Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Tutvus internetist
 
eneL 15. märts 2007, kl 09.48
Leevike,
mnjah, võib ju nii olla, aga mis Sulle nende juures ei meeldi või missugune peaks olema mees, keda Sa otsid.
Mulle on sattunud elus ette mehed, kes nii selged tüübid küll pole, aga midagi on "kõiketeadjast", midagi "peoloomast", midagi "ärimehest".... Pole üldse paha tüüp minu meelest. Ilma egota mees on ka imelik või mis?
 
eneL 15. märts 2007, kl 09.53
Ja muidugi - teadmaks, et see roll, mille ta on internetitutvusel võtnud, ei tähenda vast seda, mis ta tegelikult on. Selleks, et teada saada, kas ta on iga päev kõiketeadja või ainult üritab muljet avaldada just Sulle või kas iga päev pidutseb... seda nagu internetikohtumisel teada ei saa, aga tavaliselt ei võeta internetist leitud inimeste jaoks endale aega selgitada, mis või kes ta on. Erinevalt reaalelus leitud tuttavatest. Loevad esimesed 5 min muljet ja adjöö!
Aga inimene, kes suudab 5 min tõesti hea mulje jätta - kui palju selliseid üldse on ja paljud neist üldse otsivad, mitte ei võta/jäta naisi nagu ise tahavad?
 
raili 15. märts 2007, kl 11.29
kuskohast te netis neid otsite ja kus tutvute üldse?kas siin naistekas või kusagil mujal?
 
ka mees 15. märts 2007, kl 11.49
et siis ühe eelarvamuse võrra rikkam jälle!? Tulin, nägin, panin sildid juurde ja võin nüüd edasi minna:P
 
alu 15. märts 2007, kl 12.02
vaata imet.

vastavalt teemale on ka vaimud välja ilmunud:)
 
no ei viitsinudki 15. märts 2007, kl 13.39
ei viitsinudki läbi lugeda seda ühtejuttikirjutatudmula

ja teemaalagataja julgeb veel väita, et sai kirjandites auhindu.. tule taevas appi.. kirjandites vaadatakse ju ka grammatikat ning kirjutamisega kokkupuutes olev inimene võiks teada ka tühikutest ja komadest midagi.. häbi!
 
real pjuti 15. märts 2007, kl 13.50
mu aeg on liiga väärtuslik, et seda raisata netitutvuste peale.

ikka reaalis tuleb tutvuda. pilt on kohe algusest selgem, kellega tegu.
netis võib niisama lobada.
 
sl 15. märts 2007, kl 15.00
to real pjuti: ega ikka ei ole küll. ridade vahelt annab teinekord palju enamat välja lugeda kui reaalis. seda muidugi juhul kui asjasse süvened ja aega võtad.
 
Oz 15. märts 2007, kl 15.18
Leevike, kullake, he aja õilis hingeke, tee nüüd lühikokkuvõte oma tähelepanekutest ja sihist, kuhu jõuda soovisid. See, et maailm, milles me elame on ju üsna liigirohke, ei tohiks Sulle, kui Vanale Tegijale, sugugi üllatusena tulla. Arvasid, et oled esimene ja avastasid tähtsa ning ülimalt olulise fakti, mida veel inimkond ei tea? Ole nüüd, kunst ei ole enda ümber mitte erinevusi näha vaid ennast nende sisse sulandada ja maailmas, olgu siis milline ta parajasti on, hakkama saada.
Näita, et oled pärl ka pärismaailmas ja pärisprobleemide keskel:P!!!
 
suur psühhoanalüütik 15. märts 2007, kl 15.45
Us, ka sind on võimalik nagu naksti mõnda lahtrisse paigutada.
 
Oz 15. märts 2007, kl 15.49
Vabalt, ma paigutun kõikidesse ülalmainitud lahtritesse, sõltuvalt tujust ja paigutaja silmadest;) Pean kurbusega tõdema, et vaatamata Suure Võluri privilligeeritud võimetele muuta maailma paremaks ja kenamaks ja ausamaks, on säilinud minus ikka veel liigselt inimlikkust:)
Aga analüütik, võid algust teha ja anda hinnang läbi oma kaunite säravate silmade:))))))
 
Oz 15. märts 2007, kl 16.29
Leevike, see on kindla peale juba väga mitmes kord kui Sulle need read kingin, aga mis Sa hädaga teed, kevad ju ei küsi kui hinge poeb ja vallandab rahutuse me meeltes, mõtetes ja südames:)

Tahaksin käia veel sinuga koos mõne sammu,
enne kui laguneb tee.
Raju on raske ja kärsitus kulutab rammu.
Küllap me saatus on see.

