Feministi nurgake
Mees ja stringid????
 
suusi 26. mai 2003, kl 18.53
Kõndisin tänava peal ja minust kõndis mööda üks mees. Välimuselt täiesti tavaline ja siis jäi mu pilk korraks ta kannile püsima (irw) ja oli näha, et tal olid püskte all stringid!! No andeks mehed, aga stringid võiks jääda siiski naistele. Ärge kantke siis üldse midagi, aga stringid? no ei .....
 
mõtlikmann 26. mai 2003, kl 18.57
Mulle nii meeldib jälle kui mees stringe kannab. Minu oma kannab koguaeg ja mina ka.
 
no ei 26. mai 2003, kl 19.55
ei, absoluutne ei! minu arust on see big turn off. hale naljakas....las ikka naised kannavad neid.
 
pastel 26. mai 2003, kl 20.12
Mis näda on, kui mehed stringe kannavad? Ilusad pringid kannid rõõmustavad ka naiste silma ... mulle küll meeldib:)
 
coco 26. mai 2003, kl 20.38
pededel ok, oma mehel mitte mingil juhul
 
suusi 26. mai 2003, kl 20.45
To coco
täpselt
 
irka 26. mai 2003, kl 21.52
Minu mees on pedest väga kaugel, aga stringid kinkisin ma talle ja ilusa pepu puhul on see väga seksikas !!

Et naised ainult peaks stringe kandma ? No, aga miks siis naised ei võiks ainult seelikut kanda, las püksid jäävad meeste jaoks ?!
 
liizu 26. mai 2003, kl 22.02
ehhee, võrdõiguslikkus on üks asi.. asja esteetiline külg on midagi muud :D
 
mandoliin 26. mai 2003, kl 23.41
Stringid meeste jalas imevad ikka täiega. Kusjuures nende kandmiseks peab ikka kena vormis tagumik olema ...
 
mari 27. mai 2003, kl 01.02
issand kui imelikud naised te siin olete. ma ei saa küll aru, miks mees ei või stringe kanda, kui on ilus väike pepu? Või on teie meestel kõigil sajakilosed tagaluugid? no sel juhul ei kõlba sinna ükski aluspüks ümber nagunii.
 
Citizen Kane 27. mai 2003, kl 03.06
to: liizu

Ei ole 2 erinevat asja. Kuigi ise ei paneks vabast tahtest iialgi stringe jalga, siis kui leidub mehi kes seda vajalikux peavad, andku minna.

Ehk siis asja iva: while I may not agree with what you say, I will defend to the death your right to say it.

Mulle on paksud naised ka big turnoff, aga ma ei nõua seepärast, et nad tänaval ei käiks.
 
Feliks 27. mai 2003, kl 07.25
...alles see oli, kui stringe kandvad naised eranditult litsid olid......
 
Fiii 27. mai 2003, kl 08.43
to mandoliin:
Aga kas naistel ei pea olema ilusad treenitud kannid stringide jaoks. KOHUTAV on silmata rasvast eite stringid pekkide vahele ära kadumas..... ööööööäääääkkkkkkkkkkkk!
 
Lota 27. mai 2003, kl 09.32
 
Lota 27. mai 2003, kl 09.34
proovime siis uuesti, kui esimene aiataha läks...
to mari
minu mehel on küll väga treenitud ja sportlik pepu, aga stringe tema jalas küll ei kujuta ette. Ta on lihtsalt liiga palju mees, et midagi sellist jalga panna.
 
kohalik mees 27. mai 2003, kl 09.46
Hmmm, kuum teema :)).
Tegelikult tekkis reaktsioone lugedes paar küsimust. Esiteks naised, vastake ausalt, miks teie stringe kannate. Ja teine küsimus on see, et te olete praktiliselt omaks võtnus peaaegu kõik meeste riietusesemed, ka bokserid (sic!), ilma et see probleeme tekitaks ja te ennast mingiteks androgüünideks peaks, aga mehed ei tohi midagi teie garderoobi sarnast kanda!
 
Heldur (TÕELINE MEES) 27. mai 2003, kl 10.09
Mees peaks enne stringide jalgatõmbamist:
1. põhjalikult järele mõtlema;
2. hoolikalt raseerima;
3. võibolla ka amputeerima.
 
mari 27. mai 2003, kl 10.43
tähendab, kui te naised ei ole veel tähele pannud, siis stringe müüakse ka meestepesu osakondades, nad ei pea neid naisteosakonnast ostma. Seega järelikult on tegemist täiesti normaalse meeste pesuesemega ja mitte mingi naiselikkuse vms-ga.

