Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Naise kaal.
 
hakkab nutma 19. mai 2013, kl 16.01
mina ei saa aru, miks peab minu kehakaal kellegi teise asi olema? mina ei taha kellelgi kõvaks ajada, järelikult ei pea ma vastama ka kõvaksajamise standarditele!?
 
viimasele 19. mai 2013, kl 16.12
aga miks sa arvad, et sinu kaal kedagi huvitab? nähtud küll neid- kõik ahistavad ja õiendavad- teemal kurtjaid. kusjuures mitte kedagi ei huvita, hoopis nemad ise hakkavad alati seltskonnas oma kaalu pärast ohkima, et rõve ja kole ja nii edasi, ülejäänud on piinlikusest vait. ja pärast ikka saab kuulda, kuidas öeldi ikka nii halvasti ja kõik ikka teevad kaalu pärast märkusi.
 
caliente 19. mai 2013, kl 16.18
minu kogemuse põhjal erinevates naiste kollektiivides teevad nn. "märkusi" saledatele kolleegidele just need kõige paksemad ja inetumad. ka siis kui neisse delikaatselt ja viisakalt suhtuda. ilusad naised ilmselt ei tunne vajadust avalikuks õelutsemiseks ja heas vormis sookaaslastele anoreksia diagnoosi kuulutamiseks...
 
tolerantsetele 19. mai 2013, kl 16.22
aga kui sookaaslane (või mitte sookaaslane) pisut paksem on, siis kõlbab irvitada ikka?
 
kuda-kuda 19. mai 2013, kl 16.24
caliente Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu kogemuse põhjal erinevates naiste kollektiivi
> des teevad nn. "märkusi" saledatele kolleegidele j
> ust need kõige paksemad ja inetumad. ka siis kui n
> eisse delikaatselt ja viisakalt suhtuda. ilusad na
> ised ilmselt ei tunne vajadust avalikuks õelutsemi
> seks ja heas vormis sookaaslastele anoreksia diagn
> oosi kuulutamiseks...


äkki olid hoopis komplimendid?
 
mida ma räägin siis! 19. mai 2013, kl 16.29
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga miks sa arvad, et sinu kaal kedagi huvitab? nä
> htud küll neid- kõik ahistavad ja õiendavad- teema
> l kurtjaid. kusjuures mitte kedagi ei huvita, hoop
> is nemad ise hakkavad alati seltskonnas oma kaalu
> pärast ohkima, et rõve ja kole ja nii edasi, ülejä
> änud on piinlikusest vait. ja pärast ikka saab kuu
> lda, kuidas öeldi ikka nii halvasti ja kõik ikka t
> eevad kaalu pärast märkusi.


vot kui et teeks sellest nii suurt probleemi, poleks nii vaja ohkida ka!
inimene on ikka midagi muud ka, mitte ainult tema kaal! see ohkimine tuleb ilmselt sellest, et ühiskond allub perverssete meeste ajukepile stiilis: naine pole "õige" naine, kui ta pole ideaalses kaalus!
 
mida ma siis räägin 19. mai 2013, kl 16.31
/ei* teeks / pidi see olema!
 
pealegi 19. mai 2013, kl 16.46
kui inimene ise ohib, et ta on paksuks läinud(ta peab ju harjuma oma uue kehaga), on see märksa normaalsem, kui et kellelgi teisel on sellega jube tegemine!
 
põhiline 19. mai 2013, kl 16.51
mehed ei pruugi ka ideaalses kaalus ja konditsioonis olla, miks sellest nii suurt probleemi ei tehta?
 
kui 19. mai 2013, kl 17.05
minu jalad ei vasta kõvaksajamise standarditele, kas ma neid tohin siis näidata või ei ei tohi? või pean pikki pükse ja seelikuid kandma suvel ka?
kui ma pole ideaalses kaalus, tohin siis üldse ringi liikuda või ei tohi?
elada tohin või?
ja kas teile endale ei tundu, et lähete liiale?
 
to ege 19. mai 2013, kl 17.18
Üldiselt on kaalu siiski lihtsam normi saada, kui oma vastikut iseloomu muuta. Inimene peab lihtsalt suutma oma peas asjad paika panna, miks ta midagi teeb. Ma ei pea võtma alla mitte mingite võõraste meestele või naistele meeldimise pärast, ma pean seda tegema oma tervise ja oma lähedaste pärast, et nendega võimalikult palju ja kvalittetselt saada koos olla. Motivatsioon peab õige olema, siis on kergem ka need üleliigsed kilod maha saada. Ja stress ning muretsemine, mida teised arvavad, tuleks katsuda ära unustada ning liikuda vaatamata võimalikele viltuvaatajatele, sest koju nelja seina vahele jäädes ei muutu midagi paremaks. Kõik, kes kaaluga kimpus, olge julged, ärge tehke arvustajatest välja, vaid mõelge, kas olete rahul oma senise keha ja tervisega ja kui vastus on ei ning see tuleb tõesti teie enda seest, siis tuleb hakata tegutsema ja seda on võimalik saavutada, mida tõsiselt tahetakse. Lähedased üldiselt ikkagi mõistavad, seega suhelge nendega ja ülejäänute arvamusest ärge laske end segada. Arvustajatel võib tõesti olla ideaalne kaal, aga kindlasti on neil suur puudujääk isiksuses, kui nad peavad selle rõhutamiseks kellegi teise ülekaalu mõnitavalt ja halvustavalt suhtuma. Inimene, kes arvustab teise inimese välimust näitab hästi oma taset.
 
