Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ööklubi ainult naistele
 
:) 29. juuli 2012, kl 19.56
Oeh, tototaja siin ka juba, no nüüd ma tean 100% kindlalt et tegemist pole normaalse inimesega.
"Klubides meeste-naiste arv" teemas jäi algul mulje et sa oled lihtsalt tsipa raskema minevikuga jne, aga see kuidas sa täpselt ühte ja sama juttu copy pasted on küll väga imelik....kui sa oled päris inimene muidugi.

Klubides on enamus mehed, see on fakt, ja sa oled sellega juba korduvalt nõus olnud, ning ka sellega et pereloomis eas naisi on vähem, ning noored mehed on kehvas seisus selle koha peal. Aga ikka, läheb päev mööda, ja sul oleks nagu aju Re-stardi teinud, ning kogu mälu on kadunud.



Teema algatajal on igati õigus, klubides käivad tõepoolest naised enamasti omaette lõbutsemas, neid kes on vallalised ning otsivad mehi, on väga vähe. Naisi on üldse klubides vähe, 1 neljale vbl, ja nendest vähestest, on ka enamus juba ammu hõivatud, nendest kes pole, ei ole suurem osa ka klubtama läinud selle mõttega et meest sebida.

Enamus matchomeeste arvates on klubides 1-2 naist kes reaalselt ka vedu võtaks, ülejäänud on niisama.

Mina kui loll maakas arvasin tükk aega et klubid on suhte sebimis kohad(no kus mujal ikka naisi sebitaks kui mitte ööklubis).
Ja ei saand ma aru mix linna tüübid ja matshomehed räägivad, et ööklubi on kõige mõttetum koht üldse, kui naist otsid.

Just selle pärast ongi, mida teema algataja ära mainis.



Mis puutub 3x kallimasse piletisse, siis ... see paneks enamikele eestlastele suure põntsu, mingi 30-40eurist piletit jõuaks omale lubada vast ainult soome küprokimehed, kellel naisi naguinii tohhuijaa.

Pigem võiks lihtsalt olla nii, et uksepeal öeldakse meestele viisakalt....vabandame, aga klubis on liiga palju mehi, ning seetõttu rohkem mehi sisse ei lasta.

Mul kui mehel poleks sellise ära ütlemise kohta midagi halba öelda, sel moel säästaksin end järjekordsest vorstifestivalilst, ning saaks kuhugi teise klubisse minna, kus veel naisi on.


Ainult naiste klubi....ma arvan et poleks siiski edukas. Ning just sellistesse kohtadesse hakkaks meeleheitel ja vägivaldsed mehed koonduma. Kui sisse ei saa, siis oodataks lihtsalt ukse ees, ja hakatakse naisi pimedatel tänavatel sebima. Samuti tähendaks see ju seda, et naised ei saaks oma mehi kaasa võtta, saatjateks. Enamikel klubinaistel tavaliselt on mehed kaasas.
 
:-D 29. juuli 2012, kl 20.38
to :)

"Klubides on enamus mehed, see on fakt, ja sa oled sellega juba korduvalt nõus olnud"

Kus ta on sellega nõus olnud? Mina panin tähele, et isegi puust ja punaselt piltide peale ööklubis toimuvast, vastas tema, et klubides ei saa mehi rohkem olla, kuna naised on suured tantsulõvid ja naistele on tasuta sissepääs, meestele aga klubiskäik kulukas. Lisaks korrutas, kui tema käis, nägi noori naisi. Ja veel andis teada, et näeb klubides kenasid noori naisi nagu barbisid ja üldse ei saa aru, mis meestel kurta klubide kohta.

Lisaks ma pole näinud, et ta oleks kasvõi 1 kord kuskil tunnistanud sinu muude siin väljatooodud asjade kohta, et ta tõesti eksis ja elas mingis omas maailmas, mis ei vasta reaalsusele.
 
eelmisele 29. juuli 2012, kl 22.36
Kes selles süüdi on, et sina naisi ei saa?

