Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mis inimestel (eriti meestel) Justin Bieberi vastu on?
 
J. 30. detsember 2011, kl 01.13
Juhtusin just Justin Bieberi kohta uudist lugema, kus teatati, et tema vanavanemad sattusid avariise. Artikli kommentaarid peegeldavad aga ülimat õelust stiilis "Kahju, et Justin seal autos ei olnud" jne.
Lisaks liigub tema kohta väga õelaid nalju internetis. Aga millega ta selle viha pälvinud on? Mis teile tema juures konkreetselt ei meeldi? Tore, armas poiss, kes teeb tüüpilist noortele suunatud muusikat selle asemel, et kuskil lollustega tegeleda :) Lisaks tegeleb väga aktiivselt heategevusega. Pole ju nagu ühtegi loogilist põhjust tema suunas sappi pildada.

Miks te siis seda siiski teete?
 
teen sellepärast, et 30. detsember 2011, kl 01.27
kes see justin veel on?
 
evekaa 30. detsember 2011, kl 01.29
nõustun sinuga.jätku see armas poiss rahule,igati tubli ja asjalik:)
 
unetu 30. detsember 2011, kl 03.01
Meenub just teema hambaarstiga kus ma solvasin teda ja oli näha, et meie vahel tekkisid tunded ja ma sain aru mis tähendab,et ka negatiivne reklaam on reklaam. Ta ei oleks sugugi nii kuulus kui tal ei oleks selline vihkajasklubi. Ausalt, Ma ei tea ühtegi lugu temalt, võimalik et raadiost olen kuulnud aga pole tähelepanu pööranud. See vihkamine tema vastu on jing-jang ja tänu sellele ta elabki nii hästi.
 
egle 30. detsember 2011, kl 07.23
Olen ka imestanud, et millest kohe n i i suur viha ta vastu tuleb. Kui neile öelda, et nad on lihtsalt kadedad, algab uus tuline vaidlus ja tõestamine, et sõim ei tule kadedusest. Aga kadedus see siiski on. Räägitakse, et tüdrukud/naised on armukadedad, aga siin tundub, et mehed teevad naistele pika puuga ära. Misiganes B. teeb või ei tee, milline iganes välja näeb või ei näe - eesmärk on kõike kritiseerida ja maha teha (tegelikult alusetult). Usun, et valdav osa sõimajaid on sama vanad kui Bieber ise või nooremad. Või hullemal juhul ka pisut vanemad, kes pole oma teismeea kompleksidest suutnud üle saada või kibestuvad niisama õnnestu elu/armastuse, täitumata unistuste jne pärast. Kokkuvõtlikult väga haige värk. Normaalne inimene isegi mitte ei huvitu neist kuulsustest, kes talle ei meeldi. Ok, vb vahest siiski kihvatab ja alati leidub keegi, kes ebameeldiva staari uudise või pildi all "ära saab panna". Aga Bieberi näide on omaette äärmus. Ilmselt küsid sa seda küsimust siin veidike vales kohas. Lapsed väga ei istu siin foorumis või kui, siis rubriikides, mis neile veel nalja teeb (teki all jms). Mõttekam oleks olnud kirjutada delfile see jutt ja siis kommentaare lugeda.
 
trollid 30. detsember 2011, kl 16.58
Justin Bieberi menu põhineb suuresti sellel, et tal on nii palju vihkajaid. Ise ei arva temast kuidagi teisiti, kui muudest rahamasinateks tehtud lauljateks (pea kõik MTV räpparid paigutuvad sinna valdkonda). Eks ta ise ei pruukinud üldse teada, millega end seob, kuid populaarsus ja bränding on suurkompaniidel täpselt välja arvestatud ning kellesti ka halvas mõttes rääkimine on reklaam. Need aktiivsed vihkajad, kes soovivad tema isikule halba, mitte ei räägi lihtsalt muusikast, on enamasti trollid. Nad ootavad reageeringut ning parim, mida saab teha, on seda neile mitte anda.
 
kiska 30. detsember 2011, kl 18.45
olen mitme eelkõnelejaga nõus - kui poleks nii suurt vihkamist, siis poleks ka nii tulihingelist fännamist (sest vihkajad tuleb ju nö. ära neutraliseerida), mis põhjustab veel suuremat vihkamist. Selline isetoitev süsteem.

