Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mida mõtleb naine 40+, kes tahab seksi saada?
 
viimasele 29. oktoober 2015, kl 14.38
6 tundi poolpehmega ajab täiesti isu pealt ära... egas ajas seksi kvaliteeti mõõdeta.
 
Mis see 30. oktoober 2015, kl 14.37
naine ikka niiväga mõtleb. Mõtleb, et oleks veel need ajad, kus 20 oli ja tal oli valida kellega. Nüüd on internett ja arvuti taga näppu pannes hea fantaseerida, kuidas küpset naist veel enam tahetakse. Lohutuseks teistelegi hea teada:D
 
konkurents 30. oktoober 2015, kl 16.56
valida on ilusal naisel alati. ainult et valik langeb pigem nooremate teovõmelisemate meeste kasuks. sellest on tingitud arvuti ees vinduvate rippuvat peenist näppivate küpsete meeste kibestunud kommentaarid :D
 
eks valida ja eelistada ikka võid 30. oktoober 2015, kl 23.24
ja ka unenäod on tasuta. reaalsuses on ilusa keskealise naise valik aga see, et saagimeid on siiski vaid üks ja mitte too, kes peeglist paistab:)
 
lugeja 06. august 2017, kl 13.27
Olen 67 a naine ja sexinud ning müranud omavanuse mehega jutti 24 tundi, tavaliselt mitmeid tunde iga nädal. Milles küsimus, naised? Kui ei sexi, siis enam ei ela ju!
Agne Tamm 06. august 2017, kl 13.47
Mees peab talitsema oma mune! Mees peab esimesena naisele hea olema!! Mees peab naisele head tegema! Alles siis on seks, kui mees naisele hea on! Ei vägista!! Saate aru!
Agne Tamm 06. august 2017, kl 13.50
Vot nii! Ilusti kóndima, ilusti astuma! Tähelepanelik olema! Loomulikult peab tal olema piisavalt raha! Kui lapsi sünnitada, siis veel rohkem raha!
Agne Tamm 06. august 2017, kl 13.54
Ei tohi olla tativasikas, ilalõug, joodik, suitsetaja! Karske ja kaine inimene! Peab olema!
Agne Tamm 06. august 2017, kl 20.37
Jätsin ütlemata, et korter peab korda tehtud olema, maja peab korda tehtud olema, ilma laenudeta! Võtku see raha kust tahab! Enne mina ei sünnita! Naine pole loom!
 
kivike 07. august 2017, kl 11.16
Kondoom ja beebipill sulle abiks. Jutt käis nagu seksist, mitte lastest. Ja enne kui sünnitama kukud, siis küsi ikka mehe käest ka, kas tal su lastest üldse on midagi.
Agne Tamm 07. august 2017, kl 14.02
Ma ju niikuinii ei sünnita, siis ju vaba seks!
 
kivike 07. august 2017, kl 14.41
Suguhaigusi ikka liigub ja abort pole rasedusvastane vahend. Ja kui sul vahet pole, kust raha tuleb, siis peaks ju ka hotellituba sobima, miks peaks sind omale koju tassima või üldse sind valgustama oma elukommete, staatuse või mille iganes kohta. :)
 
ly 19. august 2017, kl 22.31
Olen 43 ja kui on vajadus, siis aitan ennast ise, sest ausalt, mehest jääb väheseks, alati tuleb ise ennast lõpuni aidata. Ausalt, ei saa aru milleks neid mehi vaja on... :D
 
naine 20. august 2017, kl 12.38
Nii lolli küsimust poleks oodata osanudki. Miks inimesed hingavad, urineerivad, söövad, joovad ja magavad? Ikka selleks, et elus püsida normaalselt. Ka seks on samasugune eluliselt vajalik tegevus, nii vaimule kui füüsisele. Miks 40+ ja ikka veel? Täpselt samal põhjusel, miks eelnevatelgi kümnenditel. Ainult suure vahega, sest selles vanuses tead täpselt, kuidas ise maksimaalselt rahuldust saada ja seda ka partnerile pakkuda, ühesõnaga naudid 100%, mitte naukene või peaaegu. Selles vanuses ei seksita sellepärast, et äkki ma olen ebanormaalne kui ei seksi; mitte ka selleks, et linnukest kirja saada ja sõprade ees kelkida, kui vägev oli; mitte selleks, et mõnda kobedat isast konksu otsa meelitada; ka mitte selleks, et alkouimas tuli jubedam kirehoog peale; mitte selleks, et kellegile oma tundeid vägisi tõestada; mitte selleks, et järjekordne tüli lahenduse saaks jne jne. Selles vanuses seksitakse reeglina kaine peaga ja nauditakse juba iga sekundit nii maksimaalselt, et suudad vabalt kogeda multiorgasme ning seda mitte minutite, vaid tundide jooksul. Seksitakse mitte selleks, et katus sõitis, vaid selleks, et katus sõidaks pärast seksi.
Vot sellepärast seksitaksegi 40+ ja veel edaspidi ka väga kaua veel, ma loodan vähemalt. Seda kõike muidugi eeldusel, et on ka vastaval tasemel ja armastav partner olemas. Kui enam või veel ei ole, siis oskab kogenud ja terav silm juba sellise partneri pilgust ja kehakeelest tuvastada ning eritab tühikargajad päris kerge vaevaga. Selles vanuses ei lahmita enam umbropsu ja tühja, selles vanuses panustatakse kvaliteedile ja maksimaalsele naudingule.
 
