Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Appi, tooge mind maa peale!
 
t 08. juuli 2016, kl 15.42
Alguses ei teagi ju mis saab. Kui aga kõik katsed mingit muud suhtlust arendada luhtuvad, siis ei teagi enam...
 
Alu 08. juuli 2016, kl 16.26
Olete lihtsad või mängite peast lihtsaid? Kontosid saab teha erinevaid koos sisu ja piltidega millistega iganes. Kuidas see saab näidata kellegi kavatsusi hóivatust võimisiganes. Ainus võimalus on umbes kolmanda kirjaga avaldada oma facebooki konto ja kokku saada. Kui siis kõik klapib, võib edasi mõelda:)
Niisama manipuleerijaid, saritutvujaid ja imelikke on internet täis. Kui muidugi on yldse soov selle kaudu kedagi otsida või leida. Pole seda, ei ole ka vaja kurta, et kedagi pole usaldada. Kóik mängivad, liivakast ju.
 
.. 08. juuli 2016, kl 16.31
Seda mõtlengi, et annad oma FB konto (kus on ikka su õige nimi) ja suhtled seal edasi.
 
.. 08. juuli 2016, kl 16.35
Sellises liivakastis, kus kõik on anonüümne (tegelikult isegi pole), võib niisama aega veeta. Vaadata, missugused on inimesed, nende käitumine jne.
 
.. 08. juuli 2016, kl 16.41
Tegelikult on siin, Delfis, ju sama lugu. Kasutajanime taga võib olla kes iganes ja see rohkem niisama auru väljalaskmise koht või igavuse peletamiseks. Kui kellelegi meeldid, siis see küsib kontaktid üsna ruttu.
 
a 08. juuli 2016, kl 17.08
Just nii ongi, aga kui tead kes seal taga on siis on väga halb. Ma ütlen veel kord et minu puhul jäi üks inimene kevadel mulle vahele ja ma tean mis on tema kirjutatud.
 
Alu 08. juuli 2016, kl 17.17
Ja mida selline vahelejäämine niiväga siis ytleb? Rohkem vói vähem see siin on fantaasiamaailm. Siis muidugi enam mitte, kui oled veendunud, et mingi kirjutise taga ennast kaunitariks kiitnu on hoopis mingi hale tynn või mingi ärasuitsetanud viss, kes enda nägu näidata ei tahagi.
 
ah selline näebki välja alu? 08. juuli 2016, kl 17.32
alu kirjutab:siis muidugi enam mitte, kui oled veendunud, et mingi kirjutise taga ennast kaunitariks kiitnu on hoopis mingi hale tynn või mingi ärasuitsetanud viss, kes enda nägu näidata ei tahagi.
...................
kuna alu kah ei tutvu juba10 aastat, siis ongi viss, mis viss..:DDDD
 
mhmh 08. juuli 2016, kl 17.35
Millised ausad kavatsused, et ainult juttu ajada, selleks pole mingeid kavatsusi vaja, suva kellega räägid. Täna räägid, homme ei räägi.Miss a arvad, et kui mees suvalistega niisama pläägutab et tal on vaja kõikidele oma pilt saata ja abieluepanek teha, et kui juba rääkis, järelikult tahab abielluda ja sinuga perekonda soetada ja kohe võtab oma profiili alla kui sinuga on rääkinud...Oi lolllust ja lihtsameelsust.Inimesed viidavad niisama aega, kui välja ei saa minna, kes haige, kes invaliid, kes haiglas, kes hooldekodus, kes vangis,kes abielus, suvalistega jutustades ja nendega loba ajades, keegi ei kavatsegi kellegagi suhet veertada, mõni üksik ehk aga tema nõudmised on väga kõrged. Nii et tee parem midagi kasulikku, ära passi netis kallil suveajal.
 
mhmh 08. juuli 2016, kl 17.38
Jah, kulla Alukene, sul õigus,mis õigus.
 
imelik 08. juuli 2016, kl 17.39
Ei ütlegi midagi:) Ma olen algusest peale öelnud et seetõttu vaatasin pigem mis reaalis toimub:)
 
Alu 08. juuli 2016, kl 17.44
ah selline näebki välja alu? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu kirjutab:siis muidugi enam mitte, kui oled vee
> ndunud, et mingi kirjutise taga ennast kaunitariks
> kiitnu on hoopis mingi hale tynn või mingi ärasui
> tsetanud viss, kes enda nägu näidata ei tahagi.
>
> ...................
> kuna alu kah ei tutvu jub
> a10 aastat, siis ongi viss, mis viss..:DDDD

Ikka tutvun ja olen pilti saatnud aga mitte igayhele loomulikult. Mõnelt saad siis pildi, kus nägu on vaid oletatav või kuidagi pool nägu vói pooleldi yle õla. Hiljem tuleb välja, et ongi viss nägu kollase naha ja kortsudega:)
 
.. 08. juuli 2016, kl 17.46
Jah, tõsi on. Kui oma kogemusi vaadata, siis samuti viidan lihtsalt aega ja olen aru saanud, et ka paljud teised löövad aega surnuks. Isegi kui mõni esineb veidi äratuntavalt või ongi seda, siis mis siis. Ekraan on suur ja lai, kõik mahuvad ära. Vestluspartner võib olla isegi samast soost. Vb ongi huvitavam. Vanusel pole ka tähtsust internetimaailmas (on keegi siis 20 või 70).
Seega olen ka seda meelt, et tutvuda otsesel eesmärgil saab ikkagi päriskontot kasutades.
 
