Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas kõik mehed petavad?
 
Relatiiv 30. jaanuar 2002, kl 14.30
Mina arvan küll, et petab veel suurem osa meestest kui pool. Paraku olen lähemalt kokku puutunud vaid ühe mehega, kellest võib uskuda, et ta vähemalt füüsiliselt oma partnerit ei peta. Paraku olid tal jälle muud hädad, mis kooselu võimatuks tegid. Jääb üle ainult vaagida, mis mille üles kaalub...
 
Tirts 30. jaanuar 2002, kl 14.32
Tirtsu kommentaar oli möeldud Indrekule.Kull aga on töesti ka minu tutvusringkonnas vähe mehi, kes paarisuhtes körvale ei vaataks ja kui konkreetset petu juhtumit ei olegi teada siis ikka piiluks vallatu näoga ikka neid vallalisi söbrannasid. Ja ega need vallalised söbrannad ka just eriti tagasihoidlikud pole, nii kui vöimalus tuleks nii puuaks abielu meest ära rääkida. Vahest on lausa koomiline kuidas möni vallaline ennast konkreetselt sel teel lolliks teeb.Ja sina juba uksik tegid täiesti öige lukke, et peale möningat petmist sellest köigest irduda suutsid, oled väga tubli see töstab sinu aktsiaid mitme pugala vörra ja ka enesetunnet. Parem elada juba uksi kui lasta vaikselt oma egol hääbuda. Sest austust ja usaldust suhtes väärib igauks .
 
gunn 30. jaanuar 2002, kl 14.39
Ma olen alati arvanud, et kui naised tundeid ei suuda vaos hoida, siis keha peaks ju küll sundida saama, kui just närvihaige pole... Olgu teil hea vestelda ja turvaline ja ilus olla, mis te sinna voodisse ronite?
 
siilike 30. jaanuar 2002, kl 15.55
Kui minnakse libedale teele miks ei valgustata siis partnerit
et suhe on jahtunud.Või on nii mugav kui kodus on oma isiklik
pesunaine.
 
bebe 30. jaanuar 2002, kl 16.35
nils: no kuule, et mees ei suuda end mitte talitseda, kuna nägi tänaval lühikest seelikut või?? sorry, aga see on sama haige jutt kui vägistaja õigustamine et "küllap see naine ikka tahtis ka". Ja kui see vaba naine isegi tõesti seda abielumeest ahvatleb, siis too naine ei ole ju kellelegi lubanud elu lõpuni truu olla, aga see abielumees on küll! kas siis naised peavad meeste lubadusi pidama või?
 
Nils 30. jaanuar 2002, kl 17.15
to bebe - koik lahtub ikagi sellest, et naisi on maailmas rohkem kui mehi, see ei ole tahtis kas nad on abielus voi mitte. Naiste absoluutarv on suurem.
 
stella 30. jaanuar 2002, kl 18.22

Kas kõik mehed petavad?,arvan,et jah, varem või hiljem.
Täpselt nagu sinulgi on kahtlustused ja lisaks armukadedust süstitud juba lapsepõlvest peale ka minule,kus minu 2-ks. vanemat venda muudkui seletasid,et ära mehi usu tahavad ainult üht, k...i.(isegi nende sõbrad),eks vennad tahavad ikka oma pisiõele paremat,aga mis on siis ikkagi lõppkokkuvõttes parem.Eks see kõik teeb pereelu veidi segaseks kui ikka tugevalt no. need omadused olemas on,kuid tõsi see tõesti oli.Sain paugu kätte.( Paljud sõbrannad ja tuttavad kes on juba lahutatud või muidu kogemustega ,ütlesid,et selline asi juhtub varem või hiljem igas peres,aga juhtub, ning see tuleb üleelada).Algul mõtlesin 24tunndi ööpaevas sellele,kuid nüüd veidi vähem,kuid valu ja viha pole kuhugi kadunud.
Ise olen sellisel seisukohal:kui naine ikka ei anna, pole ka mehel võimalust kellele panna,
(see naine kellega minu mees mind pettis on ise abielus ja 2-he lapse ema,isegi ajasin juttu ja kui sa veel teaks kui ülbe tädi oli,justkui midagi hullu polekski juhtunud)
Olen paljuski meestega nõus ega need naised ka ühed kullatükid ole.
Okei kui tahavad panna siis vahtigu vabu.
Mina soovitan olla sul maru rahulik pole mõtet oma närvirakukesi rikkuda,kui pauk tuleb siis ta lihtsalt tuleb,sellest muidugi väga kahju-äkitselt õnnestub et sinust see jama möödub .EI tahtnud sind jumalapärast hirmutada.

