Feministi nurgake
Pikad või lühikesed naised
 
njah 07. juuli 2007, kl 20.51
minu arvates meeldivad meestele lühemad naised.Enda 171 cm juures tunnen end meeste kõrval tavaliselt hiiglasena.Kahju, et see mees kes mulle meeldib on tavaliselt väga lühikeste naistega koos..ise ta on nii pikk ja kena................mmmmm
 
168 07. juuli 2007, kl 21.32
asi ongi selles, et osa pikki naisi põeb oma pikkust. kui nad oleksid oma pikkuse üle uhked, oskaksid julged ja enesekindlad olla, oleks kõik hästi. ja sale peab loomulikult olema. muidugi teine asi on, kui oled lihtsalt üks suur hobunaine. suur naine küll ei ole hea olla.
 
naine 159cm 07. juuli 2007, kl 22.03
Oo minul meestepuudust ei ole, panen kõrged kontsad jalga, nii armas.
 
piloot Pedro Arriba 07. juuli 2007, kl 23.12
Mul oli kunagi üks kolleeg. Naisterahvas, kes oli 187 senti pikk. Või oli ta 188...ei mäleta täpselt. Ometi oli ta jumala ok tädi, leidis veel omale supermehe ja, minu teada elavad siiamaani õnnelikult. Et misma öölda tahtsingi...seda, et pikkuse taga on alati inimene. Alati. Tunnen ka tõelisi kämbusid, meesterahvaid. Igati sümpaatseid ja asjalikke.
 
vaataja 08. juuli 2007, kl 00.07
naine tahab pikka meest seetõttu, et soovib mehele alt üles vaadata. tegelt saab inimesele alt üles ka siis vaadata kui ta seespoolt suurem on kui väljast. seega on ilu ikkagi vaataja silmades.

vbl meestega on vastupidi?
 
ei ole pikk 08. juuli 2007, kl 01.42
kõigest 172 cm. Käin alati sirge seljaga ja kannan kontsaga kingi. Mehest olen kontsadel pikem, ta mul kõigest 169 cm. Aga talle on alati meeldinud pikad naised ja mulle lühemad mehed. Nii et kõik on korras.
 
Ise ka 08. juuli 2007, kl 10.29
Väikest kasvu, kuid meeldisid ikka pikad poisid. Söbranna oli 1,78 ja tal vedas ainult kämbudega , abielluski 1,70-sega.
Alati oli nii, et öhtu köige pikemad poisid olid minu päralt...ise 1,56.Abilelus 1,8-se mehega.
 
marii 08. juuli 2007, kl 11.28
ma olen 166, ei põe, et nii lühike olen, aga pikem võiks olla küll, nii 175. aga ikka samamoodi hästi sale, nagu praegu. pikk ja paks naine ei ole küll suurem asi vaatepilt, siis juba parem lühem.
 
n 08. juuli 2007, kl 11.45
ma 160 cm, pole iial probleemi olnud, et meestele ei meeldiks. Vastupidi, lühematel naistel ju valikuvõimalus suurem, ikka on mees vähemalt 10 cm pikem, saab ilusaid kontsaga kingi kanda, ei pea ainult madalatega käima ja veel küüru ka selga tõmbama, et mehest mitte pikem paista.
A mulle enamasti 180-sed ja üle selle sattunud, kuigi pole midagi ka 173 vastu, peaasi, et liha(st) oleks, mitte mingi luider kuju, siis on küll hale vaatepilt, miski poisike, mitte mees.
A nendele üle 180-stele meestele on mu pikkus küll meeldinud, on öeldud, et armas pisike naine ja mõnus sülle võtta jne.
 
mõttetu küsimus 08. juuli 2007, kl 11.47
Üllatus üllatus, aga mehi on mitmesuguseid - nagu ka naisi. Ja nagu ka maitse-eelistusi. Eriti mõttetuks teeb selle teema asjaolu, et pikkus ei ole oma suva järgi reguleeritav, isegi kui mingist gallupist välja tuleb, et sel hooajal on pikad või lühkesed IN.
 
kiisu 08. juuli 2007, kl 12.00
ma olen 173, konts nii 5cm. alla 185cm meest nagu küll ei vaata ja leidub neidki õnneks palju :) ise olen pikkusega väga rahul, kuigi seda on küll ette tulnud, et isegi selle 172cm-ga olen klassis-kollektiivis kõige pikem. aga no lühem ei tahaks kuidagi olla.
 
eks ta ole 08. juuli 2007, kl 12.34
olen 172 ja tunnen end jube pikana! ümberringi kõik lühikesed... iial ei kasuta ma üle 2 cm kontsa, never
 
N 167 08. juuli 2007, kl 14.43
vabandage mu antipaatiat, aga pikad naised on nagu kohmakad kraanad, kui nad just modellimõõtu haiglaselt piitspeenikesed pole, neid piitspeenikesi pikkasid naisi on tõesti hea vaadata, neid, kes aga normaalkaalus, paha
 
1.74 08. juuli 2007, kl 15.10
to N 167
No näed, kui õnnelik inimene oled - oled leidnud inimgrupi, keda haletseda :D
 
mh 08. juuli 2007, kl 15.18
mina 160 ja minu mehel exgirlfriendid kõik pikemad olnud minust. Eelmine oli 175 ja küsisin mehelt, et kuidas ta sellesse pikkusesse suhtub. Tema: "Eksiga oli jube linnas liikuda..selline tunne nagu ema pojaga!" Kuigi mees 187, aga eks armastas kontsi ka kanda. Ja oli väga kena modell. Mina sihuke pisike ja mees rahul ja ise ka. Kõik mehed, kes minuga flirtinud on või noh püüdnud midagi tõsisemat aretada, need on umbes alates 185. praegu ka üks moosib ja moosib ja mees on 193. Miks pikad mehed lühikesi naisi tahavad? Ei tea. Aga igastahes meestepuuduse üle ma oma 160cm kasvuga kurta ei saa. Endale naisena meeldib ka pikki saledaid ja ilusaid naisi vaadata. Pikad jalad ja saledad kehad mmm. Aga mehed vaatavad mind keel ripakil..imelik.
 
