Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Rahustid
 
Käbilind 26. aprill 2002, kl 13.22
Tean,et olen oma küsimusega vales foorumis aga te olete lihtsalt kõik siin nii super mõnusad ja targad, et küsin ikkagi siit!
Kas keegi teab mingit infi käsimüügis olevate rahustite kohta?
Ise pole enne kokku puutunud ja apteekri käest saab ju ka küsida, aga äkki keegi on ka ise proovinud ja teab soovitada!
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 13.25
parimad rahustid ei ole müügil ei käsimüügis ega ka kuskil mujal. mine otsi mujalt..merest, jõest, metsast.....
 
vovik 26. aprill 2002, kl 13.27
Korralik punnsuutäis kvaliteetset külma viina. Igasugune stress saab rabanduse ja põgeneb vingudes.
 
vitamiin 26. aprill 2002, kl 13.35
mis su probleemid täpsemalt on? Kui unega seotud, siis saab unisini ja muid, kui täpsemalt apteekrile seletada. Ka on ikka palderjani ja kannatuslille sisendavaid. Ka on head viirpuu ja veisesüdamerohu tinktuurid.
Tõesti, vahest on abi hoopis väikesest punnsuutäiest. Kui mulle ikka ükski rohi ei mõika, on lonks viina aidanud. Õlu oma humalaga kah hea. Aga mitte jumala eest rohtudega segi!
Aga miks sa arstile ei taha minna?
Ujumine ja töö värskes õhus, metsas kolamine praegusel aastaajal leevendavad ka kurvameelsust. Ning eriti hästi see, kui siin rubriigis teistele nõu annad. Ise ka täna kurb ja närvis kah. Nüüd juba hoopis parem.
 
Käbilind 26. aprill 2002, kl 13.53
Feliks:
Nagu võtan kivi ja hüppan järve või siis nöör kaela ja metsa......
Vovik:
hakkan alkohoolikuks või.....
tunduvad natsa ebameelidavad variandid....
 
Käbilind 26. aprill 2002, kl 13.56
Kardan,et vajan rahustit natsa kauem, kui punnsuutäis või jalutuskäik aidata võiksid.....
Ja korraliku pitsikese võtan täna kindlasti aga tööl on ka ju vaja käia ja norm. inimesena asju ajada...selle jaoks ka tavalist rahustit vajaksin
 
Vanaeit 26. aprill 2002, kl 14.05
Minu vanatädi turgutas ennast pikaajalises stressitekitavas olukorras viibides koirohutinktuuriga ja tal paistis sellest abi olevat. Aga eks igasugused tabletid ole muidugi tõhusamad, neist kahjuks ei tea suurt midagi.
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 14.08
Käbilind:
ole nüüd..kivi...metsas ja mere ääres käiakse selleks, et seal elu üle mõelda..ja mõte ei pea olema too, et kuidas ma seda lõpetan. Loota saad alati vaid iseendale...ja väga vähestele teistele inimestele. Rahustid on vahepealne abinõu...paraku aint abinõu talumiseks mitte aga põhjuste kõrvaldamises. Selge mõtte asjast jagu saamiseks saad ikagi vaid iseenda peas. Ja kui tõesti ongi enesetapp see kõige ainukesem lahendus, siis jõuad jah selle mõtteni..ja mis parata - ju jäid siis eluvõitlusele alla. A ma ei usu, et Sa nii nõrk oled...suudad küll ..ja ära püüa endale vastupidist tõestada.
 
vovik 26. aprill 2002, kl 14.12
Käbilind: heh, sa oled nagu Koit Figaro-Siin-Haavatud-Seal Kreisi Raadiost. :) Feliks soovitas sulle lihtsalt looduses jalutamist, mina väikest kähmakat. Ja sina? Sina tahad narkomaaniks vägisi hakata oma tablettidega!
 
blue 26. aprill 2002, kl 14.13
Ikka tohtrilt...tavaliselt perearstiltki... võid küsida.
 