Kui ma veel sülle saan kevadetuleku tuike,
enne kui uduneb tee,
siis mulle lämmatav-sügava,sumeda suike
tardumus nii palju valu ei tee.
AA
 
mees 15. märts 2007, kl 17.44
leevike kuulub naiste alarühma, kelle enesehinnang on ülikõrge nii välimuse kui intelligentsi osas (ise muide ei oska punkti järgi tühikut panna) ning räiges vastuolus tegelikkusega. OK möla voolab aga paraku enesesse armunu moega, et vot mis ma välja mõtlesin, eksjuujahmaolenniivaimukas!!! Ilmselt oled piisavalt kole ja seetõttu tegeled soovmõtlemisega.
...Pidutseja? Mis on sul kena klubiõhtu vastu; kui ei suuda meest seltskonnas normaalselt käituma panna, oled äpu. Ärimees? Tore ju, tunne huvi ja vii vestlus teistele teemadele. JNE.
 
pühak 15. märts 2007, kl 18.10
Tingimusteta tutvust internetis ei ole.Siin on kõik ingognito
alasti hingega kuningad.Elu on elu.Ole mees ja suhtle,kui on
vajadus.
 
k. 15. märts 2007, kl 23.31
Leevike kirjutas:
"Olen hea kirjutaja,olen seda juba kooliajast,kirjandeid kribides,sellealaseid võistlusi võitnud ja üldse..."

See oli minu arvates kõige suurem nali kogu loo juures...
Loe oma tekstid uuesti läbi, Leevike - paksult kirjavigu täis ja kogu tekst on nagu pudru ja kapsad... Soovitan Sul oma endise eesti keele õpetaja kohtusse kaevata - kirjutamist ta sulle küll selgeks ei õpetanud!

Nõus mehega, kes kirjutas:
"leevike kuulub naiste alarühma, kelle enesehinnang on ülikõrge nii välimuse kui intelligentsi osas (ise muide ei oska punkti järgi tühikut panna)"
 
GG 16. märts 2007, kl 09.49
Minul tekkis küsimus, milliseid portaale kasutasid? Olen ise pea pool aastakest otsimas ja mõnes portaalis kontod olemas, kuid tagasiside on suht nullilähedane. Mulle ei meeldi end üles haipida, aus kirjeldus + pilt on kõik, mis ma suutsin välja mõelda:). Kes tahab, see uurib edasi.

Paariga olen kokku ka saanud, esimene valmistas pettumuse - piisas naerust, et põgeneda:). Ilmselt minu kiiks, kui sädet ei teki ja miski ikka väga häirib, siis pole mõtet edasi suhelda. Pärast tunnistas mees ise, et tegelikult ei huvitu ta püsisuhtest (kuigi portaalis oli määrang "püsisuhe", milleks on vaja valetada?). Mees polnud minu tüüp, samas mulle meeldis tema ausus. Teine oli tore poiss aga natuke noor ja meil oli liiga erinev taust, et oleks mõtet olnud edasi suhelda.
Mis mind imestama paneb, on nägude kordumine portaalist portaali. Mõnda mäletan 7a tagusest netikogemusest juba. Elustiil?! või mis see on, ei tea...

Jah, võib ju öelda, et kõrge enesehinnag ja ebareaalne minapilt ja mis kõik veel. Samas ma pole teismeline, et niisama aega viita ja partnereid testida. Tahaks ikkagi midagi ilusat ja kindlalt, muu jama peale ei raatsi oma aega raisata. Ma olen märganud ka, et sügavamate vaimsete huvidega tegelased vist sellistesse paikadesse ei satu. Aga just nendest ma tunnen vahel puudust. Ärimees võib ju huvitav isiksus olla aga reeglina selleks, et kuskile Eestis jõuda, tuleb hullult rabada ja isiklik areng jääb seetõttu ühekülgseks. Võimalik, et on erandeid, mina pole neid kahjuks kohanud.

Ma ei põe üksiolemise pärast, mul on huvitav elu ja omad hobid. Aga vahel on see miski puudu, noh:). Sellepärast ma siis portaalidesse aeg-ajalt satun aga hingesugulase otsa pole veel sattunud.
 
MM 16. märts 2007, kl 20.56
nõus 100% GG-ga. endal sama probleem, et vaimsete huvidega inimesi portaalides vist ei ole kahjuks...
 
Griska 15. november 2023, kl 18.08
Väga tõepärane väljendusform elus enesest
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!