Feministi nurgake
Miks eestlased ei väärtusta süütust?
 
naine kes 16. november 2022, kl 14.23
magab 10 erineva mehega korra vs 1 mehega 10 korda ei tee temast "kogenenumat" (nagu see oleks positiivne trait) vaid see teeb temast LITSI. mida rohkem erinevaid partnereid seda väiksem on võimalus järgmise mehega pair bondida ja seda tõenäolisemalt jääbki käima suhtest suhtesse, jääb üksikemaks jne
 
ok autist kuida julgeb naine magad amehega 16. november 2022, kl 14.28
oma eelmistes suhetes ja 10 ne erineva mehe ja suhtega saab rohkem kogemust sa loll autist. alati ei ole see naise süü ,et suhted purunevad. mida vanem naine seda rohkem suhteid ja kogemust aga sa oled autist sa ei saa aru sellest. mine ja näri oma plastiliini ja olen vait ja ära räägi asjadest millest sa ei jaga. ela veidi ja siis plögise.
 
sa oled loll ja sa ei saa aru 16. november 2022, kl 14.40
ma ei viitsi seletada loll autist naisel erinevatel kes on eland on all suhted ja ka meestel. mida nad tegema peavad kannatama sitas suhtes ,et sa rahul oleksid või. mis kuradi erandidest sa räägid. mis statistike mis faktid perssest tõmbasid selle või. kas sa tead mis suhe üldse on või. kas ma rääkisin mingist tinderi korra seksi suhtest või. omg mis on oma sarvede maha jooksmine. sellest sa vist ei tea midagi ja must ei tea ka sa miskit.
 
tegudel on tagajärjed 16. november 2022, kl 14.57
see on naise enda süü kui ta astub sitta suhtesse. Ta on ise olnud hooletu ja avanud jalad mehele keda ta ei tunne. igasugused "lahku kasvamised" on samamoodi sellega otseselt seotud. Selle asemel, et oma vigu tunnistada süüdistavad nad mehi, hakkavad feministiks, hääletavad vasakradikaale jne .. tulevased koeraemmed ja veinitädid
 
ok sovitnist autist 16. november 2022, kl 15.09
alati ei ole naise süü on ka mehe süü. isegi kui on naise süü ei pea ta kannatama sitta suhet vaid ,et sa oleks rahul. sa vist ei saa millestki aru . suurem osa naistel on olnud rohkem kui 1 suhe ja on mindud lahku kas sõpradena või kasvatud lahku. mõnede suhete lõppud pole nii ilusad. mõned naised on jääänud sõpradeks oma meestega pärast lahku kasvamist ja suhte lõppu. vahel kasvatakse lahku. selline on elu. sina oled aga 12 aastane autist ja sa ei saa sellest aru. sa oled ka pühapäeva konservatiiv ja sa ajad mul pea ausalt valutama juba oma lolli jutuga.
 
kui väidad et 16. november 2022, kl 15.39
naine ei ole võimeline oma tegude eest vastutust võtma, siis äkki tuleks neilt võtta õigused ja määrata neile meessoost isik vastutama.. nagu islamis? Vastasel juhul ei saa ma su mõttest aru. Naine ise 100% vastutab selle eest kellele ta oma jalad avab ja on iga suhte lagunemises ise süüdi, one way or another. Kui oled hooletu ja käitud vastutustundetult siis tulebki tagajärgedega tegeleda. Iga järgmise suhtega need probleemid aina kuhjuvad. Isegi kui kahetsed oma käitumist siis sellega ajalugu ei muuda ning ei jäägi muud üle kui aksepteerida oma uut reaalsust. KASUTATUD. NAINE.
 
reaalselt mis su probleem on 16. november 2022, kl 16.23
kas sa arvad ,et mehed ei tee vigu. ma ausalt ei viitsi sinuga maurata. sa ilmselgelt ei saa aru kuida elu ja asjad käivad. ma olen 32 aastane süütu kes on olnud ühes päris elu suhtes noorena ja saan aru kuida maailm töötab. ma isegi ei hakka sulle rääkima kui sitt on islam ja miks. sa ei saaks naguinii aru. kui sa vabandad mind ma lähen peksan oma pead vastu seina edasi sest see on parem tegevus kui sinusuguse tumejunniga vaidlemine kes kas ei saa või ei taha asjadest aru saada. ilmselgelt oled sovinist ja vihkad naisi. ma olen ka saand kõrvetada ja pettund palju. pooled mu kiusajad koolis olid plikad aga ma ei aja sellist inceli jama nagu sina. have a nice day bro it willl get better for u. or maybe it wont. dodallooo dork.
 
tuletame meelde 17. november 2022, kl 01.48
kui teil on alust kedagi kuriteos kahtlustada, pöörduge politseisse. kui teid on väärkoheldud, pöörduge politseisse.
 
issand ära fucking unda eks 24. november 2022, kl 10.03
politsei ei tee sittagi veeebikonstaabel ei tee sittagi meie õigus süsteem armastab ja kaitseb kurjategijaid see on nii- räägin mida olen kogend ja lugend. mina isiklikult ei usalda meie politseid ega õigus süsteemi. see on minu arvamus ja kogemus. kui kellegil on hea kogemus politsei ja veebikonstaablite ja õigus süsteemiga siis yay for them.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!