Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
KÜSITLUS: Mitut välismaale läinud ja välismaalasega elavat teate?
 
to tõde 12. november 2011, kl 03.53
Mis rahvusest ja mis riikides on ilusad mehed?
Mis sa näitlejatest räägid?
Filmi valitaksegi ilusad.
 
to tõde 12. november 2011, kl 04.06
Kas sa ei saanud ihaldatud meest kätte, et nii turris?
Eesti mees on just tossike ja malbe.
Alaväärsuskompleksis tihti ka.
Ülbusest asi väga kaugel.
Vot vene mehed on tõeliselt ülbed.
Vene mehele pole mingi probleem naine läbi klobida ja paika panna.
Kui sa vene mehe loomust tunda saad, siis ei julgeks sa enam piuksu ka teha.
 
muidugi lähevad 12. november 2011, kl 11.22
to 22:53:

Tossike on eesti mees vaid väliselt. Klobib ja ahistab eesti mees samamoodi kui vene mees. Selles võib sul õigus olla, et enamikule naistest jääb eesti mees oma intelligentsiga alla. Osalt on asi looduses: meeste hulgas ongi suur protsent alla keskmise võimetega inimesi ja siis väike protsent võimekaid mehi, naiste hulgas on enamik keskpäraste võimetega ja mõned vähesed kõrge intelligentsiga. Lisaks on mehed oma soost tuleneva enesekindluse seljas purjetanud aastaid ja pole viitsinudki ennast pidevalt täiendada, naised, kes meil siin on enamikus reaalsed peretoitjad, on ennast pidanud pidevalt täiendama erialaselt, et lastega koos ikka ellu jääda.

Mehi võib ju siia IKKAGI rohkem jääda, kuid nende kvaliteet käib ikkagi alla. Ja see tilluke sisering oma "väärt naiste ja meestega" muutub lihtsalt umbseks, kitsaks ja hapraks. See etapp on ajaloos juba ammu läbi käidud, kus aadlikud ainult omavahel abiellusid. Tulemuseks olid pärilikud rasked haigused, sest tugev veri vajab segamist, samuti ka kapseldumine oma ringi ja muust elust kõrvalejäämine. Ega praegugi ju abielluvad need Inglise, Rootsi jne printsid naistega lihtrahva hulgast. Ikka selleks, et oma suguseltsi genofondi tugevdada.

Eluga peab kaasa minema, elule ei tohi jalgu jääda, vastasel juhul tekib allakäik. Kui keskmine eesti mees ei kavatse ennast Euroopa mehega samale tasemele tõsta, ootab teda või ta järglasi ees allakäik. Ma olen enam mis kindel, et kuskil kümne aasta pärast muutuvad Eesti pereseadused euroopalikumaks. Kui me oma jurakad selle peale ei tule, küll siis uroametnikud selle kohalikele jurakatele ette kirjutavad. Ja ülemuse kintsu kaapida esti mees juba mõistab.
 
qwer 12. november 2011, kl 16.20
Ühe soo täielik mahategemine on nõme. Eesti mees pole mingi liik, kellele on ettemääratud olla naistepeksjast jobu töll, asi on rohkem halvas kasvatuses ja võib-olla ka passiivagressiivsetes soorollidega kaasaminevates antifeministlikes naistes, kes kohtlevad mehi rahakoti ja tuima koguna, sest neil on kõrini olemast meeste jaoks iluasjake ja objekt, kuid teistega erinemise kartuses ei ütle seda välja. Pigem klatšivad ja teevad kõiki mehi maha, kui et lähevad konkreetse mehe juurest ära või ütlevad sellele isikule, milles probleem seisneb.
Kuigi olen märganud suhtumist, kus mehed nõuavad naistelt head välimust, alandlikku käitumist ja sotsiaalseid oskusi, kuid endalt mitte, ning see ei ole omane sugugi ainult MTV-d vaatavatele kommertsossidele, ei saa öelda, et nad seda isegi meelega teeksid või muus mõttes tuimad, koledad, paksud, väärtusetud jne oleksid. (Miks tähendab paks ilmtingimata inetut või kole väärtusetut? Võiks pubekaea ideaalidest juba välja kasvada.) Mõned tendentsid on omased kogu ühiskonnale, lapsest saati sisse harjutatud ja toimivad inimestele endile märkamatult. Kui poisse kasvatada niimoodi, et neil ei tohigi tundeid olla, siis pole imestada, kui täiskasvanuna tekivad probleemid või viha teise soo vastu. Palju teevad ju emad, kes käituvad ühest soost lapsega kui saamatu, kuid ilusa nukukesega ning teisega, nagu supertugeva tundetu robotiga. Pole ime, et selle tagajärjel ei suudagi üks sugu teist päris inimeseks pidada.
 
