Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kus ma peaksin ta leidma?
 
tüdruk 14. juuni 2004, kl 20.21
Niii, olen juba 2a üxi olnud ja ausalt nüüd tunnen, et enam ei taha, ei taha üksi olla. Aga kus ma peaksin selle Mr Õige leidma siis? Klubist? vaevalt , seal julgevad ainult purjus soomlased sinuga juttu alustada, või ehk peaksin ise nö ründama ja agaralt tutvusi sobitama. olen loomult ikkagi tagasihoidlikm ja seega ootaval seisukohal...
Kohvikutes üxi käima ja meestele igatsevalt otsa vaatama? ei usu,, et ka see sihile viib... no ei tea kohe mida ette võtta. sõbrantsidel juba kõigil keegi ja ei saa neid eriti lihtsalt kodust välja tirida , et a ala lähex lantima..
rate.ee-st? ei, isegi proovitud.
tänaval jalutades? tunnen end nii üksikuna et varstti ei tahagi kodust välja minna
korrutan endale, et kui õige aeg küll siis ta tuleb...aga ei jõua enam oodata ja vaevalt kodus istudes, keegi su uksele ju ei koputa

õnnetuke
 
ka natuke kurb 14. juuni 2004, kl 20.27
kui vana su muidu oled?
mul sama probleem. teistel hea öelda, käi väljas.
ise on veits imelik hakata ju klubis mehi lantima.
 
ka üksi 14. juuni 2004, kl 20.27
minule kunagi koputas uksele, aga aja möödudes selgus, et vale uks oli tema jaoks. Usu küll ta tuleb omal ajal, ja just siis, kui Sa kõige vähem ootad.
 
naine 14. juuni 2004, kl 20.30
Tutvumiskuulutusi oled proovinud? Võib-olla pole need enam moes, kuid vanasti oli seal täitsa kobedaid mehi saadaval.
 
ka natuke kurb 14. juuni 2004, kl 20.31
mina ei tia aga mulle tundub, et seal kuulutuse taga mingid kiimas, vanad mehed. või need kes mujalt ei leia.
 
t2itsa ... 14. juuni 2004, kl 20.38
.... l6pp! nagu minu kirjutatud kuulutus oleks. t2pselt sama lugu. paaniline klubides lantimine oleks iseenda kurnamine aga kellegagi tehaks suhtlema hakata. m6ned normaalsed tegelased keda tean/tunne... neid ei julge ka lihtsalt nii et tere tule kohvikusse, kutsuda. ei teagi kuidas saab. kusjuures olen ka t2iesti rahuliku sydamega m6elnud, et k6ik toimub omal ja 6igel ajal nii nagu peab ja nii edasi...
 
ka natuke kurb 14. juuni 2004, kl 20.40
ma ka mõtlen, et iga asi omal ajal. aga ei tea, kas ikka niisama passides õnn sülle kukub?
kui vanad te üldse olete muidu?
 
tüdruk 14. juuni 2004, kl 20.43
vanust 23
ja peeglisse vaadates näeb juba kortse :(
need on mu oarimad aastad, mis mööduvad, mai taha neid üxi veeta
 
naine 14. juuni 2004, kl 20.45
Kuulutustega on nii, et saadakse enamasti hästi palju vastuseid ja siis saab juba ise valida, et kes meeldib.Võib ju mingi vanusepiiri ka kirja panna, siis vanurid ei trügi peale.
 
tüdruk 14. juuni 2004, kl 20.45
muidugi on mõtetu unistada, et keegi võõras meesterahvas tuleb ja kingib sulle viru väravate juures sülemi värskeid roose
 
ka natuke kurb 14. juuni 2004, kl 20.47
ehh... ma ka 23. tunnen ka et ei tahaks ilusaid aastaid üksi mööda saata.
 
tüdruk 14. juuni 2004, kl 20.50
nagu näha pole ma üxi sellise murega, tglt üsna lihtlabane probleem, aga kurvaks teeb tõesti
 
tibi 14. juuni 2004, kl 20.56
kle kas sa jututubades k2id , pane endale yk lahe nimi ja aja lahedat juttu, mine pimekohtingutele ja no m6ne ajap2rast on sul mehi jalaga segadaaaaa. vali ainult 6ige v2lja. ole ise julge,kuid ikkagi ettevaatlik ka.
 
