Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas 33 aastane naine on tõesti vana...
 
mees40 17. juuni 2012, kl 09.15
Eestis on kõva meeste ületootmine ja selle taha asi pidama ei jää. Üksiku naise probleem on selles, et ta hindab oma väärtust suhteturul üle ja jääb seisma nagu liiga kallis kaup letile:)
 
Mann 17. juuni 2012, kl 12.23
Mina olen 35 ja ma leian, et ei pea end vanana tundma. Tähelepanu jagub endiselt, autod tuutuvad mullegi järgi, kõik oleneb sellest, kas sul on sära silmas või oledki end mõttes juba maha matnud. Kallid naised, palun-palun, ärge laske endale teha sellist jaburat ajupesu, et te olete vanad ja koledad ja keegi teid ei taha. Tehke silmad lahti ja te näete, et on sõpru, nii mees-kui naissoost, te ei ole üksi. Ja ma usun, et mingis vanuses ei käigi asjad enam pubekalikul moel, vaid võtavadki aega. Seniks aga lihtsalt nautige seda, mis teil on, olge ikka rõõmsad ja positiivsed ja hinnake iga hetke, mis elu pakub. Ja kui ei tulegi keegi, kas siis ongi elu mõttetu? Ei ole ju. Inimesi, kelle jaoks olemas olla, on ju teisigi, miks see peaks olema kindlasti mees su kõrval?
 
tibu 17. juuni 2012, kl 12.32
Kui sul v.tt peaaegu paljas ning dekoltee nabani, siis muidugi tuututatakse :) Ära solvu nüüd väga, aga kahjuks näen iga päevaga järjest enam prostituudilaadseid olendeid tänaval. Tule taevas appi.
 
to tibu 17. juuni 2012, kl 12.54
Nii ongi. Soliidsele, enesekindlale naisele ei tuututata. Kas siis verinoorele või väljakutsuvale naisele.
 
K 17. juuni 2012, kl 13.08
Kui mees on naiste jaoks atraktiivne, on tal naisi jalaga segada, võib iga päev uue naise voodisse saada. Olen isegi näinud meest, kes iga kord läks ERINEVA tibiga ööklubist ära.

Elu on ebaõiglane jah. Ühte meest naised ajavad taga ja võib iga kell ükskõik millise naise saada, teine mees ei saa.
 
tibu 17. juuni 2012, kl 13.17
Pealegi ükski normaalselt mõtlev mees ei tuututa tänaval kõndivale naisele. Neandertaalid ainult. Ja kas soliidne ja enesekindel naine sellist tähelepanu tahaks? Ma pole teab mis soliidne, täiesti tavaline, kuid enesekindel küll. Ning võin julgelt öelda, et mingi kõndiv liha ma olla ei taha. Kuigi oma välimuse juures võiks küll ja veel.
 
to tibu 17. juuni 2012, kl 13.23
Arvan sama. Eesti mehed reeglina ei tuututa, see rohkem lõunamaalaste komme. Tuututab tavaliselt purjus noorte seltskond, kui väljakutsuvat naist näeb. Aga ju siis mõni vajab purjus noorte tähelepanu.
Aga kui pole tegu verinoore naisega, siis tuututamine näitab, et peetakse kergemeelseks.
Lugu küll sellisest naisest ei peeta.
 
tibu 17. juuni 2012, kl 13.34
Tuututavad küll. Kord ülipalaval suvepäeval rannast koju kõndides mööda väga kõrvalist tänavat sain sellise signaalirahe osaliseks... Oleks pidanud ikka kuuma taluma ja kartulikotti ronima.
 
Mann 17. juuni 2012, kl 13.53
Lihtne lilleline kleit, a la Kate Middletoni suht lakoonilise ja konservatiivse lõikega üle põlve natuke, seda küll. Juuksed lahti ja kõrged kontsad - seda küll. Kas te Kate Middletoni kohta ütlete, et ta on väljakutsuv? Või kellegi teise ilusa naise kohta, kes teab, et ta on ilus, kuid liiga palju ei paljasta, lihtsalt parajalt, et ennast veetleva naisena tunda? No ma ei tea...
No loomulikult kui ei ole seda, et sa naudiksid seda, et sa oled NAINE, lilled, kleidid, sära - see on sinu rida. Kui sa iseenda naiseks olemist ei naudi, miks peaks mees sind naisena märkama?
Litsakuses pole mõtet mind süüdistada - mõtlen kaua, enne kui kedagi päris ligi lasen. Lapsed on, laste isa oli, üks ja ainus mees siiani mu elus, nüüd mõtlen tõesti pikalt enne kui uuele ringile minema peaks. Aga see ei tähenda, et sõbrana suhelda ei võiks ja oma naiselikkusest mõnusa väikese edevusega rõõmu tunda ei tohiks!
 
