Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas peksa saanud naised muutuvad jäädavalt?
 
no vot 28. november 2014, kl 19.38
ooberg on kottidega troll pigem, kes ise trollist maha jäänud. :D
Keegi ei vaidlegi temaga, lihtsalt nenditakse fakte.
 
su laual pole jalgugi oober!(g) 28. november 2014, kl 23.18
kes need lauajalad nagu on? ja miks su laual jalgu pole, et pead need eraldi ostma koos funktsionaalse lugemisoskusega. ja siis komistad aeg- ajalt lauajala otsa ja silm saab siniseks? no on lugu sinuga..
 
ooberg 29. november 2014, kl 08.06
Vaesed rotid sõidavad trolliga, ma ei ole mingi trollimees, hoopis taksomees sõidan.

Õnneks lõppeb täna minu virelemine islamistide tsenseeritud neti otsas ja homsest figureerin jälle normaalsetes foorumites nagu iha.ee ja foorum69.

Hasta la vista, lambapääd. Loogikat teil ei ole ega tule.
 
ooberg 29. november 2014, kl 08.08
Mis krdi taksomees, "taksoga" ikka tahtsin kirjutada. Biggens sorry.
 
Ruulib t2iega 29. november 2014, kl 18.14
ooberg ikka valus ahv, delfi oma isiklik n2htamatu troll a la "taksomees" kes s6idab trolliga! Hahahaha, mida veel???
Luuleta v2hem!

Load ja auto peaks olemas olema iga endast lugupidaval eesnahal, aga nohh, aastas korra taksoga logistada.. juu siis see ka SUUR saavutus omaette! Vabal ajal n2si aga oma sardelle nurgas edasi, see pigem su ainus ehtne luksus ja reaalne saavutus, eksole! Jalamehed ostavad viinereid vot, aga sul klass k6rgem toidusedel ikkagi - sardellid!
Pealegi ihas vist ongi veidi lihtsam m2rkamatuks j22da, siinsed kylastajad on su alaarenenud vaimupuude seevastu kiirelt l2bi n2inud!
Nojah, ega kaua sa enam oma sassis identiteeti ei varja!

Ehtne muppet! :D
 
ooberg 29. november 2014, kl 19.58
Ma tänan:)

Vaimukas tekst, Teil on annet.

winkwink:)
 
Ruulib t2iega 30. november 2014, kl 01.12
vot see juba v2he arusaadav, hea et endale ka kohale j6udis, aa nii meeldetuletuseks siis:

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Muppet

Muppet
A person who is ignorant and generally has no idea about anything.

An alternative term for idiot or moron. Usually used in the UK to describe someone who is incompetant or gormless. Taken from the name for the popular Jim Henson Puppets.
 
ooberg ruulib 02. detsember 2014, kl 18.03
Ära pane tähele, seda suhu võtjate vaalamerd siin. Mölisema on nad meistrid, eks sellepärast üle tahi saavadki.
 
suhu võtjad 02. detsember 2014, kl 19.17
no eelmine kirjutaja pole elusat naist ammu juba näinud. suhuvõtta võid tolmuimeja voolikuga ka iseendal.
ah sina see oledki, kes naise exmehe käest tohlaka kirja sai?
 
Ruulib t2iega 03. detsember 2014, kl 17.57
No vott, uus ahv on lahti lastud! :D

V6i tema arvab, et on meister suhuv6tjatest r22kima! Hahahahaaa... eesnahad, pange endale suurelt ja punaselt nyyd k6rva taha, et naistele meeldibki suhu v6tta ja taha-ette saada. See on naise ylim nauding ja veel parem on kui mitmed erineva oskustega meesisendid seljas k2ivad ;) on kellega v6rrelda ja see sobivaim isik paaritumiseks v2lja valida!

