Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kust lühikesed mehed endale naisi leiavad?
 
Aia 31. märts 2010, kl 21.37
Kõigest ma saan aru mis eelnevalt kirjutatud aga ma ei leidnud eriti meeste vastuseid teemale.
Kust siis?
Ise olen naine kelle tutvusringis on nii munust lühemaid kui pikemaid. Hindan neide juures haritust ja head oskust oma pikus oma mõistusega kompentseerida.
Olen kohtunud ka meestega kes tutvudes kirjeldavad ennast kui 180 pikad aga kohale jõuab vaid 170 heal juhul või veelgi lühemaks kulunud. Vat see ajab küll laginal naerma. No tule taevas appi milleks selline valetamine.
Kui oled oma arvamuse välja öelnud ja lahkunud siis sõidetkse mailm uhke limuga sulle järgi ja hõigatekse sulle "Ma viin su vähemalt koju" Kas enam lollemat käitumst saab olla. Ei ma ei kahtle et masin kuulus täiega talle aga milleks ta valetas.
 
lühike naine 31. märts 2010, kl 22.54
Tegin siia copy-paste oma jutust ühe teise teema alt, kus ka lühikesed mehed oma kurba saatust kurtsid.

no ma ei tea, mulle on eluaeg lühemat kasvu mehed seltskonnas esimesena silma jäänud. Pikkadest aga vaatan lihtsalt mööda.

Ükskord hakkasin analüüsima, miks nii. Võib-olla on põhjus selles, et olen ka ise lühike - 1.62 ja seetõttu ei ole minu jaoks 1.65 kuni 1.80 pikkune mees mitte lühike vaid täitsa paraja pikkusega mees, kellega on hea nö ühel kõrgusel suhelda. Esiteks on lühema mehega hea koos tantsida, ei pea tantsu ajal mehe naba vahtima, teiseks saab iga kell mehele ise musi anda, ei pea teda paluma kummarduda või ise toolile ronima, et musi saada.

Ok need olid praktilised põhjused ja need tõi ka N23 kenasti esile. Tegelikult on lühemates meestes mingi enesekindlus ja sisemine tugevus, mis pikkadel puudub. Pikad vist usuvad, et nende kasv kompenseerib kõik muu. Lühem mees peab ikkagi vaeva nägema, et pikkade seest välja paista ja selleks on kaks võimalust, kas tarkus või robustne jõud. Jõmmid on valinud jõu ja ülbuse, intelligentsemad tarkuse ja mõned ka sarkasmi.

Oma jutuga tahtsin näidata, et leidub naisi, kes instinktiivselt eelistavad lühemaid ja kiitsakamaid mehi pikematele ning selle taga ei ole mingit lati alla laskmist vms.

Aga m27 teooria teatud juhtudel lühikeste meeste eelistamisest võib isegi paika pidada, sest kui esimene armumine toimub näiteks lasteaias, siis seal on poisid-tüdrukud kõik enam-vähem ühte kasvu ja ehk see paneb aluse tulevikus pikkuse alusel tehtavatele valikutele ;-)

Samas ole kuitahes pikk või lühike, kui ikka iseloom on inimesel kehva, ei taha sind keegi pikemaks ajaks oma ellu.
 
lyjmunhbgfv 06. september 2010, kl 01.40
no ei mõista üldse seda,et mees peab olema ilusa kehaga ja 180 ja mis kuradi 67 päkk peab ees olema. jäätegi sellist otsima. minu mees on minust natukene lühem ja üldse ei häiri. väga nunnu ja tore on mulle. ilmselt te kõik vist inimestes vaatadegi kõige esimesena seda kui pikk ta on ja mis riideid kannab. muud ka peale 180-ne hindate ? :D
 
182 06. september 2010, kl 10.00
Ma olen nii ürgnaine küll, et tahan oma meest pika, tugeva ja alfana.

Tegelikult vist ei olegi ühtegi meest kohanud, kes suudaks leppida sellega, kui naine talle ülevalt alla vaatab. Tegelikult üks kummalne tegelane oli klubis, kes väitis, et talle meeldivad pikad naised, aga selle väikese monoloogi pidas ta mu rindadega.

Seega ei saa ma parata, et minu jaoks hakkab Mees kusagil 187cm kandist, et ma saan temaga näost näkku, mitte näost - rindu vestlelda.

Teised mehed on sõbrad, kolleegid ja mu paljude lühikeste sõbrannade mehed. Nende hulgas on hulganisti toredaid ja vahvaid inimesi, aga Minu Meest ei saaks neist never.

Õnneks on mul kodus minu jaoks ideaalne viiking, kelle kõrvalt ei tahagi armukest pidada.

