Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Veelkord armukestest..
 
dee 03. veebruar 2002, kl 18.18
Mõned teemad tagasi oli siin väga hukkamõistvalt juttu armukeseks olemisest, aga ma tahaks omalt poolt väita, et ei saa kõike alati nii mustvalgelt võtta ju. Ise hakkasin ka oma
praeguse armsamaga suhtlema, kui ta veel teise naisega koos elas.
Tahaks siiski väita, et end süüdi ma ei tunne - mina lihtsalt ei
teadnudki alguses, et see teine eksisteerib.. Niisiis minu süül küll keegi lahku ei saanud minna, kuid ikkagi olen kohanud mõnevõrra halvustavat suhtumist ja mitte selle endise elukaaslase poolt, vaid hoopis mingitelt kolmndatelt isikutelt. Pole ju mõtet mehe/naise uut kaaslast süüdistada, otsuse lahku minna teeb ju inimene ise.
 
kaisa 03. veebruar 2002, kl 18.23
hoorake vähem rahvas
 
itsitis 03. veebruar 2002, kl 18.23
...ja tagasi kokku minna ka..
 
armuke 03. veebruar 2002, kl 18.59
dee, ma olen sinuga täiesti nõus. vahitakse sind sellise pilguga et "vaata kus mõrd, läks võttis teise naise mehe ära"
võttis! nagu mees oleks mingi raamat või sokipaar, mida saab omada, anda ja võtta!
 
Piret 03. veebruar 2002, kl 19.28
to Kaisa,
see ei olnud nüüd küll ilus kommentaar. Juba koolis õpetati
(Lermontovi "Meie aja kangelase näitel"), et hukka mõista on
kergem kui mõista. Üldiselt ma olen aru saanud, et mida rohkem rolle elus kellelgi on tulnud läbi elada (laps, vanem, abikaasa,
petetud abikaasa, ise armuke jne.), seda tolerantsem ta on.Äkki
oled Sa veel väga noor?
 
mari 03. veebruar 2002, kl 19.37
no minuarust võtavad paljud naised elu ja suhteid sedasi, et mees on nagu omand. kellele rahakott, kellele jalamatt. Ja kui selle mehega on veel laps ka, siis on mees lõplikult omaks tehtud. surmani. Vot kui selle mehe "üle lööd", kel lapsed ka on, siis oled alles vargusega hakkama saanud!:)
aga üldiselt on see armukeste jutt siin niiiiii ära tüüdanud, tahaks vahelduseks midagi muud ka lugeda. oma valikute õigustamiseks ei ole vaja seda netis vast küll teha, peaasi, et enda jaoks on asjad selgeks mõeldud.
 
kirke 03. veebruar 2002, kl 20.16

olete ikka üks odavate kamp,te armukeste kari!!!

te kõnsa hunnik,oleks võimu laseks teid kõik.... kus kurat,
siit maamunalt!!!!!!!!!
 
kaisa 03. veebruar 2002, kl 20.25
kuhu on jäänud hea vanamoodne ausus? kui asi on muutunud selliseks, et üks abikaasadest on mingil põhjuse sunnitud minema armukest otsima, siis tuleb lõpetada see mugavuse paistel peesitamine, tuleb abikaasale öelda, et kui asju parandada pole võimalik, et abielu igati rahuldav oleks, siis tuleb aitäh öelda ja lahku kolida, mitte haaremit pidama hakata. ei ole vaja hakata heietama, et asjad ikka ei ole nii kerged jne. asi on väga lihtne, lihtsalt inimesed ise valivad pidevalt mingeid käänulisi teid
 
????? 03. veebruar 2002, kl 21.26


Pole vaja pe...eid ette keerata,et siis ei tuleks end hiljem õigustada ja väljavabandada.
Hoorake tõesti vähem!!!
 
nojah 03. veebruar 2002, kl 21.45
tõde on alati kusagil vahepeal. mitte iga abielu lagunemises ei ole ainult mees süüdi ja naine see vaene kannataja. ju ikka on viga naises ka, kui mees südaöösel oma kolmele lapsele armukese juures öömaja palub, sest nende emme on kodus jälle orgia korraldanud ja isa ise peab veel poolteist ööpäeva tööl olema. vahel on ju lausa hea, et on olemas armuke...
 