Lõpeta oma naistepuuduse siin välja elamine, selles teised mehed küll süüdi ei ole. Meestel küll selle vastu midagi ei ole, kui sa naisi saaksid. Reeglina mehed ei ole kadedad.

Siin sa oled osade naistega ühes paadis, aga reaalsuses nad sind mehena ei ihalda.
 
to:) 29. juuli 2012, kl 22.40
Pereloomiseeas atraktiivsel mehel on naisi jalaga segada, see on fakt.

Kui mees naiste silmis on eemaletõukav, ei taha naised teda ka siis, kui ta oleks ainuke mees.

Loomulikult naistel meeldib sõbrannadega tantsimas käia. Mehi tavaliselt tantsimine ei huvita. Erandeid on ka.
 
teemaalgatus 29. juuli 2012, kl 22.44
on väga kõvasti liialdatud ja üle pingutatud.
Psüühiliselt haige naisterahvas lihtsalt naudib reaktsiooni.
 
to:) 29. juuli 2012, kl 23.02
Üldse ei imesta, et sul pole naist.
Milline naine kannataks välja sellist negatiivset ja vinguvat meest?

Naised reeglina tahavad ise kamandada, ise vinguda, ise mängu juhtida. Kräunuv mees on enamus naiste jaoks katastroof.

Kuna ma ise ei oska teiste naistega suhelda. Ma ei tea, kuidas ja millest naistega rääkida. Siis kukub ka siin naistega suhtlemine väga kohmakalt välja ja me ei klapi.

Sinuga on siinsed naised sõbralikud sellepärast, et koos seda musta lammast kiruda, kes teiste naiste hulka ei sobi.

Kui aga saad reaalis nende samade naistega kokku, siis naised vaatavad, et nõme vinguv mees. Ei öelnud midagi valesti.
 
irw 29. juuli 2012, kl 23.16
"Kuna ma ise ei oska teiste naistega suhelda. Ma ei tea, kuidas ja millest naistega rääkida. Siis kukub ka siin naistega suhtlemine väga kohmakalt välja ja me ei klapi."

Tototaja, aga kellega sul suhtlemine üldse normaalselt välja kukub? Mitte kellegagi. :) Kas põhjus on kõikides teistes inimestes või sinus, kes sa elad mingis oma maailmas? Maailmas, kus kõik sinule vastu vaidlevad inimesed on kas naissoost ussid või mehed, kes naisi ei saa. Sina vs maailm. Loomulikult maailm eksib. :)
 
:) 30. juuli 2012, kl 00.46
Ok, ma ei viitsi enam seda haiglast mängu kaasa mängida. Tototaja kopeeris jälle 3 postitust, peaaegu sõna sõnalt teistest teemadest. Ajuvaba. Ei saa aru mida sa sellest küll saad, kas see peaks sinu kunagise abordi ja mehe loovutamise olematuks tegema?

Mida sa üldse selle korrutamise ja valetamisega saavutada loodad, tähelepanu tahad?

Seda oled sa juba küllaga saanud, ja mitte positiivset tähelepanu.


Lihtsalt uudishimust küsiksin, kas sa võtad ka mingeid ravimeid, või peaks võtma. Päris tõsiselt, sest su jutt vahepeal meenutab inimese oma, ja siis...järsult muutub mingiks roboti jutuks. Vähem kui paari päevaga unustad ära mida sa eelnevalt öelnud oled, ja hakkad lihtsalt otsast peale, sama jutuga.

Normaalne see kohe kindlasti pole.

Ja kui sa mu kommentaare tahad teada, oma 3'le postitusele, siis loe maasika klubi teemat, või eelmist teemat kus postitasid. Seal on täpselt samadele kommentaaridele juba vastused olemas.