Mitte veel 30 20. august 2017, kl 13.31
Nii lolli juttu nagu eelmine naine kirjutab, polegi jupp aega lugeda saanud. Või ta siis kahekümneselt ei seksinudki, et alles peale 40 teab, kuidas rahuldust saada.
Urineeri ikka edas, eti elus normaalselt püsida ja muidugi nooremaid maha teha. Küll mehed selle peale juba vahet teevad, kes oskab ja kes ei seksida:DD
 
Mees muuseas arvab 20. august 2017, kl 13.43
ly Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen 43 ja kui on vajadus, siis aitan ennast ise,
> sest ausalt, mehest jääb väheseks, alati tuleb ise
> ennast lõpuni aidata. Ausalt, ei saa aru milleks
> neid mehi vaja on... :D

Ju mehed su ellu kuulunud on, ameti poolest ehk. Seega ei oska öelda, milleks sulle mehi vaja on.
Muus osas aga võib saia võrdluseks tuua. Värske on alati nõutud kaup ja maitsev üle raasugi ei jää. Enam mitte värsket tuleb ka juurde aidata, et söögikõlbulik saaks. Hea on kui keegi viitsib jännata, üldiselt visatakse minema ja minnakse uue järele. Loogiline ka, sest kes siis värsket sööks, kui kõik keskenduks vana ellu äratamisele:)
 
ütleks ka 20. august 2017, kl 14.21
Mitte veel 30 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii lolli juttu nagu eelmine naine kirjutab, poleg
> i jupp aega lugeda saanud. Või ta siis kahekümnese
> lt ei seksinudki, et alles peale 40 teab, kuidas r
> ahuldust saada.
> Urineeri ikka edas, eti elus n
> ormaalselt püsida ja muidugi nooremaid maha teha.
> Küll mehed selle peale juba vahet teevad, kes oska
> b ja kes ei seksida:DD


Vaata, tütarlaps alla 30-ne! Kuna sa pole veel üle 40-ne, siis pole sul ka õrna aimugi, mida sa selles vanuses mõtled ja kuidas oled oma tõekspidamisi pidanud korrigeerima. Kuidas saad sa midagi võrrelda, kui sul pole võrdlusmaterjaligi veel?
Ühesõnaga, kannata veel 10 a ja siis alles näed, kas oled seksimise juba üldse unustanud või naudid seda nii, nagu kirjeldas eelpool Naine. Nii palju ma siiski korrigeeriks selle naise öeldut, et mitte kõik noored ei tee nii nagu ta kirjeldas, vaid terve mõistus oli mõnedel ka sel ajal peas. Seks on aga tõesti kvaliteetsem, kui vaid oleks võrdväärset partnerit. Lihtsam ongi noorem mees välja koolitada, kui mõnda vana turgutada:)
 
Täpsustus 20. august 2017, kl 16.46
ütleks ka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaata, tütarlaps alla 30-ne! Kuna sa pol
> e veel üle 40-ne, siis pole sul ka õrna aimugi, mi
> da sa selles vanuses mõtled ja kuidas oled oma tõe
> kspidamisi pidanud korrigeerima.
Lihtsam ongi noorem mees
> välja koolitada, kui mõnda vana turgutada:)

"tütarlaps alla 30" tundub olevat pigem vanamees üle 60, kellel püha kadedus kallal, et neljakümbised naised seksi naudivad ja püha tigedus, et teda enam kellegi seeliku alla ei lasta, põlatakse teovõimetuks:D
 
tundub ja tundub 20. august 2017, kl 17.34
mitte ei tundu vaid ennast 40+ naised paistavad olema siin sellised 60 ohtu prouad, keda keegi enam ei vaata rääkimata huvist nendega seksida. muidu nagu poleks vaja rääkida nooremate meeste välja koolitamisest, edu teile selles unelmas:DD
 
