Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
KÜSITLUS: Mitut välismaale läinud ja välismaalasega elavat teate?
 
loen ja naeran 10. november 2011, kl 04.27
minu moslemist mees läheb näost alati kaameks, kui kuuleb jutte naiste silmade siniseks löömisest. kusjuures mees palvetab viis korda päevas ja käib iga päev moshees. moslemimehed, kes naisi löövad, pole koraani kas lugenud või pole sellest aru saanud. lisaks ei ole ta mulle aastate jooksul kordagi öelnud, mida ma tegema peaks või mida ma teha ei tohi, nõu annab vahel küll, aga see on paarisuhte puhul minu arust ülinormaalne. Lisaks peab ta normaalseks seda, et mees süüa teeb ja pesu peseb. see oli vahelehõige ja ilmselgelt mitte otseselt teemasse, lihtsalt tüütuks läheb, et halbade näidete varal terve religioon mustaks värvitakse.
 
nymf 10. november 2011, kl 11.26
isiklikuks minnakse ja lahmima hakatakse tavaliselt siis, kui endal midagi hirmsasti hinge vaevab. see selleks.
pole väitnud, et välismaal elu roosilisem ja paarisuhetes ei peteta. eks kõik oleneb ikka sellest, kellega ennast siduda. s1tapäid on igal pool, rohkem või vähem :)
küps inimene teeb mõistlikumaid valikuid ja siis on tal vähem põhjust hiljem pettuda ning mõistmist küla pealt otsima minna. samuti suudetakse probleemide tekkimisel nendest rääkida, et neid lahendada.
suhte alguse peale mõeldes meenub, et olin ise suur ustepaugutaja ja draamakuninganna selmet probleemist rääkida ja mingi lahendus otsida.
 
Lihtne 10. november 2011, kl 12.13
To to to Lihtne

Sõbrannade mehed on eurooplased ja sama nahavärviga.
Aga see selleks.
"Vali truu lihtne eesti mees".
Vabandust, et ma naeran,aga viimase aasta jooksul on 5 "truud eesti meest" teinud otsese ettepaneku nendega vähemal või rohkemal määral aja veetmise osas (intiimses mõttes siis).

Aga jah, eks ****päid ole igas riigis, sellele ma ei vaidle üldse vastu, kaasa arvatud meie enda riigis.
 
to Lihtne 10. november 2011, kl 13.34
Siis sa oled küll üks hirmus kirvenägu ja ainult auk, kui sinuga keegi olla ei suuda.
 
to Lihtne 10. november 2011, kl 13.36
Eurooplastel on rahvus ka.
Või rahvus ongi neil eurooplane?
 
Lihtne 10. november 2011, kl 13.37
Äkki loed ridade vahelt ja saad aru, et ma ei paljasta nende rahvust.
 
to nymf 10. november 2011, kl 13.44
Lahmima ja oma kodumaad kiruma hakkasid ju sina.
Sul on ju südame peal, kui eetlasi nii kirud.
Ajasid keel vestil mõnda kena kutti taga, aga kätte ei saanud.
No muidugi lähed vihale ja hakkad siunama.
Viinamarjad on ju hapud.
Välismaa ülistajad peaksid ju rahul olema.
Aga ju siis ikka ei lähe välismaa meestega nii libedalt.
Muidu ei oleks põhjust siunata ju oma rahvuskaaslasi.
Aga ajab ju vihale, kui kodumaal sobivat kätte ei saa ja välismaalasega ka kehvasti.
Saan sinust aru, et ajab kiruma.
 
to Lihtne 10. november 2011, kl 13.48
Järelikult ei ole sul midagi öelda.
Sest sellist rahvust ei ole olemas.
Aga lohutusesks võid asju luuletada, hakkab kergem.
 
to Lihtne 10. november 2011, kl 13.53
Sinus on nii palju viha ja sappi.
Pead ikka hirmuäratava välimusega olema, kui nii õelusest pakatad.
Ajab vihale ikka ,kui nii hirmus välja näed, et ainult korraks vaid kõlbad.
 
to loen ja naeran 10. november 2011, kl 13.57
Siis on ju kõik hästi.
Mille üle sa siis kurdad.
Pea oma pigi ülal edasi parem.
 
iiv 10. november 2011, kl 14.01
Kui välismaalasega kõik hästi, mis teil see Eesti mees ikka veel nii hingel kripeldab, et lausa netis kiruma peab?
Kas hingel ikka veel nii valus, et paremaid kätte ei saanud?
 
