Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
üks tualett uhkem kui teine
 
jõulupeotu 10. detsember 2002, kl 16.16
Minul on kurb tunne. Firma jõulupidu tulemas, mina vist ei lähe. Ma ei saa kolmandat aastat järjest sama piduriidega minna, aga raha uue ostmiseks ei ole. Tean, et peaksin sellest lihtsalt üle olema, aga ei suuda. Teised on alati nii uhkelt riides. Ja istungikodus hoopis.
 
variant 10. detsember 2002, kl 16.20
Aga kas ei oleks mõeldav laenata piduriiet sõbrannalt? Meie sõbrannadega näiteks laename küll üksteiselt just selliseid piduriideid, sest no tavaliselt jäävad sellised hilbud peale paari korda kandmist kappi seisma ja sõbrantsidel samuti.
 
... 10. detsember 2002, kl 16.20
Ära ole nõme. Kah probleem.
 
Suusi 10. detsember 2002, kl 16.27
Sul veab, et firma hoolib oma töötajatest ja teeb peo. Igaüks ei tööta sellises firmas... Nuuks...
 
A 10. detsember 2002, kl 16.29
to jõulupeotu:
miks sa arvad, et keegi mäletab, mis sul eelnevatel aastatel seljas on olnud?
äkki tähtsustad üle?
 
jõulupeotu 10. detsember 2002, kl 16.35
Ei tähtsusta üle. Meid on kokku 12 inimest ja nendest 6 naist. Praegu juba käib sellesisuline teema ringi. Varianti ei ole, et ei mäletata.

Sõbrannadelt laenamise variandid langevad ära, kuna olen neist oluliselt pikem.

...-le ütleks niipalju, et kes sa selline oled, et tuled mind nõmedaks sõimama? Mida sa tead minust ja keskkonnast, kus töötan?
 
rosin 10. detsember 2002, kl 16.45
a nagu midagi kombineerida...õmmelda kiirest ise ei jõuaks???
 
A 10. detsember 2002, kl 16.50
äkki saad laenutada kuskilt?
ma küll ei tea, mis see maksab..
ja tegelikult.. mis siis ikka, kui vaadatakse, et sama riietus? kas see halvendab oluliselt su enesetunnet?
 
jõulupeotu 10. detsember 2002, kl 16.53
A, poleks muidu teemat püstitanud...

Laenutuses tuleb tagatisraha jätta sellises summas, mida ma isegi korraks kuskilt välja ei võlu.

Jah, tänan reageerijaid.
 
A 10. detsember 2002, kl 16.57
uudishimust veel. et mis pidulikus kohas te siis käite, kus nii uhkeid tualette vaja?
äkki ikka annaks kuidagi midagi kombineerida?
kahju ju ka, kui muidu minna tahad, aga riiete pärast minemata jätad..
 
lohutaja 10. detsember 2002, kl 16.59
oled ikka kah .. kombineeri midagi kokku ... laena sõbranna käest mingi topp või korsett või ilus pluus ja pane väike must seelik või mustad püksid

mis number sa oled? ma annaks sulle oma kleidi, millega ma olen täpselt 2 korda käinud ... ja tundub ka hirmus vana ja kantud olevat :) seisab niisama
 
jõulupeotu 10. detsember 2002, kl 17.05
A, meil on kinni pandud eraldi ruum ühest eliitrestoranist.
lohutaja, olen 180 pikk ja 38-40 riided.

Luban teile, et lähen koju ja mõtlen tõsiselt sellele kombineerimise võimalusele.
Väga tõsiselt.
THANKS
 
lohutaja 10. detsember 2002, kl 17.08
no mu kleit on 38 number ja ise olen 168 aga kleit on täitsa pahkluuni, nii et ehk ei olegi sulle väga lühike ...

kui hätta jääd, siis hõika homme siin, aitame! :)
 
jõulupeotu 10. detsember 2002, kl 17.11
Kalli, lohutaja
 
Kats 10. detsember 2002, kl 17.16
Kust sa laenutada proovisid? Diplomaadis küll nii hulle tagatisrahasid ei tahetud ja olen sealt ise mitu korda pidukleiti laenanud

*väikesepalgaline olen :(
 
ignorant 10. detsember 2002, kl 17.23
Mina kavatsen küll minna firma jõulupeole praktiliselt samas riietuses, milles eelmiselgi aastal, võibolla mõnd detaili pisut varieerides. Ostsin siis endale üsna kena ja korraliku piduliku kostüümi ja leian, et isegi kui raha jätkuks, oleks järgmise “tualeti” kappi seismaostmine selge raiskamine. Sest ega tänapäeval kohti, kuhu korralikus piduriides minna, õieti polegi, teatris-kontserdilgi ntx käiakse pigem igapäevariietuses...
Ja kui siis mõni “suurilmadaam”, kes iga aasta üha uuemas ja uhkemas esineb (leidub neid meiegi firmas) mõne omasugusega minu riietuse teemal soss-soss teeb, siis – no las klatšivad rahus, kui vaesekestel midagi huvitavamat arutada pole...
Ja üleüldse, kus see kirjas on, et samas riietuses ei tohi mitu korda järjest pidus käia? Krt, ise mõtleme endale mingid keerulised reeglid-piirangud välja ja hoiame siis nendest kümne küünega kinni, selmet asja külma kõhuga võtta!
Ja üleüldse, irooniliselt muiata ei tuleks mitte selle üle, kes endale piisavalt uhket tualetti ei suuda hankida, vaid hoopis selle üle, kes uhkeldab hirmkallites hilpudes, mis talle tegelikult üldse ei sobi. Ja selliseid pole mitte vähe, alates presidendi vastuvõtust ja lõpetades kasvõi firmapeoga.
 
