Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
miks mees valetab???
 
liisbeth 10. september 2004, kl 18.20
ja ma ei mõtle siinjuures valet selle kohta, kus eelmisel ööl oldi. miks mõni valetab absoluutselt KÕIGE kohta - töö, sõbrad, auto jne. valetab end igal pool kõvemaks meheks. no milleks, kui tõde ju niikuinii välja tuleb? on see madal enesehinnang või tossikese lootus end suuremaks valetada või egotsentrilise inimese reaalsustaju puudumine. muidu võiks ju igati tore inimene olla, ent ....
 
vihkan valet 10. september 2004, kl 18.33
Imelik jah, eriti veel asjaolu, et vale teeb ju nii palju kurja, eelkõige valetajale endale. Suur ed ja väikesed valed väsitavad, nadf oleks justkui energiavampiirid, sest pidevalt on vaja meeles hoida mida ja kellele sai räägitud.
 
liisbeth 10. september 2004, kl 18.39
nojah, valetaja enda seisukohast ma asja vaaginud veel ei ole. ent hämmingus olengi just seetõttu, et kuidas konkreetse inimeseni ei jõua, et tema jutukesed ringiga tagasi jõudes telle vaid kurja teevad. ilma oma kiitlemiseta oleks ta isegi väga tore, ent kuidas võtta tõsiselt meest, kes valetab sõbra auto enda omaks ja mida kõike veel. keegi ei taha ju omale meest, kes valetab ning end kõigi silmis naerualuseks on teinud? oijahh, ilmselt on meesterahva ajukoore ehitus lihtsalt tsipake teistsugune ning seetõttu ei suudagi ma teda ja ta käitumist mõista.
 
Liisu 10. september 2004, kl 19.00
Kindlasti on see madal enesehinnang.Vale on justkui haigus ,tekib üha enam vajadus valetada.Muide ma ei vaataks seda üldse ainult meesterahva seisukohast see on inimlik viga ,olgu ta mees või naine.Olen küllalt tundnud nii mehi kui naisi kes seda "tõbe" põevad.Neile vabanduseks, kui nii võib öelda, tuleb öelda ,et tänapäeva elu seab nii kõrgeid kriteeriumeid ja nõudmisi, et mõni ei suuda muidu pinnal püsida.Nad ei hooli isegi tõest,et "valel on lühikesed jalad".Soovitada võin ainult seda,et väga karmilt ei tasu meetmeid ette võtta.Reeglina see ei aita,muus mõttes võib inimene ju vägagi tore olla.Pealegi rikub see niikuinii ka muud suhted ära ,mõtle kas pigistad selle ees silma kinni ja muigad omaette või tekitad midagi hoopis hullemat...
 
mina olen mees 10. september 2004, kl 19.48
mul on ilus auto
suur willa
kallid riided
palju raha
suur.....
ja kõik lollid naised kes mind usuvad.
 
mina olen mees ka 10. september 2004, kl 19.48
ja mul on pikad näpud
 
mina olen naine 10. september 2004, kl 19.49
ja mul on tühjad pihul bla-bla-blaaa
 
liisbeth 11. september 2004, kl 09.33
siinkohal ei mõelnud ma klubides laiavaid mehi vaid kolleegi, kes valetab kõigest ja kõigile - alates sellest, et uude töökohta vestlusele minnes nimetab end kaks kraadi haritumaks ja kõrgemnal kohal seisvaks...
 
naised 11. september 2004, kl 13.49
naised ja mehed, ei ole mõtet eristada, mõlem sugu valetab, miks mina valetan, sest kardan, et ei ole piisavalt hea sellisena nagu ma tegelikult olen, ja ega ei olegi, aga valetada on kergem, kardan teiste hukkamõistu ja teiste kaotamist - milleks see mind siis teeb, argpüksiks ja luuseriks vist. seega mõtle ise edasi siit ja ära tule siin valetamist meeste omapäraks tituleerima, naised on sel rindel samavõrdset "tegijad"
 
elasin koos 13. september 2004, kl 09.47
inimesega , kelle jaoks valetamina algas väga tühistest asjadest , sageli mõttetutes asjadest. Ei teinud sellest numbrit, noh ei olnud olulinea. Ma ei mõelnud kunagi, et ta võib kogu ome elu valetada ja siis ise siiralt uskuda seda valet. Nii pidas ta teisi naisi, lubas kõigile maad ja taevad kokku, seni kuni mina seda enam ei talunud. Ja see haigus tal muudkui süveneb, ta räägib oma elu teistsuguseks , kui see on, varjab täiesti olulisi elulisi asju oma sugulaste eest. Ja nüüd ta kahjuks hakkab unustama ja eksib , kellele ta mida rääkinud on. Vaatan kõrvalt ja kahju on, ta on ise langenud oma valede võrku, elades kolmikelu, valetades ning lubades mitmele naisele korraga suurepärast tulevikku koos endaga. Ka oma lastele ta valetab, täiesti mõttetuid asju, ka selliseid, mis on teada, et need tulevad juba homme välja või isegi poole tunni pärast. Ma olen kindel , et see on haigus .
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!