Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mis teeb mehe häirivaks, nii et igasugune soov suhelda kaob?
 
Orochimaru 07. oktoober 2014, kl 20.00
Tahaksin teada, mis teeb meesterahva nii ebameeldivaks, et temaga suhelda ei soovi? Minupuhul on turn off liigne alkoholi pruukimine ja ebameeldiv ülbus kaasinimeste suhtes. Samuti see, kui mees oma exi kirjeldab, nagu mingit vana nõida.
Nii, andke tuld!!
 
k 07. oktoober 2014, kl 20.17
suur kõht, veel suurem ego, vägevad mustad vuntsid
 
Laisinna 07. oktoober 2014, kl 20.20
Minule ei meeldi, et mu mees ei pühi tagumikku peale "suurel hädal" käimist korralikult puhtaks! Ja seda regulaarselt! Me oleme sellest palju rääkinud, aga kasu pole olnud. Ikka pean mina kunstpeenisega mehel taguotsa puhtaks hõõruma. Talle meeldivat see! Aga ära tüütab tegelikult küll juba!
 
mina 07. oktoober 2014, kl 20.35
Mustad küünealused. Väga halvad hambad. Hais ja halb hügieen. Nilbe huumor. Üliaeglane mõtlemine. Virisemine. Vägivaldsus. Narkootikumid. Liiga palju sigarette, päevas üle 1-2, kui just ei ole kahjuks mittesuitsetaja. Hõredad pikemad juuksed - siis peaks siili lõikama. Naistest ja eriti oma emast halvasti rääkimine. Koerte ja kasside vihkamine. Kitsidus ja kadedus. Ebaintelligentsus. Arvamus, et naine peab mehest vähem teenima, lollim olema ja alati sõna kuulama. Söögieelistusteks pirukad ja limonaad. Veinieelistuseks "lamav mees". Matsutamine. Valges vahus suunurgad. Ebalev silmavaade. Niisked jahedad käed.
 
Eesti naine ütleb tõtt! 07. oktoober 2014, kl 20.47
Lugupeetud "Mina 07. oktoober 2014, kl 20.35". Teie poolt kirjeldatud isik vastab täpselt minule, eesti naisele!

Mustad küünealused - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Väga halvad hambad - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Hais ja halb hügieen - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Nilbe huumor - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Üliaeglane mõtlemine - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Virisemine - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Vägivaldsus - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Narkootikumid - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Liiga palju sigarette - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Hõredad pikemad juuksed - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Naistest ja eriti oma emast halvasti rääkimine - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Koerte ja kasside vihkamine - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Kitsidus ja kadedus - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Ebaintelligentsus - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Arvamus, et mees peab naisest vähem teenima, lollim olema ja alati sõna kuulama - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Söögieelistusteks pirukad ja limonaad - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Veinieelistuseks "lamav naine" - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Matsutamine - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Valges vahus suunurgad - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Ebalev silmavaade - JAH, MINA OLEN SELLINE!
Niisked jahedad käed - JAH, MINA OLEN SELLINE!

MA OLEN EESTI NAINE!
 
gr 07. oktoober 2014, kl 21.07
Siin mõeldakse vist esmamuljet ja neid asju, mis kohe eemale peletaksid. Minu jaoks on need: rumalus ja piiratus, pröökamine, lapsik suhtumine maailma a la kõik teised peale mu enese on süüdi, et ma selline olen. Igasugune hädaldamine. Materiaalsete asjade ületähtsustamine.
Nojah, seda siis, kui kõik muud tingimused täidetud :)
 
nii on kahjuks 07. oktoober 2014, kl 21.21
Minu jaoks on mees täiesti vastuvõetamatu kui ta halab nagu viimabe turueit, kui käib delfi naistekas halamas ja ennast siin naiseks nimetab, kui ta ei suuda oma piiratud mõttemaailmaga objektiivselt oma vigu näha ja süüdistab kõiki teisi oma hädades. Ühesõnaga ja kokkuvõtvalt ei meeldu primitiivsed ja arengupeetusega ennast meheheks nimetavad "eided"
 
njahh 07. oktoober 2014, kl 21.47
Kui mees on nii loll, et ta pole võimeline aru saama, kui loll ta tegelikult on.
 