to Lihtne 10. november 2011, kl 14.15
Eestis on suur naiste valik.
Naisi on rohkem.
Seega paremad mehed valivad endale paremad naised.
Milleks valida vilets naine, kui naisi meil küllaga.
Vilets naine tahab ka seksi, seetõttu talle ka vahel antakse.
Muidu vaeseke naisuke läheb hulluks kuival olles.
 
nymf 10. november 2011, kl 16.58
hmm, täitsa huvitav aga mitte ei meenu, kus ma oma kodumaad kirusin ja välismaa mehi taevani kiitsin. meenub ka see, et avaldasin enda arvates suhteliselt objektiivselt arvamust, miks mõned asjad on nii nagu nad on. nii siin kui sealpool piiri.
mõned punnitavad täiesti meelevaldselt tekstist välja seda, mida kangesti uskuda tahavad.
pealegi, rääkisin vaid oma kogemustest.
hetkeseis on see, et olen oma elukaaslasega õnnelikult koos olnud juba mitu aastat ja tunnen, et selle inimesega koos oleks tore pere luua ja kunagi ka vanaks saada.
meestepoolse huvipuuduse all pole kunagi kannatanud. seega pean kurvastama neid, kes kahtlustavad, et olen välimuselt kole nagu öö ja ükski mees mind ei taha ning seetõttu seksipuuduse pärast eesti mehi sarjan :)

ja julgen ikkagi väita (taaskord oma kogemusest), et koledate sõnadega pritsivad sappi need, kes mingil põhjusel endaga pahuksis on.
väike pilk endasse ja sisemine analüüs võivad siinkohal abiks olla.
 
souv 10. november 2011, kl 18.34
Häid mehi ja häid naisi on Eestis ühepalju. Ülejäänud on lihtsalt ülejäänud.
 
Loen ja naeran to to loen ja naeran 10. november 2011, kl 18.36
ja ongi kõik korras, peale selle, et üldistamine vohab. "pigi" on mul heleda nahaga, samast rassist, kui eestlased (kuigi ma ise ausalt öeldes vahet ei näe), ja ülal pidada pole teda vaja. koraani õpetuse kohaselt on tema kohus mind ülal pidada, olgu ma või miljonär.

et sa aru saaksid, siis minu probleemiks on sinusugused tolvanid, kes asjadest halli aimu omamata meelevaldseid solvanguid puistavad küll rassi, küll religiooni pihta.
 
miks on parem 10. november 2011, kl 21.15
välismaa mees on parema .....ISELOOMUGA ja ausam. selle pärast ta ongi parem ja meeldivam, las eesti mehed lohutavad end sellega, et magusas jutus ja rahakotis on tagamaad. eks vastavalt enda rikutusele selliseid asju järeldataksegi.
 
Lihtne 10. november 2011, kl 22.47
Kellegil on siin tõesti vajadus sõnu ja lauseid väänata ning nö ära teha.

Mulle vastu kommenteerijate suureks kurvastuseks pean mainima, et olen väga kena ning meeste tähelepanu puuduses ei pea kannatama. Aga kuna teemaks oli oma kogemustest rääkimine, siis seda ma ka tegin muutumata kellegi suhtes vaenulikuks või isiklikuks. Ma soovin rohkem armastust nende inimeste ellu, kelle ainsaks rahulduseks on siin anonüümselt teisi solvata.
 
hmm 11. november 2011, kl 00.07
"Miskipärast naistele pakub rohkem erutust ja pinget välismaa mees." - mõnikord lihtsalt pole vabu, sobivas vanuses eesti mehi kuskilt võtta :D

mina nt. pole 8,5 aasta jooksul siin kohanud mitte ühtegi eesti meest, kellega võiks suhe tekkida.
kõik on kas liiga vanad, liiga noored, abielus, või pole naistest huvitatud.

pealegi asi pole ju üldse mitte rahvuses :)
 
to hmm 11. november 2011, kl 02.09
Kohtaksid ikka, kui lati madalamale lased. Naistel latt nii kõrgel veel 30-40-ndates.
Pealegi tavalised mehed naistele üldse peale ei lähe.
Tean küll mehi, kel pole midagi viga, aga naised neid ei taha. Sest naistel ei teki nendega erutust.
Tean mitut meest, kes oleksid ideaalsed mehed, aga ei saa naisi. Sest nad ei eruta naisi.
Õigem on öelda, et sa pole kohanud Eesti meest, kes su põlvist nõrgaks võtab ja sinuga elada ka tahab.
Leiaksid sobivas vanuses mehe ka, kui suurt armastust taga ei ajaks.
 
