Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
ei usu inimestesse
 
Naine 26. aprill 2002, kl 15.21
Kuigi olen ise korduvalt elus kõrvetada saanud tundub vahel mullegi, et natuke kummaline on mõnedel see vaade elule - nagu appi1 hommikul ärkan ühega, õhtul olen teisega no öelge mida teha? Tahaks teistelt ausust, siis peaks ka ise aus olema.
 
Sippsikk 26. aprill 2002, kl 15.22
Vat nii oleksidki pidanud alustama, aga mitte nii, et pärast siinse foorumi külastamist... jne.
Loomulikult on halbu asju palju,eriti veel siis kui ajakirjandus vaid nendest elatubki. Aga viska nüüd roosad prillid nurka ja tule reaalsusesse. Näed ju kuidas iga foorumlane püüab midagi enese ja lähedaste jaoks paremaks muuta. Aga inimestest usu ikkagi head, sest seda nad ju on, kui hästi vaatad.
 
ka 26. aprill 2002, kl 15.25
Esimestel kordadel siin uidates sain ka ise kerge trauma. Olin mitu aastat kodus olnud ja selliste teemadega üldse mitte kokku puutunud. Nüüd on mul ausalt öeldes üsna ükskõik, üha sagedamini saan hoopis hea kõhutäie naerda. Issanda loomaed on ju suur ja liigirikas. Nii, et kasuta hoopis võimalust ja avarda oma maailamapilti. Liig tõsiselt ei tohi siinsetesse kommijatesse küll suhtuda. Ja positiivne on see, et sa ei näe ja ei tunne neid inimesi siin. Selles ei tasu muidugi eriti kindel olla, sest võib-olla just sin usiresäärne kolleeg osutub Feliksiks.
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 15.32
X : vaat asi ongi selles, et sa n harva siin käid ja siis teed järeldusi..mis otsekui lõplikud. Kui sa enne järelduste tegemist natuke rohkem jälgiks, küllap teeksid teistsugused järeldused.
Niisiis: mis mure Sul on?:)

..ja lehvitan Ka-le..(reaalis:)))
 
Käbilind 26. aprill 2002, kl 15.37
Ka: Hästi ja tabavalt ütlesid..
Jah, eks siin ongi ju võimalus igaühel natsa pajatada oma murekeseks..ja ühe mure võib ka teisele lausa koomiline situatsioon tunduda..ei sa ju seda pahaks panna
 
x 26. aprill 2002, kl 15.45
feliks... sind ma austaltöeldes ei kommenteriks, aga... kui sa siin õli tulle valad, siis ma tulen ikka sinu pingutustele vastu... fakt on see, et oled selline inimene, kellega kunagi tutvuda ei tahaks. ja ma tunnen siiralt kaasa naistele, kellega sa lävid.
aaa... muuseas mingi paar nädalat tagasi puutusin ma kokku sinusuguse õudusega, kes minuarust keskea kriisi põdes ning kes peale minuga "tulevahetust" ysna vait oli, sest tema kilomeetrine ego kõvasti haavata sai. aga eks tema elu läks sama rada pidi edasi nagu varem ja täpselt sama ilmselt juhtus ka minu eluga.... kahju oli muidugi sellest, et ma järjekordselt tõdema pidin, et mõned mehed on nii iseloomutud ja mingi looduse või jumal teab mille taha poevad selleks, et lihtsalt keppi saada ning kõik muidugi sellise keerutamise saatel, et anna olla. ja te julgete ennast veel meesteks (siis nö tugevam pool) nimetada... pathetic!
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 15.46
Ka on Feliksit juba ammu märganud. :-))
 
Norija 26. aprill 2002, kl 15.49
Hohoo! Siin käivad ju praegu üsna kenad ja meeldivad inimesed. Ja neid on päris palju. Ja loomulikult on paljude inimeste hulgas ka palju inimesi, kellel on palju probleeme.
Kusjuures, ma olen peaaegu kindel, et hoolimata neist muredest ja murekestest on pea kõigi siinsete inimeste arvates elu tegelikult üks paganama ilus asi. Eks ju?
 
sandra 26. aprill 2002, kl 15.51
norija: jep:) elu on ilus nii roosade prillidega kui ka ilma:)
 
ka 26. aprill 2002, kl 15.52
15:46 olin Liba-Feliks
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 15.57
X: aaa...Sa oled ka aru saanud, et ma käin mööda tänavat ja kepin igat vastutulijat? Eksid:)) A saad andeks, sest sa pole esimene, kes arvab et tolerantsus ja rahulik suhtumine maailma asjadesse tähendabki laussuguelu:) Võta näpust:)) Mul pole isegi armukest muide:))
A miks Sa nõnda vihane oled?
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 15.59
Miks x siin üldse käib kui ei meeldi ja nagu sa ütled, et sa ise ei kurda siin oma muresid- palun jäta siis teised rahule. Sa oled suht ülekohtune praegu.
 
mac wolfe 26. aprill 2002, kl 15.59
oi, x, mulle meeldib su tulisus, aga väga tõenäoliselt pole sul selle tulisuse tõttu mahti natukenegi aimata, missugused siinkirjutavad mehed tegelikult on...
esimene kivi teise kapsaaeda visaku see, kes ise puhas on ;-)
 
Käbilind 26. aprill 2002, kl 16.07
Ei tahaks küll halvasti öelda, aga tundub, et X-il ongi praegu väike mure mida ta siin leevendada püüab (meie abiga)aga ta on lihtsalt nii uhke ja kõrk, et seda siin otse tunnistada......
Palun väga X, kui selline norimine siin sinul tuju paremaks teeb või probleemi lahendab lase aga käia, aga lihtsam oleks ikka vist ilusasti oma murekesest rääkida........
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 16.10
15.59 ei ole mina....see on keegi teine!
 
vivace 26. aprill 2002, kl 16.12
Ettevaatust mehed - X pritsib sappi
 
Maasu 26. aprill 2002, kl 16.14
Olgu nädalavahetus Teil ilus!
 
