olla mingi kuradi "kange nagu vanainglise tubakas" partnerit ei tohi ära lämmatada.
Ka deodorandi peaks sulle tegelt mõni naine ostma.
Siit idee- luura veidi müügisaalis ringi vaata järsku leidub saali peal mõni naisteenidaja, vali sealt keegi noorem ja palu et ta aitaks sul valida.

Siit tuleb idee edasiarendus: osadel suurtel kaubamajadel on stiilinõustajad. Ma ei tea mis nad korra eest küsivad aga vaevalt see üle 30 läheb, see on ühekordne väljaminek ja su edasine elu ilmselgelt sõltub sellest. See haagib su endale sappa ja viib su poodidesse, nüüd läheb veidi laristamiseks aga pigista sellest teenusest välja maksimum, küsi hästi palju lisaküsimusi, a la ostsin selle pusa juurde sellised püksid aga mida ma sellega koos veel kanda saaks. ja nii veei iga eseme kohta. Stiilinõustajad teevad sinust ka arvatavasti pilti et sid kui nende saavutust oma veebilehe promoda "enne" ja "pärast" sealt veebikalt saad nüüd profifoto oma uuest minast mida saad tutvumissaitidel kasutada, kui tahad.

Ma pole ise kordagi seda teenust kasutanud, minu nõustaja on mu oma naine, aga olen näinud paljusid "enne" ja "pärast" pilte. Enamasti on nõustajast ikka tunduvalt abi olnud.
 
m25 07. oktoober 2012, kl 14.38
See stiilinõustamine on täitsa huvitav idee. Ise ei oskaksi niimodi midagi üksi osta. Teab keegi täpsemalt soovitada?
 
Ika 07. oktoober 2012, kl 16.51
Meestel raskem üheks õhtuks, naistel raskem terveks eluks.
 
kahekümpine 07. oktoober 2012, kl 17.47
Kuskil naistekas oma meest kiita... Irf, peab ikka tühi elu olema, primadonna.
 
Vana Karu 07. oktoober 2012, kl 18.15
No näiteks tallinna kaubamajas on lausa 5 stiilinõustajat ja ma eksisin: see teenus on tasuta aga aeg tuleb enne kokku leppida: aja saab kinni panna kaubamaja kodukal:

http://kaubamaja.ee/?id=16412&tpl=1060...
 
M25 07. oktoober 2012, kl 18.21
Super-lux :) Esimesel võimalusel kasutan seda. Loodan, et seal ka nooremale midagi pakkuda on.
 
Vana Karu 07. oktoober 2012, kl 19.44
http://kaubamaja.ee/public/noustaja/57...

Mina paneks aja kinni tema juurde :P Ja äkki aitab ta ka juuksuril sulle sobiva soengu valida, mine tea, äkki lühike pole enam nii teab mis uus trend.
 
mnn 08. oktoober 2012, kl 02.59
Stiilinõustamine unustage kohe ära. Seal tehakse ainult metroseksuaale või muidu pool- ja pärisspedesid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!