Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks eestlased ei väärtusta süütust?
 
lipakad naised 01. november 2022, kl 22.26
Ühes hiljutises stand up videos Ari Matti kommenteerib naise väikest läbisõitu kui "mine tagasi väljakule, harjuta veits, ja kui su number on 20 siis räägime edasi". See iseloomustab hästi meie ühiskonna üldist suhtumist ja maailmavaadet, mille sarnast ei ole kohanud kusagil mujal maailmas. Et umbes x kogus mehi peab sind läbi n*kkuma enne kui minu ukse taha võid tulla? wtf?

Eesti naise jaoks on süütus pigem koorem või häbiasi, millest tuleb esimesel võimalusel vabaneda, ja body count on kõigest number, et noh "ikka juhtub" ja "oli mis oli". Seda olukorras, kus valdav enamus kogu maailma meestest eelistab endiselt võimalikult minimaalse "kogemusega" naist. Need standardid on meeste DNAsse kodeeritud ja ei muutu.

Tulemuseks ongi see, et meie ühiskonnas on üksikemade armee, katkised suhted, rahulolematud naised, tuhvlialused mökud mehed, kärgpered ja kõiksugused muud perverssused, kuna mitte ükski tõsiseltvõetav mees ei hakka pump & dump naistega tulevikku planeerima.

Miks eesti naised ei austa oma keha ja miks on süütuse kaotamine (ja seks üleüldiselt) neile nagu nina nuuskamine?
 
meestele samuti 01. november 2022, kl 23.52
Statistika ja uuringud on näidanud, et tõsiseltvõetavad mehed hakkavad peale sellest, et teised naised neid tahtnud (abielus ja suhtes mehed). Kuid on erandeid, kes ei vaata kunagi selliseid kasutatud mehi, isegi, kui need mehed on kõigi poppide naiste lemmikud. Nagu popkultuur, kus tarbitakse lamba kombel ühte ja sama, sest kui seal on palju austajaid, peab olema midagi erilist.

Sama kehtib naiste puhul. Meeste seas on hinnas kasutatud kraam, rääkigu mehed, mida tahes, aga korralikku naist nad austada ei suuda nii palju, et kõrvalt ei võtaks. Kaks korralikku, truud võivad esimest korda kohtuda kirikus, selline arvamus.
 
MEEESS 02. november 2022, kl 01.22
> Meeste seas on hinnas kasutatud k
> raam, rääkigu mehed, mida tahes, aga korralikku na
> ist nad austada ei suuda nii palju, et kõrvalt ei
> võtaks.

loll jutt.

naised vist arvavad, et mehed valivad samade kriteeriumite põhjal mille järgi nemad ise vaatavad mehi, aga tegelikkuses on just vastupidi
 
justnimelt 02. november 2022, kl 02.26
MEEESS Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > Meeste seas on hinnas kasutatud k
> > raam, rää
> kigu mehed, mida tahes, aga korralikku na
> > ist
> nad austada ei suuda nii palju, et kõrvalt ei
>
> > võtaks.
>
> loll jutt.
>
> naised vist a
> rvavad, et mehed valivad samade kriteeriumite põhj
> al mille järgi nemad ise vaatavad mehi, aga tegeli
> kkuses on just vastupidi

et kui endal mitmeid partnereid, mida imestada, et need korralikud naised teile sama teevad. Kaua sa ikka jaksad vastu tulla, kui mees omalt poolt ei tule ja ringi kargab. Silm silma vastu, ärge pahandage.
 
lipakad naised2 02. november 2022, kl 15.00
See, et mees on nõus naisega magama ei tähenda, et ta näeks temas tulevast partnerit.
Erinevad uuringud näitavad selgelt suure läbisõidu negatiivset mõju. Seda kinnitab ka eesti statistika: meeletu üksikemade arv, suur lahutuste protsent jne.

https://i.ibb.co/tBCYHK7/00000.jpg


@justnimelt

Meeste ja naiste vahelises suhtes on bioloogilised topeltstandardid, mida ei ole võimalik sotiaalsel tasandil "ümber treenida". Enne laguneb ühiskond meie ümber. Ei õigusta meeshoori, aga kui naised hakkavad ennast meestega samastama ja hakkavad põhimõtte pärast "aga tema teeb ju ka", siis kes sellest võidab? Tulevased koeraemmed teevad sellega endale karuteene. Me näeme ju selle tulemust reaalajas, läänemaailm hävib meie silme ees.
 