Eesnahad pigem omas ringis p6evad komplekse, sestap ka tulevad siia midagi naudingutest (suhu ja taha) kobisema. Rohkem aga ollakse teiste isaste ees negatiivses seisus, vat mis siis kui tema j6uab kauem ja paremini panna, kui tal ei l2he peale 10-sekundit kohe lahti... see on meeste vaheline v6istlus ja hinges pyytakse kuidagi teistest paremad olla ja kui enesehinnang ikka ladusalt miinustes on, siis hakataksegi enda paremaks-olemise-tundes neidsamu rahuldustpakkuvaid ja taevasseviivaid naisi maha tegema! :D

Haledad olete!
Kui teil ei seisa v6i kui naise RAHULDAMISEGA hakkama ei saada, siis eks viga peitu ikka enda kahe k6rva vahel, meie naised, aga imeme ajaviiteks vaat et j2rgmistel potentsiaalsetel sekspartneritel m6nuga lahti ja naudime rammimist, samal ajal kui 2barikud arvavad, et naised ei saa seksist midagi. Oooojaa, me saame, ja mitte ainult 100%, vaid 6ige partneriga ka 200%!!!!!

Nii et siin on nyyd aeg teil maha istuda ja j2rele m6elda mida teised mehed paremini teevad, et teid tihtipeale k6rvale j2etakse! ;)
 
Ruulib t2iega 03. detsember 2014, kl 22.30
Hahaha, see takso kild oli oobergi sulest ikka p2ris hea, et j2ime siin semuga muude asjade peale m6tlema ja avastasime hulgi abiv2ge/tegevusi, mis oobergi-sugustele takso-loveritest trolliahvidele pikemas perspektiivis loodud pluss igasugused muud toimetulekut esmapilgul h6lbustavad abi"vahendid", mis aga kokkuv6ttes m6ttetuks osutuvad ning kilplaste kombel kallimaks l2hevad kui normaalne tasakaalus elu ise v22rt on. Nimekiri siis:

- supik66k, toidupank (ei vaja vast pikemat seletust)
- yhissaun (omal pole, no mis teha)
- sotsiaalsed teenused/toetused
- kriisiabi
- pesumajad
- punane rist ja muud fondid - need sellised asutused, kes elavadki siis oobergi annetustest, pannes suurema osa rahast ilusasti vasakule ja umbes nii 0.001% liigub elavalt tagasi ka oobergi enda kapsaaeda
- annetuskontserdid, heategevusyritused
- t66tukassa :D
- eetikakoodeks ja muud m6nusat lugemist ajaviiteks - yhiskonna moraalinormid, koraan, piibel, vahel k2rab ka aabits, eksole
- kriminaalhooldajad ja vahest ka muud hooldajad
- esmaabi, mis on reeglina alla igasugust arvestust
- kaitsesystid oma olematu kaitsega
- vanadekodud, lastekodud, naiste varjupaigad
- loomade varjupaigad
- kodanike n6ustamiskabinetid oma sita ennetusprogrammiga, n2iteks tasuta kondoomid ja muu n2nn
- yldse igasugune TASUTA N2NN, mis puhas p.ask ja mitte kusagile, ka ahju kytteks ei k6lba
- aborditeenus
- aspiriin ja muu mystiline keemia... ja-jah, v6tab valu 2ra, kohe v6tab, kohe-kohe.. :D
- coca-cola ja muud fizzzzzzy dringid
- kiirnuudlid, pakisupid, pulgakommid, hubba-bubbad
- r2mpstoit (burgerid, kr6psud jne)
- toiduv2rvid, synteetiline suhkur ja muud 2gedad happed
- saastamarketid/poundlandid jne oma vuffelkaubaga
- sms-laen, hypoteeklaen, k6rge %-iga pangalaen, kuna muidu asju ei saa osta, kui laenuga, eksole!
- kondoomid, beebi-, ja sos-pillid (sellised vennad armastavad elu eest ikka naiste tervist rikkuda ja iga paugatus sisse lasta)
- tallinna tasuta yhistransport (eedik m6tles selle v2lja justnimelt oobergi-sugustele, aga vaat mis see kokkuv6ttes linnale endale maksma l2ks, aga nohh, eks santidele uuuuuppss... potentsiaalsetele l.it.s.i.dele tuleb kah vahest "tasuta serveerida", vahet pole siis, et MIDA, peaasi, et serveerime. Ja seda ikka tasuta!)
- kunstkyyned (suht asjakohased t2nap2eva kiiret elu elavate teatud meeste atribuutika, kuna enda isiklikud kyynekesed arvatavasti suurest n2rveldamisest suht olematuks juba n2ritud. Seega, miks mitte - kulub 2ra!)
- parukad, v6ltsjuuksed, rinnaimplantaadid, rasvaimu, kumminukud - see k6ik ikka selleks, et h2rra oooo ka ikka naist saaks v6i siis millegi peale puhevile l2heks, kuna normaalselt naturaalsed isikud j2tavad temasugused juba kaugelt kylmaks.
- libesti (enim kasutusel olev toode oobergi padja all, kuna pidevalt k6vatab ja ega ilma ikka tyrri loomulikuna tilkuma ei saa, kui vaja abivahendeid kasutada)
- por.not66stus, tasulised k6neliinid (korra kvartalis ju vaja kepikest saada, suurema kriisi puhul ajab kiire k2sit66 ka asja 2ra)
- iha.ee ja muud 2gedad saidid, et ikka veri vemmeldama ja ila korralikult h6beniidina tilkuma saada
- kasiinod, loteriid
- google prillid
- liigkasuv6tjad/gangsterid/maffiamehed/narko2rikad
- yhekordse klaasiga aknad :D
- k6ik kauboidest ehitajad ja muud amat66rid ehitussektoris
- kunstnahast tooted, vahet pole kas tagi v6i saapad, peaasi, et sit.ttttaks odav oleks, eks!
- yhekordsed sussid ja muu made-in-china n2nn, mis praktiliselt kohe k2est-seljast laguneb.