vivace 26. aprill 2002, kl 14.16
Peaksid ikkagi arsti juurde minema ja tema oskab sulle soovitada.
Usun, et paljad palderjanitilgad sind ei aita(kui see on tingitud sinu terviseprobleemist)
 
Käbilind 26. aprill 2002, kl 14.18
Sorry,mu aju on lihtsalt kokku jooksnud ja sellega kaasnevad imelikud kommentaarid minu poolt... enesetapule pole ma mitte mõelnudki ega hakka ka mõtlema....püüdsin lihtsalt nalja teha..aga ei õnnestunud
blue: Arst pakkus juba ka rahusteid aga siis arvasin,et olen tugevam ja saan ilma hakkama..rohkem küsima ei lähe
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 14.19
Vovik: ah teeme ise kähmaka ..tegelt veel parem õlled looduses..käisin vahepeal..tead täitsa annab juba grüünesse minna..mätas kuiv. Tuled ka Käbilind?:)
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 14.24
Feliks: Võibolla isegi tuleksin, aga siin on kaks aga sees....
esiteks ei usu et pakuksin praegu eriti head seltskonda
ja teiseks oleks vist veitsa veider kui õhtul töölt koju minnes mehele teataksin, et : kallis ma lähen nüüd neti tuttavate Feliksi ja Vovikuga õltsi panema
Või kuidas.........
 
Sippsikk 26. aprill 2002, kl 14.27
Kunagi (2 aastat tagasi) olid apteegis sellised väikesed pruunikad pillid- Take it easy. Minule aitasid, aga otsi mõni hea sõber üles (ehk meiegi sobime) ja laadi ennest maha.
Aitame koos ähkida ja kiruda kui vaja.
Muideks - piparmünditee on ka rahustav.
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 14.27
Käbilind: ei ma mõtsin kohe..mere ääres on õhtiul jahe. Praegu täitsa ok...aga õhtul mine mehega..mul tänane õhtu juba kinni - töö sihuke:( MUl praegu vaba aeg:)
 
Käbilind 26. aprill 2002, kl 14.28
14:24 on ikka Käbilinnu kommentaar..sorry Feliks
 
Käbilind 26. aprill 2002, kl 14.31
Feliks: Mulpraegu kahjuks tööaeg....ja selliste ajudega nagu mul paegu läheb töö väega aeglaselt...nii,et pean kahjuks loobuma.aga sinu pakkumine on väga armas, aitäh!
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 14.32
Käbilind: ..mis parata:( Oleks Vovikuga lkuuland, mis mure Sul on...joond vaikselt õlut..lahendusegi leind....tujugi parandanud...ja ei mingit rahustit:)
 
Käbilind 26. aprill 2002, kl 14.39
Oh, kui sellele murele oleks vaid võimalust lahendust leida....selles see probleem seisnebki, et ei ole mingit head lahendust,on ainult halb ja väga halb lõpp sellel probleemil.
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 14.42
Käbilind: olend nüüd...Rutiku laulab: ka halval ajal käib kell edasi...
 
Tess 26. aprill 2002, kl 15.00
Käbilind, kullake...ära nukrutse.Muretse hetki, kus unustad mingiks ajaks mure...Muretsemine käib nõnda...Mõni hea filmikassett kodus vaatamiseks...või veel parem...hea teater.
Draamas on pühapäeval komöödia "Rahauputus".Käisin eile...saad kolm tundi ennastunustavalt naerda...Tõeliselt hea inglise huumor.Meeldib ka su mehele, ma arvan...Praegu peaksid saama veel nn.viimase pakkumise pileteid...:)
Päikest sulle:)
 
kogenu 26. aprill 2002, kl 15.35
Kui ise ei suuda ikka toime tulla, saab abi antidepressantidest.Neid võib kirjutada nii psühhiaater kui ka perearst , näiteks cipramil või nycoflox. Aga tarvitada tuleb 4-6 kuud vähemalt, paarist nädalast pole kasu. Tõstavad meeleolu ja aitavad stressiga toime tulla. Ravimid küll probleeme ei lahenda, aga mõnikord võib inimene olla nii nurka surutud ja masenduses, et ei suuda asjadesse adekvaatselt suhtuda. Samas loodan, et ilus kevad ja päike mõjuvad tervendavalt ja annavad optimismi.
 
