Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ma ei mõista, lähen hulluks juba!
 
Segaduses 11. juuli 2004, kl 13.50
Nii . . . tutvus. Järjekordselt neti teel. Eelmine suvi. Vist, kui ma ei eksi nüüd. Esimene kohtumine. 2004 märtsis. Kõik klappis, oli tore, hea, ilus. Jutt liikus. Pause polnud. Alates märtsist nüüd regulaarselt kohtunud. Küll mitte tihti, sest pole võimalik. Suur vahemaa. Kuid siiski, vahest nädalas isegi mitu korda. Siiamaani on kõik ilus. Sõnad, mida üksteisele ütleme. Toob pisara silma. Temale ja minule. Ühesõnaga.
Beau-ty-ful!
Kuid asi on nüüd selles, et eelmisest suhest on jäänud talle armid. Või ma ei tea nüüd. Igatahes, tal raske selle usaldusega. Olen siiski üritanud, kuid ma ei tea. Ta on küll öelnud, et usaldab mind, kuid ei tea kas tal see ka südamepõhjast tuli. Kuid võibolla ta lihtsalt tahab seda ise ka uskuda, et usaldab? Kõik on võimalik. Ja. Minu probleem ongi nüüd selles, tahaksin temaga tõesti suhet. Sellist, et see oleks kindel, või. Ma ei oska seda seletada. Hetkelise seisuga on nii, et me ei käi. Me pole sellest rääkinud. Ma ei tea, ise ei tahaks või ei julge teemat alustada. Ja temal vist samamoodi. Kuid tema mulle meeletult kallis. Ja ka mina talle. Miks siis pole kindlat suhet? Külab küll naeruväärselt, üritage mõista. Ja, kes oskab, võiks anda soovitusi, mida ette võtta.
 
neiu 11. juuli 2004, kl 14.03
Kui vana ta on ja kus linnas ta elab?
 
kolmas vend 11. juuli 2004, kl 14.45
vahva siis ju
Kui mees ütleb, et usaldab sind ei tähenda see, et ta tahab sind oma hingepasaga üle valada (nagu sa ilmselt loodad). Mida rohkem paska mees endale suudab hoida seda kõvem mees.
Kui Teie suhe (nagu arvata on) @!#$ läheb, kas oled siis väga rahul, kui ta kõik teie vahelise pasa järgmisele tibule ajju valab?
 
tiina 11. juuli 2004, kl 15.04
Miskipärast tundub, et teema autor on meesterahvas. Arvan, et polegi vaja kiirustada. Suhelege veel niisama kuniks tekib suurem usaldus. Liingne suhtega kiirustamine võib tekitada pinget. Pead enne veel pingutama ja näitama, et sind saab usaldada ja seda seni kuni tal kaob täielikult hirm sind usaldada. Praegu näib asi selle taga toppavat. Kannatlikkust!
 
Õie Tolm 11. juuli 2004, kl 15.56
Usaldus tuleb aastatega. Kui hoolid, siis ole kannatlik.
 
lili 11. juuli 2004, kl 17.22
Ära muutu pealetükkivaks. Suhtel on oma arenguetapid. Maja hakatakse ka ehitama vindamendist, mitte elutoast. Aeg paneb ise kõik paika.
 
kaaluke pidžaamas 11. juuli 2004, kl 17.28
Ma arvan,et kui te koos elama ei hakka,no nii enamvähemgi......siis varsti jääb see asi soiku......Mehed on üldiselt väga lihtsad olevused,meeldivalt lihtsad....!
 
Segaduses 11. juuli 2004, kl 23.39
Kolmas vend : Hmm ... oskan Sinu jutu peale vaid öelda seda, et alati ei pea hoidma meesterahvas kõike paska enda teada, et näida siis tugevam ja kõvem. Nagu Sina ütlesid. Vahest on vaja ka usaldust. See näitab juba midagi, millest Sinul vist aimugi ei ole. Võid küll olla väga meeldiv meesterahvas, aga näita mõnele naisele, et ka Sinus on hing sees. Su süda ei ole kindlasti rauast.

Noja kõik teised, kes ütlevad, et peaksin ootama veel mõnda aega, eks ma siis ürita ;)
 
võbin 12. juuli 2004, kl 00.43
Kui tõesti kõik nii "beautiful" on, siis peaks suhe iseenesest loomulikku rada pidi edasi arenema. Kui see aga on jäänud millegi taha toppama siis aeg näitab või lihtsalt ei ole teil mõlemil piisavalt tahet veel "käimist" alustada...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!