to muidugi lähevad 12. november 2011, kl 16.35
Olen ise naine ja näen, et ahistaja ja agressiivne pool on hoopis Eesti naine.
Küll naine ikka õiendab, vigiseb, pole iial rahul.
Jumal tänatud, et ma mees ei ole. Oleks raske küll naistega.
Milles naiste anded ja oskused siis avalduvad?
Oskad sa kõiki naiselikke töid? Vaevalt küll.
Millega sa rahul ei ole?
Et ei saanud ihaldatud meest kätte ja oled nii mürgine.
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''Vene mees ei lase iial naisel vigiseda, peksab kohe oimetuks.
Eesti mees on tossike ja laseb naisel kräunuda palju tahab.
Eesti naine ongi nii ülbe, sest Eesti mees on nii leebe ja kannatab hüsteeriku hädaga ära.
 
Ikasan 12. november 2011, kl 16.55
MInu mõleamad õed ja täditütar on välismaal. Klassiõdedest 4 on välismaal. Töökaaslastest 2 pareaguseks välismaal mehel.
Enamasti ikkagi sellepärast, et eesti mehed ei hinda naisi inimestena vaid võtavad neid kui lihakehi.
 
to kasan 12. november 2011, kl 17.01
Ju need naised pakuvad ennast lihakehadena.
Olgem ausad, ega paljud naised mingit vaimsust mehele pakkuda ei tahagi.
Ikka kehakeemia on see, mille peale naine ainult mõtleb.
Tuttavad just kurdavad, et naistega ei saa intelektuaalsetel teemadel üldse rääkida.
Üks mees ammu kurdab, just leida vaimsete huvidega naisi.´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´Su oma viga, kui madalal arengutasemel mehed üles leiad.
 
to kasan 12. november 2011, kl 17.02
kust leida
 
to kasan 12. november 2011, kl 17.11
Lisan veel, et olen palju kordi meestelt kuulnud, et naistega ei saa vaimsetest asjadest rääkida.
Et naised räägivad ainult kunstküüntest ja shoppamisest.
Viga ikka sinus, et ainult vaimseta huvideta mehi said.
 
muidgi lähvad 12. november 2011, kl 17.20
Ma ei ole rahul eesti meestega üldiselt. Konkreetsemalt nende ülikõrge enesehinnangu, vägivaldsusega (mis pole küll nii otsekohene ja avatud kui vene mehe oma, kuid lõppkokkuvõttes teeb sama välja), kitsiduse, tuimuse, halva kasvatuse ja üleüldise vastutustundetusega.

Midagi see eesti mees vaikselt ei kannata. Miks ta peaks? Pole tal reaalset kohustust elatist maksta ega muid finantsilisi kohustusi naise ees. Kõrgest lahutuste arvust Eestis oled ikka kuulnud?

Eestis on perevägivald väga tõsine teema. Siin on olukord perevägivalla osas niivõrd lootusetu, et isegi statistika ei kajasta tegelikku olukorda. Siin riigis pole kellelegi mõtet kaevata perevägivalla üle, sest siin riigis ei huvita see kedagi tegelikult.

See klobiva vene ja soome mehe müüt on alaarenenud. Soomlased on lihtsalt nii ausad, et panevad iga viimase kui keisi statistikasse kirja ja vene mehe vägivaldsus on liialdatud müüt, mida eestlastel meeldib uskuda.

