Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
rinnahoidjateta käimine
 
Kaarel 06. juuli 2011, kl 11.48
Mulle rinnahoidjad ei meeldi, pigem häirivad.
Mõni väidab, et kui pole piisavalt ilus siis peab rinnahoidjat kandma, kas siis rinnahoidja muudab ta ilusamaks. Vanamoor jääb vanamooriks, olgu ta rinnahoidjaga või ilma. Aga ka vanamooril on õigus käia riides nii nagu talle meeldib.
Rinnahoidjata olemine pole kindlasti enesepakkumine, vastupidi, sellest võib nii aru saada vaid suunatud hälbega inimene.
Nibude läbikumamine pole ka mingi probleem, kas meist keegi veel ei tea, et naistel ja meestel on nibud?
Kui on ilus naine siis vaatan, jah, rinnahoidjata tõmbab pilku. Aga mis siis, kenad naised ikka tõmbavad pilku, rinnahoidjata koledad naised ei tõmba pilku, aga ei häiri ka, sest kõigil on õigus olla nagu meeldib ja vananeme me kõik.
Mõne indiviidi suutmatuse pärast, enda ihasid talitseda, ei pea teised muutma ei enda riietumist ega ka kolmandad taluma burkadega naisi.

Mulle isiklikult meeldivad loomulikud naised, ei kannata ülevõõbatud kontsakingade ja üles tõmmatud tissidega tibisid.
T-särk, teksapüksid ja mingid pastlad on parim valik ja kui seal t-särgi all veel võbelevad vabad rinnad, siis on raske pilku mujale suunata. See ei tähenda aga, et ma ilaselt passiks või koguni ligi tikuks.

Riietumise üks eesmärke on ka teistele meeldida ja silma paista, üks variante on ka avar dekoltee või aegajalt vilksatav paljas rind, ka seal ei ole midagi halba, nii näitamine, vaatamine on meie loomuses ja mõlemat teeme niikuinii naudinguga.
 
mees 09. juuli 2011, kl 12.31
Postitusi lugedes tundub,et pooled naised lippavad paljalt ringi.Seljas ainult särk,seelik või siis ainult kleit.
Aga mulle küll linnapildis selliseid silma pole hakanud.
Huvitav kus sellised ringi siis lippavad,et teie silma riivavad?
Mulle meeldiks küll mõnda sellist naist vaadata,seda enam kui naisele meeldib ka ennast veits näidata nii kogematta :)
 
Mia 09. juuli 2011, kl 14.20
Kordi koledam on ikka pigem see, kui naisel see rinnahoidja tagumine osa riietega kaetud ei ole. Paljudel on vale rinnahoidja ümbermõõt ja see osa kisub siis kuhugi turjale ning paistab selga ülalt paljastavate riiete alt välja või siis on mingi selga paljastav riie ning karjuv rinnahoidja sinnajuurde.

Ehk siis - vale numbriga midagi sellist: http://globalgrind.com/channel/gossip/content/1738778/kim-kardashian-from-showing-her-underwear-to-instyle-photos

Ja teine versioon on suhteliselt sama inetu.
 
to Mia 09. juuli 2011, kl 19.45
Sellistel on tavaliselt suured rinnad, mis ette tõmbavad. Sellel lingil oleval neiul on liiga avara seljaosaga pluus, kui ta oma rinnahoidja paelad veidi lõdvemaks laseks siis see tagumine osa nii ülesse ei kerkiks.
 
mis naistel viga on? 09. juuli 2011, kl 21.44
Hädasti vaja paljaks kiskuda. r6ve vaadata h6ljuvaid nisasid , ilma aluspyksteta veel vasti.kumad,lima. tilgub igale poole. Arvavad, et on nii puhtad aga pole !
 
Mia to to Mia 09. juuli 2011, kl 22.26
Peamine probleem on siiski vale rinnahoidja suurus, mitte suured rinnad. Õige rinnaalune ümbermõõt aitab ka DD korral hoidjal paigal püsida.

Seetõttu nad oma paelu lühikeseks panevadki, et rinnahoidja ei toeta aga ta ei saa ju toetada kui ta pole piisavalt tugevalt ümber rindkere :)
 
sale Salme 09. juuli 2011, kl 23.08
No kõik sõltub rinnast ja kehakujust,kas on kena vaadata või mitte.Ja millisele normaalsele mehele ei meeldiks pluusi alt kumav rind ja nibude kontuur:)Ise ilma käia ei taha ja ei oska aga teiste rind mu silma ei riiva,kui need just kõhu peal ei ripu;)
 
75 A 10. juuli 2011, kl 08.06
Mul lähevad jahedast ilmast nibud nii kikki, et kumavad isegi polsterdatud rinnahoidjatest läbi, kui ma just paksu kampsunit seljas ei kanna. Sporti tehes kannan spordirinnahoidjaid ja siis paistab veelgienam. Temperatuurimuutustele, emotsioonide muutustele, isegi kui jahedamat salatit söön või vett joon, on mu rinnad prinkis ja nibud kikkis, ei pea seksist mõtlemagi. Mul on suhteliselt proportsionaalne rinnakuju, mis siis, et väike, aga kannan niipalju kui avalikkuses käin ikka rinnahoidjaid. Mis teha, maa alla ei vaju, mina olen juba harjunud ja no las nad siis piidlevad, omast vabast ajast piidlevad.
 