Ent ma ei arva, et vihkamine oleks kadedusest. Pigem ebakindlusest ja sellest, millist meesideaali kujutab endast Justin Bieber. Ta on kuidagi eriti metroseksuaalne ja isegi et androgüünne. Seeläbi ei ühildu ta senise meheideaaliga. Kuna aga noored naisterahvad paistavad seda väga hindavat, siis peaksid praegused nö. tavalised noormehed end ka JB-le sarnasemaks muutma, et naiste hulgas lööki oleks. See aga kõigutab noorukite arusaamu mehelikkusest ja tekitab otseloomulikult vastuseisu.
 
siil 30. detsember 2011, kl 19.12
aga mina hakkan ka juba selget viha tundma- mitte isiklikult bieberi vastu, jumal temaga, ega kellegi teise isiku vastu, vaid praeguse muusikatööstuse vastu, mis vorbib lõputuid laulja-tooteid, kes ei paku ammu enam mingit hingetoitu, masstootmine, ei muud. bieiber on hetkel selle eredaim näide ja ma arvan, et paljud valavad tema peale oma viha kogu selle jubeda tööstuse ja rahamasina vastu tegelikult.
 
kahekümpine 30. detsember 2011, kl 19.54
Nad võivad vihkamisest lausa silmad peast punnitada, aga eks ikka kadedusest. Minul pole negatiivseid emotsioone ühegi suure staari vastu, respekt, et nii edukad on. Muidugi selle edukusega midagi väga head nüüd ka ei kaasne (Amy Winehouse...)

Jacksonit ka paljud ei salli, minu arust LEGEND, uskumatu, mida ta muusikale andnud on.
 
bach 30. detsember 2011, kl 21.51
aga ikkagi, kes ta on? mis maa muusik ja mis muusikat teeb? tahaks lihtsalt teada.
 
kahekümpine 30. detsember 2011, kl 21.52
Just. Fu*king. Google. It.
 
appi kui õudne 31. detsember 2011, kl 09.04
ma olen siiliga nõus. inimesed lihtsalt tajuvad, kui sisutühi see bieberihaip tegelikult on ja selle peale reageeritaksegi. aga teisi inimesi ja teismelisi sisutühjus ei häiri. üldse elu24.ee kutsub lugema küll, aga kui oled seal 15min ära olnud, tuleb paratamatult must depressioon ja melanhoolia peale,et milleks seda sisutut ja täiesti mõttetut informatsiooni nii palju on ja milleks ma oma aega raiskan.
 
kahekümpine 31. detsember 2011, kl 09.41
Kuidas see elu24 lugema kutsub? Minu arust absoluutselt mitte, isegi postimehe lehel ei kliki eluski ühelegi elu24 lingile, pole vist aastaid sinna lehele sattunud...

See sinu bieberihaip on miljonär, tee järele või maksa kinni :) Iseenesest häälel pole erilist midagi viga, isegi kuulatavad lood, sest ega ometi tema neid ei kirjuta ju :p Kõik tehakse ette-taha ära, ise ainult longib nagu kutsikas järel :p
 
Agnes 02. jaanuar 2012, kl 20.39
...et elu24 lingile pole kunagi klikkinud, aga on teada et väärt lugemist sealt ka ei leia. selgeltnägija?! :))
Maitse asi jällegi, kes loeb elu24, kes kuulab piiberit :)

"Miks te seda teete?" Sest need inimesed on enesekesksed ja rumalad. Käitutakse stiilis, kui mulle ei meeldi, siis neile kellele meedib on lollid.
 
rahakas 02. jaanuar 2012, kl 21.14
See sinu bieberihaip on miljonär, tee järele või maksa kinni :)- vat sellest argumendist ma aru ei saa. Kas see, kui keegi on miljonär, teeb automaatselt tema tegevuse imetlusväärseks ja kadestamapanevaks? Raha tegemine on lihtsalt üks oskus või ka vedamine ja ei midagi enamat - inimese tegusid hinnatakse siiski muude parameetrite põhjal ka.
 
kahekümpine 02. jaanuar 2012, kl 22.57
Kuule, Agnes, juba artikli pealkiri ütleb nii mõndagi... Ja kui keegi pasteb kusalegi mingi lingi, siis pole raske seda lugeda, mis leheküljega tegemist on.

Ja rahakas, keegi pole väitnud, et see põhiargument on. Ta on edukas ka.
 
Q 03. jaanuar 2012, kl 12.41
See pole mingi muusika mida ta teeb, tore on koppida Queeni jm artistide lugusi ja siis pubekad arvavad,et tegu on jumalaga. Ja see Justin on ka igal pool,mitte ükski päev ei möödu,et temast midagi ei kuuleks .
 
kahekümpine 03. jaanuar 2012, kl 14.32
Tore on grammatikat mitte osata?
 
n 03. jaanuar 2012, kl 15.31
Olen naine ja mulle ta ka kohe üldse ei meeldi.
Palun mitte sõimata, aga ei meeldi.
Kui lehes ta pilti näen, tekib kohe vastumeelsus.