naine 14. juuni 2004, kl 20.58
Delfit lugedes olen aru saanud, et kui mõnd meest kohtad, kes meeldib, siis pead ta ise ka ära võtma.Meeste peale lootma ei saa vist jääda, et äkki helistab, äkki ütleb midagi ilusat.Helista ise, ütle ise ja läheb asi edasi.
Käisime ühe toreda vanapaari juures külas.Nende tutvumise lugu oli selline-oli kaks sõbrannat, mehele meeldis neist üks, kuid teise võttis mehe ise ära.Nii käib elu.
 
naine 14. juuni 2004, kl 20.59
viga: teine võttis mehe ise ära.
 
noh läxin 14. juuni 2004, kl 21.15

klubisse, kui sama masekas peale tuli. Yxi. Voeti ka tantsima, aga ei sattunud sellised inimsed, kes mulle huvi pakuks.
ja siin yks muidu tore poiss, kellega oleme suhelnud - üksteist siiski väga hästi ei tunne - korraga kirjutab mulle vaimustunult jalgpallist. Mingi voistlus olevat eile old. Mis ma siis nyyd vaimustun vastu voi? Tegelt mind jalgapll yldse ei huvita..... Aga noormees ise ok. Ma peaks vist ikak natu huvi yles naitama selle jalgpalli vastu siis ka, onja. Oh elu elukest ja komproimisse.
 
Krokodill 14. juuni 2004, kl 21.42
Raske küsimus. Mul sarnane küsimus. Ainult vastupidi. Klubidesse? Noh, sinna lähevad enamasti neid naised kes tahavad, et mingi rikkas purjus soomlane teeks neile mingi hästi kallis restoraaniarve. Korralikud naised sealt nagu ei otsi. Kohvitutes? Millal mina olen üksinda kohvikuses? Ja su uksele ma kindlasti ei koputa. Ei tea ju üldse kus sa elad.

Aga miks sa mulle ei kirjuta? Mul on terve kauplus meestest täis. Mul on kõik mehed olemas millest eesti naised unistavad. Machod, pehmikud, joodikud, laiskvorstid, naistepeksajad jne. Leiame sinu jaoks ka kindlasti kedagi. Ja kui nemad sulle ei meeldi, siis äkki mina soobin.
 
ka natuke kurb 14. juuni 2004, kl 21.45
kas memmepoegi ka on?
 
bonaqua 14. juuni 2004, kl 21.48
Hmmm.... jutukates ja mujal ei leia normaalseid (võibolla mõne sõduripoisi, kes õnne juhusel netti pääsenud samas valvest pääsenud).
Rate.ee....... MÕTTETU LAX !!!
Klubid, ei tea mõnikord on seal päris kenakesi ja normaalseid, aga tuleb mõelda kainelt. Klubidesse minnakse jooma ja lõbutsema, mitte mingit püsisuhet looma.
Õige ei tule alati ise. Omaltpoolt tulex ikka ka ju midagi teha, peax olema tolerantsem. Okey kutt räägib jalkast, boooooring - pigista hambad kokku ja kuula ära. Kuid kui igapäev räägib sulle jalkast, siis ütle. Mees aitab kyll sellest juba (välja arvatud sel juhul, kui kutt pole mingisugune jalkatreener, või põhiliigamängija). Tänapäev on nii, et kui ise märku ei anna mehele, siis tema sind ka tähele ei pane. Meessugu kardab alandust ja alandus pärsib kõvasti nende EGO ning mehelikkust.

Tavaliselt on nii, et seltskonnas kõige rahulikumad ja mitte nii ähmi täis jutuga mehed on kõige normaalsemad. Palju on neid, kes ajavad oma karvast rinda ette ja esinevad. Aga vähe leidub neid, kes tühja tähja peale ei hakka üldse tõmblemagi - samas on sellised suhete arendamisel agaramad. Aga see-eest aja möödudes üliarmsad ja hoolitsevad. Heheheee, ise leidsin endale taolise, vaikne rahulik, tugeva külma närviga. Kaklemisest osa ei võtnud pea kunagi, kui ainult üx kord, MINU au kaitstes.

Soovitus: Pöörake rohkem tähelepanu neile, kes ei ole esiplaanil, nagu teie. Vaid kasutage empaatiavõimet ja olge tähelepanelikumad.
 
