Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ma aru ei saa
 
moor 21. märts 2002, kl 14.27
Ma aru ei saa, mida inimesed kogu aeg kurdavad: mees ei pööra tähelepanu ja teeb liiga palju töö – paha-paha; mees ei tee tööd - paha- paha; lähedust ei ole; tahaks midagi teha jne.
Miks inimesd siis ei tee seda, mida tahavad?
Ega hea suhe ei tähenda absoluutselt kogu aja teineteise sabas jõlkumist ja pluusivarrukast kinni hoidmist. Täielikku emotsionaalset, füüsilist ja intellektuaalset klappi (kui see peaks tähendama 100% kõigi asjade koos tegemist ja kõigi mõtete koos mõtlemist) ei ole mina veel näinud - ja kui näeks, ma kardan, et see eriti ei meeldiks mulle.
 
Marxx 21. märts 2002, kl 14.30
Sellepärast on paha, et paljud paarid ei sobi omavahel kokku või on neil lihtsalt suhtlemisprobleemid.
Ja siin on hea koht neid probleeme välja elada anonüümselt.
 
robin 21. märts 2002, kl 14.36
Muresid ja probleeme on erinevaid.Ja ega kindlasti alati ei olegi see kirjutaja siin võibolla kannataja pool.
Aga eks sellest teada saamiseks võibolla ongi vaja kuulata mida täiesti võõrad inimesed sinu loost arvavad.
Ja samas kui ikka laps juba peres olemas on siis enam ikka ei tee küll seda mida ise tahad, siis teed seda mis on vajalik ja kasulik esmatähtsalt lapsele! Ja siis saab vaadata kas ka sinu huvid ja soovid on võimalikud.
 
põllumees 21. märts 2002, kl 14.37
OK, räägime mulluaastasest silosaagist parem. moor? mis arvad
 
moor 21. märts 2002, kl 15.06
Mina küll silo ei tein, aga ehk sa kui põllumees võid valgustada seda teemet.
 
vip 21. märts 2002, kl 15.09
moor, pigem lugu selles et kõik pole nii valgustatud nagu sina ja veel mõni:)) mõne jaoks alles elu algab, olgu ta vana tahes. aga iva on jutul sees:)
 
sipsik 21. märts 2002, kl 16.07
Sa Moor oled naljakas, mida sa üldse siit lugeda lootsid? Kas sa ei tea siis, et inimesed pole kunagi 100% kõigega rahul, muidu hakkaks vist tapvalt igav. Inimene tahab ikka seda, mida tal parajasti pole... Ja minu meelest pole selles hullu midagi, kui igasuguseid erinevaid teemasid alustatakse. Millest siis Sina kirjutada-lugeda tahaksid, mis sulle arusaadav oleks?
 
pilvik 21. märts 2002, kl 16.10
kui kõik teeksid täpselt seda mida tahaksid, siis poleks maailma enam ammu olemas või valitseks täielik anarhia. jube mõeldagi, et tehtaks täpselt seda, mis pähe tuleb
 
sidney 21. märts 2002, kl 16.29
Mina olen mooriga nõus.
Kas tõesti läheb enesetunne paremaks ja suhe saab selgemaks peale seda kui siin foorumis südant puistata ja kuulata teiste nämmutamisi, et tee seda või ära tee seda.
Keegi ju niikuinii teie nõuannete järgi ei käitu, igaüks teeb täpselt seda mida ta õigeks peab. Kati ei hakka ju Matit sellepärast maha jätma kui 8 inimest 10-st talle seda soovitasid?
 
ehee 21. märts 2002, kl 17.31
sidney
see on juba igaühe oma mure, kas ta peale siin kurtmist ja halamist ka kommentaaridest mingit mõtlemisainet saab ja seda ka reaalselt oskab rakendada ning kas see ka toimib nii nagu kurtja/halaja soovib

elu on keeruline ja vahel on vaja keerdkäike harutada ja miks siis mitte siin anonüümselt seda teha kui omadega ummikusse on jõutud
 
Piggy 21. märts 2002, kl 21.00
Minagi olen ainult lugedes nii mõnelegi oma probleemile lahenduse leidnud. Mõnele küsimusele vastuse saanud ja mõne väga tugeva umbsõlme lahti harutanud:-)))
 
Lia 22. märts 2002, kl 10.02
Ma samuti ei usu, et keegi hakkaks teiste soovituste järgi käituma, aga igal juhul aitab siin rahva komme lugedes, elu ja suhteid selgema pilguga näha.
 
moor 22. märts 2002, kl 11.16
Lihtsalt järjest tõstatatud teemasid vaadates tekkis tunne, et probleem on üks ja sama väikese kaldega ühele või teisele poole. Tundus, et sageli on inimene ise "laisk" (tegema-mõtlema). See nüüd ei tähenda, et ma tahaks kellegi muret mõtetuks pidada. Kui on kirjutatud ju siis on vaja. Kindlasti aitab see kirjutaminegi, sest asi tuleb ju ära sõnastada.
 
Titia 22. märts 2002, kl 13.36
klge, võibolla ma ei ole õieti aru saanud, aga kas inimesed ei otsi mitte kinnitust oma kartustele- st nad loodavad siit kommentidest kuulda seda, mida nad ise arvavad, kinnitamaks, et neil on õigus?!
 
ehee 22. märts 2002, kl 17.21
Titia
osalt võib sul õiguski olla
kindlasti soovib igaüks oma arusaamadele kinnitust leida ja kõrvutada teiste kogemusi ja läbielatut
(et end mitte nii hädas ja üksikuna tunda - s o vaid üks variant)
 
Marina 23. märts 2002, kl 19.14
To moor>:
Vaimset ja intellektuaalset klappi on võimalik saavutada aga mitte ainult läbi pragmatismi.Selleks on vaja kahte vaba inimest ,kes ei sõltu üksteisest.
 
liisu 25. märts 2002, kl 16.48
Aga mõtlema siiski hakkab ja see ongi peamine. Mina küll teen siiski tihtilugu soovituste järele, vähemalt proovin ka soovitatud variante. Eriti väga järgin ma kodunõuande ja tervisemure kommijate ettepanekuid, millest siis ikka juhinduda, kui mitte retseptidest ja näpunäidetest? Ise ikka ka kõige peale ei tule ja katsetamine võtaks liiga palju aega. Mõni Kati on nii pimedusega löödud, et talle peab tõesti ütlema, et targem oleks see Mati maha jätta. Minuga on just nii juhtunud ja ma ei kahetse, et sõbrad mulle õigel ajal aru pähe panid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!