Seda ka veel, et sry, aga kui pikk naine vaatab pikka meest, siis on see loogiline ja praktiline vajadus, aga kui 155cm pikkune väidab, et mees hakkab 180cm, siis on see lihtsalt kompleks...
 
milla 06. september 2010, kl 10.37
olen tänavapildis tähele pannud ,et mida pikem mees seda lyhem naine tal kaenlaall on.Kas pole?
 
njahh 06. september 2010, kl 10.46
Mul mingi kiiks koguaeg olnud, et eelistan lühikesi mehi. Ma isegi ei tea, miks nad mulle rohkem meeldivad. Pikad ja laiad mehed meenutavad mulle pigem ahvi!
 
alu 06. september 2010, kl 10.54
olen 182 ja on ilmselt naisi, kes peavad lyhikeseks meheks:)

eks igayhele oma-enda meelest on üks kena ja armas naine pikkuses 165-175 ja yle 180 naised on siiski kas liiga myrakad, jämeda kondiga või lihtsalt liiga kõrge pissimisega vibalikud. ega ikka pole ilus kyll, kui naisel on pikad ja peened jalad, mida tal seksimise ajal nagu õieti kyhugi panna pole ja siis vehib nendega nagu tuulegeneraatori labadega mööda ilma ringi. iseasi on muidugi mannekeenide värk, aga eks mood olegi ju mingi kõrvalnähe reaalelule ja sama vajalik, kui näiteks sportauto maastikusõidul.
 
muhhahaa 06. september 2010, kl 11.04
viimasele- mis poosis sa küll seksid, et naise jalad kui labad ringi vehivad :))))) ise ei ole veel sellist proovinudki, äkki proovid seletada..
 
!:d 06. september 2010, kl 12.26
olen 175 ja alati joppavad mulle lühikesed mehed.Tõesti nii on alati,kui kontsa alla panen olen nähtavalt pikem aga neid ei häiri see.Imelik
 
pisike naine 06. september 2010, kl 13.14
veidi off-topic, aga lihtsalt naljakas, kui närvi mõned pikad naised lähevad, kui lühikesele naisele ka pikad mehed meeldivad. või et loogiline ja praktiline vajadus..irw, kaaslast peaks ikka keemia ja sobivuse, mitte mingi matemaatika alusel valima. mina olen 158 cm lühike, aga mehed on olnud vahemikus 188-202 cm. mulle meeldib kui mul on suur ja tugev mees. aga mingid naiskaelkirjakud kujutavad ette, et neil on eriõigused pikkadele meestele ja siis piidlevad kadedalt tänaval ning hiljem pritsivad kommentaariumis sappi :D
 
ikka 06. september 2010, kl 13.18
Nii vana teema üles kaevatud, kas siis ikka pole leitud kedagi?

Aga lühikesed mehed ostavad suure džiibi, siis on nad vähemasti mingil ajahetkel nähtavad ja küll siis mõni tibi ka näkkab, kasvust sõltumata.
 
182 06. september 2010, kl 16.19
Mis sapi pritsimine? Eeldades, et see "pisikese naise" kommentaar käis minu teema kohta, siis tuleb tõdeda, et järjekordselt on nii, et lühema kasvuga inimesed peavad halvustama pikki, et koht kätte näidata. Kahju. Mul on palju sõbrannasid, kes on lühikesed ja ei arva üldse halvasti nendest. Jutt oli sellest, et kui 155cm ei pea alla 180cm üldse Meesteks, on imelik, mitte, et nad ei tohiks armuda pikkadesse meestesse... aga ju siis ikka king pigistab, et selline kommentaar ikka ära tuli.
Ja kommenteerija alu - jälle kahju lugeda, kuidas enda tõestamiseks tuleb hakata ajama mingit jura, et pikk naine ei ole normaalne. PS, lihtsalt teadmiseks, kui sa ei juhtu pika naisega seksima - samamoodi, nagu me lühikestel suguõdedel, on meil ka jalalihased, mille abil jalgu kontrollida, ka seksi ajal.
 
N 10. september 2010, kl 12.27
Mulle meeldivad küll lühikesed mehed!

Võib-olla on asi selles, et ma olen ka ise lühike, ainult 161cm pikk. Seejuures olen pikem nii oma tädist, vanaemast, täditütrest, ämmast ja ämma tütrest.

Mees on mul 163cm, täpselt paras. Kuna ma olen temast noorem, teeme nalja, et mind tehti valmis vastavalt tema parameetritele. Vennad on tal pikemad, isa on selline keskmine, nii 170cm.

Olen koos olnud ka meestega, kes on ligi 190cm, parim sõber on minust 27cm pikem ja no ei tahaks neid pikkuse poolest omale meheks. Suudeldes väsib kael ära ja kahjuks voodis osade pooside puhul ei kehti jutt "voodis on kõik ühepikkused".