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 02. november 2022, kl 15.05
kas sellel sõnade salatil oli mingi mõte ka ve. ah ma ei viitsind lugeda seda jama .
 
justtt 02. november 2022, kl 16.49
lipakad naised2 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See, et mees on nõus naisega magama ei tähenda, et
> ta näeks temas tulevast partnerit.
> Erinevad u
> uringud näitavad selgelt suure läbisõidu negatiivs
> et mõju. Seda kinnitab ka eesti statistika: meelet
> u üksikemade arv, suur lahutuste protsent jne.
>
>
> https://i.ibb.co/tBCYHK7/00000.jpg
>
>
>
> @justnimelt
>
> Meeste ja naiste vahelises suht
> es on bioloogilised topeltstandardid, mida ei ole
> võimalik sotiaalsel tasandil "ümber treenida". Enn
> e laguneb ühiskond meie ümber. Ei õigusta meeshoor
> i, aga kui naised hakkavad ennast meestega samasta
> ma ja hakkavad põhimõtte pärast "aga tema teeb ju
> ka", siis kes sellest võidab? Tulevased koeraemmed
> teevad sellega endale karuteene. Me näeme ju sell
> e tulemust reaalajas, läänemaailm hävib meie silm
> e ees.

Enamik naisi ei hakka, kuid põhimõttekindlad naised ei vaata selliste meeste poole, kes mitmeid naisi pidanud. Paljud naised lepivad ka, tuleb selliseid vaadata. Statistika ju ütleb, et naised lähevad nende meeste juurde, kus enne suhted ees, mina aga rääkisin neist naistest, kes ei lähe.
 
ekspredid ajavad asja 02. november 2022, kl 17.20
ja asjaliku juttu kirjtuades novelle mida keegi reaalselt lugeda ei viitsi
 
aaak.k 02. november 2022, kl 18.06
ekspredid ajavad asja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja asjaliku juttu kirjtuades novelle mida keegi re
> aalselt lugeda ei viitsi


Süütuse mitteväärtustamine ja -hoidmine abieluks ja samasuguse süütu mehe jaoks on samasugune paratamatus nagu mehelikud mehed, kes paljudega linu sahistavad. Mõlemad olukorrad on olemas=mõlemad on normaalsed, ka naistepoolne partnerite paljusus. Norm on see, mida pretsedenditab enamus.
 
kedagi ausalt ausalt 02. november 2022, kl 18.12
 
njuuuuuh 02. november 2022, kl 18.33
Sind kotivad ainult peeduteemad ja debunkimine ja härra R, aga inimesi kotib ka muu.
 
ei koti mind peedu teemad mulle meeldivad naised 02. november 2022, kl 18.44
teeskle edasi. sa ei tea minust sittagi sa loll pedofiil. mina olengi härra r ja mind ausalt ei koti mida inimesi kotib. jah inimesi kotib muu kui anaal anaal ja anaal. mind ei koti kui mingid wannabe eksperdid räägivad teemadest mis ilmselgelt üle nende peade käib nagu siin teemas. sa reaalselt nii loll ,et ajad mu mingi teesklejast pedofiiliga segamini. sa oled reaalselt nii loll.tuletan meelde ,et su ja su pedo sõprade valede debunkimine pole raske. sa pole mitte sittagi debunkind ega saa ka debunkima teeskleja.kuida ma julgen rääkida tõtt mis tegelikult on. mind kotib härra r sest mina olengi härra r sa idikas. seda teesklejat kellega mind segi ajad kotivad peedu teemad mind mitte. mind kotib vaid teie valede paljastamine ja faktidega ümber lükkamine. kusik.
 
justjust 02. november 2022, kl 19.05
ei koti mind peedu teemad mulle meeldivad naised Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teeskle edasi. sa ei tea minust sittagi sa loll pe
> dofiil. mina olengi härra r ja mind ausalt ei kot
> i mida inimesi kotib. jah inimesi kotib muu kui an
> aal anaal ja anaal. mind ei koti kui mingid wannab
> e eksperdid räägivad teemadest mis ilmselgelt üle
> nende peade käib nagu siin teemas. sa reaalselt ni
> i loll ,et ajad mu mingi teesklejast pedofiiliga s
> egamini. sa oled reaalselt nii loll.tuletan meelde
> ,et su ja su pedo sõprade valede debunkimine pole
> raske. sa pole mitte sittagi debunkind ega saa ka
> debunkima teeskleja.kuida ma julgen rääkida tõtt
> mis tegelikult on. mind kotib härra r sest mina ol
> engi härra r sa idikas. seda teesklejat kellega m
> ind segi ajad kotivad peedu teemad mind mitte. min
> d kotib vaid teie valede paljastamine ja faktidega
> ümber lükkamine. kusik.