doc 10. detsember 2002, kl 18.44
Ma 175 pikk, vedeleb üks maani, õlapaeltega, täitsa kobe kleit kapis, ise olen temaga ka paar aastat tööpidudel käinud ja nüüd polegi teist nagu kuhugi selga panna. Kott ja kingad (vist 40 v 41) on ka sobivad juures. Kui sul ikka häda väga suur, võin ka laenata (elan Nõmmel).
Aga seal Ravi tn kleidilaenutuses minu meelest kah ei võeta tagatisraha suurt. Ja laenuraha polnud ka palju.
 
tibu 10. detsember 2002, kl 20.38
Minu jaoks pole tualett küll peol esmatähtis. Tuju on tähtsam. Kui ikka mingit pidutuju pole, jätan kasvõi mitu kuud oodatud peole minemata. Mida teised minu tualetist arvavad, see mulle tõesti korda ei lähe. Ausalt öelda ei mäleta ma ise küll, mis kellelgi teisel aasta tagasi seljas oli. Huvitavad kaaslased meenuvad millegi muu järgi... Igavaid ei mäleta nagunii.
 
lisaja 11. detsember 2002, kl 09.24
soovitused langevad ignorandi omadega 100% kokku:)
 
jopski 11. detsember 2002, kl 09.45
no kui kleiti ei jõua osta, siis jääb võimalus iga aasta töökohta vahetada ja probleem on lahendatud kuni riiete viledaks kulumiseni
 
kah hädaline 11. detsember 2002, kl 09.58
laenutustes nõutakse tagatiseks mingi 1000 krooni ringis ning rahakest küsitakse 500kroonist.........minu arust see odav nüüd küll ei ole
 
aknapesija 11. detsember 2002, kl 10.03
ma lähen dressides, ostsin just ilusa musta värvi Adidase dressi :)))
 
kass 11. detsember 2002, kl 10.05
mine kola kaltsukastes-vahest leiab sealt selliseid vapustavaid asju, ka peokleite. pesed puhtaks, teed korda-ja mitte keegi ei saa arugi, kuskohast uhke tualett pärit on:)
 
Õnnelik 11. detsember 2002, kl 10.58
Kui oled saatjaga, siis võin laenata tumesinist lahtise selja ja paljaste õlgadega maani sametkleiti. Näeb vapustav välja. Kuna pihikuosa on liibuv ja rinnahoidjat kanda ei saa, siis sobib suurusele 75-80A. Kui oled naisteseltskonnas, siis sellist tualetti muidugi kanda ei saa... Pikkus (sinu 180) muidu OK.
Anna teada, kui vaja.
 
info 11. detsember 2002, kl 11.12
kallis joulupeotu,

olen samuti nõus Sind abistama, ise 180 pikk ja kannan samuti 38-40, oleneb hilbust, tegumoest jne.
kui oled huvitet - kostüüm koosneb kleidist (lühike varrukas) ja jakist, värv on selline roostepruun ja viskab kuldset helki.
 
dere 11. detsember 2002, kl 14.05
Tere Jõulupeotu.
Minul vedeleb kapis must, hõbedaläikelised niidid sees, ilma varrukateta pahkluudeni keha järgiv kleit. Tagant väga pika lõhikuga ;) 178 cm pikkusele, 38 number, D rinnaümbermõõdule. Kui sellega mingi sall õlgadele võtta, siis on imeilus. Kui hästi pidulik, siis pikad kindad jne. Mõtle edasi.
 
RIIN 11. detsember 2002, kl 15.11
kas seal firmas oled sina kõige väiksema palgaga töötaja? või mismoodi selline olukord, et "kõigil niiii uhked" ja sul mitte midagi.
 
võõras 11. detsember 2002, kl 16.16
mul tekkis Riiniga sama küsimus. aga arvan aru saavat, miks muretsed. see on selline enda sisemise hea enesetunde küsimus. teisalt ma ei saa neist aru, kes end n-ö üle riietavad. õhtu restoranis pole ju presidendi vastuvõtt, kuhu kõik uhkemad suled selga panna.
 
female17 12. detsember 2002, kl 02.55
oh nii armas minu arust kuidas Teie kõik siin omi pidu-hilpe võhivõõrale pakute! :)))))

(endal üldse puuduvad siuksed asjad ja vajdus nende järele ;))
 
:-) 12. detsember 2002, kl 14.46
Appi, kas inimkond on tõesti niii mandunud, et foorumis tuleb kurta, et pole midagi selga panna, et peole minna ja siis lohutust oodata. Mina käin küll peol tuju pärast, mitte ennast näitamas ja teisi vaatamas. Mis firma see selline on, kus pidu toimub eliitrestos, 11-l on raha, et midagi selga panna ja 1 istub rahata ja nutab?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!