"Kus ta on sellega nõus olnud? "
Eelmises teemas ta jäi lõpuks nõusse, et pereloomise eas on mehi rohkem, tõi küll vanusepiiri allapoole (30a)kui see tegelikkuses on, aga hea seegi. Pani vaid 10a mööda.
 
irw 30. juuli 2012, kl 01.34
to :)

"Mida sa üldse selle korrutamise ja valetamisega saavutada loodad, tähelepanu tahad?"

Tototaja ei valeta tahtlikult, ta on lihtsalt nii loll ja loogikavaene, et kukub välja, nagu ta trolliks ja valetaks. Ta ei anna endale lihtsalt aru, mida teeb. Sellele on lisaks vundamendiks aastaid kestnud sügav veendumus, et Eestis on meestepõud, juba tüdrukuid sünnib rohkem (sõbrannadel ju sündis!), nagu omaks mingit erilist tähtsust populatsioonile, et mingid rullnokad ennast surnuks sõidavad. Puudub piisav mõistus reaalsuse tajumiseks ja analüüsiks.

Et meestepõud on temale olnud palju aastaid kinnisideeks, sellest on ta ise ridade vahelt kirjutanud. Nimelt aastaid tagasi ta mõtles ja uskus, et mees Eestis on nii vähelevinud asi, luksuskaup, et kuidas tema saab endale meest lubada, nii jääb ju mõni teine naine ilma, kes vääriks ehk sellist asja nagu mees rohkem. Mehi kõikidele ei jätku! Süda kripeldas, et kuna mehi on nii palju vähem, siis kas tema üldse ongi seda väärt, et ka temal oleks 1 mees kodus olemas. Tema raske ja perses elu ongi osaliselt meestepõua kinnisidee tõttu. Ja oi kui raske on endale tunnistada, et sellel polnud reaalsusega mingit pistmist, et tegelikult on mehi täiesti piisavalt. Kunagi sai ju koos sõbrannaga koos kohvitassi taga istutud ja iga kord leierdati sellest, kui vähe ikka on Eestis mehi - juba poisse sünnib vähem kui tüdrukuid! Ja kui palju hukkub liikluses! - paljudele naistele üldse ei jätkugi! Oma mehest loobumise ohverduse tegigi ta ju seetõttu, et oma luululises maailmas oli tal kinnisidee, nagu oleks mehi tunduvalt vähem Eestis. Sõbranna aitas usinasti seda luulut toita, viskas hagu lõkkesse juurde.

Tal on mitmes küsimuses kõvasti reaalsusest irdunud nägemus, aga kui selle välja tood kuivade faktide-arvandmetega, siis tuleb vastu mingi möla, et selle väitja ei saa naisi. Umbes, et kui näidata talle alglasside õpikust, et 5 + 5 = 10, mitte 6, nagu tema kuulutab, siis on see seetõttu, et ei saada naisi. :)

Mina arvan ka täiesti tõsiselt, et selline inimene peaks tablette sööma. Lollust ja mõtlemisvõimetust on muidugi võimatu ravida, aga ehk kuigipalju lööb pea selgemaks ja hakkab elu vaatama reaalsema pilguga ja õpib rohkem fakte-reaalseid arve oma mõtlemisprotsessi kaasama, mitte ei lase laiutada oma kinnisideedel ja luulumõtetel.

Viharavile peaks ta ka minema. Ta vihkab naisi ebanormaalselt palju ja omistab just naistele kõiki neid iseloomujooni, mis inimest ei kaunista.

Kui see isik ei peaks psühholoogi juures käima, siis ma ei tea, kes veel...
 
:) 30. juuli 2012, kl 02.09
"paljudele naistele üldse ei jätkugi! Oma mehest loobumise ohverduse tegigi ta ju seetõttu, et oma luululises maailmas oli tal kinnisidee, nagu oleks mehi tunduvalt vähem Eestis"

Jep, ma poleks kohe selle peale tulnudki, aga kui nüüd järele mõelda siis on pea-aegu kindel et nii asi ongi. Sügav soov end õigustada, ta teab , et see mis ta tegi oli lihtlabane lollus, aga ei suuda sellega leppida, ning nii ta siin korrutab, aastast aastasse.