äww 08. juuli 2007, kl 16.08
mina olen 172-174 kuskil ja jube rahul:)
Kontsad panen ka alla ja nagu modell:)
Äwtsss:) Minuarust see on moes kui naine mehest pikem on:D

Ma tunnen ennast väga hästi sellisena:) Aga jah need mehed kes on kuskil 175 öäkkkkkkk v6iksid pikemad olla:)..kahju neist..

Mul s6branna 165 kuskil ja ta jube kade mu peale et ma pikemat kasvu olen:D hahahahahaaa:D
 
baaba 08. juuli 2007, kl 17.13
Olen 169 cm pikk ja tunnen end kohati isegi liiga lühikesena. Aga kui kontsa alla panen, on väga 5 :)

Lühikeste naiste puhul on see jama, et jalad kipuvad neil töntsakad olema. Ainult pikkadel naistel on see eelis, et neil võivad pikad ja sihvakad jalad olla. Vähemalt pole mina märganud lühikest naist, kellel oleks väga ilusad jalad.
 
naine 08. juuli 2007, kl 19.58
Mina 175 ja naudin oma kasvu väga, sageli kannan 10 cm kontsi ja tunnen räpast üleolekut, kui mingid kämbud mehed minu läheduses sebivad. Mees on mul 185 ja talle just meeldivad suurekasvulised naised. Pikki mehi on täpselt kahte sorti, ühed, kes käivad päkapikkudega ja teised, kes eelistavad enda pikkuseid.
 
... 08. juuli 2007, kl 21.46
No eks kõige ilusam on ikka keskmine - umbes 170 cm. Pole eemaletõukavalt lühike ja pikka ka mitte. Konstsadel oled mehega enam-vähem sama pikk, kui just mingi 175 cm kääbusega ei käi.
 
tbz 08. juuli 2007, kl 21.58
miks te teete pikki naisi maha :( ma juyst jõudsin harjuda oma pikkusega,et ma 172 pikk olen.. tunnen niigi ennast ülipikana kuigi jah :( ja nüüd teete teie veel ka maha kõik..
 
NNN 08. juuli 2007, kl 22.08
-172 on veel naise pikkus...
 
t 08. juuli 2007, kl 22.12
ma olen 176cm. kas pean nüüd teie ilumeele heaks endal pea maha võtma? :)
 
x 09. juuli 2007, kl 10.05
ainus, kes inimliku ja targa jutuga, on piloot
 
Tõsiasi 09. juuli 2007, kl 11.21
Veel on tuntud tõsiasi, et pikkade inimeste seljas istuvad riided paremini (modellid). Praegune põlvkond ongi pikem ja väga ilusad on noored sihvakad, pikajalgsed, treenitud neiud-naised. Ise olen 172 ja tunnen end aeg-ajalt ikka päkapikuna küll.
Ja veel: lühikestel tõesti pole ilusaid jalgu (tihti kõvarakesed) ja kaela. Ilmselt on see naiste pikkuse probleem tegelikult meeste pöördprobleem, et pole meil sihvakaid mehi. Ka mina ei suuda alla 170 cm meest vaadata kui meest.
 
pipar 09. juuli 2007, kl 14.18
hmmmm, pikk naine võib ju olla ilus, aga kas ta ka tark on? siinsed pikad kipuvad na õelavõitu olema. kes see ise endale pikkuse valinud on? mu oma 158 cm anti kyll kysimata kaasa ega pole siiamaani eksistentsiaalseid takistusi teinud. pole kadedusest drinke luristanud ega megakontsi alla ajanud. teate, mu meelest kyll loeb inimene oma kehas, mitte keha ise. see teema on sarnane paks-peenike, kiilas-karvane, tõmmu-blond jne teemadega. ühest tõde, kui sellist, pole ju olemaski. :)
 
n35 09. juuli 2007, kl 16.29
olen 180 cm ja kontsa kannan vähe. hämmastaval kombel ei tunne end kül meeletu pikana nii igapäevaselt. kui muidugi õhtukontsa alla panen, siis.... aga olen juba liiga vana, et pikkuse pärast põdeda, vilistan ja vaatan üle peade. ongi hea levi!
 
n 10. juuli 2007, kl 13.03
Ma 164cm ja ilus pikk kael on, jalad on jah lühikesed, aga sirged ja peened ja kenasti kumerad, mitte pudelsääremarjad nagu paljudel sporlastel või ülepingutatud trennijatel. Aga olnuks minu teha, valinuks kasvu 170 cm, see mu meelest naise parim pikkus, nagu mehel 185cm.
 
Tjunsu ja Võltsblondiin 23. juuni 2022, kl 21.28
https://www.youtube.com/watch?v=VcWGZZWxmew
 
noormees 28. august 2023, kl 09.16
mina isiklikult eelistan lühemat kasvu ja kindlasti saledaid. Pisikesed on nunnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!