Piret 03. veebruar 2002, kl 22.30
Ei, ma ikkagi ütlen, et asjad ei ole nii lihtsad. Põhimõtted on
muidugi kõva sõna, aga - oh issand kui palju kompromisse tuleb teha, kui sa tahad oma eluga toime tulla. Kui palju mõelda mitte
ainult enda, vaid vahel ka kellegi teise peale...Mina igatahes
kardan niisuguseid jube printsipiaalseid inimesi, kes kuulutavad
et see on õige ja see on vale. Kunagi ei tea, millal sa ise oled
olukorras, mida oled varem kellegi teise puhul pilganud ja põlas-
tanud. Tavaliselt just nii lähebki. Mitte et ma õigustaks sigadusi, aga näiteks armukeste teemal mina küll ei julge kaasa
rääkida. Öeldakse, et elu teab, mida ta kellegagi meist ette võtab, ja kõrvaltvaatajad ei tohiks siin eriti kommenteerida.
Igal asjal on põhjus.
 
mees35 03. veebruar 2002, kl 23.43
Piret, tead need jube printsipiaalsed inimesed, nagu sa kirjutasid, nemad muutuvad siis hoobilt, kui ise armukeseks hakkavad. Kui endal see kogemus puudub, siis ilma empaatiavõimeta inimesed oskavadki ainult hukka mõista. Aga seda ei saa neile pahaks panna.
 
jpi=jube prints.inime 04. veebruar 2002, kl 00.18
kui ise hakkan litsiks, siis küll ei söanda oiata, et JUBE HEA!!! sestap see oigamine valusaste varste kätte maksap!!!aiaiai- võtke juba aegsate puhkust, haiguslehte jne. asi juba teel!
Teie Haitivudu!
 
Feliks 04. veebruar 2002, kl 08.18
Tean minagi selliseid, olen kohanud ja koenud...sõnades on niiiiiiiii vinged ja mononaised, et jube....lausa piinlik hakkab....ja anna vaid võimalus - tee ettepanek ja siis hakkavad põsed punetama, tunnistab kobamisi, et pole kunagi mehe kõrvalt kellegiga old ja et jube hea ja....siis anna aint kätte.....ära iial ütle iial! Teab paljud siin iseennast sõimavad?
 
OOO 04. veebruar 2002, kl 08.56
armuke on suurepärane olla. paras teile lollidele abikaasadele. parima saame ju meie, teile jääb ainult see hall ja üksluine pool.
kerige õige ise @!#$.
 
Muri 04. veebruar 2002, kl 09.34
to Felix: ooo, kui põnev...tahaks ka...
 
Marge 04. veebruar 2002, kl 10.12
Põhimõtteliselt Kaisaga nõus. Inimesed elavad ise oma elu keeruliseks. Kui olemasolev suhe on oma värskuse kaotanud, armutakse, siis parem juba sõbralikult laiali minna, mitte armukestega sebima hakata. Vastasel juhul saab alati keegi haiget. Endalgi lendas katus ära ja armusin. Õnneks jätkus niipalju jõudu, et ei andnud ahvatlusele järele. Tegin endale selgeks mis on elus tähtsam- kas täisväärtuslik perekond või kahtlase tulevikuga suhe teisega.
 
kristina 04. veebruar 2002, kl 12.15
Olen ka Felixiga nõus - never say never. Tohutult lihtne on siin teisi sõimata, aga ega teise partnergi mingi kapp ei ole, mida annab mugavalt ühest toast teise tõsta. Ta peab ikka ise kah tahatma ja kui kodus juba miskit valesti on, küll ta mingi hetk ka läheb. Kui üks EI ütleb, leiab järgmise.
Ise kohtun ka aeg ajalt ühe abielus mehega (kuigi kunagi arvasin, et minuga sellist asja ei juhtu) ja kui meil koos tore on, siis arvan, et kolmandad isikud ei peaks küll siin sõna võtma. Tean ise millega riskin ja ilmselt võin siin mina kunagi kõige rohkem haiget saada. Sest palju tegelikult neid mehi on, kes oma perekonna jäädavalt jätavad...?
 