Klobimine on üldse matsi ja ebaintelligentse mehe tunnus. Ja sellest siin ju olengi kirjutanud, et eesti mehed on valdavas enamuses lollid ja halva kasvatusega.

Eesti mees on siiski peegeldus eesti naistest (ja ka vene naistest, kes eesti meestega suhtes). Need mõned, kes mingi majandusliku toe oma mehelt kätte saavad, kannavad selle automaatselt üle kõigile eesti meestele ja lipitsevadki nende ees soovimata näha ja tunnistada nende vigu. Sellega viivad need naised eesti mehe kvaliteedi veelgi madalamale. Neil ju ükskõik, nad on oma papi saanud ja muu neid ei huvita.

Ei ole klobimine küll mingi lahenus kellelegi mitte kusagil. Lahenduseks on soov areneda, mis eesti meestel puudub. Motivatsioonipuudust süvendavad veel rämpsmeeste ees lipitsevad naised, kes ei soovi asja üldisemat pilti näha ega ka mitte oma osa selles.

Meedias on nii palju lugusid eesti meeste vägivallatsemistest (TV, ajakirjad, internet), kuid üks Delfi kommentaator väidab siin pidevalt, et eesti mehed on tossikesed, kuid vene mehed teevad naistele rusikatega asjad selgeks. Lihtsalt üks kinnisidee käes vaevlev mitte just kõige kirkam kriit Naisteks kommenteerijate hulgas.

Lõppude lõpuks jõuame ikka sellni, et ise me, naised, need jobumehed omale kujundame. Vähe sellest, et nõukaemade armee on juba niigi suure käki kokku keeranud, siis on meil veel massiliselt reetureid omaealiste vene ja eesti naiste hulgas, kes rämpsmeeste ees lipitsevad ja pidevalt neile kinnitavad, kui toredad nad tegelikult on. Mida nad tegelikult pole. Kuid pugejanaistel on ükskõik, sest nende papp nende meestelt (nt ka nende isa või vanaisa päranduse näol) ju jookseb.
 
qwer 12. november 2011, kl 18.09
Inimesed võivad ju muutuda. Välismaale minemise tagajärjeks on paljudel teistsugune maailmapilt ning oskus kodukohta väljaspoolt vaadata.
Üks asi, mis Eesti puhul häirib, ongi samasuguseks jäämise pealesurumine, inimesed lahterdatakse nende vigade (kellel ikka vigu ei leiduks!) alusel ära ja kujundatakse neisse igavesti kestev suhtumine, sest kellestki arvamust muuta on tüütu, raske ja palju lihtsam on kohelda teisi kui stereotüüpe, mitte isiksusi.
Kuid tõesti - kui paljud naised lähevad välismaale eesmärgiga mees leida? Selleks peaks ju inimesel palju raha olema, et saaks mõnes jõukamas riigis pidudel käia, töötama ei peaks ja võiks päevad läbi tänavatel mehi vaadata. Kuidas saab üldse meest eesmärgipäraselt leida? Tavaliselt minnakse tööle, elatakse ja kohtutakse inimestega juhuslikult.
 
muidugi lähevad 12. november 2011, kl 18.16
Vahetusõpilaseks ülikooli minnakse ka. Ja jäädaksegi. Üliõpilastel pole eriti palju raha küll mitte kusagil, seal pole palju pappi vaja. ma eiusu juhuslikesse kohtumistesse. Inimene kas on avatud suhtele või mitte. Kui lapsi pole, on suhte loomine igal pool tegelikult imelihtne. Lääne mehega suhte loomine on lihtsalt mõistlikum, kuigi esitab ka hulgi nõudmisi naisele (nt teise riigi keele ja kultuuri perfektne omandamine, et seda oma lastele edasi anda, et mitte kasvatada neist poolkeelseid poolikuid inimesi).
 