Ole tubli!
 
asd 31. jaanuar 2002, kl 08.20
 
hets 31. jaanuar 2002, kl 12.24
suhe on vabadus olla koos.. igaühe elu on tema enda juhtida ja igaüks ise valib oma seltskonna ja partneri ja voodikaaslase kas eluks või üheks ööks.. keegi pole kellegi omand - sünnitakse ja surrakse üksi, kaaslane eluks valitakse vabatahtlikult.. naised suhtuvad mehe kõrvalhüpetesse seetõttu karmimalt, et naised on need, kes sünnitavad ja hoiavad peret rohkem koos, kel on vastutustunne lapse ees suurem hoida pere koos.. armukadedus on täiesti loomulik inimomadus ning selles pole midagi halba, kui see paranoialiseks ei muutu juba..
 
bebe 31. jaanuar 2002, kl 12.57
nils, mis siis sellest?? (muide hiinas jääb varsti tänu ühelapsepoliitikale mõned miljonid mehi üle) Üks mees, üks naine. kes jääb üle, jääb üle. mehe truudusemurdmisele ie ole see mingi vabandus et "näe seal oli veel 2 vaba naist." See et võimalust ju oli on sama kui ma iga päev poest kreemikooke ostes end paksuks õgin, kes on siis süüdi, kas pood, kes mulle kooki müüs või? või mina, kes ma teadsin küll, et ei tohiks?
 
mina 31. jaanuar 2002, kl 16.42
krt, ma ütlen veel üks kord-ärge abielluge
 
>< 31. jaanuar 2002, kl 19.24
Jah,99% meestest petavad oma naisi!V6tan seda oma vanemate,sugulaste,vendade,koolivendade,s6brannade meeste ja t66kaaslaste j"rgi!Mitte keegi risti ette ei l66 ja k6ik v6tavad sealt kust v6tta annab.Kes on paadunud mitmenaisepidaja,kes kindlasti v"hemalt korra "raproovinud.Ja minu mees nendeseas.See 1% mehi,keda mul pole olnud 6nne kohata,kindlasti unistab petmisest!
 
kirke 31. jaanuar 2002, kl 21.14

><:

Kuradima hästi öeldud!!!
 
mina 31. jaanuar 2002, kl 23.44
...ja veel üks kord-ärge abielluge!
 
kirke 01. veebruar 2002, kl 00.49


To.mina:

Arvan: varsti, varsti,et tõesti,kas on seda pesvalu tarvis,näed linnukestel vabadus, siristavad veel uhkelt selg sirge ja rind ees,lisaks sellele pidevalt nokk maas ja saba taevas.
 
mina 01. veebruar 2002, kl 10.26
panid vist mingi killu maha, aga sorry, ei jaga ma selle killu pointi
 
Minake 01. veebruar 2002, kl 13.21
Muidugi ärge abielluge - Teil siis elu muretu. Pistke, ühesugused (head, aga elus pettunud) memmed pead kokku ja laske aina lõka-lõka....
 
mina 01. veebruar 2002, kl 15.39
muidugi abielluge-ja siis kiunuge kõigile kui paha mees/naine, muudkui petab, last ei kasvata ja raisk pappi ka eriti koju ei too. irw
 
Optimist 01. veebruar 2002, kl 16.01
To Indrek: 12 points! Loodan, et Sa pole sellisena ainuke!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!