Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
miks mehed netis sedasi lollitavad!? :(
 
aht 24. september 2011, kl 17.17
vahel ei olegi samal ajal ühtki muud naist kellega suhelda.. aga anna andeks, ei viitsi TÄNA sinuga suhelda.. ega ka kellegi teisega v.a hädavajalik..
ja kui ma ka suhtlen siis see ju Sulle tunda et ma ei viitsi, on midagi muud käsil või arvad et suhtlen hoopis kellegi teisega.. Milleks üldse hakata et siis järgmine kord selle vestluse "mälestus" tekitaks mingeid negatiivseid eelarvamusi.. pigem olla vait

kui see on nagu kohustus et näe oleme mõlemad netis ja PEAB suhtlema siis viitsib veel vähem.. Naistel on ka pahad päevad kus tuju millekski pole, miks meestel ei või olla..
 
uitm6te 26. september 2011, kl 18.42
tasuks ehk ka oma tutvumiskuulutuse pilti ja msni pilti võrrelda, muig, ehk on kuulutuses tuunitud ja msnis tavapilt, ehmatate ära? :D

ei tea... olen suht palju netis tutvunud, nii eesti kui välissaitidel, kunagi ei ole sellist probleemi olnud et ei räägita... ja pole ma mingi eriline kaunitar, aga pildid on üleval ausad, nii msnis kui mujal :)

ja see "kirjutab kellegi teisega ja minuga ei jõua", no andke abi- tänapäeval siiski enamus suudab piisavalt kiiresti trükkida et kasvõi kuut eri vestlust samaaegselt pidada, kui ikka ei kirjuta siis lihtsalt pole huvi (ebaviisakas võibolla aga see juba teine teema)
 
MK 27. september 2011, kl 12.28
Kohe mittevastamisel võib olla 100 erinevat põhjust. Kõik need võib võtta kokku sellega, et inimene tegeleb parajasti millegi muuga, mitte MSN-is lobisemisega.
Kui ta lobiseks teiste naistega, siis MSN-s suheldes võib vabalt tahtmise korral korraga päris mitme inimesega aktiivselt suhelda, ilma et need suhtlemised üksteist segaks.
 
kessukene 27. september 2011, kl 15.58
ma põhimõtteliselt ei hakkaks vaeva nägemagi vastamisega, kui keegi teemaalgataja taoline närvihaige mulle niimoodi msn-is tulistaks ja peale lendaks.
saa ometi aru - kui ta sulle parasjagu ei vasta, siis järelikult ei saa või ei taha seda teha.
minul on täiesti tavaline, et msn-s olen hommikust õhtuni online, aga samal ajal võin nt olla töö juurest lõunale läinud, kodus õhtul köögis süüa tegemas või tube koristamas. seega ei pruugi kohe märgata, kui keegi kirjutab. eks siis pärastpoole kirjutan vastu lihtsalt. ei ole ükski tuttav närvi läinud ja ise pole ka end puudutatuna tundnud, kui mulle kohe ei vastata.
 
Kats 27. september 2011, kl 19.52
mina ka kasutan tutvusmisportaale jne ja olen ka varem kasutanud.

Sa ole dlihtsalt liiga kärsitu. Kui inimene sulle 10 minuti jooksul ei vasta, hakkad kohe selgitust nõudma? See ei ole ju normaalne, mind ka tüütavad sellised mehed. Ju mul on muud tegemist - nt teen parasjagu tööd ja pole aega suhelda. No ei viitsi koguaeg minegid staatusi msni toppida, mul kama kaks, mida see msn näitab.

Iga normaalne inimene saab aru, kui sulle ei vastata, siis järelikult pole hetkel aega. ja tõepoolest, msniga on juhtunud küll ja küll, et tekst jõuab hilinemisega kohale.

Mis õigusega sa üldse mingit selgitust nõuad võõralt inimeselt?

Kui minu "tere" peale midagi ei vastata, siis nii ongi. Ühest terest peaks piisama. Kui inimene tahab minuga suhelda, küll ta siis võtab järgmine kord ise ühendust.

Hoopis rohkem ajab mind närvi, kui mulle öeldakse tere, ütlen tere vastu ja siis on vaikus:D et mida sa üldse ronid muga suhtlema, kui aega pole või ei oska miskit öelda:D
 
Agnes 27. september 2011, kl 20.34
Mulle on tundunud, et msn-i lisatakse ikka head tuttavad ja väga valitud seltskond. Netitutvused/juhututtavad ootavad oma õiget aega ehk siis on "katseajal".
Msn-i, Google Talk vmt kaudu suhtlemise pluss ongi see, et suhtled siis, kui Sulle sobib. Minu arust väga naiivne on olla solvunud mingi suvalise tüübi peale, et see kohe tere ei öelnud :) No mida sedalaadi tutvumisest üldse tahatgi.
 
Väga kummaline 13. aprill 2021, kl 20.35
Noor issi siis, kui on hõivatud lapse vannitamisega! Nagu sai siit loetud kellegi Marko poolt. Kuid miks siis sel juhul netist otsitakse kedagi, kui ei olda vaba?!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!