Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
rinnahoidjateta käimine
 
Markus 10. august 2010, kl 21.19
"jah-Kui naine ei taha kuumal päeval korraga kahte pluusi kanda (rinnahoidjad on enamasti paksemad T-särgist ja veel tihedalt ümber), siis on see loomulikult provokatsioon."
Esiteks ma olen meesterahvas ja ma tõesti ei tea, mis tunne on kanda rinnahoidjat ja seda enam kuumal suve päeval. Siin kirjutavate naisterahvaste enamuse arvel, vaat, et hullemat piina on raske väljamõelda...
Teiseks. Minu pärast käi, kuid see juures pead sa minu meelest arvestama ka teistega....
Mulle kui meesterahvale väga meeldivad hoolitsetud ja pringid rinnad, kuid ma eeldan, et naised neid avalikult ei eksponeeri. Näituseks eelmine nädal vabaduse väljakul kohtasin üht sellist naist kel oli õhk õrn siidist pluus seljas, millel selja osa puudus ja mis oli seotud sõlme keala taha ning alt poolt oli sõlmitud üle naba, kusjuures veel nii lõdvalt, et vähe sellest, et antud naisterhava rinnad paistsid kaugele juba mitme meetri peale ära, paisus see pluusike iga väiksema tuule iiliga nii, et kõik oli näha.
Seega sa võiksid valida sellisest materjalist pluusi, mille puhul on näha või aimata, et rinnahoidjat ei kanta, kuid see juures ei vaata igal ajamomendil X sinu kaks paljast rinda=rinnanibu minu poole läbi kehakatte
 
kerli 10. august 2010, kl 21.21
Kuna mu mees absoluutselt jumaldab ilusaid prinke rindu, siis kõige parem on teda pöördesse ajada toas rinnakata ringi patseerides.
 
Markus 11. august 2010, kl 04.40
kerli-usun, et igs mees läheks sellisest vaatepildist pöördesse, eriti, kui naise rinnahoidja korvi tähistatakse tähega C, D
 
jah 11. august 2010, kl 09.04
Markus, mind naisena erutab ka mehe keha ja sooviksin tänavatel mitte näha meeste treenitud rinnalihaseid, aga sellest hoolimata massiliselt mehed ei kanna särgi all nibusid varjavat maikat ja kõivad lausa särgita suvel. Sinul on olnud sel suvel vaid see üks situatsioon, aga mõtle kui palju lausa särgita mehi mind suvel tänavatel on provotseerinud :(
Kas peale seda teemat hakkad vähemalt kandma alati maikat särgi all, et mitte naisi õrritada/ärritada?
 
85B, 40a 11. august 2010, kl 15.12
ei kanna juba mitu aastat!
Rind on väike ja täiesti prink, ei ripu ega laineta. Pidulikuks puhuks ja teatud riiete kandmiseks on mõni rinnahoidja sahtlis ikka olemas, aga üldiselt ostan kohe teadlikult selliseid riideid, mida kandes ei paista rinnahoidja puudumine silma.

Vanasti kandsin ja polnud viga, aga mingil hetkel muutus kohutavalt ebamugavaks.
 
reigo 11. august 2010, kl 18.48
jah, kui on ilusad ja prinkis tissid.
 
väkk 11. august 2010, kl 19.11
ausalt öelda võiksid need rippnisad oma organid taas katta, pole see ilm midagi enam nii palav, pisut rõve on vaadata neid rippuvaid nisasid andke andeks, milleks muidu Mary Phelps pidi vaeva nägema oma leiutatud jubinatega aastal 1914????
 
radsja 11. august 2010, kl 19.13
 
Marju 11. august 2010, kl 19.20
Ma ei tea kas ma olen loll aga ma ei märkagi kas on kellelgi rinnahoidjad seljas või mitte. No vb kui nibud nagu kapinupud välja tungivad, siis äkki.