to Lihtne 11. november 2011, kl 02.12
Kena inimene ei ela oma kibestumist Eesti meestes netis välja.
Kui sul oleks välimust, poleks sul põhjust nii mürgine olla.
 
nymf 11. november 2011, kl 09.12
icc, siin nähakse probleemi ikka ja ainult välimuses. naine ei saa meest, raudselt kole nagu öö...
kaunidus on subjektiivne.
mõtleks, mõnele härrale meeldivad nt kurvikamad naised, mispeale modellimõõtu tibid ajavad õõvastusest näppe kurku, no ei ole võimalik!
maitseasi :)
ega ei tahakski eesti mõistes ilus olla, kui see inimesed niimoodi käituma paneb.
 
to nymf 11. november 2011, kl 12.01
Ju on asi ka halvas iseloomus, kui alla 32-33 pole veel normaalset meest saanud.
Või on naine väga valiv, et otsib mingit super ilueedit, keda tahavad paljud naised.
Hiljem jah on hilja.
Aga alla 30 peaks naine ikka saama.
Hiljem jääb ka mehi nii väheks.
 
Viiu 11. november 2011, kl 12.32
Ei te ühtegi,kes mehe otsinguile oleks läinud ja sinna jäänud.Ju siis sinna jäänud on Eestimaal oma margi nii täis teinud,et oli vaja kodumaa hüljata.
 
hmm 11. november 2011, kl 15.06
to hmm´ile:

sry, minu eelmine postitus on natuke ebaselge :) elan juba 8,5 aastat Rootsis.
tahtsin lihtsalt tähelepanu juhtida asjaolule, et kui inimesed ei ela Eestis, siis suure tõenäosusega ainult see ongi peamine põhjus, miks leitakse endale muust rahvusest elukaaslane.

kui nüüd rääkida minust endast, lati kõrgel hoidmisest ja suure armastuse taga ajamisest,
siis olen lihtsalt selline liiga iseseisev ja vist ka natuke egoist, et eelistangi tegelikult elada üksi.
iga hinna eest endale ükskõik missugust meest, lihtsalt et oleks mees, ei taha. sellest lihtsalt ei tule mitte midagi välja.
 
qwer 11. november 2011, kl 18.59
to hmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kohtaksid ikka, kui lati madalamale lased. Naistel
> latt nii kõrgel veel 30-40-ndates.

Mingit latti pole olemas. See pole inimese valida, kes talle meeldima hakkab, need lati madalamale laskmised on võimalikud ainult neil, kes endale tehislikke piiranguid seavad ning kellegagi tutvumisest ainult kalkuleerivalt mõtlevad. Kes tunnete alusel kellegagi suhte loob, pole võimalik latti alla lasta, sest seda lihtsalt ei ole, see ei olene mingitest reaalsetest äratuntavatest näitajatest, a'la auto, korter ja pintsak, kas inimene meeldib või mitte.

Eestis on tihtipeale nii, et mehed arvavad ikka veel, et ainult naised peavad ilusad olema, kõike sotsiaalset organiseerima, olema jutukam pool ja meeste tähelepanu võitma. Sageli tundub see nii pingutatud ja võlts, et näib, nagu oleks meeste ja naiste käitumismudelid võetud mõnest vanast perekonnaõpetuse õpikust või 60ndate lastele mõeldud multikast, kus suurte musklitega mees kreemitab end kruusaga, peseb poris, jookseb ukse maha, sest ei oska seda avada ja vilistab uhkes peokleidis patseerivale naisele, kes magab täismeigiga ja ei jaksa kohvitassi tõsta, sest naise jõud ei käi sellest üle. Mõnikord on koomiline lugeda isegi ajalehtedes avaldatud arvamusavaldusi sellest, kuidas mees on ikka õige perekonnapea ja naise ülesandeks on ainult lapsi sünnitada või kuidas kohalikud imestavad, et välismaal on meestele mõeldud ilusalongid. Iluideaalid on ju puhtalt inimeste välja mõeldud ja kui poleks sellist lapsepõlvest alanud eelarvamuste pealesurumist, et ainult ja kõik naised peavad olema ilusad, siis oleks ilu tagaajamine vaid mõne teismeeast väljakasvanud mehe ja naise hobi. Kui mõni aeg võrdõiguslikumas riigis elada, siis vaatab küll kohalikku elu nagu tobedat paroodiat.
 
