Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mees ja tema naisülemus
 
kodukana 28. august 2011, kl 21.25
Mehel kena naisülemus. Nüüd aga asi nii, et mulle tundub, et nende suhtlemine ei ole mitte ainult tööalane! Ka peale tööd on pidevalt suhelda vaja! Minul küll pole oma ülemusele peale tööd vaja helistada või temale mulle. Nende helistamised ikka väga sagedased ja jutud ikka pikemad, kui 5 minutit. Ükspäev vaatasin mehe telefoni, enne koju jõudmist oli ta ise ülemusele helistanud ja kõne oli kestnud lausa pool tundi!
Kuidagi kummaline tundub see. Mida teie minu olukorras teeksite? Mees muidugi naerab mu üle, et selliseid asju üldse kahtlustan, et nende kõned ikka ja ainult tööalased. Ma ei usu! Olen talle seda ka öelnud, aga see pidavat minu probleem olema. Väidab, et tööl pole aega rääkida, aga nii palju asju on arutada vaja. Minu kuuldes ta tavaliselt ei räägi, läheb teise tuppa. Põhjendab, et ei soovi mind segada tööjuttudega. Mõnikord on küll minu kuuldes ka rääkinud, aga siis on ikka tööjutt olnud jah. Mis arvate asjast?
 
inks 28. august 2011, kl 21.58
Kodukana abikaasa oleks muidugi eriti kerge saak. Mees oleks kindlasti huvitatud totaalselt teist tüüpi naisest. Sina oleksid mehest sõltuv ning probleeme ei tekita. Ning tööjutte ikkagi peale tööaega ei räägita.
 
Jack 28. august 2011, kl 23.02
Ole tähelepanelik, aga samas ka mitte armukade. Liigne kadetsemine ainult kiirendab süsndmusi.
 
ehh 29. august 2011, kl 07.08
Vahet pole kas nais- või meesülemus. Tegelikult on ka sedasi, et kõiki asju ei suuda kiirel tööpäeval ära rääkida. Mõni ülemus sõidab lausa töölise koju et jutud lõpetada. Seda iga nädal või ülepäeviti. Telefon on punane ja mees läheb ka kõrvalruumi. Tööjutud on tähtsad ja vajavad keskendumist.
Kui minul endal on telefoni kõne, helistagu või ema - ikka lähen kõrvalruumi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!