Orochimaru 07. oktoober 2014, kl 23.14
No mitte ainult esmamulje, võib ka pikemas perspektiivis võtta. Välimusest pole ma ju rääkinud. Paljudele daamidele ei meeldi, aga mulle meeldivad paksude pikemate juustega mehed. Tänavapildis on nii palju üheülbalisi igavaid kiilakaid ja siilikaid, et no ei teki soovi vaadatagi. Ma ei üldista, aga enamus neist siilikatest kuulub ka klubimeeste hulka, kes tavaliselt intelligentsiga hiilgama ei kipu. Kuulsin hiljuti sõbranna käest, kes CT juures elab, et seal olevat toimunud lausa massikaklus. No mida leitakse sellistes "meestes"?
 
vähe 08. oktoober 2014, kl 05.14
 
:)))) 08. oktoober 2014, kl 08.38
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?28,13255325,13255325#msg-13255325
..................
Näiteks selliselt mõtlev ja käituv ennast meheks pidav isend, kes peale kõige muu on ennast delfikana staatusesse seibinud. Jõle.
 
pesumodell 08. oktoober 2014, kl 10.13
hmmm...haisvad sokid. patoloogiline ihnsus. vägivaldsus. halb hingeõhk. madal IQ. piiratud mõtlemine. pesematus. väiklus.
alkohoolikute ja narkomaanide kui haigete inimestega pole ka kunagi tekkinud soovi suhelda.
eemalepeletavalt mõjuvad nii kõverad jalad kui siilipea või hõrenevad juuksed.
orochimarul on õigus, et ühenäolisi kiilakaid loivab iga nurga peal vastu. eks ilusate juustega meestel ilmselt sellevõrra rohkem lööki:p
 
rp 08. oktoober 2014, kl 10.24
kui mees ainult räägib endast ja kui minult midagi ka küsib,siis ainult selleks,et lasta mul napilt vastata ja võtta jutuots taas enda kätte..:)
Teine asi on kui hambad ja nägu pesemata,ka selliseid jagub küllaga..:)
 
buzziga 08. oktoober 2014, kl 15.49
kuna pole lube ja ei kavatse neid ka soetada, siis olen terve elu hommikul ja õhtul nii õelda bussisõitja :)
no ausalt, selline kaader on ikka hommikuti bussis, okse, okse :( kui kooliaeg pihta hakkab, siis vähemalt ülikooliealisi noori mehi liigub rohkem, nemad vähemalt pesevad ja sätivad end (kindlasti seal ka erandeid).
Aga no vat ei tea, vbl bussis ongi koledad inimesed :(, ise küll pestud , k... kammitud ja ikka sätitud ja meigitud :)
 
naine 08. oktoober 2014, kl 16.07
räpakus, kollased katkised hambad ja vingumine ja inin iga asja kallal.
 
Täitsa Bond 08. oktoober 2014, kl 18.01
Ülimalt arendav teema muidugi. Et milliseid mehi naised ei taha. Selge see, et eelpool loetletuid ei taheta.
Palju mõtekam oleks aga ülevaade meestest, milliseid te ei saa või millised ei suhtle siin jälestajatega:-)
 
nina tark 08. oktoober 2014, kl 18.07
sellised totakas täitsa bond-blondid on kindlasti välistatud tutvumiseks. väga jäleda olemisega ja puha mehe iseenda kirjutaud tekstide põhjal kujunenud arvamus sellest 50-sest irisevast ja potentsiprobleemidega vanast mehest.
 
pesumodell 08. oktoober 2014, kl 19.50
paar "pisiasja" veel. kalduvus impotentsusele ei tule ka suhte arengule kasuks(kui nt. tüüp väidab, et kummiga kohe üldse ei seisa!). ja huumorimeele puudumine on ka ääretult ebaseksikas.

aga huvitav, et keegi pole truudusetust maininud. kuigi tihti kaob soov suhelda kosmilise kiirusega kui mees osutub suguhaigusi levitavaks seelikukütiks:p
 
kes küsib 08. oktoober 2014, kl 20.14
geidest ei tea kedagi, suhelgu kellega tahes.
 
Orochimaru 09. oktoober 2014, kl 19.14
Lesbi või homo, inimesed oleme me kõik ju. Mõnel lihtsalt vähem või rohkem ajumahtu. Pesumodelliga nõus, ega litsmees tervitatav nähtus pole.
 
