Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
HELP,HELP,HELP!!!!
 
piuksu 10. september 2004, kl 22.35
ma tean,et valesse kohta kirjutan,aga...ehk on siin keegi,kes PALUN ANNAKS NÕU....
Palun nüüd TEIE abi....
Asi selline,et olen rase(1-mesel septembril tegin testi) ja nüüd wc-s käies avastasin,et aluspükse on määrinud mingi pruun asi...Kas see ohtlik?
 
.... 10. september 2004, kl 22.41
mine kohe arsti juurde, kuigi see ei pruugi midagi halba tähendada
 
pipi 10. september 2004, kl 22.46
m6ndadel on ka raseduse ajal p2evad edasi - n6rgema voolusega kui tavaliselt, kuid igaks juhuks jah jooksuga arstile
 
help 10. september 2004, kl 22.52
asi selles,et ma ei saa hetkel arstile minna...muidu jätaks õe ukse taha:(((-tal ple võtmeid(unustas koju)....
ja tel.ütles ka ülesse,kuna pe aega olnud,et seda uut osta,siis hädas....
 
pipi 10. september 2004, kl 22.56
j2ta talle kiri ukse vahele kaardiga oma asukohast
 
.... 10. september 2004, kl 22.58
no ootab natuke ukse taga,Sul ikka tõsine põhjus kodust ära minemiseks
 
helpike 10. september 2004, kl 23.08
Kui esimesel kuul katkema hakkab, pole arsti juurde vaja minna. Endal kogemused olemas. Ole rahulik, katkeb, siis katkeb. Tuleb ise ära, nii et paljud ei teagi,et rasedad on. Kiirabi kutsu, kui verd hakkab ebanormaalselt palju tulema ja hakkab väga valutama või selline asi. Või on kaks -kolm kuud juba? Ega haiglas ei tehta muud, kui pannakse sisse ja hommikul ultrahelisse ja vaadatakse mis värk on ja kui ise välja ei tule, tehakse puhastus. Mul üks kord haiglas küsiti isegi sellist varianti, et saaadame koju tagasi ja kui hakkab suur verejooks, tulge kiirabiga tagasi.
 
.... 10. september 2004, kl 23.12
hommikul alles ultrahelisse? mul vaadati küll kohe mis probleem on ja hommikul paluti lihtsalt tagasi tulla puhastusse:-(
 
help 10. september 2004, kl 23.12
o mai gad!
saadame koju tagasi....
appi!oleks mul vähemalt mees meestis...saaks temast tuge!
 
help 10. september 2004, kl 23.15
 
.... 10. september 2004, kl 23.21
ma tahtsi ise koju tagasi minna,et põdeda omaette, muidu peaks muidugi haiglasse jääma
 
jah, 10. september 2004, kl 23.23
...üks naine saadeti peale ultraheli koju, et hommikul haiglasse tulla ja siis surnud laps välja võtta. Oli nii seitse kuud.
 
help 10. september 2004, kl 23.26
rahu,rahu!ärge hirmutage!!!pln!!!!
ma niigi kardan ja loen siin sekundeid...
 
n29 10. september 2004, kl 23.32
miks sa ei lähe kohe arsti juurde?
 
helpike 10. september 2004, kl 23.34
Viska horisontaalasendisse!
 
jänkuisa 11. september 2004, kl 00.03
No kas tuli poiss või tygrik?
Palju oli?
 
Margit 11. september 2004, kl 01.02
Paanikasse pole mõtet sattuda. Kui on ette määratud, et saad lapse, siis see nii ka on. Pealegi loodus teeb iseenesliku abordi ka siis, kui loode on liiga väärastunud, s.t. et midagi on liiga korrast ära.
 
112 11. september 2004, kl 02.00
hädaabinumber on 112
 
help 11. september 2004, kl 09.14
kle jänkuisa,kui juhtub nii,et Sinu naine samas seisukorras on,siis....loodan(kuigi tgl ma ple paha inimene),et talle ka "sellisei soovitusi" antakse või lolle küsimusi esitatakse...
 
to help 11. september 2004, kl 15.58
mul neid nii palju, et ei märka kui mõni jääb üle või mõni puudu tuleb. Mul naine tegeleb sellega ,
kuid sulle tygrik, ma soovitan soojalt

Säilita kriitilises situsatsioonis
1.Õige hingamine
2.hea mõtlemisvõime ja hea tuju
ehk teisiti:
3.kui upud, siis ära karju SOSSOSSOS , siis tuleb käed panna tööle ja ujuma hakata nii kiiresti kui jaksad.

Tänavad inimesi täis,
maailm on ülerahvastatud,
kõik me oleme siia ilma tulnud ja kõik läbi valu, kuid ega seepärast karjuda maksa,
saatsin ju sõnumi 112,
õpi pähe.
Enne kui lapsi hakkad tegema
 
emme 13. september 2004, kl 08.51
Minu nõu on kindlasti väga hiline, aga lihtsalt määrimine ei pruugi mitte midagi tähendada. Usu või ära usu, ise tead.
Mul kolmanda lapsega määris pool aastat kord kuus.
PS, määrimine on pruun ollus. Veritsemine on punane.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!