Ainuke mure, mis omapikkuse (minu puhul siis ühiskonna jaoks lühikese) mehe puhul probleemiks on, on see, et mu mees ei ole vaimustuses kui ma kontsi kannan. Õnneks igapäevaselt ei kannagi, eelistan mugavaid jalanõusid, kuid vahel õhtul välja minnes löön ka ennast nö üles ja siis olen temast pikem.
 
alu 10. september 2010, kl 12.49
pikk naine ei ole olla normaalne juba sellepärast, et pikk vibalik võib leppida enda pikkuse või suts lyhema mehega, aga pole ikka mõtet kyll rääkida, et vot mulle meeldibki mingi pägaliku kõrval kontsades käia. ja pikal naisel leida ja endale saada endast pikemat meest on vaadates nende ja meeste hulgas leiduvatele siiski väga ebareaalne.
 
üks 10. september 2010, kl 13.03
mina 168, mees 196, eks oli kah 195. Millegipärast lihtsalt läheb nii kuigi ise ei pea absoluutselt pikkust mehe puhul oluliseks omaduseks, ikka iseloomu. Lühike mees on probleem siis, kui mehel endal on koledad kompleksid oma pikkuse pärast.
 
noh 21. juuni 2015, kl 20.13
päkapikud pangu ennast põlema ,nad pole mitte keegi
mingi käblik ei tüüta mind
te naised olete ise need sünnitanud ,minu pojad on mehemõõdus
 
viimane 22. juuni 2015, kl 12.35
sõnavõtt on solvav aga paljud naised ei huvitu mehe välimusest vaid rahakotist.
Anu Saagim ,Beatrice ja palju teisi on elanud endast pisematega,krist Timmeril on ka "pisike".
 
vastuseks 22. juuni 2015, kl 12.50
kui rahakott paks, on ka lühike mees tegija :D
 
mida mida 22. juuni 2015, kl 19.11
ükskõik kustkohast nad omale abikaasa leiavad
 
Maamees 23. juuni 2015, kl 13.18
Minu jaoks on jällegi naljakas vaadata kui naine on lühike jupats ja tema kõrval olev mees ilgelt pikk. Jääb mulje, et mingi väärarenguga paarike.
 
pikk naine 23. juuni 2015, kl 20.03
Olen ise 176 ja mulle on meeldinud nii endast pikemad, kui ka 10cm lühemad. Ikka mees ise on oluline, mitte tema pikkus.
 
jamaaa 26. juuni 2015, kl 12.59
mul on endast veidi lühem mees, kõik on väga ok, parem mees kui kõik pikad kokku minu jaoks vähemalt.
 
millest selline teema 26. juuni 2015, kl 14.30
mina näen rohkem seda: sadade meeste tutvumiskuulutuste seas on üks naise tehtud ning see otsib ka huumorimeelt.
 
seepärast 26. juuni 2015, kl 17.30
Eesti naised on ka päris pikad, nii 170-180cm, on ka 190cmseid. Pealegi kannavad naised kontsi. 170-180cm pikk mees ei ole lühike, küll aga on tal raske leida naist, sest eestlased ongi üldiselt pikemad. Mul on palju lõunaeurooplastest sõpru ja sealsed naised on mulle sageli õlgadeni, u 150-160cm pikad. Eestis on ka lühikesi naisi, aga väga vähe ja ei saa pikka naist süüdistada, et miks ta sama pikkusega meest ei võta, kui talle meeldib kontsi ka kanda. Lihtsalt tuleb naisi mujalt otsida, põhjamaalased ongi väga pikad
 
Raivo Kohalik 26. juuni 2015, kl 20.56
esimene loogiline vastus teema autorile oleks et

lühikesed vaatavad sama lühikesi .

teine lausa vastupidine -
lühiksed mehed elavad väga õnnelikult pikemate naistega

olen mõlemaid näinud reaalses eluski
 
reaalsuses ei leiagi 27. juuni 2015, kl 13.08
või siis omasuguseid väikseid 1.60 naisi kes saavad isegi nendega Fuck You kontsi kanda.
 
alla 185cm on päkapikud! 27. juuni 2015, kl 13.16
Õige MEHE pikkus algab 185-190cm!
 
Raivo Kohalik 27. juuni 2015, kl 14.44
alla 185cm on päkapikud!
27. juuni 2015, kl 13.16
Õige MEHE pikkus algab 185-190cm!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

tean reaalses elus väiksemagi kasvulisi mehi -kes samas on vägagi edukadki töös ja eraeluski .

muideks maailmakuulsad maailma valitsejad on olnud kõik väiksekasvulised - Napoleon ,Stalin , Hitlergi jne ?????
 
OiOiOi 27. juuni 2015, kl 18.10
To Raivo , sinu sõnavõtust eeldan , et oled ka madalamakasvuline !
 
Raivo Kohalik 28. juuni 2015, kl 14.20
OiOiOi
27. juuni 2015, kl 18.10
To Raivo , sinu sõnavõtust eeldan , et oled ka madalamakasvuline !

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ise olen 1.88 m pikk -
kuid "väiksemaid" mehi austan
eeskätt nende tegude järgi -
mis vahel "2 meetristeski "
üle on .....

näe mehes mõistus - mitte lolle muskleid
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!