Ju sel ikka mingi põhjus on, et vastu hakkab.
Mõni inimene on vägagi sümpaatne.
 
n 03. jaanuar 2012, kl 15.44
Lisan veel, et imestan, et inimesed pidevalt kadedusest räägivad.
Miks peab alati kade olema, kui ei meeldi ?

Temast tõesti õhkub sisutühjust.
Kuskilt ei paista välja sügav sisu.
Tundub kuidagi tühi.
Noh et ei paku midagi huvitavat ja hingele.

Muide siiani arvasin, et ainult mina nii tunnen.
Mõttetu.
 
Agnes 03. jaanuar 2012, kl 17.53
Tegemist on noore artistiga, kel on palju kuulajaid ja fänne. No las ta olla siis.
Mulle on näiteks täiesti vastuvõetamatu Jaan Tätte looming. Ma ei saa tema fenomenist aru ja kuigi mul on olnud võimalusi tasuta tema kontserdile minna, ei kisu mind sinna miski. Ometigi ta meeldib. Teistele.
No selliseid lauljaid peab ka olema :))

Olgem tolerantsemad, inimeste muusikaline maitse on erinev.

http://www.youtube.com/watch?v=88MjIX3XHSg

Meeldib? Enamikele kindlasti mitte :) mulle küll.

Seoses sisutühjuse ja mõttetusega on Justinpoiss võrdne delfi naistekaga :)) Või mis tarkust me siin ammutame? :)
 
tiiu 03. jaanuar 2012, kl 20.26
mina ei kuula samuti ta laule. tegemist on ju lapsega. mulle ei meeldi lapslauljad ning kuna olen täiskasvanu, siis meeldib ka teistsugune muusika.
see selleks.
justin meeldib teismelistele plikadele, mis on täiesti mõistetav.
aga, et täiskasvanud mees hakkab lambist teismelist poissi sõimama näitab selle täiskasvanud mehe äärmiselt madalat, pea olematut vaimset taset.
sõimav mees võtab last kui võistlejat. see on aga äärmiselt haiglane ja haletsusväärne.
 
Liisu 03. jaanuar 2012, kl 21.34
Mul pole Bieberi vastu otseselt midagi, samas ei mõista ka neid tema poole õhkajaid. No teismelised tüdrukud jaa, aga täiskasvanud naised kiljuvad? Räägitakse midagi seksikas olemisest? No mida, ta on ju laps, minu meelst näeb ta oma vanuse kohta ikka eriti laps välja, tavaliselt need tema vanused staarid näevad ikka natuke vanemad välja.
Aa, veel tuli meelde. Ma ta viimase aja lugusid ei tea, aga need esimesed... Kas saab midagi võltsimat olla, kui tema vanune(nagu ta siis oli, täielik laps) midagi sellist laulmas?
 
tiiu 03. jaanuar 2012, kl 23.41
Liisu
kas tõesti ka täiskasvanud naised kiljuvad bieberi poole?
kuna sellise "muusika" austaja pole, siis ei tea ma justinist suurt midagi. nii et loen neid kommentaare ja aina üllatun. minu arust on haiglane nimetada last seksikaks. kaldub kahtlaselt pedofiilia suunas.

appi kui õudne, siil, n
olen teiega täiesti nõus.
 
liisu 04. jaanuar 2012, kl 00.22
Just jah, täiskasvanud naised kiljuvad. Juhtusin hiljuti mingit lõiku sati pealt nägema (E oli kanaliks ehk), kus Bieberist reklaami ajal mingi paari minutiline lõik oli ja seal näitas ta fänne ja no päris palju naisi vanuse 30+ aastat, lisaks keksisid seal ka ta meessoost fännid, need küll paistsid 20ndates olevat.

Ühe sõnaga on Bieber minu silmis laps, kes teoreetilselt peaks meeldima teismelistele. Samas ainult teismeliste najal sellist populaarsust ju ei saavuta, või saavutab?
 
to Agnes 04. jaanuar 2012, kl 03.20
Sa kohe ärritud ,kui teistel sinuga sama maitse ei ole.
Kas peab ennast süüdi tundma, et su lemmik ei meeldi ????
No ei saa ju ennast vägistada, et peab meeldima.