Mul tuttav mees ütles, et Saksamaal kõik ilusate rindadega naised käivad ilma rinnahidjateta. Et pigem vaadatakse et mis sul siis viga on et tissikad selga panid.
 
kahekohaline telk 11. august 2010, kl 19.21
rinnahoidjaid ma küll ei kanna, aitab ühest küll, ja seda ka ainult kodust väljas käies, sest rinnahoidja natuke pušib mu muidu üsna olematuid, 75A-B tisse. ei nad ripenda, lotenda ega laineta, täitsa kikkis on, aga eelmisel suvel sattusin korra ilma tissikata ja top seljas mingisse supermarketisse külmleti äärde ja üks kole kortsus vanamees lasi pikalt vilet ja tegi suuga sellist muts-muts häält. pärast seda olen ennast välja minnes ontlikult ja siivsalt riide pannud. ei vaja ma sellist tähelepanu.
 
toplessi felix 11. august 2010, kl 19.23
kirjuta kullake.
 
kahekohaline telk 11. august 2010, kl 19.33
feliks kullake, kas see oli mulle? kas sina olidki see kole kortsus vanamees?
 
vanaisa piigo 11. august 2010, kl 19.36
see olin mina, kirjuta
 
Markus. 11. august 2010, kl 20.59
"Marju - Ma ei tea kas ma olen loll aga ma ei märkagi kas on kellelgi rinnahoidjad seljas või mitte. No vb kui nibud nagu kapinupud välja tungivad, siis äkki. "
Sellest on enamasti imelihtne aru saada, kas naisne kannab rinnahoidjat või mitte.
Rinnahoidja kontuurid joonistuvad ju välja, kui natuke liibuvamat riietust kanda.
Teiseks, kui on tegu nn. ilma õmblusteta korviga siis, enamasti on need push up rinnahoidjad ja need joonistuvad pea iga riide alt konjunktuurselt välja.
Viimaste puhul, paneb vahel tõesti imestama, et miks naisterahvas, kelle on A või AA korv üldse sellise tegumoega rinnahoidja valib, st. rinnahoidja ei toeta midagi vaid moodustab nagu oma moodi kilbi ja kui naisterhvas istuv siis jääb kori ja rinna vahele selline ruum, et igaüks kes soovib võib naisterhva rinnanibudest levaate saada.
Kolmandaks, nagu ka eelpool juba kepphobu juttu tegi ja mis ka minule, kui meesterahvale silma on jäänud, on see tõsiasi, et tõesti üksosa naisi ei oska omale õige suurusega rinnahoidjat valida-mõnele on rinnahoidja nii ümber nagu hobusel rinnuse rihmad, lausa punased vorbid on järgi, teisel jälle liigub rinnahoidja koos rinnaga sinna kuhu tahab.
Lõpetuseks tahsk Teilt naisterahvad tead, et kui te nii rinnahoidja vastased olete, siis miks sunnite või panete oma kolme nelja või muus vanuses tütred rannas kaheosalisi suplusriideid kandma. Kui ikka tüdrukul veel rindu pole , mis mõte siis rinnahoidjal on....
 
vahet pole 11. august 2010, kl 21.08
Vaata ja imesta, kuidas mõni Markus kõike peensusteni teab. Sa jälgid pidevalt, naiste rindasid?
 
kahekohaline telk 11. august 2010, kl 21.44
toplessvanaisa, kui sa nüüd mulle raudpoltkindlalt kinnitad, et sul lõdisevat pekki seljas pole ja lenksu nina all, siis võin seda kirjutamise asja isegi natuke kaaluda:D
 
Markus. 11. august 2010, kl 22.44
vahet pole
- miks peensusteni? Kaugel sellest.
Miks pidevalt? Ilusatel rindadel jääb ikka silm peatuma nagu ka torkab nagu iseenesest silma see, kui midagi valesti on.
Pealegi ei ole ju keelatud kaasa tundmast naisterahvastele, kes hambad ristis, ma ei tea millest ajendatuna näituseks number väiksemat rinnahoidjat kannavad või, et kes selle nimel, et nende rinnapartii numbri võrra suurem väljanäeks on nõus kandma push up pesurinnahoidjat või siis bikiinide rinnahoidjat, kui väljas palavust pea kolmkümmend kraadi Celisiuse järgi...
 