Saagu aru, et valetamine, ning omas maailmas elamine ei muuda tema paarkümmend aastat tagasi tehtud lollusi olematuks. Ja kui ta oma moonutatud maailmavaatest loobuda suudaks, siis saaks ta vbl aru, et isegi 40+ on naistel mehi piisavalt. 40+ on naised umbes sama pulga peal kui 20dates mehed. Nii et, kõik pole veel kadunud. Lase ainult oma absurdsest maailmavaatest lahti.
 
to:) 30. juuli 2012, kl 10.44
Kui ma oma mehest loobusin, olin veel noor ja ei mõelnud üldse selle peale, kui palju naisi-mehi meil on.

See, et meil viimasel ajal pidevalt noori mehi surma saab, on fakt. Kõikidest õnnetustest ei räägitagi, pidevalt surmakuulutustes noored mehed. Enamusest ei kirjutatagi lähemalt.

Eile jälle üks noor uppus, siis oli alles mitme hukkunuga avarii, surnuks kukkumised, jalgrattaga surmajuhtum. Viimasel ajal on nagu sõda lahti.

Sinusugusele jõhkardile see muidugi korda ei lähe, sest su haige aju kujutab ette, et naised hakkavad sind rohkem tahtma. Ei hakka, naised lähevad lihtsalt välismaale või teevad kasvõi välismaalasega vallaslapse, nagu see praegugi tihti on.

Sina ise korrutad samuti ühe ja sedasama, sul kogu aeg üks jutt.
 
! 30. juuli 2012, kl 10.49
Keskealised naised foorumis kangesti ihaldavad noori mehi. Muudkui käib keksimine, et küll saavad noorte tähelepanu.
Ei tea, kellelt nad seda oma väga vajatud tähelepanu saavad, kui noored aina hukkuvad.

Tegelikult on haige küll, kui noor mees on vanema naisega. Noored peavad olema ikka endavanusega. Keskealistel huvitav loogika, ihaldavad noori, aga surmade puhul kaasa ei tunne. Loodavad vist noori hauast vvälja kaevama hakata, siis ei jookse käest ära noore naise juurde.
 
to:) 30. juuli 2012, kl 10.53
Ela sina oma vanainimese elu ja noori ära torgi. Kadedus on sul ikka tugev, jube, milliseks õelaks mees muutub. Sellisest jooksevad kõik naised eemale.

Mis sa nende noorte pärast muretsed?`Sina ei ole noor, vaata parem, kuidas sa ise hakkama saad ja ära kadesta noori.
 
:) 30. juuli 2012, kl 12.59
Oeh, paistab et tototaja on jälle mälukaotuse omale tekitanud ja ei mäleta midagi eelnevatest teemadest.

See kui palju minul naisi on või pole, ei mängi mitte mingit rolli selles kui palju eestis noori mehi rohkem on kui naisi. Kui ma täna naise kaotaks/ja homme uue leiaks, jääks noorte meeste arv täpselt samaks. Saad sa sellest aru?

Teiseks, see et iga päev mingid surmajuhtumid on, ei mängi riiklikul tasandil rolli, mehi lihtsalt sünnib niipalju rohkem, et need surmad ei võrdsusta meeste ja naiste arvu enne 40daid. Alles siis hakkab meeste suremus ennast ka riiklikul tasandil avaldama.

"Sina ei ole noor, vaata parem, kuidas sa ise hakkama saad ja ära kadesta noori."

Kui see oli mulle mõeldud, siis jällegi, paned mööda. Ma olen 24a, ja tean vägagi hästi kuda noorte maailmas elu käib. Sina seevastu olid noor nõuka ajal, hoopis teises maailmas aastakümneid tagasi. Mida sina ka noorte elust tead.