Alu 08. juuli 2016, kl 19.28
Et vanusel pole vahet, kas 20 või 70?!? Naiste puhul on kyll suur vahe sees. 40 ja edasi ajavad tutvumisel ikka väga lolli juttu. Nagu mingi puudega oleks.
 
vanasõna 08. juuli 2016, kl 19.30
ega pehme peenisega kaugele ei lenda.
 
vanasõna 08. juuli 2016, kl 20.03
ega vissis näo peale kõvaks lähegi
ega lõtvade mokkade vahel kõva seisa
ega vana naisega keegi tutvugi
ega vanale eskorttüdrukule keegi kotti kingigi
ega aegumistähtaegu parim enneks saagi
ega paksu tagumikku puu taha peida
ega aluvalu rohi ära võtagi
 
40 ja edasi 08. juuli 2016, kl 21.14
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et vanusel pole vahet, kas 20 või 70?!? Naiste puh
> ul on kyll suur vahe sees. 40 ja edasi ajavad tutv
> umisel ikka väga lolli juttu. Nagu mingi puudega o
> leks.


Näiteid palun 40 ja edasi lollist jutust.
 
loe 08. juuli 2016, kl 21.21
autorit Lõbus Lesk või Agnes neist piisab esialgu.
 
Margit 08. juuli 2016, kl 21.22
Mind ka hakkas huvitama, et naine kes on 40 ja üle, ajab lolli juttu? Alu võta sõna nüüd, nagu Mees. Mitte nagu kibestunud päss.
 
itw 08. juuli 2016, kl 21.25
40 jaedasi naised istuvad kõrvad kikkis. keegi ei tea lollist jutust midagi:DDDD
 
RRW 09. juuli 2016, kl 01.24
Hei again hea tutvuja,

Siis ei jaagi muud ule, kui soovida Sulle head ja roomsat tutvumist ;)

Mitte meelt heita ja edasi tutvuda ! ;)

Ja nagu Sa tead - kui Sul on Something New

www.youtube.com/watch?v=IALcdK1fThs

siis on ka No Sleep ;)

www.youtube.com/watch?v=FBAS-ffLYr8

Ilusat !
 
segi pööranud 09. juuli 2016, kl 08.53
Olgu praeguseks öeldud, eriti sinule Alu - kohtusin eile selle inimesega reaalis. Rohkemat ei räägi, vaene Alu saab muidu väga suure pettumuse osaliseks.
 
ei usu 09. juuli 2016, kl 09.59
Ei usu ja valetamine on netis nii tavaline. Pole sa kellegagi kokku saanud.Kaart näitab.
 
f 09. juuli 2016, kl 11.01
Minul on tegelikult väga kahju et nii läks.
 
y 09. juuli 2016, kl 14.38
Kõik. Mina annan alla sest see on ebaaus:)
 
Alu 09. juuli 2016, kl 15.02
segi pööranud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olgu praeguseks öeldud, eriti sinule Alu - kohtusi
> n eile selle inimesega reaalis. Rohkemat ei räägi,
> vaene Alu saab muidu väga suure pettumuse osalise
> ks.

Huvitav, kuidas saab minus tekitada mingit emotsiooni võhivõõra kohtumine teise samasugusega?
 
Margit 09. juuli 2016, kl 20.21
Minu arust Alu sul on alati midagi kobisemist ja ütlemist kõikide kallal.
 
Alu 09. juuli 2016, kl 20.23
Minu arust oli praegu sul margit.
 
Minu meelest 10. juuli 2016, kl 17.58
on alud ja margitid suht võrdsed :)

Alati on neid, kes ei suuda jätta vastu kobisemata.
Pole vahet, kas ta nimi on alu või margit :)
 
Alu 11. juuli 2016, kl 17.22
Vastu kobisemata? Ideaalis oleks teema ilma ainsagi kommentaari ja ilma mingite seisukohtadeta või? Või on mõne arvamus nii pyha, et selle peale peaks saabuma haudvaikus ja tummalt noogutamine?
Oleks siis ka mingeid taolisi, yldiselt pistab mingis staadiumis keegi näpu peppu, tõmbab välja ja siis arvab, et peale rõvetsemist jooksevad kõik laiali:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!