oh 12. august 2010, kl 15.26
omg rinnahoidjat kantakse.ainsuses,õppige ükskord ära.

kapis või poes ripuvad paljud,siis on mitu neid ja mitmuses.
 
kah enamasti rinahoidjata 13. august 2010, kl 11.18
"Viimaste puhul, paneb vahel tõesti imestama, et miks naisterahvas, kelle on A või AA korv üldse sellise tegumoega rinnahoidja valib, st. rinnahoidja ei toeta midagi vaid moodustab nagu oma moodi kilbi ja kui naisterhvas istuv siis jääb kori ja rinna vahele selline ruum, et igaüks kes soovib võib naisterhva rinnanibudest levaate saada."

milegipärast tootjad arvavadki, et A-rinnal pole vaja tuge, vaid optilist suurendamist ja polstrit; peale pushupi polegi paljudes kauplustes midagi saada eriti. (kui just see A-rind pole nö laste poolt tühjaks imetud, ega siis erilist tuge pole tegelikult vajagi muidu, kui joostes, ratsutades või aeroobikatrennis keksides.) Aga oleks abiks, kui toetav rinnahoidja siis ei pigistaks, sooniks ega vajutaks ebamugavalt rinna külgedele :P Ja osad spordinnahoidjad on küll soonimise piirini tihedalt ümber ja õlapaelad tõesti ei nihku, kui kätega usinalt vehkled, aga korv ei toeta üldse, on nagu tükike särki lihtsalt :P . Ühesõnaga, sada häda... ja nii suurerinalistel kui väikserinnalistel käib sobiva rinahoidja leidmine katse-eksituse meetodil ja on puhtalt õnneasi, kui leiad mõne, mis tõesti hästi istub.
 
Markus 13. august 2010, kl 14.12
kah enamasti rinahoidjata-aitähh sulle sisuka teemaarenduse eest.
Kuid siit kerkib üles ju see küsimus, et kuinoor tüdruk muretseb omale elu esimese rinnahoidaj siis on ju see kõige tõenaolisemalt A korviga algul, kas siis tõesti ei ole sellist ilusat pitsilist või mittepitsilist mudelit saada, mis õhku läbilaseks ja mis rinda ei suurenda.
Ju vist selle pärast, et osa naisi ei viitsi vaeva näha sobiva rinnahoidja leidmisega ja proovimisega, kohtamegi täval üsna tihti naisi, kel on küll rinnahoidja ümber, kuid see on lihtsalt nibude varjaja, kui toestaja. Alles eile tuli tänaval vastu noor tütarlaps, kes kandis vist C korviga rinnahoidjat, kuid see rinnahoidaj oli tal seljas nagu vabandust väljendi pärast-seal sadul. Nimelt olid tal vist õlapaelad õigeks reguleerimata jäetud või oli korv vale valitud, kuid korvis oli vaid veerand rinda ja seegi osa püsis korvis vaid ausõna peale...
 
75D 14. august 2010, kl 17.25
kõige tähtsam,kui naine ise endaga rahul on ja mugavalt tunneb.
 
Markus 14. august 2010, kl 18.39
Just 75D-kuldsed sõnad. Loodan, et sina käid ikka rinnahoidjaga, sest osa naisi kurdavad, et suurte rindadega on valus ja ebamugav ilma rinnahoidjata käija. Usun neid.
Sama sugust julgust nagu nõuab naisterhaval, kel rinnahoidja korv B või C või D või DD, ilma rinnahoidjata käimine, sama julgust näitusek nõuab meesterhaval ka ooma naisterahvale rinnahoidja stmine-kohe tõmmatakse müüjate poolt võrdusmärk perverdiga...
 