Mann 17. juuni 2012, kl 13.55
Ja lugupidajaid on. Kes tunneb mind, see teab, et ei ole midagi kergemeelne linnuke. Hoolin endast ja hoolin teistest. Nii lihtne kõik ongi.
 
Mann 17. juuni 2012, kl 14.21
Veel üks asi - mõtle hoolega, kas see, et sul on mees, vabastab sind sellest, et sa oled ise oma elu looja? Ripud oma vaese mehe küljes, vingud, et miks tema midagi ei tee ja romantiline ei ole jne jne jne. Aga elu pongi selline, et käid tööl, hoolitsed laste ja majapidamise eest... aga ka mees elab ju täpselt samamoodi! Kui sul endal ei ole energiat ja pealehakkamist, misasja sa siis teise küljes rippuma peaks? Kõigepealt tuleb ikka võtta vastutus oma elu eest ja seda elada, leida see, mis sind õnnelikuks teeb ja mitte laduda vastutust oma õnne eest meeleheitlikult ainult mehele. Sa oled ju ise looja. Sul peab olema omalt poolt ka midagi vastu pakkuda.
 
alu 17. juuni 2012, kl 15.04
kah tänavatel liikunud, kenade ja väga kenade naiste hulgas, aga tõesti pole tykil ajal täheldanud autode tuututamist neile või muidu aknast millegi karjumist. ei tea, kus agulis see veel syndida võis? ilmselt seal, kus on meeste ylekaal ja paar naist jäänud. ilmselt pole ka yldse vahet milline see naine välja näeb, peaasi, et sugu on tuvastatav ja lootust seda on saada.
 
tibu 17. juuni 2012, kl 15.11
Autost signaalitamine pole mingi näitaja. Seda teevad ainult neandertaalid niikuinii. Siiraste komplimentide saamine on tõesti meelitav ning paneb end ilusana tundma. Mann, ära solvu kohe üldse mitte, lihtsalt see signaalitamine ajas karva tiba turri, see ei ole ju mõnus tunne, kui mindi ilane pervert signaali laseb? :)

Tõesti, selline naiselikkus nagu sa kirjeldasid, on ülimalt meeldiv ning lausa lust vaadata. Olen alati imetlenud neid naisi, silm lausa puhkab. Ise ma oma välimusele suurt rõhku ei pane, pole tahtmist sellele nii palju aega kulutada kogu aeg. Ning ilusad kleidid maksavad oi oi kui palju. Mulle meeldib olla tavaline. Kodus oma mehele võin oma kehavõlusid demonstreerid lõputult, pole ühtegi hilpu vaja :)
 
Mann 17. juuni 2012, kl 15.28
Arvan, et olen kõik öelnud, mis mul öelda oli. Minu kodulinn, Tartu, ei ole mingi kolgas ja tegelikult ei vääri ka ükski maakoht kolkaks nimetamist. Igale inimesele oma, vastavalt tema iseloomule ja vajadustele. :)
 
Mann 17. juuni 2012, kl 15.29
Aa, tibu, sulle ikka head!
 
alu 17. juuni 2012, kl 20.37
Tartu pole kindlasti kolgas. ja Tartus on inimesed kenamad, avatumad, naised sõbralikumad. aga-sellegipoolest pole ka vahel seal liikudes täheldanud meeste poolt autode tuututamist-isegi vaatamata sellele, et tartus on kõvasti rohkem naisi kui mujal ja nad on suht kenad. ilmselt on tuututamised aset leidnud öisel ajal, peale või enne klubiõhtut, kus on loomulik, et kodanikud on avatumad teisele soopoolele endast märku andma.
seega jah-igayhele oma. millesse ta soovib uskuda ja millesse mitte.
 