kassikakk 26. aprill 2002, kl 15.40
Rahusti on hea (aga ajutine) vahend aja maha võtmiseks, kui on juhe tõsiselt kokku jooksnud (mitte halvas mõttes! Pigem just liigsest mõtlemisest ja muretsemisest).
Kas Sul on piinlik minna arsti juurde, et nüüd rahustit küsida? Pole ju põhjust! Ütledki, et vat nüüd tunned selle järgi vajadust. Ta oskab Sulle parima välja soovitada.

Üldiselt pooldan ka mere ääres lõõgastumist ja hea filmi vaatamist, aga on seisundeid, kus esimesest pole tolku ja teist ei saa nautida, sest mõtted on kinni jooksnud.

Julgust arstilt ravimi küsimisel :)
 
Käbilind 26. aprill 2002, kl 15.40
Maendus on praegu sellest, et tervisega on halvad lood ja arstid räägivad ka erinevat juttu, selle pärast ka tahaksin midagi looduslikku kuni opil ära käin ja siis juba olenevalt uudistest vaataks edasi
 
kassikakk 26. aprill 2002, kl 15.49
Käbilind: arusaadav. Katsu mitte liiga palju ette mõelda. Ela päev korraga. Mõttes lepi kõikvõimalike halbade stsenaariumitega. Lihtsalt lepi, südamest.
Ma olen oma kogemustest (ja mitte ainult oma) täheldanud, et just siis, kui olen siiralt eneses leppinud mingite asjadega, siis lahendus tuleb positiivne. Aga leppimine/loobumine peab tulema tõesti sügavalt hingest ja kavalaks sihiks ei tohi olla positiivse lahenduse saamine (muidu ei toimi :( )
 
blue 26. aprill 2002, kl 17.29
Näh... kakk taas mul sõnad suust võtnud. :)
Ise ka igatsugu üle elanud ja praakisin arsti pakutu välja (üritasin monumenti vist mängida)...hiljem siiski küsisin... küsi kasvõi igaks juhuks ja kasvõi 10 tabl jagu. Et on olemas...kui ikka täitsa kehv olla. Noid on ikka vägaväikseid annuseid olemas ja justnimelt leebeid ja kõrvalnähtudeta (ise olen alati olnud väike tabletivõtja ja vilets -taluja)... Sest parim, mida sa enese heaks teha saad ongi ju emotsionaalne ja vaimne tasakaal ning kõikvõimalikul kombel ja parem kui hästi tihti.
 
Liisa 26. aprill 2002, kl 19.04
Kui te veel kursis pole,siis käbilind põeb väga rasket haigust nagu vähk ja ,et mitte kogu aeg närveerida palubki abi,aga mis aitab siin mere ääres jalutamine,kui tead ,et võibolla sind paari kuu pärast enam pole.Parim soovitus talle oleks pöörduda psühholoogi pool,kes peaks töötama ka onkos ja kes nõustab vähihaigeid.
 
blue 26. aprill 2002, kl 21.29
Liisa???
Mere ääres kõndimine pole keskile kahju teinud... Küll aga ettevaatamatu sõnade kasutamine... :(
 
Liisa 26. aprill 2002, kl 22.28
blu kallis ära ärritu palun ,ei ole kedagi solvanud seda on käbilind ise oma varasemates kommentaarides öelnud (et küljes see haigus)ja tahan päriselt teda aidata,mitte ei tule siia nõmedusi ütlema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!