Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kust lühikesed mehed endale naisi leiavad?
 
brill 21. november 2009, kl 08.04
No eks kujutelmas tahame me kõik imeprintsi, aga tegelikus elus armume täitsa tavalistesse meestesse, kes enamasti ei vasta sugugi sellele ideaalile. Seda teemat olen tuttavatega arutanud, et millisena nad oma tulevast meest noore neiuna ette kujutasid ja kas nende tänane abikaasa on siis selline. 99 prossa EI ole sellise mehega abielus ja imede ime, absoluutselt rahul ega unista enam sest pikast tumeda peaga imemehest. Naeravad vaid takkajärgi oma naiivsust.

Kui aus olla, mina küll mingist korvpallurist, koljatist või barutost pole kunagi unistanud. Pigem tekitavad vastumeelsust sellised hiiglased. Ei taha, et minu ja mehe pikkuse vahe väga suur oleks, nagu papa lapsega. Vanemas eas kipuvad pikad mehed eriti jämmedaks minema. No ja pole täheldanud, et lühikeste meeste hulgas vallaliste protsent suurem oleks, iga pott leiab omale kaane.
 
ah 21. november 2009, kl 08.13
Pole see nii raudpolt midagi. Tean omast käest, et kui ikka see alla 180 mees on väga meeldiv isiksus, siis lööd oma standardile käega. Nii et ärge laske mehed end sellest latist heidutada.

Maailma mastaabis on 180 juba üpris pikk mees. Naljakas on see, et 170 naised end lühikeseks nimetavad. Võlts tagasihoidlikkus? Või kas nad tõesti tänaval ei näe, et enamus naisi on neist lühemad. Endal üks tuttav, kes silmnähtavalt pikk naine, aga pidevalt ahhetab, et ohh mis mina või, ma ju pole üldse pikk, ma näen ju tänaval vahel mõnda pikemat.
 
vaal 21. november 2009, kl 11.14
Samamoodi v6ib kysida, et kuskohast mittek6hnad naised endale mehed leiavad? K6ik mehed otsivad "saledat" naist (st kontk6hna) naist, a mingite meestega abielluvad ka meditsiinilises m6ttes normaalkaalulised naised.
 
johhaidii 21. november 2009, kl 11.31
alla 180cm mees on käblik, tavaliselt väga madala enesehinnanguga ja vaja end igal sammul tõestada. Hoian eemale sellistest.
188-200cm mõnus ja ilus mehepikkus.
Kui seltskonnas on kõrvuti 178 ja 190 mees, siis arvake ära kumb kõvema häälega naerab, möödaminevate naiste kohta kommentaare viskab ja muidu laia lehte mängib?
 
naine 168 21. november 2009, kl 11.32
vat mina olengi see naine, kelle leiavad 170-175 mehed. pole mulle iial pikad mehed meeldinud ega hakkagi meeldima. nagu siin eespool keegi mainis, on tunnetus hulga parem, kui ninad enam-vähem kohakuti (ja kõik muud asjad ka:)

kunagi mul oli kogemata üks 2.08-mees. väga kentsakas oli tantsu ajal tema pluusinööpe vahtida.
 
ex 21. november 2009, kl 12.02
to johhaidii

see oleneb iseloomust,mitte pikkusest
 
to johhaidii 21. november 2009, kl 13.34
kui pikk mees lõugab, siis öeldakse, et see on tema pikkuse pärast nii; kui lühike mees lõugab, siis öeldakse, et see on tema lühiduse pärast nii (Napoleoni kompleks); seega ongi parem keskmine mees olla, saad vabalt igasse nishshi sobituda ja mitte üks siga ei köhi:)
 
... 21. november 2009, kl 14.22
Õhtulehes on kirjeldus meeste unelemate naisest. Kes teist tunneb isiklikult mõnda sellist naist? Võiks eeldada, et enamus mehi jääb vallaliseks, sest sellist naist lihtsalt ei eksisteeri. Ja selle peale võite mürki võtta, et tegelikkuses sellise naisega kooselu oleks mehele vaid piin. Kõpsutab kodus kontsadel, kitsas seelikus ja punaste huultega, no cammoon.