to qwer 11. november 2011, kl 19.11
Olen näinud küll paare, kus naine on ikka päris inetu, aga mees normaalne.
Imestan veel, miks mees sellist ilmetut naist tahab, kui ilusaid naisi küll.
 
tõde 11. november 2011, kl 21.33
eesti mehed on ühed koledamad Euroopas. Kui vaadata välismaa filme, siis silma puhkab. Isegi eesti seriaalidesse ei leita ühtegi ilusat seksikat meest näitlejaks, sest neid lihtsalt pole siin. Eesti mees= ülbe kole macho. Hea kui ei ropenda ja ei joo.
 
muidugi lähead 11. november 2011, kl 22.53
eesti naised välismaale meest otsima. Eesti (ja kogu Ida-Euroopa mehed) on talumatult halva kasvatusega. Just nii: joovad, ropendavad, peavad end kuningateks. Lähevad või Some sibitööle ja lasevad end seal kottida, aga naisega viisakalt ja inimväärselt käituda ei taha. Nõukaemade toodang, eksole.

Aga ega labasemat sorti naised toodavad ju veel praegugi selliseid meheräbalaid: lipitsevad nende paksude haisvate roppsuudest kiilaspeade ees, sest et "kust sa paremat ikka võtad, aga meest tahaks ju saada". Küsimus ei olegi niivõrd statistikas, kuivõrd eesti meeste kasvatuses ja praeguses ühiskonnas, mis teeb endiselt mestele kummardusi ette ja taha. Isegi võrdõiguslikkuse teema on siin riigis muutunud komöödiaks, a la kas naised tohivad tasuta ööklubidesse minna jne. Teemat, et me ühiskonnas isad saavad tasuta isad olla, proua volinik üldse käsitleda ei viitsi.

Paras allakäigumaik tekib küll ühiskonnale, kust noored naised lahkuvad ja igatavalisema Lääne mehega rahulduvad, sest ta on ikkagi oma kasvatuse ja riigi turvaliste pereseaduste taustal mäekõrguselt üle eesti matsist.

Eesti mees on üldse paras loll ja debiilik. Käib oma blondiiniga rind puhevil ringi süvenemata, kui litsakas ajalugu on ta blondiinil ja missugust müüdavat rämpsu blondiinike oma tütrest kasvatab.

Olukord, kus kohalikule mehele intelligentseid ja hea kasvatusega naisi järjest vähemaks jääb, loomulikult süveneb. Ega eesti mees seepärast ei kurvasta - litsakad matsiplikad ongi eesti meestele võrdväärsed partnerid.

Mingil hetkel saab sellest probleem kindlasti. Aga seniks on eesti meestel küll manjana nagu kreeklastel rahadegagi. Kuniks vägisi ei suruta inimesteks, ega siis ei hakka ka.
 
qwer 11. november 2011, kl 22.57
to qwer
Miks peaks just naine ilus olema, mitte mees?
Samamoodi võiks küsida, et kui on ilusaid mehi, miks ilusad naised käivad koledate meestega? Eriti, arvestades, et peaaegu iga naine on mehest tunduvalt ilusam. Samas ei olene kõik ainult ilust, sest näiteks megailus näitleja võib jätta täiesti ükskõikseks ning meeldida rohkem tavalise välimusega või ilusalt omapärased naised või mehed.
 
to muidugi lähevad 22.53 12. november 2011, kl 03.49
Eesti mees on malbe tossike.
Ja joomine on ka alaväärsuskompleksist või armuvalust.
Kahjuks Eesti kinnised mehed ei oska ennast ilma akoholita maandada.
Paljusid mehi ajab jooma nurjunud suhe.
Kuningaks Eesti mees end küll ei pea.
Pigem on paljudel alaväärsuskompleks ja hirm naistele mitte meele järgi olla.
Kuna naistel on nii palju nõudmisi, siis osad mehed murduvad ja hakkavad jooma.
Eesti meest vene mehega ühte patta panna küll ei saa.
Erinevad nagu öö ja päev.
Vene mees annab sulle vingumise eest sellise koslepi, et kehas ühtegi tervet kohta ei ole.
Eestisse jääb naisi nii või naa ROHKEM alati.
Pole mingit muret, kui osad naised välismaal, väärt meestel on siin suur naiste valik nagunii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!