"Sinusugusele jõhkardile see muidugi korda ei lähe, sest su haige aju kujutab ette, et naised hakkavad sind rohkem tahtma."
Paun, ole nii lahke ja lisa ka minu tsitaat, kus ma olen jõhker olnud ja kellegi surma tahtnud. Reaalsus on selline et minust vähem jõhkrat ja vägivaldset meest annab leida. Ma ei suudaks hiirtki tappa kui vaja. Lisaks pole ma kunagi mitte üheski kakluses olnud, ma lihtsalt ei lasku vägivallani. Aga noh, sinul on ju maailmast täiesti oma arusaam.
Nii et jah, lisa minu tsitaat, või tunnista et sa oled ala-arenenud. Kui järgmises postituses seda pole, siis see on sinu viis öelda et sul on raskekujuline puue. eks.
 
n23 30. juuli 2012, kl 18.20
Võiks tõesti naistele mõeldud klubid olla. Olen suhtes ja ei viitsi neid meeste lähenemiskatseid taluda pidevalt kui sõbrannadega vahest klubis saab käidud. Või siis mingi punane vilkuv julla käe ümber vms, mis tähendab, et mitte võõrastel tülitada! Kes meeste pärast käib, pangu omale mingi roheline vilkur pähe vms :D
 
to:) 30. juuli 2012, kl 21.31
Selles probleem ongi, et sul ei ole naiste seas lööki olnudki. Ei ole praegu, ei olnud ka varem. Kui sul oleks lööki olnud, ei kirjutaks sa iial selliseid kibestunuid, noori kadestavaid ja vihkavaid komme.

Kuna sa naisi endiselt ihaldad, siis sa ei saa oma pettumust ja tõrjutust naiste kulul välja elada. Mehed on selleks hea märklaud, vähemalt netis.

Su kommide põhjus on kadedus ja naiste puudus.

Rääkisin täna 44a elupõlise poissmehega teemal "keskealised õelutsejad netis". Ta AUSALT TUNNISTAS, et on noorte meeste peale kade. Aga netis õelutsemas ei käi. Sina aga ei tunnista seda.

Kui sul oleks naine või saaksid naisi, siis sa iial ei kirjutaks siin vinguvaid õelaid komme.

Öelda, et pisikeses Eestis on osad noored eestlased ülejääk - PEAB IKKA ERILINE KIBESTUNUD, ÕEL JA HAIGE AJU OLEMA. Nii saab öelda SADISTLIK JÕHKARD, kelles korbutab meeltu viha ja tigedus, et miks küll tema naisi ei saa.

Politsei peaks uurima, kes sellised julmurid on.

Mõtle natuke, kui keegi ütleb su lihaste laste( kui sul nad oleks) kohta ülejääk, neil pole vaja täiskasvanuna elada. Su jõhker aju on üldse võimeline nii mõtlema?

Kas sa saad aru, et noorte inimeste elu jääb elamata. Teist korda me enam ei sünni. Saad sellest aru, jõhkard? Iga hukkunu taga on INIMENE. Sa räägid nagu kärbestest. Uskumatu julmur, mõistus keeldub uskumast.

Sina saad käia netis, õelutseda, kiruda noori, parastada. Ole õnnelik, et saatus sulle selle võimaluse andis. Hukkunud noortel seda võimalust enam ei ole....
 
kahekümpine 30. juuli 2012, kl 21.56
tototaja, SAA JUBA ARU, SA OLED EBAMEELDIV INIMENE! Ma arvan, et sa ei kujuta ette, kui paljud inimesed su mula peale klaviatuuri tahaks pooleks murda vms (see ei tähenda, et nad seda ka teeks).

Sinu enesekeskne joru ajab ausalt öeldes kopsu üle maksa juba. Ja ära hakka nüüd siin halama, et mina olen haige ja värd ja sa ei mõista ja sa ei saa aru, ei mahu pähe ja siiralt imestad. TÕMBA UTTU OMA MÕTTETU MULAGA!
 
to kahekümpine 30. juuli 2012, kl 22.40
Need, kes netis PARASTAVAD, kui jälle mõni noor inimene õnnetustes surma saab, on siis meeldivad inimesed või ?