Kirjeldus järgmine:
Brünett, suured prigid rinnad, suured rinnanibud, laiad puusad, paksud meelad niisked huuled, mis soovitatavalt punaseks võõbatud, pikk kael, väikesed ent pikad jalad, päevitunud jume, rinnahingamine, lühike samm, mis kaasneb liibuva seeliku ja kõrgete kontsadega.
 
Mimm 21. november 2009, kl 14.59
Ma olen ise üle 180 cm pikk, aga juhtus nii, et kaaslane 10 cm lühem :D:D:D
 
n 21. november 2009, kl 15.21
see õhtulehe kirjeldus on ilmselt itaallanna kohta.

sama mage ja trafaretne, kui arvata, et kõik naised tahavad mingeid tumedanahalisi steroide täispumbatud õliseid kapihomosid endale kaasaks.
 
liisu 21. november 2009, kl 16.02
ma ei tea, alu.....
aga aitäh pakkumast.
sinule olen ma täiesti ebasobiv tüüp - 40kympine, abielus ja veel kõigele lisaks välismaalsega.

alu jooksis nüüd vetsu oksednama:)))))
 
issver 30. märts 2010, kl 17.01
Olete ikka debiilid küll.Paksude naiste jaoks on saledad ilusad naised alati kontkõhnad(kuigi nad seda tgelikult üldse ei ole).Ja suured 175-180 suurekondiga naised räägivad kui jubedad on lõhikesed mehed.Aga kas teate,et väga vähesed mehed peavad suuri naisi ilusasteks.Tavaliselt kipub ikka nii olema,et pikk naine on suure kondiga ja suure persega...Ja selliseid eriti suured naised valivad millegi pärast just omale eriti väikesed mehed.
 
pupu 30. märts 2010, kl 17.09
lühikesed on väga hääd
 
nojah 30. märts 2010, kl 18.00
Mitte ainult kasv ei loe vaid ka kaal, jätame muude kehaosade mõõdud pregu välja. Kujutage ette meest, kes on 188 pikk ja kaalub näiteks 75 kg. Aiaposti võib poest ka osta, selleks ei pea meest võtma.
 
n27 30. märts 2010, kl 18.27
mu ema 165 cm ja õde 163 cm on alati rääkinud, et alla 180 cm pole mees vaid poisike, alla 175 cm on nublu. Kumbki neist pole käinud ka alla 185 cm meestega. Isa on mul 194 cm ja ema jaoks oli see väga suur pluss kui nad abiellusid. Ise olen 169 cm ja endast lühemat meest ei tahaks aga samas üle 180 cm ka mitte, umbes 10 cm minust pikem oleks parim pikkuse vahe ja mõlemad mehed, kellega koos olnud olen, on ka 178-179cm olnud. Selline 190 cm pikkune mees nagu mu isa oleks vilets variant, sest siis peab talle koguaeg alt üles vaatama.
 
Sirka 30. märts 2010, kl 18.33
Teadupärast suured ja pikad mehed ei ela kaua. Kui jälgida sõprade, tuttavate ja sugulaste ringi, siis kogukad ja pikad mehed surevad suht vara. Ja kui suur mees saab mingeid vigastusi kuskil õnnetuses, siis on need ka väga ränkade tagajärgedega. Kui mu naabrimees talvel selili jääle kukkus, siis on ta isegi päräegu veel kodusel ravil, sest kuigi oma jalapealt, aga ikkagi kõrgelt kukkudes, lõi ta endal kukla nii kõvasti ära, et kolm nädalat oli koomas.
Lisaks suuri mehi kimbutavad igasugused haigused küllalt varakult juba. Südame ja veresoonkonna haigused, suhkruhaigused, kõrge ja/või madala vererõhutõbi ja kui nad on sportlased olnud, siis kindlasti ka liigesehaigused on varmad just suuri mehi murdma. Suurem osa suurte meeste naisi jäävad varakult üksikuks. Peale 40 eluaastat on sellised hiiglase moodi mehed väga ohustatud grupp, kes enneaegselt hauda lähevad.
Aga minu töökaaslase isa, mingi lühem vanapapi, ise varsti 90 vudib nii, et isegi mõni ülenuumatud pubekas vaevalt talle järgi jõuab, ning nii jutt, kui liigutused on tal ülikiired.
Moraal on selles, et need naised, kes päranduse ja raha peale maiad on, need valivadki pikki, suuri ja kogukaid mehi.
 