Täitsa Bond 09. oktoober 2014, kl 19.35
Keegi, mitte keegi pole siiani veel nimetanud ebameeldivaks meest, kellel on palju raha. Kes on uhke mees ja igaühega ei tutvugi. Kes võib naistele välja teha riivitud raha, kui tahab.

Linnatäis odavaid litse oma meeskogemusi jagamas siin?:-)
 
to Täitsa Bond 09. oktoober 2014, kl 20.33
Keegi polegi siin ju rahast rääkinud - meestest räägitakse.
 
Täitsa Bond 09. oktoober 2014, kl 21.53
Azoo. Isegi raha, ränk raha ei "kata" vastumeelsusi välimuses, meeldivuses?

Mega printsessid ja missid, ärinaised koos siin. Mõnel pole aint raha bussipileti jaokski:DDDDDDD
 
kosmos 09. oktoober 2014, kl 22.23
Mees võib olla väga hea väljanägemisega aga kui ta suu lahti teeb ja sealt maitsetuid nalju või täiesti matslikku teksti tuleb siis minu poolt on Big NO NO NO
 
bond blond piletimüüja 09. oktoober 2014, kl 23.19
täitsa bond blond alu on nüüd bussis pileteid müüma hakanud vä? et kohe teab, missugustel naistel on raha ja millistel mitte. irw.
sinusugusel peab ikka kõvasti raha olema naise nimele kirjutamiseks, et su siiiittt iseloom välja ei paistaks..
teatavasti elu ära elamiseks polegi vaja hunnikuteviisis vara, raha jne.
ega kahte hõberebase kasukat ikka ju korraga ei kanna.
ja isegi jeepidega saab vaid ükshaaval sõita.
nii, et pole vahet, Bond-blond-alu,sa nagunii suhteks kõlbmatu vaimne emotsionaalsete puudujääkidega naisteahistaja...
 
pesumodell 10. oktoober 2014, kl 10.37
aga äkki ongi siis printsessid ja ärinaised koos? keegi pole ju maininud, et vaesus ja tühi rahakott teeks mehe vastuvõetamatuks. või lihtsalt naised, kelle elu ei koosne vaid rahamuredest?
meil on muide mitu autot, aga kui otstarbekas, siis sõidan bussiga ja üldse ei põe:p ainult väikse riistaga meeste jaoks on sõiduvahendi liik ja hind oluline.
olen korra maha jätnud rikka abikaasa ja loobunud kindlustatud elust. nii et jah, alati ei kompenseeri raha vastumeelsust ja vastuolusid.

Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Azoo. Isegi raha, ränk raha ei "kata" vastumeelsus
> i välimuses, meeldivuses?
> Mega printsessid
> ja missid, ärinaised koos siin. Mõnel pole aint ra
> ha bussipileti jaokski:DDDDDDD
 
eks 10. oktoober 2014, kl 10.45
Esmakohtumisel labasus, silmatorkav räpasus ja alkoholilembus.
Kui mingil põhjusel peaks tutvus jätkuma, siis mehe õigustus ja ilmselge poolehoid vägivaldsele käitumisele on kindlasti vastuvõetamatu.

Mis rahasse puutub, siis need mehed, kelle arvates nende raha neid kaunistab või muidu kuidagi paremaks teeb, ei kõlba ka suurt millekski, sest muud seal ilmselgelt pole ka ja pankrot pole miski haruldane nähtus.
 
Orochimaru 10. oktoober 2014, kl 12.36
Mis rahasse puutub, siis enamik rahajõmme ongi ülbed kuna arvavad, et võivad raha eest kõike saada ja teha. Isegi kontrollida naise elu.
 
Täitsa Bond 10. oktoober 2014, kl 13.29
Kuidas on võimalik mehel kontrollida naise elu raha eest vastu ta tahtmist??

Ja mitu autot peres, ilmselt veel uued ja liisingus..argument raha häälega, kadestan,pole midagi vastu panna:-)
 
gr 10. oktoober 2014, kl 21.10
Kui ka suure raha olemasolu ei ole mehele endale mõistuse peale hakanud, siis on see tõesti suur pluss, näitab tugevat iseloomu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!