Oijahh, peaaegu unustasin, yhekordsed narkolaksakad narkomaanide jaluleturgutamiseks on kah suht oobergi h6lmav sihtgrupp. Sest kusagil on ju keegi, kelle jaoks need ajutud zombid kah pisut megavajalikud nagu on. ;)

Aga nohh, tegelt v6iks nimekiri veel pikalt j2tkuda, ilmas veel palju asju/teenuseid, mis oobergi-suguste vaeste "rikaste" rahakotist palju-palju tulu saavad, et temasugune ei peaks siin ainult oma takso-adevnture"iga kepslema!

Pealegi, kui ma oobergi ei tunneks, siis arvaks kyll et kolesterool, aids ja v2hkkasvaja, ylekaalulisus suguhaigustega lisaks muidugi, on k6ik tema v2ljam6eldud p.ask!
No ikka nii uskumatu maailm tundub see, kus eesnahk elab! :D

P2kapikud ja j6uluvana ka talle m6eldes vist v2lja m6eldud :D nendesse ikka usud v2, ooberg!?
Aga no kuis muidu eks ole, need sul vaat nii iseenesestv6etavad sugulased juba, kes kord aastas kylas k2ivad, v6i khmm-khmm.. kylla eksivad, eksole!

Aga nohh, mis siin ikka, soovitan elama hakata, ooberg.... nii et nahh.... yyri elu v6i midagi!

oink oink ;)
 
g eelmisele 03. detsember 2014, kl 22.35
On ikka mõnel vaba aega käes... Kadedaks teeb.
 
raistaud energia 03. detsember 2014, kl 23.50
jah see pika möla kirjutaja oleks tõesti võinud midagi kasulikku teha selle raisatud enda elu asemel.aga jah,m kadedaks teeb see inimeste lõpmata vaba aeg..
 
to närvipuntrast n-inimene 06. detsember 2014, kl 09.51
jättes vahele üldise vaimukuste võidujooksu, vastaks närvipuntrast naiserahvale, kes ei saa aru miks pekstavaid ei hinnata eriti kõrgelt. Asja olemusest arusaamiseks tõmban paralleelli lastega, keda kaitstakse lapseahistajate eest. Kõik teevad endast parima, et laps ei sattuks ahistaja küüsi ja see on normaalne. On lõputuid õpetusi a´la "ära vasta telefonis et oled üksi kodus, ära võta kommi võõralt, ära mina kaasa, ära lae fotosid netti...." Kõik need õpetused on normaalsed, keegi ei vaidlusta ju? Ja laps saab väga pahandada vanema käest, kui käitub vastupidiselt.
Aga kui naisi õpetatakse - mine ära peksja juurest, siis nad selle asemel nad tõttavad koju ja teevad hoopis järgmise lapse. Ja jääb õigust veel ülegi. Tagajärgeks ongi, et kui sõna ei kuula saad veel valusamalt ja veel, seni kuni hakkad sõna kuulama. See on lihtsalt elu seadus ja meie targutamine seda ei muuda.
Mis ei õigusta peksjaid, aga see on teine teema.

