Feministi nurgake
Surnud ring
 
Carmen 25. aprill 2002, kl 20.48
Mul seline mure-nimelt vahekord jõuab minu jaoks alati liiga ruttu lõpuni, mees nühib 5 minutiga paugu lahti,kui mina alles soojenen ja siis viskab ähkides ,puhkides end minu kõrvale nagu oleks kõik korras.Ei mingit eel ega järel mängu .Leidsin endale lahenduse -rahuldan ennast nüüd ise ilma mehe abita .Aga nüüd ongi probleem,et meest nagu küll enam ei taha ,sest see ei anna mulle midagi ja rahuldatud olen ka.Mis ma küll tegema pean ,mitut meest pidama hakkama ,siis saab vahekorda vähe kauem nautida või jäämagi ennast ise rahuldama?Mees ise on kõigest teadlik ,aga ta ütleb ,et ma erutan teda väga ja tal tuleb sellepärast pauk nii kiiresti.
 
Riina 25. aprill 2002, kl 22.35
Kui ta sind (lisaks erutusele, mida tekitad temas) vöi siis ka armastab, siis peaks ju tema eesmärk olema ka sulle rahuldust pakkuda - kas eelmänguga, järelmänguga vöi millal iganes. Minu meelest on see ebanormaalne suhtumine armastavate inimeste vahel, et vaata, mul läheb pauk lahti ja ma ei saa midagi teha, et sind ka rahuldada.
Räägi temaga veel!
 
mea culpa 26. aprill 2002, kl 00.54
palju sul siis vaja on?
15 min? kui sa ennast niikuinii ise rahuldad, valmista ennast siis 10 min jooksul ette ja ära meest niikaua ligi lase, kui on jäänud 5 min lõpuni ;-)
5 minutit on erutatud mehe jaoks teglikult üsna hea tulemus.
Aga see ei tähenda muidugi, et ta külma rahuga võiks öelda, et see on täiesti piisav.
Küsimus on kõigerohkem selles, mis on eesmärk, kas rahuldus oma äranägemist mööda või teineteisele vastutulek...

Sest teiseltpoolt võib ju ette kujutada, et siia kirjutab sinu mees, kes ütleb, et mingi jama on, naine erutub liiga aeglaselt...
kui mõlemad koos ei astu teineteise vajadusele sammu lähemale, ei olegi head lahendust olemas, ja kurtmine sel juhul on pehmelt öeldes lapsik.
 
Annili 26. aprill 2002, kl 03.42
Ot ot ot, aga kas selle nö ühe pauguga kogu asi piirdubki? S.t et kas nagu siis seks kestabki 5 minutit ja kogu lugu? Einoh, me madistame oma mehega ikka mitu tundi, kuni üks meist (või mõlemad) päris läbi ja väsinud on. Seks peaks nagu ikka fun olema, mitte kohustus:) Varane seemnepurse on lihtsalt mehe eripära ja ongi kõik. Proovige siis nt pikemat eelmängu ja anna mõista, et füüsiline lähedus võib muul ajal ka olla, kui ainult seksides.
 
oh aeg 26. aprill 2002, kl 08.22
Annili: :)) Sul on vist palju vaba aega käes, et iga alati mitu tundi madistamiseks aega üle jääb. Või teine võimalus - madistate nii harva. Saan aru, et kvaliteet seljatab kvantiteedi, aga mina küll ei viitsiks IGA kord mitu tundi madistada. Vahel on lausa tõmme kähkuka poole ja muist kordi ikka tahaks tõesti poole tunniga hakkama saada :))))
 
maias 26. aprill 2002, kl 08.32
Mulle meeldib kiire seks, on mõned poosid, mis toimivad minutitega. Aga seda võiks olla mitu korda päevas. Mees ei jõua:(
Tundidepikkused tuurid on harvemad, nendest jätkub paariks päevaks, enne kui uuesti tahaks. Aga minu mees arvestab ka minuga ja suudab hoida kui vaja:) Hea mees on mul:)))
 
karia 26. aprill 2002, kl 09.14
jeerum küll.... kas mehel siis keelt ega käsi polegi??? arusaamatu suhtumine, ausõna.
 
krt 26. aprill 2002, kl 09.45
no 5 min on ikka 5 min, mida teha kui on 30 sek? Kas siin peaksin ka mõtlema, et pean ise sammukese kuhugi lähemale astuma? Mulle igatahes küll ei piisa 30 sekundist isegi mitte mõnu tundmiseks... eelmäng võib ju olla ja ise võin ka ennast rahuldada, aga siis võiks suhe samahästi olla lesbiline, tahaks ikka meest kah.
 
kati 26. aprill 2002, kl 10.21
mnjahhhh esimene kord tuleb 5 min järel ära, teine kord 10 min, kolmas kord 15 min jne.. Laske spermal voolata!
 
Carmen 26. aprill 2002, kl 12.56
Aitäh vastuste eest,kuid mea culpale ütleksin niipalju,et jah olen küll võimeline ka 5 minutiga orgasmi saama ,aga siis peab enne kaua ilma olema mida ei jõua mees ära kannatada.Kui pikka aega koos on juba elatud ei ole erutus nii suur,et nii lühikese ajaga seitsmendasse taevasse jõuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!