75D 10. juuli 2011, kl 10.27
Ma ei saa aru, kuidas võib mõnel ilma rinnahoidjata mugavam olla. Üliväike rinna puhul võib see küll nii olla, aga kui on juba B korv, siis pean seda natuke imelikuks. Minule küll ilma rinnahoidjata käia ei meeldi. Mul ei ole mingid vanamuti ripprinnad, aga rinnahoidja lihtsalt annab hea mugava tunde, kõik on kindlalt paigal, mitte midagi ei liigu ega lotenda käimise ajal.
 
Y--e 10. juuli 2011, kl 15.30
Mulle meeldib küll sooja ilmaga ilma rinnahoidjata käia, siis on mu mees ka täiesti pöördes. Rinnad on mul 75B. Vahel olen ka püksikuteta , tavaliselt kodus, aga vahel ka väljas, kuid sellega on omad probleemid (nagu voolus).
 
naine 10. juuli 2011, kl 23.00
kui on ilusad rinnad, siis miks mitte ilma käia. ise ka kunagi käisin:) aga muidugi mitte tööl ja ühisüritustel.
 
mm 11. juuli 2011, kl 01.14
ma käisin täna maja taga mänguväljakul (lapsega), ei viitsinud rinnahoidjat alla panna. eks olen ennegi käinud.. veidi ebamugav oli ja on alati, sest oleneb ju rinna suurusest, kujust ja raskusest.
 
Markus Kraus 17. november 2011, kl 00.53
75D
....jagan sinu seisukohta.
Olen isa ka selle üle mõtisklenud,et kas naisterahval, ebamugav ei ole, ilma rinnahoidjata käia-ikkagi kaks kenakest palli põues.
Samuti ei saa ma aru naistest, kes tööl olles ilma rinnahoidjata ringi liiguvad.
Muidugi on kena vaadata, kui sekretäril või raamatupidajal või kellel iganes rinnahoidjat ei ole ja kogu partii seksikalt riiete all mängib ning nibud läbi riietuse paistavad või lausa kivikõvade maasikatena reljeefselt väljajoonistuvad, kui tuleb endale ikka aruanda, mis on töökoht ja mis mitte...
 
ooo 17. november 2011, kl 11.13
juuli- või augustikuisele Markusele: härg on värvipime, nii et vehi mistahes karva rätikuga:)
 
C-korv 17. november 2011, kl 18.48
Kodus ringi tuiata, nii et särgi all midagi ei ole, võib küll. Aga hoogsalt sammuda nii, et kaks palli edasi-tagasi kiiguvad, pole kuigi mugav. Seetõttu kodust väljas ilma rinnahoidjata ei käi, ükskõik kui paks riietus seljas on.

Samas teiste naiste ülakeha sellise pilguga, et kas neil joonistub midagi välja või ei joonistu, pole iial vahtinud.

Lisaks on naljakas, et kui sügavast dekolteest (mis tähendab ju, et osa rinda on paljas) ei tehta tänapäeval probleemi, siis riietuse all väljajoonistuvatest nibudest tehakse? Khmm...
 
mees 17. november 2011, kl 23.16
vat ei saa aru, mis kiim või liputamise soov ajab naisterahvaid ilma trussikuteta tööl või avalikes kohtades olema, kas sellega loodetakse, et mõni meeskodanik vilksamisi tema piibrit näeb ja selle mõttega naised erutavad ennast või lausa soovitaksegi rämedalt ke... saada??
 
mees 17. november 2011, kl 23.21
ise kaldun seda teist varianti arvama.
 
mehele 23.16 19. november 2011, kl 11.55
Ilma trusikuteta käimine eeldab,et tilgu.Otsusta ise ja uuri järgi.
 
ka 75c 22. november 2011, kl 00.13
Mul on ka 75c suurus rinnad ja ilma polstrita rinnahoidjata on lausa valus astuda, jooksmisest rääkimata. Pole spordirinnahoidjat osta julgenud, ei kujuta ette kuidas see riideriba midagi paigal hoida suudaks.
 