Kaisa 04. veebruar 2002, kl 13.27
Kahjuks on vale kaisa siin endise ja praeguse Kaisa nimel s6na v6tnud.Nimesid on musttuhat,v6ta endale muu nimi,siis ei teki segadust,nagu crissu nime puhul siin kunagi varem oli.Sest nimesid v6ib ju yhesuguseid kyll olla,aga siin ei n"e n"gusid ja hakkab kujunema vale arusaam kommenteerivatest inimestest.
 
naiska 04. veebruar 2002, kl 14.01
Siin loetud soovitused ja nõuanded annavad armukestele, perelõhkujatele kohe tuult tiibadesse. Me võitleme õige asja eest!
 
eneL 04. veebruar 2002, kl 14.45
to naiska:
Ma ei arva, et keegi hakkaks delfi soovituste põhjal midagi tegema või tegemata jätma. Lihtsalt kui kohe hakatakse kiva loopima, siis tead, ilmselt inimesed on lihtsalt rohkem vait ja ei räägi
 
naisterahvas 04. veebruar 2002, kl 17.12
mina olen see kaisa, kes algul kirjutas ja vabandan selle kaisa ees kes siin nördimust avaldas, et olen tema nime näpanud. aga point jääb mul siiski samaks ja veel tahan öelda ühele eelpool komminud inimesele, et minu jaoks ei ole truudus abielus juhusepuudus. head litutamist kõikidele nõrkadele
 
piia 04. veebruar 2002, kl 17.20
Mina KOHE ei saa aru armukeste jutust,kes väidavad,et mehed ei läheks kodust välja teisi otsima,kui kodus koik korras,kui mees armastab siis ei , kui ei armasta,siis -ja , lihtne nagu väidetakse.Plääääää! Kulla armukesed! Ei käi see elu elamine nii lihtsalt midagi.Tahaks väga näha naist,kes jouab laste,kodu ja tihtipeale norga mehe korval särada aastast-aastasse! Arvate,et omad naised kodus meestega nii rahul on, kas mees jouaks päevast-päeva aastast-aastasse pakkuda naisele,seda mida me koik ootame. Kaldun arvame ,et ei! See ikka nagu vastatikune värk! Jätke arutamine,kui mees läheb siis naine kodus halb,kole,vana,mitteseksikas jne. Mind paneb imestama hoopis see,kui onnelikud on armukesed selle pisukese yle mida abielumehed neile pakuvad. Tihtipeale on nendel meestel probleemid kodus just sellest,et ta on ise kaotanud naise silmis nii sära,mehelikkuse ja palju muudki. Siis minnakse oma enesehinnangut tostma! Ja see muide aitab! Selleks ju kallid suguoed kasulikud ongi! Ei kujuta ette,et ise oleks onnelik lihtsalt sellest,et abielumehed mind tahavad.,sellega veel uhkustada,kui hea naine ma ikka olen muidu need mehed mind ju taga ei ajaks! Onnelik on see inimene,kes elult nii vähe soovib!Oodata,oodata,oodata,millal tuleb mehel pere korvalt see tunnike voi paar ,et need kehalised vajadused rahuldatud saavad! Kahjuks annab kvaliteet selles soovida! Aga ega nemad sellest aru saa,pole ju kunagi midagi paremat saanud!
 
eneL 04. veebruar 2002, kl 17.31
to piia:
Mõtlesin Sinu väite üle - kas Sa tahad öelda, et mehed käivad sellepärast armukestes, et nende OMA naised peksavad nende enesehinnangut maatasa ja on mujalt tarvis turgutust? Või mis on põhjus, et nad ei suuda ega taha oma naise kõrval särada?
 