Agnes 17. juuni 2012, kl 20.55
Panete seda alu juttu nüüd tähele jah :)
Tartu naised on nii kenad ja nii sõbralikud.
Tallina omad niisama "lahked" ehk siis pandavad :))
On aga mõtlemine. Selle järgi tahaks iga naine eesti keskel elada - olla kena ja
 
Pedro 17. juuni 2012, kl 21.43
Mhhhh, jutt on ikka sellest, kas 33 on naise jaosk vana või mitte. Mul on tuttavate seas naisi, kes on 23-25 passi järgi, aga emotsionaalne vanus ikka puht puusse. Ägisevad ja ohivad nagu vanad pensionäärid - sihukesega küll koos elada ealeski ei tahaks - vist sellisel juhul kiirelt-nobedalt vikatimees ukse taga. Mõned naised lausa imevad energiast tühjaks oma enese mõtetu eksistentsi pärast. Teine on jälle 33 aastane, nu väike kortsuke on silmanurgas, aga tegus ja krapsakas nii, et anna olla. Muidugi üks suuremaid hirme naise jaoks on vanus 29 ja üle minek 30-ne skaalasse. Suht paaniline periood, kui näiteks on laps juba saadud, aga meest ei ole - no see on näiteks nende endi juttu kuulates. ka üle 40-nene naine võib olla krapsakas ja puha, aga laste tegemise suhtes ikka juba vägagi vana
 
näinud sama 18. juuni 2012, kl 06.08
Olen näinud tuututamist ikka verinoortele naistele, pigem tüdrukutele. Üldiselt eestlastel sellist signaalitamise kommet ei ole. Ei ole ka signaalitamist ammu märganud.
 
mõtleb 18. juuni 2012, kl 07.58
20-25 aastase naise välimus on kõige värskem, veidi laiendatult võttes on värskeim 15-30 aastase naise välimus. See on iga, kus lapselikud jooned on äsja kadunud ja küpsemise märke veel ei ole. Välimus on nimelt VÄRSKE, mis üldjuhul on ka silmale kena vaadata. Mida nüüd väärtuseks pidada, millega võrrelda? Robustselt väljenudes, minnes lihapoodi, on oluline, kas letil olev liha on värske. Kui minna veinipoodi, on oluline veini küpsus. Inimese puhul on olulised mõlemad, lisaks veel oi kui palju omadusi - lühidalt öeldes on sisu ja vorm need näitajad, mis teevad inimese ilusaks või siis ei tee.
33 aastane naine/mees evib juba küpsuse märke. Kui vaataja jaoks on esmatähtis vaid värskuse ilu, siis jah, 33 aastast võib juba vanaks tembeldada. Kui vaatajas endas (east sõltumata) on väärtuslikku küpsust, näeb ta ilu ka milleski muus kui pelgalt värskuses.
Vanaks võib pidada ka nt 23 aastast naist, kui ta silmades on väsimus ja välimuses on tunda käegalöömist. Nooreks võib pidada ka nt 47 aastast naist, kui ta silmades on sära ning ta sisu ja vorm on nooruslikud.
Vana ja noor pole ainsad näitajad, mille järgi hinnata. Veelgi enam ei saa mõõdupuuks võtta numbreid, mis vanust näitavad. Kes aga just seda mõõdulatti ainsaks hindamisaluseks peab, oma asi. Lihtsalt suts kahju on neist, sest elu on võrratult värvikam ja nad jäävad sest kõigest ilma.
 
alu 18. juuni 2012, kl 13.10
"Vanaks võib pidada ka nt 23 aastast naist, kui ta silmades on väsimus ja välimuses on tunda käegalöömist. Nooreks võib pidada ka nt 47 aastast naist, kui ta silmades on sära ning ta sisu ja vorm on nooruslikud."

võin kah mõtlema jäädagi aga 47a naist nooreks ikkagi kuidagi ei mõtle. 47 on kindel number, on teadaolev mõõt ja punkt skaala keskkohas, mitte alguse pool. loomulikult võib ta silmadesse tekkida sära, kui saab lotovõidu või on lootus mingi poisike omale voodisse tirida-muidu vaatab sealt ju vastu isamaasõda. aga nooruslik vorm...et käis shoppamas kaubamaja noorteosakonnas või? ehk siis võib äärmisel juhul rääkida vana naise juures nooruslikest joontest (kokteili kõrvale muidugi) või muidu teda esile tõsta ylejäänud poolsurnute hulgast aga et teda noore naisega võiks äravahetamiseni võrrelda-ärga ajage palun naerma.
Väsimus noore naise silmades võib samas väga seksikas olla. sinna juurde veic räsitud välimus-pole paha:)
 
Arvutame numbrites 19. juuni 2012, kl 11.13
Kui võtta inimese keskmiseks elueaks 80 aastat, siis 33- aastaselt on 41% sellest elatud.

Kui võtta naise fertiilne iga (15-50), siis on pool sellest läbi.