pisikene naine 30. märts 2010, kl 18.58
Olen nõus võtma lühikese mehe, aga tegemist peab olema mehega, kes soovib luua ühise rahakotiga peret, mitte kolida mu korterisse ja maksta poolt veearvest.
 
kenake 30. märts 2010, kl 20.29
ma 165 aga 10 senti on ju konts ka alati, kuhu ma siis 175-se mehega läheks? alla 183 pole veel meest vaadanud ja ei hakka ka vaatama.
 
Mimm 31. märts 2010, kl 09.30
Mis te halate, lühike mees võib isegi endast pikema naise saada, kui ta ise piisavalt mees on :D Olen 180 cm ilus noor naine ja mees 10 cm lühem :D
 
üks mees 31. märts 2010, kl 09.56
Kui mõtlema hakata, siis on Sirka jutus tõde täiesti olemas, et pikad mehed on tõbisemad ja surevad kiiremini ära. Ega kõrgemas vanuses pikki mehi eriti ei näe küll. Vanasti olid inimesed küll natuke lühemad, kuid ega see vahe eriti suur ka ei ole ja pikki mehi oli ka vanasti.

Olen suht kindel, et ka meditsiin toetab seda versiooni. Kui ikka on üle keskmise pikk, ehk üldisest normist kõrvale, siis vägagi loogiline, et normist kõrvalekalde puhul hakkavad ka organid ja keha üldine funktsioneerimine tõenäolisemalt alt vedama kui standardse mehe puhul.
 
* 31. märts 2010, kl 14.46
mu vanaisa ja vanaema olid ca 168 cm mõlemad. minu isa 185. vanaisa oli hilise vanuseni 90+ raudse tervisega aktiivselt liikuv inimene, polnud ca 50 aastat arstil käinud, v.a. hambaarst.
 
tomm 31. märts 2010, kl 15.19
Ma olen 173 cm pikk ja naistepuuduse üle ei kurda. Pidudel lähevad pikemad mehed tõesti paremini peale, aga ma pole ka kunagi arvanud, et naist peaks omale ööklubist sebima. Elukaaslased on olnud enamjaolt 165-169, praegune on 169 cm pikk. Eks peale pikkuse on meestes muid ja olulisemaid väärtusi, mis peale esmase armumise möödumist (kui pereelu elama hakatakse) tähtsaks muutuvad - iseloom, elukombed, raha, jne.

Samas on naljakas vaadata, kuidas tutvumiskuulutustes 155+ cm tibid omale 180-185 cm mehi otsivad. Või üritavad tänaval mega-tikk-kontsadega kuidagigi mehe kaenlaaugust kõrgemale ulatuda.
 
To kenake 31. märts 2010, kl 15.25
Sa kannad ikka jube kõrgeid kontsi! Ära vast vaeva oma kenasi jalakesi sellise pingega, mis varvastele surub... Pideval kõrge kontsa kandmisel muutub päkaosa laiaks ja vanemas eas on su jalalabad nagu pandal, ükski kitsam liistuga jalats sulle ei sobi, ainult tuhvel, tossud või kalossid...
Tean, et ilu nõuab ohvreid, aga säolita oma kenadus veel pikkadeks aastatekski. Ma ise ei näeks küll seal midagi halba, kui te ühepikkused olete ja egas sa ometi igal pool 10cm kontsadega ei käi.
Arvan, et asi on sul rohkem peas kinni, kui kontsas.
 
mnjaa 31. märts 2010, kl 16.32
180 on jah keskmine pikkus, ise üle keskmise ikkagi
 
Siis.. 31. märts 2010, kl 18.14
To mnjaa, siis on sul kellegi siin eespool päris mõtlemapaneva teooria järgi küllaltki ohustatud elu. Hoia oma teist korrust, et see traatidesse ei lähe näiteks..:-), või igapäevane ukspiidanarkoos ka ei ole tervisele kuigi hea...:-)
 