Feliks 04. veebruar 2002, kl 18.59
Muri: et mida ka tahaksid?:)
 
Cathy 04. veebruar 2002, kl 19.33
koigest joudsin järeldusele et yldiselt vottes mehed on ikka sitapead kyll-peavad armukesi ja petavad,ja naised kah ei kolba kuhugi-tahavad meest eraomandiks jne.....koige parem yldse elada yksi ja mitte kokku puutuda vastassugupoolega et mitte petetuks tulla ja haiget saada ja muidugi et mitte monda abielumeest rajalt maha votta...
 
piia 04. veebruar 2002, kl 23.36
Kahtlen ,et ykski naine suudab oma mehe eneseväärikust maatasa teha,kui mees ise tasemel.Kordan siis veel,et tegemist on mehe isiklike probleemidega,kui vaja enesehinnangut sel moel tostma minna.Loomulik ju ,kui minna armukese juurde peab endast ikka mehe mulje jätma,kuidas siis teisiti. Lähen ytlen oma naistuttavale,et olen s...tt mees ei saa eluga hakkama ja rahagi pole nagu! Motle, mees isegi ei maga oma naisega (pajatavad sobrannad omavahel) moningad armukesed tulevad juba mehe oma naise käest kysima, mis sa arvad ,kas su mees on mulle truu!!!!!!!!!Kuul pähe! Isegi noor oldud,mina moistan kyll teie rumalust, voibolla sai isegi sellises eas moeldud,et olen maailmanaba. Teie aga ei saa moista asju ,mis teil alles ees! 10-15 aasta pärast olete teie need,kes tibidele moraali loevad,sest nagu te siin väidate,pole te enam kenad,seksikad ega noored ja teie mees teid lihtsalt enam ei armasta (seegi juhtub teie arust päevapealt),kui tegi korvalhyppe! Lihtne ju väääää!
 
Muri 05. veebruar 2002, kl 09.08
to felix: sellises situatsioonis olla...kus mees teeb ettepaneku. Minu senised kogemused näitavad mehi väga eeskujulikust küljest, taltsutavad end väga hästi, aga kui ettepanek teha, siis on kohe nõus:) Hoolimata, et tegu on abieluinimestega. Pärast kõik rahul ja rõõmsad. Täitsa nõus, et ära iial ütle iial.
 
liia 05. veebruar 2002, kl 09.26
Naine teeb mehest-mehe.See ju vana tode. Miks need armukesed mehe naisi maha teevad? Normaalne ju! Kui oma enesehinnang madal,pead endale ise vastavad arusaamad looma,mis sulle loomukohased. Ei usu,et moni mees läheb armukesele oma naist maha tegema,kui moni teebki seda,siis näitab see ikka tema IQ taset. Mees kiidab armukesele ,mul kena naine,armastan ,pole motteski teda jätta . Armuke:see mord ei oska isegi voodis oma meest köita!
 
eneL 05. veebruar 2002, kl 09.36
to piia:
Minule on aastad andnud pigem tolerantsust ja arusaamist, et kõik on inimesed - tarvis ainult mõista. Ja veel on aastad mulle andnud teadmise, et ei saa midagi hukka mõista, mille kohta Sul kogemus puudub. Inimesed elavad, armastavad, kannatavad. Iga lugu võib jutustada erineva inimese seisukohalt.
Mis puutub anekdootide tüüpmehesse, kes käib armukese juures kurba elu kurtmas, siis loomulikult selliseid esineb, aga enamasti on tegu millegi muuga. Seltskonnas alkoholijoobes tekkis sära, säde, mis iganes, ei mõeldud selgelt ja läkski nii. Ja nüüd naine ei suuda andestada ja unustada. Või siis armus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!