Krokodill 14. juuni 2004, kl 21.52
TO ka natuke kurb ->

Memmepojad on kahjuks otsa saanud. Väga nõutud kaupa!!! Aga kui huvi on, siis saab tellida.
 
ka natuke kurb 14. juuni 2004, kl 21.54
ja ma telliks siis võibolla. palju kilohind ka on?
 
mina 14. juuni 2004, kl 21.56
olen 24 ja sama probleem.kust küll leida selliseid mehi, kes minu soovidele ja nõuetele vastaksid - üks ei kuule ja teine ei näe. ju siis peab veel õiget aega ootama. ega niisama ju ei öelda, et igale potile sobib üks kindel kaas.
 
ka natuke kurb 14. juuni 2004, kl 21.57
ma lepiks mõne väikse veaga ka kui hoolitsev mees oleks, sest ega ma ka ju perfektne pole.
 
krokodill 14. juuni 2004, kl 22.02
TO mina ->

mis su soovid ja nõudmised siis on?
 
Krokodill 14. juuni 2004, kl 22.06
TO ka natuke kurb ->

kilo memmepoeg maksab umbes 500 kuni 1000 krooni. Eriti ära hellitatud eksemplaarid võivad aga kuni 2000 krooni maksta. Aga siis on sul ka poiss, kes üksinda isegi oma sokid üles ei leia.
 
tean 14. juuni 2004, kl 22.28
kui paaniliselt lantida, siis ei saa essugi.
tuleb olla üle.... ja siis on nad punase vaibana su jalge ees.
 
õpetaja 14. juuni 2004, kl 22.33
Mina leidsin mehe ajalehekuulutusest.
Missugune õnn, et niisugune mees just tol momendil oli naisest lahku läinud ja endale tõsiselt võrdväärset partnerit otsis.
Kuulutusest oli kohe näha, et asjalik mees.
Mehe kohta võin ainult kiidusõnu öelda. Nojah, võib-olla oli siin saatuse sõrm mängus, kõigil nii hästi vist ei lähe, aga seda ma ütlen, et tasub proovida ja tutvuda. Muidugi kainet mõistust ei tohi kaotada. Ja mäletage, kiiret pole kuskile.
Parem siis juba üksi olla, kui esimese ettejuhtuvaga leivad ühte kappi tõsta.
 
liisa 14. juuni 2004, kl 22.37
sama mure, tahan suhet, ise 23 ja igati kõikidele mõõtudele ja nõutele vastav:)
 
oli nii 14. juuni 2004, kl 23.00
kunagi oli sama seis, 2 aastat olin üksi ja nii lootusetu tundus juba, mõtlesin ka, et mis tulema peab küll ta siis tuleb. ega see sel hetkel eriti ei lohutanud küll, aga läkski nii, et leidsin endale lõpuks lõpp toreda mehe ja nüüd juba üle 3 aasta koos. niiet oota, küll sa ükskord ta ikka leiad. pea püsti!
 
pealtvaataja 14. juuni 2004, kl 23.32
tüdruk, natuke vara kortsude pärast muretsema hakata. Võin kihla vedada, et pole sul seal õieti midagi, vahest ainult imetillukesed naerukortsukesed silmanurgas ;)


>need on mu parimad aastad, mis mööduvad, mai taha neid üxi veeta

Kust sa tead, et parimad? Paljud kolmekümnesed ütlevad, et just see on neil parim aeg elus. Ja nii on öelnud ka paljud neljakümnesed oma ea kohta. Kui sa vanemaks saad, ei tundu praegused mured sulle üldse tõsiseltvõetavatena. Pigem võiksid elada huvitavat ja vaheldusrikast elu. Sa ei pea praegu kellegiga arvestama, võid elada ainult iseenda jaoks ja täpselt nii nagu sa ise tahad. Suhtest vabaks võid sa oma elus soovi korral alati saada, kuid noorust ei sa enam iialgi tagasi. Meenub praegu ühe keskealise naise pihimus siin, mis oli umbes nii: "mul on kahju oma noorusest ja ajast mis ma selle tõpra peale raiskasin".
Ma siiralt loodan, et sinu elus läheb väga hästi ja sa ei pea kunagi kahetsema oma valikuid.
Mina soovitan sul käia erinevatel üritustel, reisida, matkata. On ju ka igasugused klubid ja foorumid kus sarnaste hobidega inimesi kohata võib. Lisaks uudisgruppides ja listides osalemine. Võimalusi on piisavalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!