ege 19. mai 2013, kl 17.25
mina võiks oma kaaluga rahul olla, kui see teistele mõnitamise objektiks ei oleks!
 
niih 19. mai 2013, kl 17.44
mind häirib see, et kellelgi teisel üldse asja on minu kaalu või välimusega ja ma ei taha võistelda sellel seksistlikul turul!
 
kle 19. mai 2013, kl 17.51
paksud võiksid ennast põlema panna küll,oleks ilmas palju ilusam ja saaks silmad lahti ka käia...
 
no? 19. mai 2013, kl 17.54
Ära siis võistle ja ole oma ülekaalus edasi saades terviseprobleeme:)
 
mh 19. mai 2013, kl 17.54
kle, sinusugused ikka, oleks õkva rahulik elada...
 
no 19. mai 2013, kl 17.55
no? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära siis võistle ja ole oma ülekaalus edasi saades
> terviseprobleeme:)


ei võistlegi, aga sina ja teised lollid arvavad, et võistlen...
 
kõik puudu 19. mai 2013, kl 17.56
kui mina hakkan sind oma kriteeriumide järgi hindama, ei jää ka midagi üle :)
 
ideaalkaalus 19. mai 2013, kl 17.57
ja terviseprobleemid tehakse sulle nagu naksti! :)
 
ff 19. mai 2013, kl 18.19
kle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> paksud võiksid ennast põlema panna küll,oleks ilma
> s palju ilusam ja saaks silmad lahti ka käia...


miks sul peab olema kogu aeg jube tegemine sellega, millesed teised on, olla võiks ja olema peaks? sul pole selleks õigust! tegele endaga!
 
mis sa räägid 19. mai 2013, kl 18.26
kle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> paksud võiksid ennast põlema panna küll,oleks ilma
> s palju ilusam ja saaks silmad lahti ka käia...


pealegi olen ma üsna kindel, et ka su ema või õde või naine või tütar pole ideaalses kaalus!
 
alu 19. mai 2013, kl 22.07
võtame teema kokku-8 aasta jooksul pole mittemidagi muutunud.

kõk tahaks tegelikult olla peenikesed ja saledad ja kes pole, leiab põhjendusi, miks on ka hea paks olla:)
 
no 19. mai 2013, kl 22.19
lase mul olla siis!
 
caliente 20. mai 2013, kl 02.14
alu
kui oleksid ise pidanud töötama saleda naisena õelate vaalaliste kollektiivis, siis oleksid parema meelega veidi priskem tahtnud olla......et ei peaks nii palju kadedaid kõõrdpilke ja mürgiseid märkusi taluma.
ei ole hullemat kui paksude muttide ürgne viha kolleegi vastu, kellele juhtumisi näiteks miniseelik sobib...
 
delfinaisele 20. mai 2013, kl 02.19
on selline juhtumine olnud ja polnud nii hull midagi!
 
no 20. mai 2013, kl 06.58
"ei võistlegi, aga sina ja teised lollid arvavad, et võistlen..."

Nõuandele reageerid diagnoosi panemisega? Kui sind ei huvitaks su kaal, siis sa siin sõna ka ei võtaks, veel vähem nimetaks teisi lollideks :)

Ei saa lasta ennast mõjutada teiste inimeste arvamustest, kanna rõõmsalt oma mini edasi.
 
delfihullule 20. mai 2013, kl 07.16
kle kes siin diagnoose paneb :)
 
alu 20. mai 2013, kl 23.31
caliente,

milleks sel juhul on naisel tarvis kannatada tynnide terrorit arumaisaa? naiselik õelus ja osavus, antud juhul veel yleolek oma ilus ja võimaluses ära panna peaks ju võimaldama kadedate tynnidega natuke silmakirjalikku sõprust ja ära rääkimist, et neile kaa sobib miniseelik. seda on ju piisavalt kuulda ja näha olnud, kuidas masajalad on surmveendunud oma võimes mini välja kanda. ja see on naljakas. ja seda saab juba jagada, et naiselik õelus ja kättemaks ikka täiega toidetud saaks:)
 
naene 23. mai 2013, kl 20.03
Kui mees näeb liiga selgelt naiselikke voldikesi ja kumerusi ja kritiseerib naise väikest ülekaalu, siis pole ta piisavalt erutunud, naine kes mõjub mehele erutavalt, võtab mehel pilgu uduseks. Ühesõnaga, kui mees norib kehakaalu kallal, siis sa ei eruta teda enam või pole kunagi eriti erutanudki.
 
maene 23. mai 2013, kl 20.50
kas mehel on õigus norida? suvalisel mehel, suvalise naise kallal?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!