Kui noore inimesega juhtub traagiline õnnetus, siis mõni jõhkard tunneb sellest lausa rõõmu. Üle mõistuse. Kas need on sinu arust meeldivad inimesed.

Seega õnnetuste üle parastamine, ilkumine, kadestamine ja õelutsemine on sinu jaoks meeldiv tegevus. Hämmastav mõtlemine.

Mind tõsiselt traumeerivad kõik kurvad juhtumid meie noortega. Tuju läheb nii nulli. Masendav.

Täiesti sõnatuks võtavad parastavad kommid. Sellised inimesed ei saa ometi reaalselt olemas olla.
 
:) 30. juuli 2012, kl 23.25
Ikka ja jälle suudad sa mind...ja ka teisi hämmastada.
Pole sul mingisugustki mõttlemisvõimet väljaspool oma moonutatud puuri.

Kus kohas ma olen parastanud kellegi õnnetuste üle, tsitaati paluks, ning kus ma olen noori vihanud.
Ilma tsitaadita postitades tunnistad järjekordselt , et oled vaimselt ebastabiilne ning pole võimeline normaalse inimese kombel vestlema

Ja kui ma räägin, et noori mehi, nt 18-30, on xxx tuhat üle, siis ma räägin et neile ei jätku naisi, isegi siis kui kõik naised omale päevapealt mehe võtaks, nemad jääksid üle, seega ülejääk. Kust kuradi persest sa ajukääbus järeldad siit et....ahaaa, kuna neile naisi ei jätku, siis tapame nad õige ära, las poovad end üles või sõidavad end surnuks. No kuidas saab küll su aju nii mädanenud järeldusi teha.


"Ma arvan, et sa ei kujuta ette, kui paljud inimesed su mula peale klaviatuuri tahaks pooleks murda"

Paar korda olen tahtnud oma pea pooleks lüüa tema jutu peale. Uskumatu kui väike mõtlemisvõime tal on.
 
to:) 31. juuli 2012, kl 00.22
Täiesti uskumatu, milliseks verejanuliseks elajaks on muutunud rahuldamata armuvalus mees.

Noorte meeste surmad on viimasel ajal praktiliselt iga päev. See on täielik katastroof meie väiksele Eesti rahvale. Jääb tõesti mulje, et sõda on lahti. See on tõesti õudne.

Usu mind, ühelgi hukkunud noormehel ei oleks selle vastu mitte midagi, kui sa naisi saaks. Noored mehed ei ole kadedad. Kadedad ei ole ka vanemad mehed. Ainult mõni õel vanapoiss välja arvata, eelnev kommija.
 
to kahekümpine 31. juuli 2012, kl 00.33
Lõpeta siis ära oma enesekeskne joru.

Iga südamega inimene saab aru, milline katastroof on väikese Eesti jaoks iga noore eestlase surm.

Paljud surmad ja õnnetused jääks ära, kui inimesed üksteisest rohkem hooliks. Heast südamest, heast sõnast, soojast suhtumisest tunneb nii mõnigi inimene Eestis suurt puudust.
Seda näitab lõputute õnnetuste arv, masendav, mis meie noorte inimestega toimub. Nii kurb.

Iga hea sõna aitaks päästa nii mõnegi elu. Mehed on tegelikult nõrga psüühikaga ja väga tundlikud. Inimeste julmus ja ükskõiksus on viinud nii mõnegi noore enneaegselt hauda.

Mida on inimesed teinud, et mõnda õnnetust või depressiooni ära hoida ?
 
:) 31. juuli 2012, kl 00.50
haha, nagu ma ütlesin, too tsitaat või tunnistad end vaimuhaigeks, ning nii ka oli.

