Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Triin - mis sul viga on?
 
kiisumiisu 01. oktoober 2004, kl 09.45
Kuule Triin, mul on siin ajapikku tekkinud küsimus, et mis sul viga on, et sa kogu aeg arvuti taga saad olla? Kogu päeva saab arvuti juures olla nt tööinimene, kel laptop või kodus arvuti ja tööl vähe tegemist. Aga Sina pidid vist olema veel koolis? Kuidas sa siis saad kogu aeg foorumis olla? Sa oled kogu aeg kodus või? Kas sul on mingi puue, mis takistab sul väljas liikumast? Sest noortel on ju enamasti muudki teha, kui Delfis istuda?
 
irma 01. oktoober 2004, kl 09.52
Sry vaan, aga minul on jälle tekkinud mulje, et kommija kiisumiisul ei ole närvid päris korras, ja lisaks on ta tige.

Päriselt ka.
 
dumai 01. oktoober 2004, kl 10.07
inimene näeb teistes ikka eelkõige oma vigu.
 
roy 01. oktoober 2004, kl 10.19
to kiisumiisu:

...sa ytle mulle ka...kus selline t88andja tegutseb...kes oma t88tajatel laseb p2eva l2bi...delfis molutada
 
karikakar 01. oktoober 2004, kl 10.19
Kiisumiisu ja millega Sina siis päev läbi tegeled, et on veel aega ka Triinul silma peal pidada palju ja kui kaua ta arvutis istub..
Katsuks ikka selle palgi kõige pealt oma ukse eest ära koristada ja alles siis viidata tikule teise ukse eest..
 
tydruk 01. oktoober 2004, kl 11.34
aga mis teha nt kui pead töö juures niisama passima eks ikka vaatad netis ringi
 
Mina 01. oktoober 2004, kl 13.04
arumaeisaa,mis see Triinu teile teinud on??
Jääb selline mulje,et kas seda foorumit võib külastada ainult valitud seltskond.Minu arust on Triinu väga tubli,et pole selle suure kisa peale ,mida siin mõned jõuavad tekitada,oma nime vahetand ja eksisteerib edasi.Samas,kui mõned suisa rõvetsevad,ei pöörata nagu üldse tähelepanu.Jah Kiisumiisu,kui sulle ei meeldi,ära ise siia oma nina topi!!!!
 
kiisumiisu 01. oktoober 2004, kl 13.21
No tere hommikust, et mina tige? Ja närvid pole korras.
See oli lihtsalt küsimus, täiesti siiras ja üldse mitte tige. Miks see lugupeetavate foorumikülastajate arust tige küsimus on??? Kas puudega inimene ei olegi inimene või? Mul on oma tutvusringkonnas mõned puudega inimesed (autoõnnetuse tagajärjel liikumis- ja kõnepuudega tüdruk ja üks suhkruhaiguse tõttu pimedaks jäänud tüdruk) kes on väga toredad inimesed. Ja see esimene on väga palju aega netis suhtlemas, igavuse tõttu.
Mulle isiklikult Triinu kommentaarid meeldivad. Mind lihtsalt hakkas huvitama, et kuidas üks koolilaps (kui ta ikka tõesti on "päris") praktiliselt kogu aeg netis on. Selleks muide pole vaja tal pidevalt silma peal hoida, ma tegin lihtsalt otsingu ja vaatasin, mis kellaaegadel ta siin viibib. Ma ei suuda ise ühtegi muud mõjuvat põhjust välja mõelda, miks üks noor, tubli, tark inimene (nagu Triin tundub olevat) kogu aeg peaks netis istuma. NB! Ja mul on muide praegu puhkus, nii et ma ei ole siin sugugi tööandja ajast. Ja pealegi on mul tulemuspõhine töö, nii et kui tulemus on olemas pole tööandjal vahet, kuidas ja mis ajal ma oma tööd teen.
 
Triin 01. oktoober 2004, kl 15.18
Koguaeg netis? Kui ma oleks "koguaeg" netis, siis ma kirjutaks 5 minutiliste vahedega 16h reast. Ma kirjutan mõne kommi hommikul ja enamus õhtu poole, kui kodus lebotan & musa kuulan & arvutis mingeid esseesid vms kirjutan. Siin hea mõtteid koguda.

Lähen ma jee sul välja, kui vihma lödistab ja külm on, ega ma napakas ole. Praegu ilus ilm, praegu ma lähengi muide välja tšillima (H)

Mis sul kiisumiisu siis viga on, et kallil puhkuseajal siin molutad? :D
 
naomi 01. oktoober 2004, kl 15.24
Kiisumiisu pole vist ise kunagi gümnaasiumis käinud, muidu ta teaks mis on tsükkkelõpe ja kuidas selle ajad on. 5 aastat tagasi oli mul reede selline päev, kus kaks tundi olid vabad, siis 2 tundi ja siis vaba. :)

Triinule - ära pööra sellistele tussidele tähelepanu
 
kiisumiisu 01. oktoober 2004, kl 15.29
No tore siis ju, et Sa oled terve noor inimene. Mul on ilmselt liiga lennukas fantaasia ja uudishimu.
Aga mul koduste tööde vahelduseks tore Delfist läbi astuda, uudiseid & komme lugeda. Ei saa ju nagu elektrijänes kogu aeg ringi rapsida.
Ma loodan, et Sa ei pahandanud minu küsimuse peale. Ülejäänud seltskond hakkas küll kohe sappi pritsima.
 
Triin 01. oktoober 2004, kl 15.40
No mis siin pahandada =)
 
Triinule 01. oktoober 2004, kl 16.45
 
Triin 01. oktoober 2004, kl 17.56
irw, veel üks, kes arvab, et ma olen L.

Ei ole l., Triin olen (H).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!