N23 31. märts 2010, kl 18.26
No vot, minule jälle meeldivad lühikesed mehed, kuigi ise ma pole eriline könn, olen 172 cm. Eluaeg on meeldinud ja meeldivad ka praegu, ma ei saa aru naistest, kes otsivad mingeid latte, keda nad ei küündi suudlemagi ja kallistades on nägu vastu kubet ja siis vaatavad kõrgemale silma nagu jumalale :D Mina vaatan ainult lühikesi mehi, minu meelest ei ole midagi romantilisemat kui suudelda endapikkust meest, mõnus ;)
 
m27 31. märts 2010, kl 18.41
no aga mõlemad sugupooled ju teavad, et naistele ikka meeldib kuskil sügavas alateadvuse sopis, et neid "võtaks" vähemalt 196cm-ne pikk ja sihvakas lihaseline ja tõmmu kepitäkk.

siin pole mingit kahtlust ju selle osas:D sellest teemast oleks mõttetu rääkida ju, kui kõik naised jookseksid tormi keskmise pikkusega mehele (ise olen kah 180cm). 180 senti mehe kohta on tavaline malts ju lihtsalt. keegi ei väidagi, et naine mitte kunagi ei võiks koos elada sellisega, lapsi teha vms, või siis isegi parema puudusel igavusest juhukeppi teha, aga petaksid nad ikka tavajorssi mõne pika, sihvaka ja musklis mehega, sest nemad on puhtfüüsiliselt erutavamad naiste jaoks.

objektiivselt võetuna on ju nii lihtsalt. mingid erandid võivad ju loomulikult olla, et meeldivadki keskmist kasvu või lühemad väikesed suslikud ja nugised, mingi siuke puberteediealisega seksimise fantaasia, koolitrauma läbielamine:))) vms, umbes samamoodi nagu osa mehi eelistaks midget'eid või mutte, aga naiste puhul on erandeid ju vähemgi kui meeste puhul.

nii on lihtsalt, big deal, saame üle.
 
N23 31. märts 2010, kl 18.55
m27, Sa pole oma unelmate naist leidnud mitte sellepärast, et ei ole pikk kepitäkk, vaid sellepärast, et oled kohutavalt kibestunud, nii noore inimese kohta lausa haiglaselt kibestunud :) Mina ei suudaks nii kibestunud inimesega koos olla ka siis, kui ta oleks Brad Pitt isiklikult. See ei ole solvang ja põhimõtte ning ärapanemise pärast ilkumine, ma mõtlen seda tõsiselt.
Muide, kas oled seesama m27, kes võttis mõni aeg tagasi teemas a´la "elu võimalikkusest koleda naisena" (sõna sõnalt ei mäleta)? Seal teemal paistsid sa küll olevat äärmiselt tore ja armas mees, mäletan, et nii mõnigi kommenteerija ütles, et on sinusse sinu postituse pärast veidi armunud :).
 
m27 31. märts 2010, kl 18.58
no comments;)
 
cr. 31. märts 2010, kl 19.05
Mulle meeldivad endapikkused mehed, mitte lühemad, mitte pikemad. Olen ise meeter 74. Ma arvan, et neil naistel, kes endast poole pikemaid mehi vaatavad, on mingi kompleks, umbes, et mees on nagu jumal või isand, kellele ülalt alla vaadata, et isegi kui mees on nõme ja loll, siis ikka vaatad teda ülespoole nagu mingit kõrgemat olendit. Keskkooli ajal, ma mäletan, saatis mind peolt koju üks noormees, kes oli peaaegu kaks meetrit pikk, muidu oli väga tore noormees, aga vot ma ei suutnud temaga olla tema pikkuse pärast, sest terve tee tundsin ma ennast nagu väike tüdruk, kes mingi pedofiili-onu või isa käekõrval koju kõnnib. Väga ebameeldiv oli. Võibolla tuleb see sellest, et ma pean ennast tugevaks naiseks ja ei soovi olla mehe tuhvlialune, aga on selliseid naisi, kes kannatavad ükskõik kui ebameeldivat ja halba meest, kasvõi isegi peksu, peaasi et ikka mees majas oleks, muidu ei saa hakkama ja ei oska elada. Sellised naised võibolla otsivad endale niisuguseid teletorne, kellele terve elu saaks alt üles vaadata, sõnaotseses mõttes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!