Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
rannavalve
 
! 07. juuli 2004, kl 15.52
Millega üldse eesti rannavalve tegelab rannas,enamus neid vahib pinokliga paljaid naisi seega pole ime kui mõni ära upub.
 
Kolja 07. juuli 2004, kl 15.55
to: !
isegi mina kui tibla oskan vahet teha nende vahel, kes kirjutavad "binokli" asemel "pinokkel"
 
... 07. juuli 2004, kl 15.59
 
Indrek K. 07. juuli 2004, kl 16.00
loeb häbemekarvad ka bikiinidevahel ära
 
nunn 07. juuli 2004, kl 16.00
mille peale irwitad,kas teema on nii naljakas?
 
suvitaja 07. juuli 2004, kl 16.01
Võsul on ka mingi rannavalve,ei mina usu,et nad sealt tornist näevad kui ma ära upun.
 
teadja 07. juuli 2004, kl 16.05
Ma tean kogemata mis asi on see rannavalve. Mul üks sugulane oli eelmisel aastal koolivaheajal rannavalves tööl. Siiamaani on ka raha saamata töölkäimise eest. Eks sinna igatsugu ilma väljaõppetta poisikesi võetakse ja pärast tõmmatakse nahk üle kõrvade kah. Vähemalt päikest saavad kui head ilmad juhtuvad olema.
 
megairw 07. juuli 2004, kl 16.06
Rumalus on naljakas ju
 
Lorry 07. juuli 2004, kl 16.08
to:!
pinokkel- nagu pinokkio w? :)

Aga rannas käiakse päevitamas ja üldiselt on uppumine iga uppuja enda asi:(
Ma oleks ka ükskord ära uppunud, aga krt rapsisin pinnale.
Ja kes on meil rannavalve - Falck. Nendel on tunnipalk. Igavuse peletamise jaoks loetakse raamatuid ja kuulatakse kõrvaklappidega pleierit. Mis sa siis kuuled või näed!
 
tuus 07. juuli 2004, kl 16.10
No eks neist nii palju kasu on,et äsja uppunud lohistatakse randa ja pannakse hingama jälle.
 
alu 07. juuli 2004, kl 16.14
ehk on viga hoopis oskamatuses uppuda, kui hakatakse sellega liigselt rapsima ja põhjas ollaksegi enne, kui päästjad jõuavad kohale?
*mis mõtlete, et kohale jõuab sama kiiresti, kui binoklist zoomides vä?
 
kukkel 07. juuli 2004, kl 16.21
Kui päästja märkab uppujat siis enne päästmist on vaja enne suits lõpuni tõmmata ja telefonis anekdoot lõpuni rääkida siis alles päästja katsub varbaga vett ,kas ikka tasub nii jaheda veega vette minna.
Lihtsam on silm kinni pigistada ja teha nägu nagu poleks keegi põhja läinud.
 
n41 07. juuli 2004, kl 16.30
Kuulge, löpetage ära! Inimesed teevad oma tööd nagu köik teisedki (nagu needki, kes pidevalt siin DWs istuvad)! Ja inimeste uppumisele on neil ikka päris keeruline kätt ette panna, eriti suures rannas. Ja eriti laste puhul, see on ikka rohkem vanemate kohutus!
 
Pikknokkio 07. juuli 2004, kl 17.14
Mitte pinokkel, vaid pikknokkel!
 
äpu 07. juuli 2004, kl 17.32
paluks rohkem kaunemaid pepusid (meessoost siis) sinna rannavalvesse
* augustikuus hakkan igaljuhul igapäev uppuma...saab halvas kogemuses kaagutada jälle, et vaatamata mu üritusele, ei päästetud, aga ikka veel sebin ringi siiski:D
 