Mitte veel 30-le naiselt 22. august 2017, kl 11.47
See on nii nunnu, kui kusagil 20-sena tead täpselt mida 40+ mõtleb või kogeb. Umbes nii peaks vist võtma, et käisid tuuri 40+ is ara ja potsatasid 20 peale tagasi? Meil on imepisike vahe sinuga, mina olen 20+ perioodi läbi teinud reaalselt ka, muideks. Siis ühtlasi tean, mida võrdlen. Küllap see sexipõhjuste joru sattus sulle nagu haamriga naelapea pihta ülisuure tabavusprotsendiga, et nagu nii sapiselt reageerisid. Ma ei tee kedgi maha, kui viitsid natukene analüüsida, siis saad aru ehk, et need on puhtalt minu oma elu kohta käivad nopped erinevatest perioodidest.Jah, mõistad ehk, et ma toon ainult oma kogemused letti ja sellised need paraku olid. Aga tänan heade urineerimissoovide eest, needki kuluvad asjaks ära.
 
Mees 22. august 2017, kl 11.59
Lihtslat et ... naine 40+ on nagu Siber - kõik teavad kus see on, aga keegi ei taha sinna minna. Selline on elu. Ja mis mul sinu multirogasmidest? Kui nii tark ja kogenud oled, siis saad ka ise sellega väga hästi hakkama. Minule näiteks meeldib seks, kus on vähemalt 2 osalist. Maitse asi. Kus osalisi on rohkem kui 1, ei ole mingit mõnu, kui kõik seda ei soovi või erutunud ei ole. Vahet pole, kui palju 40+ naine on oma elu jooksul urineerinud või mida muud kõike õppinud, mind erutab 20ndates sile ja prink keha ja mootor. Erutab= tõuseb selle peale. Lihtsalt 40+ ei aja kõvaks, urineeri, koge ja multiorgasmita palju tahad.
Miks peaks üldse 20 aastane teadma mida 40ne mõtleb? Küll tuleb temagi aeg.
Aga see et 40+ üritab igast asendist tõestada et on parem kui 20ne ja konkureerida ... hakkab juba vaikselt peakesest soojaks minema;) Väärikat vananemist ja katsu ikka olla!
 
eelmisele mehele 22. august 2017, kl 12.28
Keegi ei keela sul erutuda 20-ste peale, kui vaid sellise kätte saad. Kui oled rikas, siis saad ka. Õnneks pole sa ainuke mees maailmas ja küllalt, isegi liiga suur valik on mehi, kel pole potentsi ega madala enesehinnanguga probleeme ning kes tahavad ja erutuvad justnimelt küpsete naiste peale. Siin pole oluline isegi naise vanus, vaid reaalne väljanägemine, säilinud nooruslikkus, seksikus ja sära. Need mehed tahavad lisaks seksile sama naisega ka meeldivalt aega veeta, maailmaasjadest rääkida ja olla igati samal tasemel. Reeglina on sellised mehed keskmisest haritumad, edukamad ja jõukamad. Need mehed naudivad elu, vabadust ja oma kaaslast, mitte ei alusta noore naisega kõike jälle nullist. Mul on selline mees ja muide, minust noorem.
 
to mees 11.59 22. august 2017, kl 12.29
tõestada ja 40-seid paika panna üritas siin alla 30-ne, nii et ära vääna tõde.
 
Mees 22. august 2017, kl 12.48
Mõttetu vaidlus selle üle, et vanad naised on pandavamad kui noor nanine. Lõppkokkuvõttes on kõik maitse asi. Isegi +60seid nikutakse ju.
Evolutsioon on ise mõned asjad paika pannud. Mehed armastavad silmadega, naised kõrvadega. Naine on (silmadega hindaja jaoks) ilusaim ja ahvatlevaim siis, kui tal on naiselikud pringid vormid, ta on sile, prink ja värske.
Mehe välimusest enam hindavad naised mehelikkust, elukogemust, staatust, truvatunde loomist jms - kõik sellised näitajad, mis on vahemal mehel paremad kui poisikesel.
Jah, varsti juba 50a on naised võrdsed ja feminism on uus norm. Õige. Nüüd läheb veel paarsadatuhat aastat feminismi vlijelemist aega, et ka loodus ja evolutsioon sellest arusaaks ja meestel tekiks tung hakata panema 40+ naisi. a'la Angela Merkel (vot see on alles võimas ja enesekindel mutt) uueks seksjumalannaks! :))
Ja muide, oma kõige huvitavamad jutuajamised olen alati pidanud meestega. Ka väga intelligentsed naised ei ole nii huvitavad kuulata, arutada. Naine jääb naiseks. Arutades on kalduvus kiiluda kinni täiesti kõrvalistese pisidetailidesse. Või asjassepuutumatusesse emotsioonidesse. Suure pildi nägemiseks tehtavad järeldused ja mõttekäigud on ... no anna olla;) Mees ei oota naisest et see oleks malemängu või ristsõnalahendamise paariline, sõbra asendaja, õllejoomisekamraad vms
 