Oledki debunkitud.
 
sa pole mina ja mu argumentide kopeerimine ei tee sind minuks ega debunkijaks sa loll pedofiil 03. november 2022, kl 06.56
aga palun teeskle edasi. viimast korda ütlen sa sitt ei ole midagi debunkind . sa pole kunagi proovindki. debattida sa ka ei julge sa lolll kusik pedofiil.osata edasi anonüümselt pedofiil.
 
aga jah 03. november 2022, kl 22.46
ärge pange teisi foorumikülastajaid tähele ja loopige aga edasi oma kujuteldavaid voodipartnereid inetute sõnade, räpase pesu ja muu kodus vedeleva träniga.

lohutuseks ütlen, et teiesugune kontingent on siiski vähemus.
 
andrey tate 11. november 2022, kl 20.56
ei tea ei koti endale meeldib naisi passarisse keppida ja siis lahkuda. ma ei raiska aega sellistele mõtetele. kleepi oma body count otsaette siis kui tahad piider.
 
luuludes oled kõva mees aga päris elus vaid vedel sitt. 12. november 2022, kl 10.21
sa unistad persse seksist sest su elu on persses. sa istud siin foorumis 24-7 1 , 3 ja 5 ajal hommikul kui normaalsed inimesed magavad või töötavad. räägid sitta anonüümselt ega julge debattida minuga mu tingimustel ega ei julge minuga duelli pidada. peidad end anonüümsuse proxyda ja vpnide taga kui loobid oma lapsikuid ähvardusi. mu elu on sinu omast parem ma olen sinust parem . ma ei pane naisi persse oma unistustes ja oma luuludes . ma tean ,et seksimiseks on rohkem viise kui persse panemine. ma ei pane persse sest ma ei ole fucking piider ja kapi pederast nagu sina. ühel päeval räägid sitta valele inimesele ja satud rabasse sohu või kusagile hauda ja politsei naisteka moded ega vpnid ja proxsyid luulud ega teesklemine ei päästa sind. kas juhtub see või pood end ise üles aru saades ehk ühel päeval kui tühi su elu on. et pead foorumis omale fantaasia elu looma. hale siga oled. live with it.
 
ise oled piider persse seksi teevad vaid 12. november 2022, kl 10.22
 
anaalika 13. november 2022, kl 00.01
keppige end ribadeks piidrid. ilmselt taguots nii läbi tõmmatud, et peab juba pampers all olema siin postitades?
 
ise oled piider 13. november 2022, kl 07.43
endast räägid või anaaliga tegelevad vaid sitased peded nagu sina.
 
Eren 13. november 2022, kl 12.36
https://foorum.naistekas.delfi.ee/read.php?15,14658092
 
ei ava ei koti 13. november 2022, kl 18.35
niguinii mingi mõttetu anaal pask
 
no hymen no diamond 14. november 2022, kl 20.16
kedagi ausalt ausalt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei koti

keskmiseid ja alla keskmise mehi ilmselgelt ei koti, sest vastasel juhul elaksid nad üksi. Kui neil oleks valikuvõimalus, nagu seda on ihaldusväärsetel meestel, siis ei võtaks nad elusees omale kasutatud naist
 
mnjah 15. november 2022, kl 00.01
klge nullmarginaalid - te sobite ideaalselt suvalise hilbupoe mannekeenideks. seisab mingi silmitu ja suuta tolgus ja talle on natuke riideid selga taritud. vot sellised näete teie ka välja. mõttetud silmitud suutud tolgused suvalistes hõlstides
see, et mannekeen möliseda ka veel püüab, suubub vaikselt sinna möödakäijate ükskõiksesse suminasse
 
ma olen rohkem kui keskmine mees ja ma olen parem 15. november 2022, kl 06.53
olge mõlemad fucking vaid te lollid autistid ja süütud jobud ja minge tagasi redditisse ja 4channi või 9 gagi. kasutatud naisel ja kasutatud naisel on vahe. ühed on prostid ja litsid ja teised head naised kellel ILMSELGELT on olnud eelmisis suhteid ja sekskogemusi. aga sa ei tea seda sest sa oled fucking tauno. 1 mannekeenidel on kallid hilbud mida sa sitt ei suudaks iial lubada 2 oled sa liikuvat mannekeeni näind mingis youtube videos. see on suht kreepy. sa situks täis end kui seda videos või päris elus näeks. mina aga ei teeks sest ma olen sust parem. rääkiv mölisev mannekeen oleks next level creepy.
 