*ta 07. juuli 2004, kl 17.36
meil on ka kodulinnas see falk seal valvaja..ja kui läksime sõbrannaga esimest korda selle suve jooksul randa, siis sõbranna juba peale viieminutilist peesitamist lausus, et mehed vahivad binokliga. kusjuures ka kõik väiksemad asjad ja liigutused märgiti ära(olime suhteliselt lähedal majale, niiet oli kuulda): oh, keera jah kõhuli. oh, päris hea @!#$. ei, natuke liiga lame. hea päevitus jms.
sellised noored poisikesed..umbes 19-22 ehk on. ja mina ka sügavalt-sügavalt kahtlen, kui palju nad sinna lastebasseini vahivad ja kas nad üldse muud peale naiste ka näevad seal.
 
naine 07. juuli 2004, kl 18.17
Mis puutub käesolevasse teemasse kus 2 last uppusid siis ma ei saa aru kus olid ema silmad?ma ei saa aru?Kas ta lootis sellele 8 aastasele või ehk-ule?Lugedes artiklit jäi mulje et ema tundis laste vastu huvi alles mõne aja möödudes-olevat liiga kaua kadunud....
Endast rääkides siis mina ei lase hetkegi oma lapsel ise olla ilma et ma ei jälgiks teda sellistes mulle teadaolevates ohtlikes kohtades.(k.a. maanteed,augud,veed,võõrad koerad jne)Olen veel lisaks kõigele suht suure neg.fantaasiaga(kujutan lapsega seoses asju hullematena ette kui nad olla võivad-tänu 911 vaatamisele)
Nii et -oma laps,koos lapsega ka oma vastutus.Võtke või see Piritajõe lugu.On see normaalne et nüüd äkki on vetelpäästja süüdi???Kes peab lapsele päästevesti selga panema?päästetöötaja?
Olge tublid ja kaitske oma lapsi ise mitte ärge oodake seda teistelt.
Tänan
 
äpu 07. juuli 2004, kl 18.25
kui nüüd tõsisemalt võtta, siis muigasin omalajal alati, kui lasteisa küllalt siledal merel, lastel päästevestid käskis ümber panna, nüüd raputan paraku tuhka endale pähe - parem karta,kui pärast ohkida!
* see targutamine ei aita ja parastamine seda enam, mingi koht mu südames nutab paraku koos nende lastevanematega kaasa! Samas - kas nemad nutavad veel? Ise mõned sellised lähedase kaotuse prohmakad üleelanud ja nutt on saabunud alles mõna aasta möödudes...uhhh kurb -naine- ;(
 
ok 07. juuli 2004, kl 18.31
ma ka ei saa aru,29 aastane naine läks 2 lapsega randa ja mõlemad lapsed uppusid ära.
Mitte üks laps vaid mõlemad,oleks seal veel lapsi pundis olnud,oleksid nad kõik ära uppunud.
 
kersti 07. juuli 2004, kl 18.35
to naine

Väga tubli ema oled,selliseid emmesid peaks rohkem olema.
Ma tean ka ühte naist kes oli oma lapse suhtes hoolimatu,laps vaevalt hakaks käima,ta jättis lapse üksi koju,läks naabrite juurde,laps siis läks majast välja,
Ta ei toitnud last,
Mina vaatasin seda pealt,kohutav milliseid emasid on olemas ja sellised naised saavad lapsi,samas need kes tahavad lapsi saada,vot need ei saa..
 
to kersti 07. juuli 2004, kl 18.38
ahahh, sina vaatasid pealt ainult?! >Tubli inime ju:D
 
kersti 07. juuli 2004, kl 18.43
Kuule ega mul ei sobi ju märkusi teha,lapse ema on ise ka pool lastekodu laps,kui ma 7 märkust teen see ei aita,keeran selja ja lapse elu läheb samamoodi edasi.Sellel naisel on nüüd palju rohkem lapsi.
Tead ma olen väga südamlik ja mul oli seda väga valus pealt vaadata,lapsel polnud ühtegi mänguasja ,ma siis mingi väikse nänni leidsin talle,tead laps oli nii õnnelik kui ta selle kätte sai.Ta oli näljane kuid oli õnnelik.
 
k 08. juuli 2004, kl 08.19
Kas irisemine rannavalve aadressil on isiklikest kogemustest, või on teil lihtsalt vajadus iriseda?
Minu tuttava lapse päästsid ära need samad teie kirutud rannavalvajad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!