To kohalik mees: kannan stringe harva, sel puhul, kui on vaja jalga panna natuke rohkem ümber olevad püksid ja ei taha, et pesurandid näha oleks. No kõiki meeste riietusesemeid ei ole ikka omaks võtnud, lipsu ja triiksärki veel ei kanna ja küllap oleks tõesti veidi imelik, kui mehed rinnahoidjaid kandma hakkaks, aga stringide kandmises ei näe tõesti mingit surmapattu või perverssust.
 
arvamus 27. mai 2003, kl 10.57

stringid mehe seljas on perversne! Umbes sama hea nagu mees kannaks rinnahoidjat.
 
arvamus 27. mai 2003, kl 11.01
kohalik mees,


'Esiteks naised, vastake ausalt, miks teie stringe kannate. Ja teine küsimus on see, et te olete praktiliselt omaks võtnus peaaegu kõik meeste riietusesemed, ka bokserid'

naisena kannan stringe sellepärast,et:

-püksikute randid jäävad ju muidu liibuvate riiete all näha
-mugavus:tavaliste alukate servad nihkuvad käies paigast ära aga stringid püsivad kogu aeg paigal

mehed aga kandku boksereid.Naised kandku pitsidega stringe.

aluspesu peaks ikka jääma kummalgi sool erinevaks.Või tahate te mehed varsti rinnahoidjaid kah kandma hakata?
 
kohalik mees 27. mai 2003, kl 11.06
To arvamus: vot, ise tunnistad ju tegelikult üles et kannad stringe mitte sellepärast, et nad ekstra naiselikud oleks vaid mugavuse pärast. tead kui jama on muuseas suvel autoga bokseritega või tavaliste aluspükstega sõita.
 
püx 27. mai 2003, kl 11.11
Krt, stringid meeste jalas (ilusa pepuga meeste jalas) on veeeeeryyyyyy sexi!!!!
Natike vanamoodsad olete siin.
Võibolla olete raamatutest juhtunud oma elu jooksul lugema, et no näiteks 19.sajandil püksid naiste jalas oli ülim tabu ja väga taunitud.
Elu läheb edasi ja miks siis mehed ei võiks kanda stringe??!!
Kuskil pole ju kirjas seadust ja klassifikatsiooni, et stringid on mõeldud ainult naistele ja bokserid meestele. Rinnahoidjal on ka näiteks see funktsioon, et toetada rindu, et need naiste küljes nn. "ilusad ripuksid"... Igatahes esteetilisem vaatepilt, kui äravajunud rind kuskil pluusi alt läbi kumamas...
 
jambalaya 27. mai 2003, kl 11.24
nägin tänahommikul meest, kellel oli seljas helesinise-tumesinise-valge triibuline kraega T-särk, ja selle peal ülikonnavest, jalas olid tumehallid kortsus pool-kilepüksid, nagu praegu vist moodne on.
tundus täiesti karjuvalt võigas kombinatsioon.

a teie peenutsete siin mingite pükste alt paistvate rantide pärast :-P

aga mis minul sellega asja...? :-p maitseid ja maitestusi on igasuguseid...
 
arvamus 27. mai 2003, kl 11.25
kohalik mees,

'To arvamus: vot, ise tunnistad ju tegelikult üles et kannad stringe mitte sellepärast, et nad ekstra naiselikud oleks vaid mugavuse pärast. tead kui jama on muuseas suvel autoga bokseritega või tavaliste aluspükstega sõita.'

ei tea, minu mees kannab õhukesi boksereid ka suvel ja ei kurda küll üldse.Aga kui sul on nii palav,ära kanna üldse suvel aluspükse.Palju mugavam ju.


Stingid seostuvad ikkagi naistepesuga nagu rinnahoidja,sukad,tripid. Pede mulje jätab stringe kandev mees.
 
Pervert 27. mai 2003, kl 12.37
Mul on küll pohhuj mida sellest naised arvavad... Pede ma ei ole, stringe kannan (meeste omad).. Väga mugav on, väga mugav ka trennida nendes.. Boxerid küll segavad.. Aga teil on lihtsalt kompleksid et kui mees stringe kannab siis ta nagu enam mees ei ole... Igaüks kannab mida tahab! See s6ltub veel selles kas mees konservatiivne on v6i mitte. Kui tema jaoks on alati moodne teksad ja nahktagi siis ta küll stringe ei pane. Varem ka k6rvar6ngad tähendasid et pede oled, praegu igaüks teeb üksk6ik mis k6rvas ja keegi midagi ei räägi.. Vanad inimesed olete lihtsalt! UNISEX ruulib!!
 
nja 27. mai 2003, kl 13.34
ma ei ütleks, et ma nüüd konservatiivne või vanamoodne olen, aga naisena tunnen end puudutatuna ausalt öeldes...
 
irma 27. mai 2003, kl 13.48
Appi, kui sallimatud ja konservatiivsed on eesti naised. Mul on teie pärast piinlik.
 
jambalaya 27. mai 2003, kl 14.12
"Appi, kui sallimatud ja konservatiivsed on eesti naised. Mul on teie pärast piinlik."

konservatiivsus ei ole alati halb.
Aga milles väljendub sallimatus, kui öeldakse lihtsalt et ei meeldi?
 
zeta 27. mai 2003, kl 14.38
et ilusad valged stringid ja tumedate karvadega kaetud kann, tõesti kaunis. öäkk
 
trummilööja 27. mai 2003, kl 14.49
"et ilusad valged stringid ja tumedate karvadega kaetud kann, tõesti kaunis. "

raseerimisguru Heldur lahendab selle mure mängleva kergusega :-p
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!