* 14. august 2010, kl 18.44
* enamusel naistest on rinnad nagunii koledad
 
kääks 15. august 2010, kl 21.01

hea meelega käiks ehk ilma ka, aga mina pean just push-up rinnahoidja ikka selga toppima, sest 85A/B on ilma lihtsalt liiga lame ja näotu ning pirni kehakuju häbenen. rinnahoidjaga on vähemalt üsna naiselik tunne.
vahel on linnas märgata küll rinnahoidjata naisi ja on näha, et püüavad ikka pilke. kui on kena rind, siis miks mitte tegelikult, kui ainult liiga palju välja ei paista.
 
miks kurat 15. august 2010, kl 22.41
kui naisel on suurem rind, mis vajab toestamist, siis kopsikas on ok.

kui naisel on kena prink rind, siis käigu kopsikuta kui soovib. Kopsiku mittekandmist ei pea häbenema. Miks me peaksime oma rindu hirmsasti katma ja varjama (nagu oleks häbiasi)?
 
Markus. 16. august 2010, kl 08.44
miks kurat-tõesti kopsikuta käimist ei tule häbeneda, kuid siis tuleb arvestada ka natuke suurema huviga sinu isiku vastu ja pealegi on töökohti ja ka üritusi-ettevõtmisi, kuhu võid küll ilma rinnahoidjata ilmuda, kuid siis pead sa valima vastava lõike ja materjaliga riide, et sinu rinnahoidja puudus on aimatav, aga mitte eksponeeritav.
Näituseks ma ei kujuta ette, et mõne eesti panga klienditeenindaja ilmuks kliendi ette näituseks poolläbipaistavas pluusis mille all midagi ei ole.
Eile alles olin trollipeatuses tunnistajaks faktile, kus C korviga noor vene kaunitar, liibuvas poolläbipaistavas T särgis, mille alla puuduus rinnahoidja ja tema pea kolme cm läbimõõduga nibuala koos nibuga oli ma ei tea kui kaugele kõigile vaatamiseks pakutud, ärgitas oma n.ö. "pesulauast sõbrannat rinnahoidjast loobuma, millega too muidugi ei nõusutnud. Paistis, et sellele vene kaunitarile meeldis, et kõik mööduvad meesterahvad tema rinnakumerustele tähelepanu pööravad....
P.S: See et te osa nais ei armasta aluspesu suveti kanda, on ühest küljest ka praktiline-kui tekib ihmu lihalikke rõõmuude järgi, pole midagi lihtsamat, kui väike mees välja ja naisuke tema otsa istutada ja näha pole midagi, sest kleidi või seeliku saba varjab ju kõik...
 
m30 16. august 2010, kl 23.08
olen markusega päri. naised võiks ikka teisi ka arvestada ja näiteks mitte vabaõhu üritusel või suguvõsa kokkutulekul oma lapakaid esitleda ja eriti rõve on kui firmas on selliseid naisi, kes nõuavad läbipaistva pluusega tähelepanu, kohe viib selline lind firma maine alla.
 
ingeli (19) 19. august 2010, kl 00.25
80C - ei no ikka kes tahab see kannab. mina isiklikult ei saa rinnahoidjata olla, sest mul rinnakuju on kole ja nibud suured. keegi enne mainis siin et veel on noor ja rinnad on normis veel. no mul eluaeg koledad lotendavad rinnad olnud ja mul endal on mugavam ning teistel parem vaadata kui mul rinnahoidja seljas.
 
mees 19. august 2010, kl 11.25
Eile nägin linnas ca 55 aastast naist ilma rinnahoidjata ja väga ilus vorm/kuju liikus seal all:) meeldiv oli!
 
(..) 19. august 2010, kl 12.04
No proovin mõne topi või kleidiga ühte ja siis teist rinnahoidjat,kuid kõik jäävad välja paistma,kas siis tagant või eest.Siis ongi ainus lahendus loobuda rinnahoidjast üldse.Minu meelest see välja paistev rinnahoidja-mida ka linnapildis aeg ajalt kohtab-palju koledam vaatepilt.
Küsimus meestele,kuidas suhtute sellistesse nn.gaasiriidest pluusidesse,kus rinnahoidja selgelt läbi paistab?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!