Sa tõestasid sellega et sul puudub lugemisvõime ning võime jutust aru saada.

Point mix ma üldse siin veel sulle vastan, on puhas uudishimu, sest ma tean , et teoorias on üsna tõenäoline et sa oled inimene, ning....seega on ka huvitav teada kuidas oled sa võimeline nt arvutit kasutama, aga mitte elementaarseid ning lihtsaid lauseid lugema. müstika.
 
pilu rsk 31. juuli 2012, kl 00.54
on mu nimed kaaperdanud
 
on ikka 31. juuli 2012, kl 00.56
hullu järjepidevus tal.. aga põhimõtteliselt saab ta teemad juba kenasti kaaardistada
 
nii et paluks mind mitte süüdistada tema tegudes! 31. juuli 2012, kl 01.13
ma ei viitsi kõike seda läbi lugeda, aga pilule meeldib nüüd selliste nimede all esineda: ! :) ja ?
 
to:) 31. juuli 2012, kl 02.24
Vaimuhaige on inimene, kes räägib, et osa tema noortest rahvuskaaslastest on ülejääk, kes võiks rahus endale varases nooruses nööri kaela panna.

Nii haiget juttu räägib ainult mehike, kel naistepuuduses katus tugevalt sõidab. Tõenäosemalt oled siiski rahuldusepuudusest õel jõhkardist päss, kelle elu ainuke lõbu on teiste õnnetustest rõõmu tunda.

Milline naine sellist tahab ?
 
rahuldamata armuvalus kiuslik mees, 51a 31. juuli 2012, kl 03.20
Aga las need ajudeta ülbed rullnokad sõidavad ennast surnuks, noori mehi on nagunii rohkem, ülejäägis. Ükstamapuha pole või, kui mõni rullnokk siin või seal vähem? Ongi liiklus ohutum teistele korralikele ja vastutustundlikele liiklejatele. Rullnokad on ennast sõitnud surnuks hullumeelselt kihutades varem, sõidavad praegu ja ka tulevikus. Loomulik kadu. Looduslik valik. Toimub-toimib igas riigis. Hästi on lahenenud sellised situatsioonid, kus kihutav jõmm ühtegi süütut inimest mõnes teises autos endaga kaasa ei võta/sandista ja ise oma bemmiga vastu puud kimab.

Tototaja, nüüd katsu hästi põhjalikult ja pikalt kirjutada, miks selline mõtlemine vale on. Miks ma ei tohi kadedusest noorte meeste surma soovida? Siis jääb mulle ju noori naisi rohkem. He-he. :) Kadedus on täiesti loomulik emotsioon. Elus edasiviiv jõud! Katsu kirjutada hästi pikk põhjendus ja mind ümber veenda. Näita, kas sa suudad mind ümber veenda.

Kuule, kui sa oled 44, siis sobiksid mulle ju naiseks vanuse poolest. Parem oleks muidugi noorem naine, nii kuni 33 a, aga noh, häda ajab härja kaevu. Headusega muudetakse maailma ja inimesi. Mida arvaksid sellisest väljakutsest? Mõtle sellele! Sa ju ise näed, kuidas iga päev süütuid toredaid noormehi hukkub BMW-ga liikluses nagu kärbseid, mehi on meil väga vähe Eestis. Väga vähe! Mõtle tõsiselt minu pakkumisele. Kust sa ikka muidu mehe saad.

Tervitades,
Vello, 51 a.
 
muidu 31. juuli 2012, kl 07.14
pilu on 62
 
sekkuja 31. juuli 2012, kl 08.16
Toto:"Heast südamest, heast sõnast, soojast suhtumisest tunneb nii mõnigi inimene Eestis puudust.
Iga hea sõna aitaks päästa nii mõnegi elu. Mehed on tegelikult väga nõrga psüühikaga ja väga tundlikud.
Mida on inimesed teinud, et mõnda õnnetust või depressiooni ära hoida?"