to muidugi lähevad 12. november 2011, kl 18.54
Eesti meestel ülikõrge enesehinnang?
Paljudel Eesti meestel on just liiga madal enesehinnang.
Alaväärsuskompleksi meerste hulgas palju.
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Ülikõrge enesehinnang on vene meestel. Tänu segu-
nenud geenidega sõjakate mongoli ja tatarlastega.
Vene mees leiab, et kõik peavad ta ümber olemad madalamad kui muru ja teda teenindama. Vene mees on juba psüühiliselt tugev.
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
No ei ole ma kohanud elu jooksul mitte ühtegi vägivaldset Eesti meest.
KÜLL OLEN KOHANUD VÄGIVALDSEID EESTI NAISI, KELLE HOBI ON PSÜHHOTERROR.
Naised on ikka üle mõistuse julmad. Oma pideva irisemise ja näägutamisega võtavad Eesti naised lausa eluisu ära.
Neid õelaid, kadedaid ja pidevalt õiendavaid Eesti naisi on kõik kohad täis.
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Naiste hobi ongi VAIMNE VÄGIVALD, mida nad suure kaifiga harrastavad.
Vene meestega sa ei ole kokku puutunud.
Jube, milline hirmus mõrd sa oled.
 
to muidugi lähevad 12. november 2011, kl 18.57
Küll sa oled üks õel ja vihkamist täis inimene.
Kui sa välismaal nii rahul oled, mis siis veel netis kurdad?
Õnnelik inimene ei ole nii õel nagu sina.
 
to muidugi lähevad 12. november 2011, kl 19.02
Ei meeldi mulle uskuda, et vene mehed vägivaldsed.
Kas eestlane on enesetapja rahvas, et neile MEELDIB uskuda, et elavad ohus.
Kõigile meeldib uskuda, et elame turvalises maailmas, kus ei peaks vene meeste kallaletunge Tallinnas kartma.
Kas arvad, et mõnele MEELDIB uskuda, et vene rahvusest isik tema, ta laste, lähedaste elu ja tervist ohustab.

Sa oled ikka haige ja sappi täis inimene.
 
muidugi lähevad 12. november 2011, kl 19.06
Ma ei ela välismaal. Ma pole väitnudki, et olen õnnelik. Naised ei irise iial põhjuseta. Ja põhjusi annavad eesti mehed hulgi. Muidugi on võimalus üksi elada ja ignoreerida suhet eesti mehega või siis Läände minna, aga kui on juba ühised lapsed eesti mehega, on see praktiliselt võimatu.

Sul on ilmselt mingi tuttav vaene eesti mees, kellel fuuriast eesti naine kodus ja siis üldistad siin kõigi eesti meeste ja naiste kohta. Tossikesele mehele on ka fuuriast naine hea õppetund enesekehtestamise omandamiseks. Eesti seadusd ja ühiskond annavad küll mehele rohelise tee "enese kehtestamiseks".

Sinu hinnang minu kohta, kes või mis ma olen, mind ei huvita. Mul on enda ja kõige muu kohta oma arvamus.
 
to muidugi lähevad 12. november 2011, kl 19.07
Viga on ikka sinus, kui sa ainult vägivaldseid mehi saad.
Sarnane tõmbab sarnast.
Mingeid vaimseid huvisid ja analüüsivõimet sinus ei paita olevat.
Kuidas sa saad nõuda mehelt asju, mida sinus endas ei ole.
Ega üle oma varju ikka ei hüppa.
 
to muidugi lähevad 12. november 2011, kl 19.10
Olen 40+ ja ei ole iial mitte ühtegi vägivaldset Eesti meest kohanud.
See on ju sinu viga, kui sa ainult selliseid kohtad.
Aga vigisevaid VAIMSET VÄGIVALDA harrastavaid naisi kõik kohad täis.
 
muidugi lähevad 12. november 2011, kl 19.12
to 19:07

... ja kaikki muut jutut:). Otsi omale tänaseks õhtuks mõni teine ohver, eksjuonju? Ma ei viitsi su kirgi rahuldada....:).
 
to muidugi lähevad 12. november 2011, kl 19.19
Hari ennast. Loe raamatuid, laienda silmaringi.
Arenda empaatiavõimet.
See, et sina vale valiku tegid, on ju sinu enda süü.
Sa ise leidsid ju sellise mehe.
Sarnane tõmbab sarnast.
Nagu ütlesin ihkad kättesaamatut.
Igale oma. Vastavalt võimetele.
 