Fööniks 26. aprill 2002, kl 16.15
kesse seal oli, kes ütles, et tema Feliksiga reaalis lävida ei taha, mina ei usu, et Feliks kah temaga tahaks... rohkem tolerantsust palun! inimesi on NIII erinevaid. Mina näiteks ei lävi kah reaalis paljude tüüpidega (ntx ebaintelligentsed lahmivad kritikaanid jne.)... a samas on palju selliseid ka, kellega lävin, nii et valik on jummmala vaba kõigil, keegi ei sunni kedagi kellegagi suhtlema :)
 
x 26. aprill 2002, kl 16.18
kuna käbilind meil siin suure läbinägelikkusega hiilgab, siis ma paluksin ka sul (oled ehk sensitiiv?) ka öelda, mis mure mind piinab? ja mis otsast ma seda lahendada tahan ja kust väljendub see, et ma seda teie abiga just teha tahan?
teie abi ma tõesti ei vaja :) sest muret mul ei ole. võtke või jätke... ei saa siin nutta, et märjaks ei lähe, et mees on halb, et raha pole jne. kahjuks on mul teiega (siis foorumigrupist jutt) võrreldes väga.. väga ilus elu :) ja mis kõige tähtsam.. muretu elu!
seega ma tõesti ei kuulu teie sekka (pole mul ju muret, mida arutada/jagada või ehk olen nagu karsklane keset anonüümseid alkohoolikuid) ja saba jalgevahel jalutan siit minema. vabandage, et oma arvamust julgesin avaldada.
ilusat nädalavahetust!
 
Feliks 26. aprill 2002, kl 16.21
X: ilusat nädalavahetust Sullegi....a kummalin, et mul kah olulisi muresid pole..et m aka ei kuulu siia siis?:) A miks niisama ei võiks mõnusate inimestega (ja ka vahel pritsivatega) suhelda ja toetada neid?
 
sandra 26. aprill 2002, kl 16.22
x: thanks:))) kaua pole nõnda naerda saanud
 
Käbilind 26. aprill 2002, kl 16.24
Jumal küll, X kui sul mingit muret ega probleemi ei ole siis oled ju küll masohistlike kalduvustega, et siin lehel pahade inimeste kommentaaride lugemise ja vastamisega ennast piitsutamas käid.....
Ilusat päikselist ilma sullegi!
 
Sippsikk 26. aprill 2002, kl 16.31
Ehh, naer läbi pisarate, üks mure ikka on - maailm on hukas ja mine üks vaene lilleke sääl sees.
 
Shy 26. aprill 2002, kl 16.34

Ei usu vahel mina ka - pool tundi, pool päeva jne. Ja siis saan jälle aru, et inimesed ongi sellised ja sellistena armsad,
mina ise ka. Ei ole see siin sopaauk -lihtsalt ollakse avameelsemad kui naabrinaise ees näiteks .
 
Shy 26. aprill 2002, kl 16.34

Ei usu vahel mina ka - pool tundi, pool päeva jne. Ja siis saan jälle aru, et inimesed ongi sellised ja sellistena armsad,
mina ise ka. Ei ole see siin sopaauk -lihtsalt ollakse avameelsemad kui naabrinaise ees näiteks .
 
Shy 26. aprill 2002, kl 16.34

Ei usu vahel mina ka - pool tundi, pool päeva jne. Ja siis saan jälle aru, et inimesed ongi sellised ja sellistena armsad,
mina ise ka. Ei ole see siin sopaauk -lihtsalt ollakse avameelsemad kui naabrinaise ees näiteks .
 
Fööniks 26. aprill 2002, kl 16.44
X. kui järele mõelda, siis sa tõesti ei kuulu meie hulka. Kasva vaimselt natukesekene ja siis tule tagasi :)
 
chameleon 26. aprill 2002, kl 17.34
Kuidas see nüüd oligi...

Ma tean küll et inimesed
ei ole ilusad
ei ole head ei targad
aga ma usun ikka veel
et nad on inimesed
nii nagu puu on puu
nii nagu rohi on rohi
nii nagu vesi on vesi
ja õhk õhk õhk
on veel hingatav

E.Park

Ilusat nädalavahetust sulle, tramm!
ja kõigile teistele samuti!
 
saba 26. aprill 2002, kl 20.17
Ei arva küll, et sellepärast vait jäädakse, kui keegi järgmine kommenteerija on saba peale astunud. Mul ka vahel väitlus pooleli jäänud seepärast, et tähtsamad tööd on päevakavas ette tulnud ja pole mahti väitluse edasist käiku jälgida. Kui nädala pärast aga uuesti tulla, on teema teistel juba päevakorrast maas... Mida siis ikka tagantjärele hõisata...
 
Mercantile 30. aprill 2002, kl 01.47
tramm--ära võta tõsiselt,sest alguses saavad vist enamus shoki...ma kaaa,aga nüüd harjunud,aga matsinaiseks ikkagi´ei hakka!!See pole lihtsalt loomuses....aga kritiseerida ja oma arvamust on kift anda...olen naiselikult jonnakas ja tahan tundmatutele midagi vastata,aga alati ikka mõtlen,kui ´vastan....auru saab ju koduski 'välja lasta!..aga siin on võibolla selliseid palju,kes kodus ei saa midagi rääkida,sellep. ka selline foorum,ega see niisama tulnud siia!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!