eelmisele mehele 22. august 2017, kl 13.24
Miks sa jätkuvalt edasi vaidled, ütlesin juba, et igaühe oma vaba valik. Pole ma ka iga küpse naise eest sõna võtnud. Valikust jäävad tõepolest välja enda eest mittehoolitsevad, mutistunud või muud ebaatraktiivsed naised. Veelkord rõõmustan, et kõik mehed ei mõtle nii nagu sina ja hästisäilinud füüsisega (ka nahaga) säravad naised on väga edukate ja haritute meeste huviorbiidis, eeldusel et naine on ka haritud, arukas ja laia silmaringiga, keda ei ole häbi ükskõik kui peenesse seltskonda viia. Selline naine ei takista mehel ka oma sõpradega konjakiklaasi taga maailmaasjade arutamist. Naistel pole õnneks vanus otsaette kirjutatud ja ka sisenemisel ei küsi keegi ID kaarti, kui kedagi peaks vanus muretsema panema.
 
nojahm 22. august 2017, kl 13.59
eelmisele mehele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks sa jätkuvalt edasi vaidled, ütlesin juba, et
> igaühe oma vaba valik. Pole ma ka iga küpse naise
> eest sõna võtnud. Valikust jäävad tõepolest välja
> enda eest mittehoolitsevad, mutistunud või muud e
> baatraktiivsed naised. Veelkord rõõmustan, et kõik
> mehed ei mõtle nii nagu sina ja hästisäilinud füü
> sisega (ka nahaga) säravad naised on väga edukate
> ja haritute meeste huviorbiidis, eeldusel et naine
> on ka haritud, arukas ja laia silmaringiga, keda
> ei ole häbi ükskõik kui peenesse seltskonda viia.
> Selline naine ei takista mehel ka oma sõpradega ko
> njakiklaasi taga maailmaasjade arutamist. Naistel
> pole õnneks vanus otsaette kirjutatud ja ka sisene
> misel ei küsi keegi ID kaarti, kui kedagi peaks va
> nus muretsema panema.

1 villane siin ka ikka toonitab, et on ärinaine ja puha, kuigi tekst ei anna välja isegi lüpsja oma...
 
Mees 22. august 2017, kl 13.59
Mul on hea meel kui sulle rõõmu sain teha, ole lahke.
Miks peaks olema olemas üldse küsimus häbist, kui mees tahab naisega kuhugi seltskonda minna? Kui paarile sobib, siis andku minna, milles asi. See häbi teema ja issand mida teised arvavad, on ebakindlate ja noorte poiste probleem. Täiskasvanud arenenud enesekindel inimene ennast sellise mõttetusega ei vaeva. Sina võid ju oma edukate haritud ja ebakindlate meestega kiibitseda kui soovid - kas on häbi või ei ole, issand kuidas tollel või tollel häbi ei ole, vaata milline ta välja näeb jne jne jne. Igal lollil oma meelelahutus vastavalt tema arengutasemele;) ausalt öelda ma küll ei tunne vajadust oma seksikat kaaslast kusagil eksponeerida, nii et häbiei oleks, nagu koertenäitusel. Mulle piisab täiesti sellest, et minu kaaslane on minu jaosk atraktiivne, mis see teiste arvamus või häbi siia puutub.
 
eelmisele mehele 22. august 2017, kl 17.08
Kui sa oma eelmisi postitusi uuesti loed, siis märkad ehk isegi väga üleolevat ja halvustavat suhtumist endavanuste ja endast vanemate naiste aadressil. Kui sul on tõusmisega probleeme, siis ongi see ainult sinu probleem:) Ennast ega oma kaaslast ei peaks keegi häbenema, aga oleks palju lihtsam, kui ei kuuleks ega tunneks igal sammul sinusuguste meeste solvanguid. Loe veelkord, mida kirjutasid. Ei pea ka muretsema minu kaaslase pärast, tema on minu üle uhke (põhjusega), mis sest et olen temast vanem.
 
ehk siis 22. august 2017, kl 21.43
vanade naiste hõige kostab siberist amsterdami tehes maha tulbid ja kinnitades, et kanarbik on igati etem. las siis olla, maitseasi, lehmad tulpe ei söö nagunii.
 
vaataja 22. august 2017, kl 21.48
mina näen siin vaid noori naisi ja mehi vanemaid naisi maha tegemas.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.