TO to muidugi lähevad 12. november 2011, kl 19.44
Mul on lihtsalt kahju sellistest inimestest nagu sina. Tulevad siia lahmima ja teisi sõimama tundmata konkreetset kommenteerijat. Vaata nüüd oma postitusi. Kui palju on sinus empaatiavõimet? 0. Ja väide, et ükski mees Eestis pole vägivaldne, on ülim naiivsus, sest inimesed on erinevad. IGAL ÜHEL on õigus oma arvamusele ja sinu asi ei ole siin anomüümselt teiste kallal lahmida.
 
muidugi lähevad 12. november 2011, kl 19.47
No kui viisakas, naistesse lugupidavalt suhtuv, naise panust pereellu vääriliselt hindav ja oma finantsidega normaalselt toimetulev mees on liiga hea ühe keskmise eesti naise jaoks, siis polegi ju muud teha, kui siit ära minna. Ja sellest mõttest ajendatuna kogu see teema siia ju tehtud ongi.
 
To to muidugi lähevad 12. november 2011, kl 19.54
Mulle tundub, et isik, kes siin teisi sõimab, üritab õigustada omaenese valesid valikuid elus. Ja mida agressiivsemalt siin sõna võtta, seda rohkem see läbi kumab.
Iga naine on ära teeninud hea mehe ja peab hoidma oma latti täpselt nii kõrgel, kui ta arvab enda väärt olema. Parem olla üksi, kui leppida pideva lati langetamisega. Ja kui langetadki latti, siis lepi sellega, mis sul on, mitte ära nimeta teisi, kes latti ei langeta, "aukudeks, mida on hea aeg-ajalt toppida".
 
Helis 12. november 2011, kl 20.17
No ma küll ei ütleks, et Eesti mehed nii hukas on. Jah, ma olen tuttav üldiste ühiskondlike probleemidega (alkohol, vägivald jne), aga ikkagi pole sellist nõmedat muljet jäänud nagu siin kommenteerijatel. Ma pole oma arust mingi megailus, aga kui loen siinsete kaunitaride juttu, siis tekkib küll mulje, et mehed on minu vastu viisakad ja hoolivad puhtalt haletsusest :D stiilis, et äkki keegi ei pööra minusugusele tähelepanu ja teeks täna ühe heateo vms.
Väga-väga harva juhtub, kui sattun kokku mõne ebaviisaka ja matsliku mehega. Kusjuures töö ja hobide tõttu olen kokku puutunud väga erineva taustaga inimestega. Iga nädal suhtlen meestega, kellega mul mingit isiklikku suhet pole. Võiks öelda küll, et Eesti mehed on mind nii ära hellitanud, et ma oleks vägagi üllatunud, kui keegi mulle midagi solvavat või liiga ülbet otse näkku ütleks. Või ust lahti ei tee, uksest enne sisse ei lase. Hullu ropendamist kuulen väga harva, aga kui mõni mees/poisike on mingil põhjusel liiga palju ropendanud, siis ta ise on seda märganud ja vabandanud (et naiste seltskonnas ikka nii ei kõlba). Vägivaldsust samuti pole kohanud, pigem olen ennast meeste seltskonans turvaliselt tundnud. Kui olen mõnele suuremale (alko)peole sattunud, siis jällegi on mehed jäänud isegi purjus olles pigem rahulikuks ja seltsonna üldine suhtumine on olnud selline, et kui mõni märatseja tahab tegutseda, siis teised "joodikud" rahustavad ta maha.
Loomulikult, kui ma oma tavalisele välimusele veidi mingit tuuningut lisan või eriti hästi puhanud ja värske välja näen, siis tekkib meeste seas sellist flirtivat asja märgatavalt rohkem, aga väga harva midagi nilbet või solvavat.

