Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kõigeks valmis- järjeks
 
leah 03. veebruar 2004, kl 10.46
Armukeste teemal lugedes- ja jälle tuli ilmsiks, et armukesteks olevatel ja ihkavatel naistel on domineerivaks jõuks ja teemaks_-"kuidas teisele naisele lihtsalt ära teha" ja tavaliselt nad ei julge omasugust vastaseks valida(vaba ja vallatut ja vallalist), vaid kõige lihtsam on selleks valida üks lastega(mida rohkem, seda parem)naine.Ja äkki ongi mõnel võimalik sellest omamoodi rahuldus saada?
 
irma 03. veebruar 2004, kl 10.50
...ja jällegi algas Titaanide heitlus ja kui nad veel ära pole surnud, siis nad vaidlevad siiani edasi, kes kirglikult, kes vähem kirglikult.
 
tulge ja 03. veebruar 2004, kl 10.53
tehke mulle ka ära, ootan, surnud ma päriselt veel ei ole
 
isend 03. veebruar 2004, kl 10.55
tahaks kohe näha, kust selline tore vahva asi-üldistus "ilmsiks" tuli. kus ma küll elanud olen, et midagi sest ei tea...
 
elli 03. veebruar 2004, kl 10.57
Aga hoopis huvitav oleks ,kui naine ja armuke ühte hoiaksid ja mehele ,sellele petisele ära teeksid hoopis! Mees tuleks koju ühel õhtul ja naine ja armuke koos ees ootamas, nii tore oleks reageerimist näha ja mis edasi saaks.
 
kats 03. veebruar 2004, kl 11.18
to elli:
ma olen seda teinud:) kusjuures ta polnudki veel õnneks hakaud armukeseks ja suur oli tema jahmatus kui tuli välja et mees kes on end serveerinud vaba inimese pähe on abielus ja elab naise korteris mitte nii nagu oli valetanud et "oma korteris aga sisse ei saa kutsuda sest ema ja õde elavad hetkel tema juures sest neil on kodus remont":D
 
anni-manni 03. veebruar 2004, kl 11.20
ma saan eru, et siin foorumis seda väidet läbi lükata on pea et võimatu, aga ma proovin siiski: on mehi, kes oma naisi tõesti armastavad ja üllatus-üllatus on neile ka truud. ma ei räägi mingist üksikust erand-kinnitab-reeglit variandist. ma räägin meestest, kes on truud oma südamele ja kes teavad, kelle käes nande süda hoiul on. meestest, kellel on põhimõtted ja kes ei ole nõus oma õnne hetkeks kerkinud kire nimel ohverdama, rääkimata meestest, kellel selliseid kirgi ei tekigi. ei nõustu väitega, et abielumees on kõige kergem saak - sellisel juhul on mees lihtsalt täielik saast või siis täielikult ebaõnnestunud abielus.
 
kats 03. veebruar 2004, kl 11.26
ma olen ka nõus et enamusel juhtudel ei ole keegi muud süüdi kui mees ise!
 
Mustu 03. veebruar 2004, kl 11.50
Olen kohanud töökaaslaste seas mitmeidki naisi, kes armukeseametit pidanud.Ja kuulnud aegajalt igasugu ütlusi, mille peale tavaliselt uneski tulla ei oska.
Näiteks: üks armuke tahtis ,et see mees kogu oma palga temale koju tooks ja ta saaks selle oma korteri remondiks ja eheteks ja söögiks kulutada, ise põhjendas nii - issand, ta on ju juba 15 aastat oma palka koju naisele ja lastele tassinud, need muudkui kulutavad, see naine on juba küllalt saanud !!!
Teine ütles nii, ma just kiuste magan tema mehega,et naisel halba teha ega ma muidu teda tahagi.
Kujuta ette, ma kuulsin, et ta pidi oma koerale ja lastele ka rohkem kulutama, kui mulle!
 
oot-oot... 03. veebruar 2004, kl 12.19
...kuule, teemaalgataja, mis ajast armukesi nende elukaaslaste järgi valitakse? Kujutan ette, et peamine põhjus salasuhteks on siiski tõmme mehe, mitte tema seadusliku kaasa ja laste ema poole.
A võib-olla olen ise loll ja uutest trendidest lootusetult maha jäänud? Ja õnneks ei viitsi hõivatud meestega jamada kah! :-)))
 
teemalgat. 03. veebruar 2004, kl 12.23
Ma võtsin selle kõigeks valmis teemast.
 
kit 03. veebruar 2004, kl 13.51
... minu mehe armuke vaatas ,et mehel on nike pluus seljas ja kallid tossud jalas,järelikult tasub püüda,mis sest et mehel oli samal ajal rase naine kodus. JA veel ,kuna mu mees sõitis erinevate autodega siis läks ta ise kah autokooli- nii hea ju kui saab ise kah autoga sõita. Idioot. TA ei teadnud mu mehe majanduslikust seisust sittagi. NO ja minu mees jättis ju ka mulje , et on lõpp rikkur. Tegelikult tavaline eesti mees.
 
vohh 03. veebruar 2004, kl 14.03
Ma tahaks kuulda, kas tõesti on asja taga armastus ja tõelised tunded.Või jahitakse ainult neid, kellel raha ja vara on ja kui on vaesemat sorti eesti maamees lastekarjaga või töötab saeveskis laudsepana või linnas tehases liinitöölisena või transporditöölisena, kas siis ka abielumeest sellisel kujul 10 aastaks armukeseks tahetakse.Vaat, mingil juhul seda ei usu.
 
kats 03. veebruar 2004, kl 15.48
ei taheta ikka kyll:)
no kellel seda rotti vaja on?
tänapäeval tundub et emad juba õpetavad tytreid- ikka mehel peab olema raha, auto ja maja, võib ka korter!
 
ehku 03. veebruar 2004, kl 15.54
Ju need emad õpetavad seda ka ,et mehel olgu maja, auto(d) raha, kinnisvara veelgi ja kindlasti ka naine ja lapsed.
 
Anna 03. veebruar 2004, kl 16.16
Ise räägin tytrele, et abielumees on pähh,pähh.
vaata minu ajal olid litsitõmbajad kirikuraamatus kirrjas ja seda saavad nyyd veel tema lapselapsedki lukke.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!