Võtke eeskuju Toto "headest sõnadest ja soojast suhtumisest" meestesse:"... mehike, kel naistepuuduses katus tugevalt sõidab. Tõenäolisemalt oled siiski rahuldusepuudusest õel jõhkardist päss. Täiesti uskumatu, milliseks verejanuliseks elajaks on muutunud rahuldamata armuvalus mees."

Nii "nunnud ja heasoovlikud sõnad" mehele, kes palus TSITAATI ja endast järgmiselt kirjutas:"Minust vähem jõhkrat ja vägivaldset meest annab leida. Ma ei suudaks hiirtki tappa kui vaja. ... ma lihtsalt ei lasku vägivallani."

Mis muu kui mitte enesekesksus on põhjuseks, miks Toto ei vaevu tsitaati otsima või vastavat mitte leides vabandama.

Pole Toto asi, et ta viha :) aadressil võiks põhjustada deprssiooni. Aga iseend surnukskihutajad, kaaskodanike elusid ohustavad noorukid vajavad igal juhul kaastunnet.

Kaasa saab tunda nende emadele, lähisugulastele, sõpradele. Kahetseda saab, et nad vastutustundetu tee valisid. Kuid nad tegid seda ise. Arvata, et nende taolise käitumise ainsaks põhjuseks on kommentaariumite parastavate sõnade lugemisest saadav depressioon, on ülimalt vähe tõenäoline. Õieti on see absoluutselt välistatud.

Aga nojah, Toto oleks ka selle süüdimatult kihutaja suhtes ülimalt kaastundlik, kes talle endale ülekäigurajal otsa kihutaks ja ta enda pikaks ajaks haiglaravile ning elu lõpuni ratastooli paneks. Mis teha, rahuldusepuudusest õela jõhkardist pässi rullnoklust halvustavad sõnad tekitasid kihutajas depressiooni ikka.
 
Tu-144 31. juuli 2012, kl 09.09
sekkuja

"Aga nojah, Toto oleks ka selle süüdimatult kihutaja suhtes ülimalt kaastundlik, kes talle endale ülekäigurajal otsa kihutaks ja ta enda pikaks ajaks haiglaravile ning elu lõpuni ratastooli paneks."
--------------------------------------------

See toto hädaldas, et miks küll neid Norra madallendureid taga ei nuteta. Nii kurb ju, kui süütud noored mehed hukkuvad. Kui 80/50 km/h alas 250-ga laskjatele peaks kaasa tundma, no ma ei tea... natuke veel ja peaks kurikamõrvarile ka hakkama kaasa tundma. Noor mees ju, näed, nüüd peab vangis istuma. Noori mehi niigi vähe Eestis! Nii kahju! Issand kui parastavad ja õelad kommentaarid! Seega ma kardan, et ta on peast nii lollakas jah, et isegi kui süüdimatu ülbe rullnokk talle otsa sõidaks, peaks ta teda toredaks kutiks.

Aga tototaja sai tahtmatult hakkama ülihea naljaga. Arvestame, et ta on 44 a, st keskealine. Võtame tema üleeilse kommentaari teisest teemast:

----------------------------------------
autoriks tototaja, 29. juuli 2012, kl 23.10

"Tõenäoselt parastajad keskealised, õelad ja kibestunud. Selline õelutsemine on ohtlik, sellega paljastab õelutseja oma musta sisemuse.
Miks ometi ei kustutata neid õelaid komme, kas tahetaksegi inimesi omavahel tülli ajada?

Kommides õelutsemine näitab, kui palju on meie hulgas jõhkardeid. Miks nendega midagi ette ei võeta?"
----------------------------------------

Tototaja, me siin tõesti juba ammu kõik mõtleme, et miks sinusuguse õelutseja ja liiklushuligaanide kaitseingliga midagi ette ei võeta. Aga ennast oskad sa küll väga hästi iseloomustada. Kiitus! ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!