Seega teemaalgatajal on alust kahtlustada küll, et need naised kes on ennast poksikottideks seadnud, ei oska ennast kaitsta, võimalik et ei oska edaspidi ka oma lapsi kaitsa.
 
kohtingukäik 06. detsember 2014, kl 17.20
eelmisele ütleks, et tõesti pole ju mõtet järgmise lontrusega kohtamas käia. kuna siin see teemataja paistab ka paras lontrus olevat, siis naine ei saagi ebakindlusest üle, sest miks ta peaks ühe kaabaka teise vastu vahetama..
Enesekindel, julge, lugupidav ja lugupeetav mees mõjub enesekindlalt ka kaaslasele. Teemataja naised, kellega kohtamas käis, ei tundnud, et oleks Mehega tegemist olnud. Ega püstikusemine ju ainus mehe tunnus pole.
 
Ruulib t2iega 07. detsember 2014, kl 19.52
g, p2evas on meil k6igil 24 tundi, seega siin pole midagi kadedusega pistmist. Sinu vaba aeg pole minu vaba aeg ja vastupidi!

M6ni kommentaator, nagu "raistaud energia" ongi ehtne n2ide eriti kasutust luuserdamisest. Sa kullake ei saa vist h2sti foorumite p6him6ttest aru, eksole! :)
Lisaks sellele, et siin oma aega surnuks l66d ja ringi tuuseldades teemasid kl6psid, pole sul ka midagi eriti arukat 2elda, hehh.. :D

Totaalne waste of space! ;)
 
ruulib täiega 08. detsember 2014, kl 01.00
jah, kulla eelmine, oligi puhta raisatud eag.. võid kuuli endale pähe lasta nüüd.
 
m33 08. detsember 2014, kl 05.17
"aga ikkagi mõtlen, et kuhu on kadunud tugevad mehed?
Sellised, kes on tõeliselt mehelikud: targad, teenivad hästi, vaimselt ja füüsiliselt tugevad, hästi organiseeritud. "

Soovid ilmvõimatut.

Selleks ajaks kui mehed hakkavad hästi teenima on nad vaimselt ja füüsiliselt läbi põlemas/põlenud. Ja tunduvalt noorem naine kes on seni end nende külge haakinud lahkub otsima täkumat saaki.
 
Mina imestan... 15. detsember 2014, kl 10.30
... aga selle üle, et nii palju naisi üldse vägivaldsesse suhtesse sattub. Olen huvi pärast vaadanud mõnda saadet, kus vägivalla all kannatanud naised oma lugu räägivad ja alati koorub välja seesama, mida olen isegi vaikselt mõelnud: enamasti on kõik märgid mehe vägivalduse kohta juba suhteliselt alguses näha ja peaks naise ettevaatlikuks muutma. Mina jookseksin sellise tüübi juurest tagasi vaatamata minema, sest tahaksin oma kõrvale normaalset inimest, mitte vägivallatsejat. Aga millegipärast naised seda ei tee, vaid ikka loodavad mingile imele, et mees muutub - kui oleme abielus, kui sünnib laps jne. OK, olen nõus, et mõnikord võib midagi juhtuda ka mehega, kes on alguses normaalne - näiteks võib mõni tõsine õnnetus inimese iseloomu kapitaalselt muuta; või läheb elu allamäge, mees hakkab jooma ja selle tulemusel kukub lõpuks ka naist kolkima. Aga paljudel juhtudel pekstakse naist juba enne kooselu algust, naine aga püüab ikkagi just selle mehega veel peret luua. Pärast nutetakse oma raske elu üle. Kõige hullem on see, et kannatavad ka lapsed, kes ei ole üldse milleski süüdi. Kuidas võib keegi endale ja oma lastele sellist elu soovida? Täiesti arusaamatu.
 
kas Triinule 15. detsember 2014, kl 12.35
siis 20000eur kukkus või mitte? Segane artikkel oli.
 