Kui võrrelda inimese elukaart aastaringiga, siis oled juuni alguses: kevad on läbi, suur õitseng on lõppenud, ees on viljade küpsetamine.
Kena aeg :)
 
Miski vend 19. juuni 2012, kl 11.38
Naine muutub vanaks siis kui enam seksi, mängu ja seiklushimuline pole. Sama kehtib meeste kohta. Õudne on vaadata mõnda noorelt isaks saanud tüüpi kes käitub nagu oleks 60 - miski eriti ei huvita, huumorisoont pole jne. Lihtsalt tuimalt ollakse ja igasugune energilisus, spontaansus, vitaalsus jne. on kadunud. Selline inimene on noorele ja elujõulisele inimesele kel huvid, tahtmised ja unistused lihtsalt koormaks.
 
bobo 19. juuni 2012, kl 12.06
tegelikult on juba vana küöö. noor naine on kuni 26, peale seda juba vananev vinguv ületöötanud feminist. kui mehele pole saanud, siis kohutavalt vana.
 
k 21. juuni 2012, kl 14.35
33 on ikka juba päris vana. Selles vanuses ei lähe enam kluppi pubekate ja ilaste pervode sekka suhet otsima. Tutvumiste võimalused on piiratud. Olgem ausad, välimust tuuni palju tahes, enam ei ole see.
 
. 23. juuni 2012, kl 15.58
Väga paljud lahutatud naised leiavad omale uued mehed ja luuakse uus pere. Enamasti 30-40 ongi see aeg, mil lahku minnakse. Võimalik, et naisel, kellel on pere-elu juba seljataga ja sellest ka lapsed saadud, on lihtsam uus kaaslane leida. Lastetutel naistel ongi see jama, et mingil hetkel hakkab bioloogiline kell häiret lööma. Enne 40 võiks ikka lapse sünnitada aga enne last peaks ju meest mõni hea aasta tundma ja proovida koos elada. Järelikult otsivadki paljud üle 30 lastetud naised paaniliselt meest, kellega laps saada. Lastega üksikud naised aga võtavad vabamalt, elavad rohkem endale ja lastele ja kaaslased tekivad loomulikku rada pidi neile kõrvale.
 
to 15.58 23. juuni 2012, kl 17.54
30-ndates naisel ikka ei ole nii lihtne kaaslast leida. Ei ole selles vanuses vabu normaalseid mehi, vähe ikka.
Vabad on tavaliselt veidrikud, keda ükski naine mingil juhul ei taha või paandunud joodikud.
 
Sonja 23. juuni 2012, kl 18.11
Mina 36 ja ei saaks küll öelda et raske on meest leida. Pigem minu puhul oli rakse mingit meest leida kui olin 18-22, sest siis olin kõvasti ülekaaluline. Nüüd aga elu parimas vormis. Enamus töökaaslasi 22-26 aastased, kuid meesklientidelt positiivseid komplimente olen saanud vaid mina. Kõik on siiski inimeses endas kinni. Kuia rvad, et oled vana, siis sa seda ka oled, kui arvad, et oled noor, siis noor sa ka oled ja punkt. Need kes siin üle 30-ne aastaseid vanamoorideks tembeldavad, on tõenäoliselt ala 18 aastased tibinad. Kui ise olin 16-18, siis oli ka minu jaoks 30 aastane naine juba vana, kuid nüüd näen elu hoppis laiemalt. Näiteks üks mu tutav naine on 45. Teeb paljudele 25 aastastele silmad ette. Läks ka nüüd n.ö teisele ringile. Leidis endast 10 a noorema mehe. Ilus, kena, sportlik, jõukas mees. Ning sel naisel on koguaeg lööki olnud.
Rumal on ka väita, et kui naisel 3 ees, siis kõik nad muutuvad paksudeks mammideks, aga kui oled umbes 20-ne, et siis oled sale ja trimmis. Vaatan enda tuttavaid kahekümpiseid. Pooled parajad pekitükid. Rasvad ripuvad üle vöö. Jah, eks tõesti, meil kolmekümpistel ole neid kortsukesi rohkem, kuid kes ikka enda eest hoolitseb, trenni teeb ja tervislikult sööb jne, selle keha on ikka super küll.
 
Rix 23. juuni 2012, kl 18.31
Õige, Sonja, minuteada on ka kõik 35 aastased mehed koos endast 10a vanemate naistega, poputavad neid ja kinnitavad päevast päeva nende nooremat väljanägemist. Paremat pole lihtsalt ei teha ega tahta.
 
vesta 23. juuni 2012, kl 18.54
lahutatud naised, kes vanemad kui 30, on järelturukaup ja neid tahavad ainult kas noored või väga evaatraktiivsed mehed, keda peab kas üleval pidama või on neil muu kiiks juures.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!