@nullmarginaalid 15. november 2022, kl 11.26
kui tahad näha milline on meie ühiskond 10-20 aasta pärast siis vaata New Yorki või mõnda teist lääne suurlinna - üle poolte keskealistest on vallalised, samas usuvad need 40+ naised tõsimeeli, et kohe-kohe tuleb prints valgel hobusel kellega pere luua. Nad jäävadki ootama seda. Normaalne mees ei taha omale kasutatud naist, samamoodi nagu keskmine naine ei taha alla keskmise meest.
 
kordamine on tarkuse ema 15. november 2022, kl 15.25
olge mõlemad fucking vaid te lollid autistid ja süütud jobud ja minge tagasi redditisse ja 4channi või 9 gagi. kasutatud naisel ja kasutatud naisel on vahe. ühed on prostid ja litsid ja teised head naised kellel ILMSELGELT on olnud eelmisis suhteid ja sekskogemusi. aga sa ei tea seda sest sa oled fucking tauno. 1 mannekeenidel on kallid hilbud mida sa sitt ei suudaks iial lubada 2 oled sa liikuvat mannekeeni näind mingis youtube videos. see on suht kreepy. sa situks täis end kui seda videos või päris elus näeks. mina aga ei teeks sest ma olen sust parem. rääkiv mölisev mannekeen oleks next level creepy. me ei ela new yorgis ja milfid ruulivad
 
hapud viinamarjad 15. november 2022, kl 18.14
kordamine on tarkuse ema Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> kasutatud naisel ja kasutatud naisel on
> vahe. ühed on prostid ja litsid ja teised head na
> ised kellel ILMSELGELT on olnud eelmisis suhteid j
> a sekskogemusi.

prostid ja naised kes käivad suhtest suhtesse on ühtemoodi HOORAD. vahe on ainult selles, et ühed teevad raha eest ja teadvustavad omale, et on litsid, teised aga lasevad end tasuta läbi nikkuda ja samal ajal loovad endale illusioone nagu oleksid korralikud ja ihaldusväärsed naised
 
oh sa autist ei saa aru seega uuesti ja uuesti 16. november 2022, kl 07.04
TÄISKASVAND NAISTEL NORMAALSETEL VÄHEMALT ON PAAR SUHET ALL. JA SUHTES OLLES OLLAKSE KA VAHEKORRAS . SORRY KUI MULLE MEELDIVAD NAISED KELLEL ON KOGEMUSED JA KUIDA NEID SAADAKSE OLLES SUHTES. SA KURAD LOLLL AUTIST. SUUREM OSA NAISI ON OLNUD ENNE SUHTES SEEGA NAD ON ENNE OMA PARTNERIGA KELLEGI TEISEGA OLNUD. LITSIDEL KES WILLY NILLY MAGAVAD RINGI JA NEIL KES RAHA EEST RINGI MAGAVAD NEIL ON SUUUUUUUR VAHE VAHEEEL JA NAISTEL KES ON NORMAALSED JA KES ON EELNEVALT OLNUD SUHTES . SA LOLL FUCKING IDIOOOTNE AUTIST. korralikel ja ihaldusväärsetel naistel on kogemused. idikas.
 
soovmõtlemine 16. november 2022, kl 14.03
Sellepärast ongi "kõigil" suhted all kuna nad ei pea lugu endast ja on nõus väga kergekäeliselt suvalise ettejuhtuvaga paari kohtingu järel magama. See, et sina oled sellise lühisuhete kultuuri enda jaoks normaliseerinud ei tähenda, et nad oleksid kuidagi vähem litsid või et see oleks normaalsus. Sa oled erand. See kuidas eestlaste maailmavaade on vastuvoolu kogu ülejäänud maailmaga ongi üks teema pointidest. Statistika ja faktid räägivad enda eest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!