Laili 22. november 2011, kl 10.37
Olen sinuga täiesti nõus.Ma ei ole ju midagi varastanud,
et peaksin peitma ja täiesti mõnna on ilma nende tollukateta olla.
 
mäuskas 22. november 2011, kl 10.58
sportrinnahoidja on väga hea. lihtsalt tuleb leida see õige :)
kuna ise tegelen küllaltki aktiivsete aladega - jooksmine, aeroobika, kus hüplemist palju ja rinnad peavad korralikult fikseeritud olema, siis valisin shock absorberi tugevaima variandi. sellel kaubamärgil saab lisaks suurusele ka toestustugevust valida, olenevalt sinu aktiivsusest.
veits kallis see rinnahoidja ju on aga mul juba neljas aasta läheb sellega. lihtsalt soovitan, et oste pigem värviline, mitte valge.
nüüd olen näinud, et ka nike'l ja muudel spordiriiete tootjatel on spordirinnahoidjaid aga ma ei tea, kui efektiivsed need on.
enda sa ostsin kaubamaja spordimaailmast, küllap spordipoodides ka müügil. edaspidi plaanin netist tellida, et saada soovitud värvi :)
 
vanem naine 23. november 2011, kl 08.45
kui on väiksed rinnad, siis võib ilma rinnahoidjata eputada. suure rinna puhul on rinnahoidjal toestav funktsioon, hoiab rinda paigal ja takistab vajumist. kui suurte rindadega naine tahab säilitada kena rinnakuju ka vanemana, siis ta kannab rinnahoidjat. kui on ükskõik, milline peale 40-t välja näeb, siis laseb noorena ilma ringi.

omaette teema on muidugi suure rinnaga õige rinnahoidja leidmine. millegipärast enamus tootjaid arvavad, et suur rind tähendab automaatselt ka suurt rinnaalust mõõtu :( kui leida patas korvi suurus, siis sageli seo taha või sõlm.
 
ants 25. november 2011, kl 09.05
Rinnahoidja, rinnahoidja!!!!! Käige kuidas tahes aga see pesuese on rinnahoidja. Ei kannata kui naised ütlevad ainsuses rinnahoidjad, mitmuses on rinnahoidjad.Jääb mulje et teil on korraga neid vähemalt kaks tükki seljas
 
kahekümpine 25. november 2011, kl 09.38
Vanem naine, mina ostan kõik oma rinnahoidjad Lindexist, seal on olemas ka väiksemale ümbermõõdule (70, 75) DD korvid, isegi 65E olen näinud!
 
viiekümnekümpisele tupsule 25. november 2011, kl 09.57
meditsiin aitab igas valdkonnas.

lase oma kahest rippnahatükist teha endale üks rind (täitematerjali on ohtralt sul sumomaadleja kintsudes olemas).

see teeb olemise kergemaks. suhkruhaigele hüpertoonikule on koormav alalises motoorses rahutuses olle kus oma juuksenirakate, kere, jalgade, naha, tissidega rahulolematuna teemasid vorbid teha.
 
noir 25. november 2011, kl 10.23
Ma tean ühte 40-ne aastast "tibi" kes üritab igal võimalusel oma poole noorema tütrega sarnane olla. Kunstküüntest kuni roosade dressideni, aga vot seda pole tähele pannud, et rinnahoidjaid võiks ka kanda. On tal rinnad ka sellised guccimucci t-särgi all nagu mandariinid põlvikute sees. Suht jälk.
 
Agnes 25. november 2011, kl 10.31
ma olen kuulnud kivid sokkides ja spanjeli kõrvad, aga mandariinid põlvikutes :D
 
noir 26. november 2011, kl 21.20
Selle mõtlesin ise välja, või vähemalt pole ma seda varem kuskilt kuulnud. Spanjeli kõrvad on ka päris hea :DD
 
lugeja 04. oktoober 2013, kl 20.31
Kui natuke ajalugu vaadata,nii umbes sajand tagasi, siis köigepealt hakkasid rinnahoidjat kasutama mitte korralikud naised, vaid prostituudid.
Miskipärast on nüüd asi tagurpidi keeratud, ja osa vooruse eest vöitlejaid leiavad, et "korralik" naine peaks ilmtingimata neid prostituutide leiutatud asju kandma.
See trend on tulnud Ameerikast, kus seniajani on usufanaatikute möju väga tugev ja loomulikult kardavad nad, et naise loomulike rindade nägemine nende vöi nende lähikondlaste usuraasukese ära vötab. Vöi siis fimade puhul kardavad firmajuhid pahandada oma usufanaatikutest kliente ja sunnivad seetöttu töötajatele peale konservatiivset riietumisstiili.
Ega see polegi palju erinev islami fanaatikute seisukohast, kelle arvates naist tulebki pidada enda jaoks kodus seksiorjana vöi siis vähemalt musta koti sees, kui vaja tänavale minna.
Samas, kui vaatame lahtiste silmade ringi kasvöi Prantsusmaal,Itaalias vöi mujal vana-euroopas siis seal käivad naised julgesti ilma rinnahoidjata ja keegi ei leia, et see oleks kuidagi madal vöi odav, pigem vastupidi, kena ja trendikas.
Kui me ikka tahtsime minna Euroopasse, siis vöiks vötta omaks ka euroopalikud kombed
 
lugeja to 04. oktoober 2013, kl 21.00
äkki võiks euroopa meilt õppida
hoopiski
mitte kõike saasta sealt ülevõtta
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!