Ruulib t2iega 25. detsember 2014, kl 22.47
to ruulib t2iega:
Kle, sa muhv, v6id selle kuuli endale nyyd kenakesti sisse istuda!
Sa mitte ei ruuli t2iega, vaid sa pigem rullid t2iega! Lyhter sul rappub ikka m6nuga, ma vaatan. :)

Nii et Happy Christmas, Tauno! ;) Neela mandariine rahustuseks!
 
Arvamus 26. detsember 2014, kl 15.16
Tahes tahtmata tuleb pähe mõte, et naised ise on vaimselt agressiivsed ja norivad tüli ning kas mõtlevad peksmisloo suures vihas omast peast välja või liialdavad kõvasti.
 
to Närvipuntrast naisinimene 26. detsember 2014, kl 20.01
Keegi ei ole palunud elulugu ära rääkida, pealegi naised oma puudustest ja vigadest ei räägi, ikka ennast valetatakse paremaks.
Mees on paha, paha, naised nii head, nii head, nii süütud, nii süütud.

Enesekindlad ja julged naised miskipärast oma vigadest targu vaikivad.
Kui juba südamepuistamiseks läheb, rääkigu oma puudustest ka, aga kus sa sellega.
 
Sauna Madis 26. detsember 2014, kl 23.36
ooberg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga äkki on sedapidi, et mees tümitas sellepärast,
> et naine oli juba ennem ebastabilne ja sõi mehe n
> ärvid ära?
> Mul oli armuke kunagi selline närvip
> undar. Ütles et läks mehega selle tõttu laiali, et
> too oli teda kord labakäega löönud. See üks laks
> teda kindlasti närvihaigeks ei muutnud, ta pidi ju
> ba ennem selline olema, ning sellepärast ta kindla
> sti litaka ka sai.
> Ma vahest vaatasin, et kuida
> s ta enda lapse ja koduloomade peale täiesti hullu
> nult ülekohtuselt mingi pisiasja pärast röökis, et
> no rsk, annaks paugu vastu hambaid, oleks talle p
> aras.
>
> Ma olen muidu vana kooli mees ja nais
> i löön enamasti jalaga. Käega on mark, määrib ära.

Olen samuti sellist kohanud, kes lapse ja kodulooma peale lambist röökis, täiesti valimatute sõnadega. Oli tõesti selline tunne, et võtaks ja raputaks, et jää ometi vait. Ei puutunud näpuotsagagi. Võib-olla oli viga. Elus olen kaks korda naise pärast löönud - ühe korra metsas täiest jõust vastu männitüve (sain teada, et petab) ja röökuri pärast virutasin vastu garaažiust (nukid olid üsna paistes ja marraskil). Kui ma ühe "kangelase" olemasolust, kelleks osutus kõhetu arglik vanainimene teada sain, ütlesin nii - mina naisi, lapsi, vanureid ega puuhobuseid ei löö! Kui mees just kaklema peab, siis tuleb seda omasugustega teha. Olgu naine kuitahes ell, tehku elu kuitahes põrguks, alati saab lihtsalt uttu tõmmata ja see jama ära lõpetada.
 
Kas Triin 30. detsember 2014, kl 19.47
Tulev muutus?
 
haha 31. detsember 2014, kl 02.58
jah, kui naine sandiks peksta
 
kipsipoiss 04. jaanuar 2015, kl 17.18
mul on kogu selle jura peale kaks tagasihoidlikku arvamust.
1. Inimesed, mitte mehed ega naised, on, olenevalt olukorrast kas täielikud sitapead, või suuremeelsed.
2. See sõnimijada siin on destruktiive ja lammutav. Kellele see on kasulik?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!