No ja kui algsesse teemasse tulistada, siis tunnen umbes 10 naist, kes välismaalasega elab. Üldine trend on nende puhul olnud ikka selline, et minnakse välismaale seiklema-õppima-tööle ja siis satutakse kokku kellegagi. Mis seal ikka. Enamus naisi, keda tunnen, on ikkagi Eestis ja Eesti meestega.
 
qwer 13. november 2011, kl 01.01
Eks iga inimene olegi omamoodi ja võib vabalt juhtuda, et kõik mehed on juhututtava, äriparnteri, vestluskaaslase või sõbrana toredad, aga natuke kumab läbi ikkagi see naiste eraldi liigiks pidamine. Miks on vaja ust lahti teha ühele soole, aga teisele mitte? Loogiline oleks, et aitad siis, kui kellelgi on abi vaja. (Ma pole isiklikult kunagi näinud, et ükski mees teeks naisele ust lahti, v.a siis, kui tal on midagi käes ja ise ei saa, seega pidasin seda olukorda müüdiks.) Või miks peaks just naiste ees teisiti rääkima ja vähem ropendama? Kui inimene nagunii ropult mõtleb ja ühes seltskonnas niimoodi räägib, siis kas see pole just petmine ja klatšilik, kui teises seltskonnas jätab endast vale mulje?
Miks kogunevad naised ja mehed ülikoolis ja tööl eraldi kampadesse? Miks vaadatakse naisi ja mehi mitte kui inimesi, vaid nagu potentsiaalseid partnereid, seda mitte ainult ükskiku meeldiva indiviidi, vaid kogu soo puhul? Kui minna üksiku naisena meeste seltskonda või gruppi (koolis, tööl, rühmaülesande puhul), siis mõeldakse ja vaadatakse imelikult. See on ka üks häirivamaid asju, et ei saa niisama inimestega suhelda, sest kõik mõtlevad tagamõtete peale.
Välimusega on nii, et ka keskmised on ilusad, aga päris koleda naisena on võrdlemisi raske. Meestel on nii, et kui päris paksuks ei lähe, siis peetakse neid ilusaks, aga naiste puhul on nägu kõige olulisem.
 
Helis 13. november 2011, kl 12.08
Mulle küll meeldib, kui mehed mind teistmoodi kohtlevad, kui mehi. Ma pole ju mees. Mehed ja naised ON erinevad. Imelik oleks siis, kui mehed oma oleku või jutuga vihjaks sellele, et mina kui naine olen loll või midagi.
Inimesed ei tee paljusid asju erinevates seltskondades, kas ma olen siis võlts, kui näiteks laste juuresolekul ei ropenda või tööl või vanemate juures vms. Ega siis ainult teatud naiste seltskond pole mõnes mõttes teistsugune, on ikka väga palju erinevaid kirjutamata viisakusreegleid ja kui inimene neid normaalsuse piires järgib, siis see näitab pigem haritust ja ka seda, et ta oskab enanst kontrollida. Minu arust on väga eluterve, kui inimesel on üks hea seltskond(ükskõik, mis soost inimesed selles on), kus ei pea kõhtu sees hoidma, aga samas ta tajub, et teised seltskonnad on ikka erinevad ja seal võiks veidi sirgem ja silutum või nö teistsugune olla - vastavalt keskkonnale - see näitab kohanemisvõimet, mis omakorda on ju intelligentsuse üks põhitalasid. Mul tekkib küll tahumatu tohmani tunne, kui mingil hetkel olen käitunud nagu mees(st oma seltskonnas võib igasugune olla, aga näiteks tööl küll ei oleks tervislik mehelik käitumine). Pm võib väita, et naine, kes ei ole naiselik, pole oma rolliga kohanenud, st on ikkagi veidi otu (sama ka meeste kohta) :D(see oli väikse liialdusega nali, onju).
Vot seda ma küll pole märganud, et naised ja mehed kogunevad eraldi kampadesse või et kedagi imelikult vaadatakse. See on ikka kahtlane.
"kõik mõtlevad tagamõtete peale" kõlab ka nagu paranoia. Kas sa ise mõtled tagamõtetele? Kui ei, siis pole mittemingit alust mõelda, et kõik teised mõtlevad - see on ikka juba veidi skisofreeniku jutt, et tema on üksi ja teised on häirivast kosmosest.