Delfi naistekas on igal juhul palju huvitavam.
Kui siin nii sisutühi , miks sa siin käid ??
 
to tiiu 04. jaanuar 2012, kl 03.32
On jah täiesti laps veel.
Peamiselt häirib see lapse eksponeerimine.
Ta näeb nii 13-14 välja ja see promomine jätab väga haige mulje.

Päris jube, kui pealtnäha väiksest lapsest ajalehes nii kirjutatakse .
Ajalehes ei mõju ta üldse noorukina, vaid väikse lapsena.
Mõtlesin isegi, et miks last rahule ei jäeta.
 
Mees 30. jaanuar 2012, kl 14.42
Kogu jama tiirleb selle üle, et kuidas inimkond saab rohkem tähelepanu pöörata puberteedieas inisevale neiule, kellel puudub absoluutselt mingi anne või talent ja saab MULTIMILJONÄRIKS (kuigi ta on alaealine ja ei saa oma teenitud kasumit seetõttu niisama välja võtta), kui maailmas on samas probleemid mis vajavad kiiremat lahendust. Biider on lihtsalt üks nukk, millega meedia peseb väikeste laste peasid ja saab tänu sellele kasumit.
 
melomaan 30. jaanuar 2012, kl 19.15
esiteks on ta laps (saab 1 märtsil 18) kes tahab välja näha nagu megastaar lauldes samal ajal pubekate laule.
teda jumaldavadki enamjaolt kõurikud ja pubekad vanuses 10-16. imalad laulutekstid on pühendatud just neile.

muusikapalade pealkirjad nagu "Love Me"; "Baby"; "Favorite Girl"; "One Less Lonely Girl"; "Never Let You Go"; "Somebody To Love"; "Runaway Love"; "Kiss & Tell" jne (teistsuguseid laule tal ei olegi) räägivad ise enda eest.

kui nüüd meestest rääkida (mitte poistest ega poisikestest), siis miks peaks ühele mehele meeldima pubekast poisikese armastusest leelotamine plikatirtsudele? mida nendest üllitistest ammutada? elukogemust (lubage naerda)? häid andekaid tekste ja sügavamõttelisi sõnumeid (naeraks veel kui tohib)? head muusikat (mis on kordades parem ilma justini leelotamiseta sinna juurde)?

J.B. kuulsus ja fännide rohkus põhineb sellel, et ta on austajate arvates lihtsalt "nunnu". see on ka kõik.
teatavasti ei mängi meeste puhul nunnumeeter mingit rolli ja nende meelest peaksid lapsed laulma laste laule, et olla vastuvõetav ja usutav.

kui kadedusest rääkida, siis sellist lapsstaari saavad kadetseda vaid samasse sihtgruppi kuuluvad ja umbes sama vanad poisikesed, enamuses 10-17 aastased. ükski mees (kui ta ikka on mees, mitte mõni metroseksuaal vms moodustis) ei tunne mingit kadedust kusagil kaugel "koolipidudel" leelotava poisikese kohta. enamjaolt nad pole temast midagi kuulnudki.

morjens.
 
????? 04. august 2012, kl 18.25
Kuulge jätke meelde Justin Bieber pole enam poisike ta saab varsti 19 ( 1 Märtsil ). Ma ei saa aru miks te vihkate J.B, te vihkate selle pärast, et 1. Te olete kadedad, et ta on nii kuulus ja tal on üle 1 000 000 fänni 2. Tal on pühentatud laulud tüdrukutele keda ta jutumärkides muusika videos armastab 3. Ta on teie arust laps/ poisike Keda ta pole.

Minul ka juhtus üks asi, et ma algul fännasin teda aga kui klassiõed ei fännanud enam siis pidin mina ka tema fännamise mahajätma aga ma sain aru kui mõttetu on see, et ma pean teiste pilli järgi tantsima kuigi jah ma tahtsin kõigile meeldida. Mõned päevad tagasi ma hakkasin neid Justin Bieberi videoid vaatama kus ta on koos oma õega Jazzyga siis ma mõtlesin kui armsad nad koos on ja ma hakkasin teda uuesti fännama ja nüüd tahan räigelt ta kontserdile minna aga mu vanemad ei luba kuna see pilet on nii kallis aga ma tean et ma saan sinna kontserdile minna.
TÕSISELT KAA JÄTKE SEE POISS RAHULE OMA KURJADE JA VASTIKUTE KOMMENTAARIDEGA.
Aga pange ennast ta olu kord kui sa ka saaksid teada, et sind ka ei fännata ja kurje kirjut saad minu arust oleks see vastik :(

Vabandan juba ette kui leiate kirjavigu
Ei kirjuta siis kohe nõmedaid kommentaare.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!