Heas mõttes.
 
muidugi lähevad 13. november 2011, kl 12.24
Mina saan qweri jutst küll aru. Ta tahaks meestega suhelda inimlikkuse tasapinnalt, sealt, kus kõik tunnevad üksteist inimestena üldiselt, mitte just meeste või naistena. See ongi sild üksteisemõistmisele meeste ja naiste vahel, sest eraldi sugupooltena oleme me tõesti täiesti erinevad. Aga see on lihtsalt intelligentsi ja kasvatuse küsimus, et kas inimene oskab lisaks sellele, et ta on mees või naine, ka lihtsalt inimene olla. Eestlased on teadupärast aga üsna matslik rahvus.

Sama on kampadega. Minagi olen neid ma elus palju näinud tööl, koolis, ülikoolis - kus iganes. Seegi on matslikkuse ja ebaintelligentsuse tunnus. Tihti tekivad kambad tõepoolest sugude alusel: poistel omad kambad, tüdrukutel omad. Eks see on vist mingi meetod oma identiteedi kaitsmiseks, teisalt kindasti jälle matslikkuse näitaja, et endast erinevat ei suudeta aksepteerida või temasse vähemalt neutraalselt suhtuda.
 
Helis 13. november 2011, kl 12.55
No minule see kõlab ikka nagu mingi paranoia, et eestlased on matsid, mehed ja naised kogunevad erinevatesse gruppidesse ja üksteist vaadatakse imelikult ja kõigil on tagamõte jne :D
Ja loomulikult jutu kirjutaja ise on täiega puhas sellisest mõtteviisist, so teistet nii erinev.

Üldiselt on ikka nii, et kes otsib see leiab. Kui inimene ISE on juba sellise suhtumisega, et keegid kõik on matsid, siis ta näebki ainult seda matslust (va peeglisse vaadates, loomulikult :D) ja siis muudkui kinnitab oma vildakat teooriat. Ma olen kindel, et paranoiline matsiotsija võib päeva jooksul rääkida 10 siiralt viisaka teenindajaga, aga kui päeva lõpus näeb ühte suvalist tüüpi tänaval sülitamas, siis läheb ta magama teadmsiega, et krt, kõik on matsid, rsk.
 
to 19.44 13. november 2011, kl 14.42
Minu teada keegi teine lahmis ja sõimas siin.
Küll mehed vägivaldsed ja sada häda kellelgi siin.
NAISTE KRÄUNUMINE JA VIGISEMINE ON LIHTSALT ÕUDNE.

Samas need naised ise mitte millegagi hakkama ei saa, ainult vinguda ja vigiseda oskavad.
Vingujad naised võiksid parem ennast kriitiliselt vaadata.
Naised nõuavad meestelt seda ja toda.
Kas need naised ise üldse on midagi väärt?
 
muidugi lähevad 13. november 2011, kl 16.56
No nii see päris ei ole, et paranoia. Lihtsalt matse on palju ja valdavas enamuses igas ühiskonnas. Kambad on üks matslikkuse osa.

Eesti naine muudkui vingub, jah. Nõuab, va põrguline, viisakust, lugupidamist ja võrdväärset kohtlemist. Pangu suu kinni, voh!! Küürigu kööki, kasvatagu lapsi ja maksku oma ihuvili kinni ja pidagu suu! Jätku mehed kõigi nende õigustega rahule ja orjaku vaikselt edasi.

Ei ole ikka nii. On olemas täiesti objektiivseid asju maailmas. Me võime neid märgata või mitte, kuid see ei tähenda, et need asjad me elu ei mõjutaks. Ja on tobe neid asju märkamata jätta. Suht enesehävituslik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!